Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@levata to je veliký problém-ceny, já už byla tak zoufalá, že jsem šla i s cenou nahoru. MOje fotografka chce za 6 hodin 7900,-. Přijede ráno, bude fotit přípravy, pak obřad, následné focení a pak konec. Hostinu jsem už fotit nechtěla, to si nafotíme sami. Chtěla jsem hlavně profi z těch příprav a obřad a poté. Vím, že je to dost peněz, ale zase si říkám, že fotky jsou to jediné, co nám z toho zůstane a co si bude i za roky prohlížet. Tak si raději připlatím a ušetřím jinde:) Dobrý je, že zaplatit chce až při předání fotek, takže peníze nemusím mít dopředu a můžu využít peníze co dostaneme:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, včera potvrzen termín, domluva mezi rodičema. termín je vybraný, budeme mít v restauraci jen obed a pak odjedeme na hriste, kde bude oslava. na obed pujde 20 lidi plus tri deti, na oslavu dorazi asi tak 80 lidi. proto to budem delat u bratranka v hospode a budeme platit jen alkohol a jeste jen domluveny. tedy to se pripravime to bude, pak jede kazdy za sve. obřad bude v kostele. tento víkend zjistime, jestli je volny bratranek na hristi, jestli ma pan farar cas a bude to.
Odpovědět
Profilova fotka
já sehnala fotografa v pohodě, je fakt, že jsem ho měla už vytipovanýho, takže jakmile jsme se v lednu dozvěděli datum, tak jsem si ho objednala. Fotit bude od příjezdu na obřad po odjezd na hostinu a stát bude 2.200,- Fotky má moc hezký. Mě osobně přišlo líto dávat hodně peněz za fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova tak to jsem teda v šoku za tu cenu. A jak se jemnuje, ráda bych se podívala na jeho fotky-jen pro zvědavost:) Já právě měla představu o fotkách, takže se mi každá práce fotografů nelíbila, až jsem našla přesně to, co jsem hledala...to je nejtěžší najít něco, co má člověk v hlavě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 chtěla jsem klasický svatební fotky, ne žádný moderní umění (taky už nejsem nejmladší :-)) Když jsem se tady dívala na fotky, tak je tu hodně od známých fotografů,ale mě se ty fotky nelíbí. Samozřejmě, že každý má rád něco jiného. Já jsem spíš na tu klasiku. Posílám odkaz http://www.fotografhorovice.estranky.cz/.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova tak to gratuluju, já to vybírám po nocích kdy prcek spí, co se mi líbí styl nebo mne něčím zaujmou, no už mám seznam tak 40 ti co jsem psala, zatím všichni co odpověděli obsazeno :-( nebo moc penízků ... třeba pan Vokurek má ještě volný termín nejlevnější varianta fotek 9500,- no rodičovskou mám 7500 :- ))) a z druhého platu platíme hypotéku ...
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 já jsem si tak říkala za obřad do 5000 ... asi jsem bláhová .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata tohle jsem řešila taky (taky jsem na mateřský, takže mám to,c o ty) Všichni mi psali, že mají plno a když už měli volno, tak chtěli kolem 9tis, což je teda síla. Já jsem tu svojí našla náhodou a těch 8 chce za 6 hodin práce. Kdybych jí chtěla jen na obřad, tak by to bylo levnější. Zkus se podívat na wwww.fotojansova.cz tu jsem měla vybranou, ale pak jsem dala přednost té své. Má krásný fotky a ještě v prosinci měla na náš termín volno. Je to příjemná paní a dá se s ní domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak zatím mám paní fotografku Libuši Kopřivovou - blackpearl, chce 4200 za půl dne, tak uvidíme, jestli se mi nikdo další neozve, tak bude tato:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si včera domluvila svatební kytici i s výzdobou! Komplet všechno nás bude stát necelé 3.500,- Tak jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata to je hezká cena. Já osobně si myslím, že to spousta fotografů (a nejen těch) s tou cenou přehání. Prostě každý chce na svatbě vydělat co nejvíc!
