Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
@smisekivuska to jsi vážně šikovná..
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi Děkuju :-) Ale šikovná jen trošičku. Nebylo to totiž nic extra. Prostě jen pohodlné šaty, když jsem nic jiného nesehnala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jsem dnes byla na svatební veletrhu v hotelu Clarion. Mám spoustu letáků a zas pár inspirací kam za šatama. Už jsem se konečně rozhodla, že svatba bude do oranžova. Byl tam jeden stánek s doplnkama na svatbu. Paní prodavačka byla moc moc příjemná. Dokonce mi tam naaranžovala organzu růžovou a oranžovou, s kamínkama a když jsem to viděla, tak jsem zvolila tu oranžovou-už jen proto, že sehnat třeba sytě růžové ubrousky je problém a světle růžovou nemusím, mám ráda tu sytou barvu. A taky s kytkou by byl problém. Takže oranžová. Dokonce jsem si tam koupila organzu (měli jí tam za 99roli), kamínky a perličky na vlasci. Tak mám radost a ted jdu skouknout webovky z těch letáčků a hledat "svoje" šaty:)
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty ahoj, podívej se na tento web, našla jsem tam ty srdíčka, jak scháníš:) http://nejkrasnejsi-svatba.cz/papirov... @motylkovi taky tam mají vystřihování motýlků :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, já se také přidávám.. :-) Původně jsme sice chtěli datum 28.6. 2011 (na 5. výročí), ale bohužel nám nedovolili úterní datum.. :-( S přípravami jsme v začátku, protože jsem prstýnek dostala pod stromeček.. Hlavní je, že máme rezervované úžasné místo (hudební salon Rondel zámku v Jindřichově Hradci) a datum.. Zbytek chci řešit tak nějak postupně.. Bude to trošku náročné, protože bydlíme v Příbrami.. Jelikož chceme také ušetřit, kde se dá, tak bude hostina pojata jako zahradní párty u přítelových rodičů (pochází z Jindřichova Hradce).. Takže doufáme, že vyjde pěkné počasí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb ahoj, vítám tě mezi námi. My to tady s holkama taky řešíme postupně a v klidu, tak to mezi nás zapadneš :) S počasím doufáme všechny, ale to uvidíme, až tak v polovine června, jak bude, snad to vyjde:)
Odpovědět
@martinahreb vítej mezi námi..@tereza82 děkuju za tip, jsem ráda, že sis už vybrala barvu a snad ti klapnou i šaty
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi dík, jsem asi moc náročná, ale chci mít jen jistotu, že jsem si vybrala ty nejkrásnější šaty a že mi budou mooc slušet :) Ještě mám v záloze 4 salony a pak už se rozhodnu :)
Odpovědět
@tereza82 nene, já bych tomu neříkala náročnost, zkrátka víš, co chceš ;-) s těmi salony máš trpělivost, já byla hned z prvního salonu zoufalá...
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Terezko, kolik jsi obešla salonů? O náročnosti mi ani nemluv, taky chci mít jistotu, že jsem pro to udělala všechno. Taky už jsem jich oběhla dost a dost a pořád nevím. A vůbec to není tím, že vím, co chci, ale že právě pořádně nevím, co chci, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu :-D
Odpovědět
aha, tak to já když něco tak dlouho sháním, tak mám v hlavě určitou představu, kolikrát i trochu vysněnout, tzn. vím, co chci, ale nikde to nemaj v takové podobě jak já chci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. tak my jsme bohužel ten veletrh nestihli, tak doufám, že brzy bude další:) @tereza82 děkuji za tip, něco takového jsem sï koupila bohužel, stím nejde razit uprostřed,ale jen na stranách :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@spartykaty a nejde to tvořítko nějak rozebrat aby se dalo 'vykrajovat' i uprostřed?
