Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
no já si jako první zkusila ty, co jsem chtěla, ale neseděl mi ten vrch, pak jsem vyzkoušela moře dalších (ale vše v jednom salonu, tady v Olomouci přeci jen není výběr jako v Praze) a žádný nebyly to pravý.. ale během dvou hodin zkoušení jsme nakonec zkusily vyměnit vrchní díl korzetu a bylo to parádní :) Sice tu nemáme výběr jako v Praze, ale za to ceny poloviční, což potěší :) Ty moje mě budou stát jen 3.500,- :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss taky tě tu vítám :) Teda holky, to máte štěstí, že už máte šaty. Mě když se nějaký líbily, tak stály 10 a více, což se mi teda nechce dát, takže hledám dál, snad seženu hezký a levnější...ješt+ mám čas, takt o nevzdávám. Na jednu stranu je to možná lepší mít v okolí jeden větší salon, člověk si vybere, ale když jich má kolem sebe například 10, takj chce raději oběhnout všechny, co kdyby jinde byly hezčí šaty...je to děs. Snad už se nikdy vdávat nebudu, abych to nemusel řešit znova :) Co se seznamu hostů týče, tak mi zveme na hostinu ty nejbližší, kde bude 4 chodové menu a pak od 5 několik přátel na raut, tím jsme vyřešili to seškrtávání. Nemohli bysme všechny pozvat na oběd, to by bylo šíleně moc peněz. Taky jsem chtěla toho 11.6., ale nešlo to, naštěstí příteli je to jedno, co to bude za datum, takže jsem to mohla vyměnit za toho 25.6. Se totiž obávám, že on by si nepamatoval ani 11.6 a nebude si pamatovat ani 25.6 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky budu mít svatbu 25.6. a to v Berouně. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi už jednu svatbu absolvovala, tak mi to teď v době internetu přijde docela pohoda. Všechno se tu dá najít a navíc v půjčovně svatebních šatů je moc milá a ochotná paní, která mi neustále dává tipy a kontakty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my to s tím datem měli tak, že u mně v práci spolupracovnice vzala kalendář a řekla "11.6.2011 - hm, dobrý datum. Tož mohla by ses vdávat, už jsem Ti to naplánovala" A nezávisle na tom mně Miláček požádal o ruku. A tak jsme jen tak zkusili toto datum, ale protože sál už byl obsazený, tak jsme měli v záloze datum 25.6. - protože 25. jsme toho zažili dost, i když pokaždé jiný měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 to se ti nedivím, 10 by se mi taky dát nechtělo, já jsem měla takový osobní limit 7, případně lehce víc, když by se mi opravdu hoooodně líbily. No a vešla jsem se nakonec do 7 v pohodě i se spodničkou a závojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já mám limit 8, přece jen v praze je to dražší. Doufám, že se do nich vejdu. Samozřejmě ty nejkrásnější šaty jsou kolem desítky, ale to bych si je za tu cenu raději koupila a pak prodala, aspon by se mi něco vrátilo, ale dát to za půjčení... @mborlova vítám tě tady mezi námi. Máš pravdu, že je to ted jednodušší. jsem ráda, že je tu někdo, kdo se vdává podruhý jako já :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Ja jsem si vybrala taky v Praze a vesla jsem se ;-) Jestli mas limit 8, zasla bych byt tebou do salonu Svatba snu - Mia Solano na Cernem moste, jestli uz jsi tam nebyla. Saty tam maji nadherne, nebyla jsem tam, ale chystala jsem se, kdybych si nezamluvila tyhle. Holky, co tam byly, hrozne chvali, ze vsechny saty vyborne padnou, ceny jsou u vetsiny tak 8,2 po sleve 25%, kterou maji do konce ledna + kdy si zamluvis hned prvni den (tzn. ty ceny na netu jsou po sleve). Mrkni na stranky, budes okouzlena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 děkuji za přivítání :-) musím říct, že internet (a obzvlášť tyto stránky) mi při plánování svatby hóóódně pomáhají :-)
Odpovědět
to já jsem s cenou 3500,-naprosto spokojená :) kdyžtak mám ty šaty vyfocené v albu, tak můžete mrknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss teda, to by se mi taky líbilo dát 3500 za šaty...ale to se mi nepoštěstí...já jsem zase včera koupila šatičky pro dcerku, jsou nádherný, dám je do alba, tak se pak můžete podívat. Bude jak princezna :)
Odpovědět
@tereza82 jéé :) to já žádný malý holčičky v rodině nemám, což mě docela mrzí :(
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít 5ti letou neteř jako družičku a 10ti letýho syna jako mládence, oba už se nemůžou dočkat :-) Musím říct, že já taky, ty prťata jsou ve svátečním k sežrání :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak se uz snad take mohu pridat k teto diskuzi. Termin mame sice uz vymysleny nekolik mesicu, ale matrika nam jej potvrdila az v lednu. Mame od vikendu i rezervovane misto na hostinu a vecer. Jeste nam chybi potvrzeni od mista obradu, ze to tam muzeme mit - nejak nekomunikuji :-( Saty jsem si zkousela uz ve 2 salonech, ale vybrano jeste nemam.