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Tak mě zas příjde, že cokoliv je na svatbu, tak je předražené. Ať je to kytka, šaty, oblek,.... takže si člověk fakt moc nevybere. Prostě když se řekne slovo "svatební", každý nahazuje vyšší cenu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mborlova Ahoj, taky jsme si všechno vybrali v Hořovicích.. Jsem z Příbrami a paní říkala, že tam jezdí spousta nevěst odtud.. Je to tady totiž celkem bída.. Dokonce se mi tam povedlo vybrat si úplně nové šaty, které paní den předtím přivezla, tak jsem je zkoušela úplně jako první a hned jsem se do nich zamilovala.. a oblek jsme tam taky hned vybrali.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata Ahoj, já fotografa vyřešila tak, že si ho najmeme jen na obřad a aby nám udělal skupinová foto.. hostinu máme na zahradě a nemám strach, že by nikdo nefotil.. pak to dáme dohromady a bude fotek, že nebudeme vědět co s nimi.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím, že všechno "svatební" je drahé. Člověk pak musí horko těžko vymýšlet, kde ušetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb jojo to jsem taky chtěla, ale spousta fotografů mi řekla, že kvůli dvou hodinám je to netankuje, že raději vezmou zákazníka co chce fotit celý den :-( což chápu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata měla jsem kontakt ještě na jednoho fotografa, ten mi řekl, že mi nafotí jen dopoledne, že má další svatbu ve tři v centru prahy, ale jinak chápu, že se jim to nevyplatí fotit jen dvě hodiny. Držím palce, at někoho dobrýho najdeš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata já si toho svého našla na netu a ten to měl rovnou v nabídce, že nafotí i jen obřad a za tisícovku, což je fakt nádhera oproti tomu, že jsem měla jinou nabídku na to samé za dva a půl.. rovnou jsem se s ním domluvila a vůbec neměl problém.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme zamluvené hřiště na odpoledne. musim tam vymyslet vyzdobu. nakoupit balonky, krepovy papir, udelat vystrihovanky do oken, nazdobit dvere. no mam toho hodne. musim jeste koupit svicky, pisek pod svicky, krajku a pripravit sklenice.budu delat svicinky, musim vyzkouset, zda sklenice naprasknou, ale snad ne. na svatebním veletrhu nakoupeny veci na vyzdobu. jeste dokoupim drobnosti. shnim smetanove rukavicky, v pujcovne je nemam v cene satu, tak si je koupim a budu je mit nove. jeste to tam musim dojit prohlednout. saty jsou nadherne. ale chce pani navic penize za zavoj 500 a 300 za rukavice, tak se chci nekde podivat a koupit. to musim sehnad levneji. uz jsme koukala na netu, ale nemam odvahu to koupit prez net.
Odpovědět
Profilova fotka
@granda teda, tak to máš fofr koukám:) co už jsem tak koukala na ceny závojů, tak 500 je běžná cena a jedna s těch nižších, ale třeba seženeš levnější:) Rukavičky nevím, mě se moc na nevěstách nelíbí, ale je to tvoje svatba:) Moje švagrová, když se vdávala, tak měla kolem cestičky (na hostině), sklenice (ty veliký zavařovací), omotané břečtanem a v nich vodu, plovací svíčku a jablka, vypadalo to fakt moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb tak to je super, já mám taky všechno z Hořovic - šaty, oblek pro přítele i pro syna :-) Gratuluji k novým šatům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska přesně tak, každý chce na svatbě vytřískat co nejvíc! Proto, když slyším, jak focení stojí cca 6.000,-, tak se raduju z toho, že to mám za 2.500,-, když mě všichni připravují na to, že za kytky dám min. 5.000,-, tak jsem nadšená, že se vejdu do 3.500,- atd...
Odpovědět
Profilova fotka
a co se týče fotografa, tak ten můj neměl nejmenší problém s tím, že chci nafotit jen obřad, za celý den chce asi 6.000,- a za obřad (od příjezdu, focení venku a odjezd na hostinu) chce 2.500,-. Navíc bude spousta dalších lidí fotit, takže se toho nahromadí až až :-) A neteř umí nádherné úpravy fotek, takže si s tím pak pohraje. Nejdřív jsem přemýšlela, že si objednám i natočení obřadu, ale když jsem zjistila, že za cca půl hodiny bych dala asi 5.000,- tak jsem poprosila kamaráda, ať nám to natočí. Fakt jsou to někdy šílený ceny. Svatbu si s přítelem platíme sami a do toho přestavujeme barák a splácíme půjčku, takže bohužel člověk pořád musí koukat po cenách.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova video jsme s přítelem úplně zavrhli.. kolikrát se na něj podíváme?? jestli by to dopadlo jako s dvd z maturáku, tak bude ležet zaprášené v koutě a peníze jsou rozhodně potřeba jinde.. vážně nechápu, ty ceny.. stejně tak šaty.. úplně stejný styl šatů, ale jsou uvedené jako společenské, stojí polovinu než kdyby je nabízeli jako svatební..
Odpovědět
Profilova fotka
@granda já mám závoj půjčený za 400,-, ale v jiném salonu půjčují i za 200,-.. No nebudu každou věc brát jinde a tak mám ten dražší, ale za to s mnohem hezčími šaty.. ;-) nad rukavičkami jsem také uvažovala, ale přítel prohlásil, že bych u oltáře vypadala jak vyhazovač z diskotéky, že bych si je pořád vytahovala nahoru.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb no tak to gratuluji k tomu fotografovi, za ty peníze bych ho taky brala všema deseti .-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit takove bez prstu,abych je nemusela sundavat a nandavat. jak se prichyti za prostredni prstik. jo zkusim to obejit v salon, kde by mi pujcili zavoj. uvidim, kde co sezenu. jeste chci jet do prahy na veletrh.
Odpovědět
Profilova fotka
@levata děkuji.. když jsem to našla, byla jsem šťastná jako blecha, že alespoň něco vyjde dobře.. :-) Držím palce ať se ti také podaří sehnat někoho takového.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@granda takové jsem chtěla taky.. :-) moc se mi to líbilo.. ale je fakt, že jestli bude horko, tak vůbec budu ráda, že toho mám co nejmíň.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla bych je na obrad a pak na foceni a pak je sundam. to jejasne, bude treba horko, slunko a mela bych vecer opalene rukavicky. |-| snad bude pekne teplicko, tedka v cervnu mela svatbu sestrenka a meli od rana nadherne, tak to treba vyjde i nam vsem a bude to krasny den.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?