Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
mně čeká v nejbližší době obíhání cukrářství a hledání, kde mají dobrý svatební koláčky a dorty, tak doufám, že se to neprojeví na mojí váze :D pak už jen prstýnky a ty nejdůležtější věci budem mít :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte některá o nějakém květinářství v Praze, Doříši nebo někde v okolí? Já teďka vůbec nic nestíhám, jsem pořád v práci :-( Hlavně je bída, že tam nemám ani net, takže nemůžu nic řešit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty tak aspon, že už máš konečně práci :) a co vůbec děláš? @petss tak tohle jsem vzdala. Když jsem si tu prohlížela svatební alba, tak tak jedna nevěsta psala, že si objednali dort a koláčky na netu u jedné paní a že to bylo výborné, tak jsem se tam podívala a má opravdu hezkou nabídku. Tak to u ní objednám. Nechce se mi běham po praze, navíc s roční holčičkou a něco ochutnávat. Stačí že si nemůžu vybrat šaty, ještě řešit, že si nemůžu vybrat dort :):):) Tak moc držím palce, at najdeš dort a koláčky podle svých představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, já budu mít dort a koláčky objednané přes majitelku svatebního salonu, kde si půjčujeme šaty. Dorty vypadají nádherně a prý jsou i moc dobré (vyzkoušeno na svatbě dcery). Já osobně mám spíš problém s účesem a líčením. Nevím, jestli si mám sehnat někoho, aby mi přišel domů, nebo si zajít ke kadeřnici a pak se nechat doma nalíčit a pořád nevím, co si mám nechat na tý hlavě vytvořit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, přidám se k vám, protože také budu mít svatbu v tomto termínu. plánujeme zatím jen místo a hostinu. Protože ještě řešíme stavbu rodinného domu, která je tedka přednější, tak jsme nechala organizaci svatby na svědkyni. Já jen schvaluji vybrané věci a chodím po veletrhách. Barva svatby budu lila, obřad bude církevní. Jsem z Pardubicka, pokud tady je nějaké nevěsta z tohoto okolí,at se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova ja taky řešila účes a líčení a nakonec jsem zvolila profesionálky. Česu a líčím se pořád sama, tak jsem si řekla, že jednou se nechám opečovat. Je dobrý že v ceně je i zkouška, takže budu dopředu vědět, jak budu vypadat a případně to můžu připomínkovat:) Česat mě bude kamarádka, která to dělá už 15 let (hlavně svatby) a líčit mě bude její kamarádka, se kterou spolupracuje. Těším se :) @granda ahoj, vítám tě mezi námi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 a máš nějakou představu nebo to necháš čistě na nich? takže česat a líčit tě asi budou doma viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova zkouška bude bud u mě doma, nebo u kamarádky kadeřnice, bydlí kousek, tak uvidím jak se domluvíme (podle toho, kdo bude mít hlídání:) ) Ráda bych vlasy měla vyčesaný nahořu, abych měla holý krk. Když jsem se s tpou kamarádkou domluvila, hned mi řekla, že už ví, co mi udělá:) Tak uvidím a podle toho jak se mi to bude líbit, to budu řešit dál. A líčení mám taky +- představy. Tak to udělám stejně, počkám, až mě nalíčí a podle toho domluvím případné změny. V albu mám fotky představ, jak by se mi to líbilo, tak se můžeš podívat :) A ve svatební den už jsem domluvená, že v 7 dorazí ke mě a vrhnou se obě na mě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tak jsem tady na beremese našla kontakt na jedno kadeřnictví v Berouně ( i s vizážistkou), tak se tam zajdu zeptat a uvidíme, jak dopadnu. Mezi berounskýma nevěstama se opakuje několikrát a pokaždý jsou to pěkné účesy i líčení. Tak doufám, že to vyjde. Koukala jsem do tvého alba a máš tam taky moc pěkný účesy. Já už nějaký tipy mám, chtěla bych mít jen polovýšes a do toho zapletené perličky nebo něco takového.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 no to jo, dělám obchodní asistentku, takže pohodička v kanceláři :-) Ale jsem tam od rána do pěti, takže fakt nic nestíhám. @granda ahoj taky tě tu vítám ;-) Já si z účesem nevím rady, protože mám málo vlasů a žádný účes mi dlouho nevydrží :-( Kadeřnici mi zajistila ségra, je to nějaká její kamarádka, tak doufám, že něco vymyslí. V únoru bych měla jít na první zkooušku, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