Odpovědět
@mmlenka tak tě u nás vítáme :)) mně jde kupodivu to plánování tak nějak samo od ruky : )) šaty jsou, termín a místo taky, na dortu jsme se s přítelem shodly, prstýnky se nám líbí stejné, co víc chtít : ))) zítra se pustím do vymýšlení jmenovek. Původně jsme žádné nechtěli, ale paní, co nám pronajímá restauraci je chce, takže směle do toho : ))
Odpovědět
Profilova fotka
@mmlenka ahoj taky tě tu vítám! Já musím říct, že jak to dělám všechno v klidu a s časovou rezervou, tak mi taky jde plánování bez problémů. Přítel se do plánů nezapojuje, takže si vše můžu udělat podle sebe. Ještě musím vybrat dort, v březnu si zajedeme vybrat prstýnky a do tý doby snad budu mít ty šaty...jinak vše ostatní už mám domluveno. Pomalu nakupu drobnosti. Dneska jsem koupila krásný sytě oranžový ubrousky, tak mám radost. jsou to blbosti, ale pak ten výsledek bude (snad) stát za to. V so jsem si byla sednout s kamarádkama z gymplu. A jedna z nich se bude taky vdávat a chce to taky v červnu-v kutný hoře. Dneska si chtěla volat na matriku, tak jsem zvědavá jaký datum jí nabídnou a co si vybere. Aspon, že jsem jí včas dala pozvánku aby si nedomluvila stejný datum:) At si vzájemně můžem jít na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že se to tu docela rozjelo, to je super ;-) Zejtra konečně nastupuju do práce, takže mi to plánování a nakupování půjde hnedka líp. @tereza82 Mě napadlo, že jsem si na maturiťák půjčovala šaty u jedné paní v Kbelých, super přístup a hlavně šaty byly fakt levný. Tak ti pošlu adresu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty dík za tip, určitě se tam podívám:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss copak se stalo, že tě to bude stát plno nervů? Nějaké problémy s hostinou a obřadem? @mmlenka a kde se budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co jak pokračuje vaše plánování? @tereza82 Ty šatičky pro malou jsou kouzelný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty dík, na živo jsou ještě krásnější, když jsem je vyprala, tak jsem je pověsila a nechala uschnout a ta sukýnka je úplně nadýchaná :) bude jak prncezna, ještě jí k tomu sháním čelenku, světřík a pak v červnu koupíme botičky. já zatím jinak nic. Včera jsem měla narozeniny, tak mi přítel dal peníze, at si koupím co chci, tak jsem si je hned dala stranou na fond svatba :) to mě potěšilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tak to ti dodatečně přeju všechno nejlepší ;-) U nás taky zatím nic, ani pořád nevíme kde budeme mít tu hostinu. :-( Ale už to nějak musíme vyřešit.