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi já to chtěla uříznout pilkou, ale přítel říkal, že by se nám to pak blbě vykrajovalo. Tak to bude bez srdíček, stejně se na to všichni jednou kouknou a pak to buď vyhodí nebo někam založí.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj zatím jsem obešla cca 8 salonu a ještě do 4 se chystám. Samozřejmě je jich tu v praze víc, ale když jsem se koukala na jejich webovky, tak se mi třeba líbí jen jedny šaty a kvůli jedněm šatům tam nepojedu, stejně by to určitě nebyla moje velikost. @spartykaty škoda, že jste ho nestihli, bylo to fajn, těším se už do diplomatu :) Tak třeba se aspon podíváte tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 musim se smat, ty jsi silenec jako ja, pritel uz se mi smeje pokazdy, kdyz nekam jdu, ze si stejne nevyberu........ale snad uz jsem blizko, tenhle tyden proste musim!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 A kdy to bude v diplomatu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jé tak to jsem ráda, že nejsam sama takový blázínek :) @spartykaty v diplomatu je to 11-13.2. Já tak jdu s kamarádkou v so. Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 až v únoru, tak to je super to určitě stihneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak co, Terezko, jak pokračuje lov šatů? já už jsem konečně vybrala ty pravé. Využila jsem 50% slevu v Nevěstě a zamluvila si nádherné, z nové kolekce, byly prostě nej. Holky, já mám takovou radost, že to mám konečně z krku. Už jsem si připadala, že nejsem normální, vyzkoušet tolik šatů a nevybrat si :-)
Odpovědět
konečně jsem narazila na tohle datum, už jsem nabývala dojmu, že se tenhle den snad nikdo kromě mě nevdává :))
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj teda, to se máš, gratuluji. Já jsem šaty odložila až na druhou půlku února, nejdřív počkám na svetební veletrh (rozdávají tam slevy na šaty a tisícovka dolů už se vyplatí) a navíc má moje kamarádka celý leden zkoušky ve škole. Aspon trochu vydechnu a pak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 určitě tam budou i do Nevěsty mít zase 50% slevy jako loni, a to je sakra víc než tisícovka :-D, jestli už jsi tam tedy nebyla. A rozhodně je lepší dát si na chvíli oddych a ujasnit si, co vlastně chceš. Určitě je dost času, tvé datum není tak žádané jako mé, tak já jsem šla radši hodně dopředu, abych něco neprošvihla.
Odpovědět
vidím, že původně většina chtěla termín 11.6. jako já, ale taky mi ho nepovolili :) takže nakonec 25.6.2011 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss Já ho mám, jen se cpu do cizí diskuse :-D Ani jsme na něm tak netrvali, ale zrovna se nám takhle protnul den, kdy oddávají a kdy měli volno v hospodě, kde chceme mít oslavu. To datum je spíš k vzteku, všude obsazeno, všichni zadaní, ale zase si třeba budoucí manžel bude pamatovat výročí :-D ale to mu asi hodně fandím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj gratuluju k šatičkám 50% sleva to je fakt super ;-) @petss vítej mezi námi ;-) A kde se budete brát? Už máš něco zařízené?
Odpovědět
v Olomouci nebo Křelově, to bdu vědět v sobotu :) jdem se podívat na pevnost do Křelova a podle toho, jako nám nabídnou cenu, se rozhodneme :)) zatím mám jen vybrané šaty a termín, to je asi tak všechno :) nějakej náznam senzamu hostů taky, ale upřímně se mi nechce ho dodělávat, protože budu muset škrtat a nevim koho :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petss s tim seznamem hostů jsme na tom stejně, taky musim už jen škrtat :-(
Odpovědět
@ptjj já to datum původně strašně chtěla, ale po tom, co píšeš jsem asi i ráda, že mám nakonec toho 25. :) a s tím pletením si data 25. a 26. je to u nás opačně :D já vždycky místo 25. řeknu 26. a přítel mě opravuje :) Aspoň, že se šatama jsem měla štěstí :) vyhlídla jsem si je na netu a hned jsem si je zamilovala :) nejdřív mi neseděly, když jsem si je zkoušela, ale pak jsme vyměnili vrch (od korzetu) a hned to bylo ono :) takže šaty mám z krku a v podstatě přesně takové, jaké jsem chtěla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss tak to gratuluju, ja jsem obehla kde co, nez jsem se presvedcila, ktere jsou nejlepsi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?