jé to závidím, my máme zatím jen místo obřadu a oběd ... jo a vlastně mám kadeřnici: -))))
Odpovědět
Profilova fotka
@levata to je ale dobrý začátek ne?! :-D hlavně že máte místo obřadu, to je to nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky. To je ,ale krásné datum. Taky ho máme zamluvené. Obřad máme na radnici a pak se přesunem na zahrádku od rodičů. Bude nás jen dvanáct plus fotograf a předpokládám nějaký kamarád jako řidič. Šaty už mám vybrané a vyfocené tak mi to můžete zhodnotit. Kytku už mám zamluvenou. Kravatu pro miláčka jsem koupila tady a ted se chystám na oznamka. Asi si je vytisknu na fotopapír...Výzdobu budu mít zeleno -bílou tak už nakupuji blbůstky. Toho všude je, jen toho nekoupit zbytečně moc :D
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem zkousela vybrane saty a dojdu jeste na jednu zkousku a bude si je rezervoval. jsou nadherne. stavily jsme se s mamkou ve vybrane restauraci. cele prohledly a predbezne zamluvili. obed bude jen pro 35 lidi, musim vymyslet, koho nevezmeme. je to kapacitou omezene. a to mladaci budou sedet kousek vedle. neda se nic jineho delat. jinak to tam vypada nadherne!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak to vypadá, že nakonec budeme mít taky toto datum, tak se k vám přidávám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka to mě těší, že má taky někdo jen malou svatbu :-) nás bude max. 16
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Vsak bohate staci i tak bude srandy kopec. A i kdyz je to nejblizsi rodina a kamaradi jako svedci tak jsou to vsichni super bavici a parmeni, tak uz se tesim. Jen to pocasi me trosku hloda at nam to nezkazi.
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka Moje řeč, nemusí být 50 lidí, aby byla sranda :-) Navíc jsou to opravdu ti nejbližší, které máme rádi a které tam rádi uvidíme. Na odpoledne taky plánujeme přesunutí na zahradu, tak taky doufám, že vyjde počasí! Už mám jednu svatbu za sebou a ta se nepovedla (ani to manželství), tak doufám, že teď už to všechno vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Tak to preji hodne stesti a uz to proste vyjit musi :D No trosku sprchnou trosku muze...mame tam strisku. Mam to vyfocene v albu. Ale vic ne...to by se v mokre trave spatne tancilo a zmoklo by mi jidlo :D Odpoledne budeme grilovat. Jak ja se tesim. Akorat ted mam problem ,ze nemuzu sehant nikoho kdo by mi napekl svatebni kolace. chtela jsem to bez nich , ale pritelova rodina remca, ze to bez nich nejde a musim dat vysluzky. Tak jsem rekla ze kompromis jen kolacky do prace a neco na stul. Na co vysluzky.....svedkum chci dat jiny darecek a fotografovi dam flasku , ostatni prece budou na hostine :D Jak to planujes ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem jukla do alba a hned ti pochválila šaty :-) A zahradní posezení je super! To my máme menší zahrádku. A taky plánujeme grilování. S koláčkama to taky ještě nemám vyřešené. Nabídla se mi kamarádka z práce, tak toho možná využiju. Nebudu jich chtít moc, přesně jako ty, jen do práce a na stůl. Z naší rodiny jsou stejně všichni spíš na maso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova taky mám za sebou nevydařenou svatbu i manželství, ale na druhý pokus to jistě bude ono:) Já si nechám udělat svatební koláčky na zakázku, nemám nikoho, kdo by mi je upekl, tak si je objednám. Chci jich taky jen trochu na svatební stůl, at je tam něco sladkého. My budeme mít na hostině cca 35 lidí, ale třetina z toho jsou děti. A pak večer na raut cca stejný počet, aby s náma mohli oslavit