Odpovědět
@tereza82 no stačilo půlhodinové dohadování o předkrmu a štrúdlu... s tchýní samozřejmě... takže změna, odteď se domlouvám jen s drahou polovičkou a ostatním bude pouze oznámen výsledek. Debatovat ve třech je na moje nervy moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss tak to naprosto chápu, proto já od začátku vše řeším jen se svojí svědkyní. Příteli je to jedno, nechal to na mě, takže to holky domlouvají spolu. Ani mamku ani nastávající tchýni či kohokoliv jiného do debat nezatahuju. Ty prostě přijdou k hotovému. Stejně se člověk nikdy nezavděčí všem, tak si to aspon udělám podle svých představ-a v klidu :) Tak držím palce, at se ti to vyvede, jak vy dva chcete! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss tak to naprosto chápu, proto já od začátku vše řeším jen se svojí svědkyní. Příteli je to jedno, nechal to na mě, takže to holky domlouvají spolu. Ani mamku ani nastávající tchýni či kohokoliv jiného do debat nezatahuju. Ty prostě přijdou k hotovému. Stejně se člověk nikdy nezavděčí všem, tak si to aspon udělám podle svých představ-a v klidu :) Tak držím palce, at se ti to vyvede, jak vy dva chcete! :) a kde to tedy budete mít?-myslím obřad.
Odpovědět
obřad i hostina bude na pevnosti v Křelově :) víš jak, člověk se chce zavděčit, protože tchýně platí velkou část svatby a nakonec je z toho absolutně psychicky vyčerpanej.. to vzdávám :) snoubenec se naštěstí relativně zapojuje :) teda do takových věcí jako jsou prstýnky, oznámení, dort atd.. maličkosti si můžu dělat podle svýho :) zatím mi to tak přijde ideální :)
Odpovědět
zdravím všechny nevěsty :-) bydlím kousek od Brna a z toho svatebního šílenství mi už pomalu ale jistě dochází energie. Nemáte prosím někdo nějaký tip na místo pro svatební hostinu pro cca 50 lidí? Myslela jsem, že už mám vybráno... dvakrát :-) ale teď se zase rozhoduju a tápu... :-( děkuju moc za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@petss tak to chápu, že je to blbý, ale já si myslím, že i když platí větší část svatby, tak přece jen je to vaše svatba a máte si jí udělat, jak vy chcete. Naštěstí u nás to tak je. Přítel mi "pomohl" vybrat svatební menu a pak spolu pojedeme vybrat prstýnky a jeho oblek, zbytek si dělám podle sebe. Naštěstí na místě svatby i hostiny jsme se shodli bez problémů, tak bylo o starost mín :) Našim jsem řekla, že se do svatby můžou zapojkit jak chtějí, tak uvidíme (přece jen to ví od vánoc) a babička přítele mu dá jako svatební dar účet, na který mu roky odkládala peníze-čímž nám "zahojí" rány po svatbě:) Takže to všechno zatím budeme platit ze svého. Naštěstí naši i nastávající rodina jsou takový, že i kdyby nám to platili celé, do ničehjo by nám nemluvili, což jsem ráda. Já jsem jen všem udala dvě podmínky: 6enský nesmějí přijít v černé (at pak fotka není jedna velká černá skvrna-stačí že chlapi budou mít černé obleky) a chalpi zas nesmějí mít motýlka, ale kravatu. Naštěstí všichni to vzali v pohodě a už řeší, co si na sebe vezmou a co si budou muset koupit:) @marmara ahoj, bohužel ti nepomůžu, i když bych ráda. Brno neznám, ale kamarád se tam vloni ženil, tak se ho zeptám, kde měl hostinu a pak ti písnu :) třeba to budeš znát.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak my už to máme taky přiklepnutý na 25.6.2011 bude to Pavilon přátelství v zámeckém parku u zámku Veltrusy, oběd bude v zámecké restauraci a následnou hostinu zatím řeším, chtěla bych nějaký catering u nás na zahradě, tak zatím chodí nabídky, tak vybíráme:-) nemáte někdo zkušenost s nějakým cateringem? vůbec nic nestíhám, sice jsem na mateřský, ale s prckem je pořád práce :- ))))
Odpovědět
Profilova fotka
@levata ahoj, vítám tě mezi námi. Taky jsem na mateřaký, tak vím, co je to zas hukot doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak musím říct, že už máme prstýnky, oznámení, zamluvený šaty i oblek, zamluvenou restauraci, mám botičky i výzdobu na auta a teď budu asi tak do května relaxovat (možná) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?