i přátelé. U oběda budou jen nejbližší. S počasím asi nic nenaděláme, uvidíme tak v půlce června jaká bude předpověd a jak se budou pohybovat teploty, snad nebude celý den pršet-musíme doufat. Já ted řeším kde si půjčit pánský oblek, přítele dostanu tak do jednoho, max dvou salonu, tak jsem na to zvědavá. Ještě mám v záloze pár míst na svoje šaty, tak tam okouknu i ty jeho:) Budete dělat výslužku? Já se nakonec rozhodla že ne. Už takhle to bude dost peněz a jídla bude dost na hostině, tak si myslím, že to stačí. Já si o víkendu koupila na slevmeto.cz profi focení pro sebe a dcerku-bude jí příští týden rok, tak chci pár fotek, než vyroste. A shodou okolností je to u fotografky, co mi bude fotit svatbu. tak se těším, aspon se osobně poznáme, a bude to tak trochu trénink na focení svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Dekuji. Jestli nesezenu bolerko tak si necham ten satek akorat ty konce zastrcim pod saty a bude to taky vypadat dobre. @tereza82 Taky si myslim, ze vysluzka uz je zbytecna. Jestli nikoho nesezenu na kolace tak jich objednam jen par a jeden svatebni dort.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 já měla štěstí a komplet všichni (já, přítel i syn) jsme si vybrali oblečení v jednom salonu. Na internetu jsem objevila svatební minivína, tak pro každého objednám lahvinku (2 dcl) a budou mít památku a já mám po starostech s výslužkou :-) Nemůžou říct, že nic nedostali a já nemusím připravovat krabičky s koláčkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova a v jakým salonu jsi byla? já mám zatím jen šatičky pro malou. Synovi asi něco koupím, přece jen když to zničí, tak to bude naše...ještě uvidím podle toho co uvidím v obchodech. @katschenka já taky objednám jen pár koláčku, dort a tím to končí. Zas to nebudu přehánět, bude plno jinýho jídla.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jelikož budeme mít svatbu v Berouně, tak jsem hledala salony v okolí a našla jsem v Hořovicích a tam jsem všechno vybrala. Dokonce si necháme přes ně udělat i svatební dort a kdybych neměla už pár věcí domluvených, tak mi tam zařídí úplně všechno. Mile mě to překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborolova já bydlím na zličíně, takže beroun mám kousek:) Zatím jsem byla jen v salonech v praze, ty mimo prahu totiž neznám.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 přímo v Berouně je taky jeden salon a tady na beremese už jsem viděla několik nevěst, co měly odtamtud taky šaty a byly spokojený. Já vyrazila nejprve do těch Hořovic, kde jsou asi 3 salony, s tím, že kdyžtak obejdu všechny a nakonec jsem byla spokojená hned v tom prvním. Nevím, jaký máš nároky na šaty, ale já chtěla nějaký cenově přijatelný (samozřejmě aby se mi taky líbily). Tady se ceny pohybují okolo 5 tisíc (já mám šaty za 4.900,-) a přítelův oblek je za 1.500,- což mi přišlo jako slušný ceny. A vybírat taky bylo z čeho. Já pracuju v Praze, takže jsem nejdřív zjišťovala salóny tady a ty ceny byly 8-10 tisíc, což už mi přišlo moc.
Odpovědět
Profilova fotka
mám ještě šanci najít dobrého fotografa? přijde mi to nemožné:-( nebo si špatně vybírám?!? no nic, snad něco vyjde ... tak mi přišlo, že půl roku je dlouhá doba, ale jak koukám, tak jsem asi něco zaspala:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@levata tak to jsem si myslela taky s tím fotografem-že začnu hledat až tak v únoru, ale pak jsem tady četla jak už mají nevěsty fotografy domluvené, takže jsem začala hledat a díky bohu našla super fotografku, mám jí zamluvenou už od listopadu. Ti nejlepší jsou beznadějně zadaní. Tak moc držím palce, at někoho najdeš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jojo teď mi jeden odpověděl, nááádherné fotky, ale ta cena :-( to si nemůžeme dovolit :-( ach jo ... kolik bude stát ten Váš jestli se můžu zeptat ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?