Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se byli podívat ve Skalním mlýně a mě se tam docela líbilo, byli jsme se podívat i k zámku v Blansku - taky hezký. Takže bysme se měli pomale rozhodnout a napevno si rezervovat ten mlýn. Nicméně přítel trochu váhá, vadí mu prý,že by tam byli i turisti, i když by nebyli smaozřejmě v našem salonku. Byla jsem i na šatech a hned v druhé salonu jsem se zamilovala. Jsou úplně jiné než klasické svatební šaty - jsou krajkové, bez spodničky a mohutných vrstev apod. Ale jsou nádherné. K tomu bych chtěla závoj lemovaný krajkou...no úplně to vidím :) Asi se ale nesmím dívat na svatební alba jiných nevěst, protože tam má každá bohaté šaty a sluší jim to. Tak mě to občas nahlodá, jestli ty moje šaty nejsou špatný výběr....no posudte sami, mám je v albu. Mám jednu fotku jak je mám na sobě, ale v salonu se nesmělo fotit, ale umluvila jsem paní na 2 fotky,což byly takové rychlovky. Dám je do alba až je trochu zmenším.
Odpovědět
ted prehodnocujes situaci jestli to neudelat na plzensku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misad: KONECNĚ (!!!!!) vidím někoho, kdo nechce "dorty". Sama nechci obruč, strašně se mi nelíbí, jak to všem nevěstám leze ven, není album, aby tam ta obruč nevykoukla (ačkoli mě v salonu přesvědčovaly, že to přece není vůbec vidět). Chci hladké splývavé šaty a co nejjednodušší. S tímhle požadavkem jsem zatím nikde nepochodila, koukají na mě dost kriticky, že nechci být za princeznu. No, nechci, mám na to přece právo :o) Takže za mě - skvělá volba! Krásné elegantní ženské šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe : Díky díky díky :) Myslím, že je nás podobného názoru tak málo, že bysme si měly založit nějakou nadaci na ochranu,protože na mě taky rvaly ty obruče a já si v tom připadala jako cukrová vata a říkala jsem si, že tohle teda nepůjde. Myslím,že žena může vypadat svůdně a nádherně i v jiných šatech než v těch z dob princezen. Je teda ale pravda, že zrovna těch krajkových je fakt strašně malý výběr. Díky za podporu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misad: Absolutně není zač ;-) Přesně takový pocit jsem měla taky. A pak ještě vlečky - no hrůza, připadala jsem si jak slimák, jak se to za mnou táhlo, těžký to bylo, fuj.... a když to jde připnout pod zadek, tak se mi to stejně nelíbí, protože to vypadá divně, jak je to vzadu naducaný. Možná jsem divná, klidně mě zkritizujte kdo chcete, ale i když mi princeznovský šaty sluší (viz album), nechci je. Zrovna koukám na Pronovias - řada Costura Collections, tam jsou skoro všechny v úzké linii (snad se nám blýská na lepší časy :-) ). Já bych ovšem radši bez krajky, jen hladkou látku, a zatím hledám marně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdravím váá červnové nevěsty. My plánujeme svatbu tedy v květnu, ale kukám všude možně pro inspiraci a tak. Konečně jsem našla spřízněné duše. Taky nechci princeznovské šaty a je to herozný problém. Takže nakonec si je budu nejspíš nechávat šít. Odkud jste? Já jsem z Vysočiny, žiju v Praze, ale svatba bude na Vysočině kvůli oběma rodinám.
Odpovědět
Profilova fotka
kucirlib: Asi taky nakonec skončím u krejčový, představu totiž mám, ale půjčovny mi nejsou schopný vyhovět :-) Já jsem z Hradce Králové, partner z Písku. Teď žijeme v Hradci, takže svatba bude tady a jeho příbuzní přijedou. Jak je to jinak výhoda ;-) , tak nevýhoda je, že jim hledáme a zařídíme ubytování, který taky zaplatíme. Je to asi 20 lidí, takže nářez :-S Ale co, kdy jindy než teď se plácnout přes kapsu :-D
Odpovědět
Mně se líbí jak princeznovský šaty tak ty neprinceznovský užší, měla jsem na sobě na zkoušce ty i ty a obojí dobrý, obruč nelezla a dokonce jsem o ní ani nevěděla, ale stejně si nechávám šaty šít na míru, budou hladké bez krajky a bez vlečky a spodničku budu mít asi z nařaseného tylu... Bude to styl těch prvních šatů v mém albu. misad: Tak se vám nakonec zámek v Blansku líbil? To je fajn, takže to vypadá že se tam potkáme až se budeme střídat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dulik - no zvenku se nám líbil, ale byli jsme tam zrovna, když byly nějaké slavnosti a vůbec nás tam nechtěli pustit bez zaplacení nějakého vstupného na ochutnávku vína. Takže jsem je přemluvila a nakonec jsem ho jen v rychlosti oběhli a udělali pár fotek. Nevíš, kde bych sehnala nějaké fotky interiéru? Našla jsem pár alb, ale fotek málo nebo nic moc kvalita.
Odpovědět
To jste si zrovna vybrali vítání Sv.Martina, letos poprvé za penízky... ;-) No leda poprosit někoho kdo měl svatbu v zámku o fotku obřadky. Já na netu zatím nic nenašla, ale mám jednu fotku taky v nic moc kvalitě. :-(
Odpovědět
dunkahe: Líbí se mi šaty Bella 11 a 13 a asi nejvíc Evanie 32. U tvých komentářů fotek jsem se opravdu pobavila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: Díky :-) Pořád to ale není nic, co bych si představovala... v lednu začne další maraton, už předem jásám blahem :-p
Odpovědět
Článek se načítá
holky jak se vam dari? ja jsem nejaka zoufala co s tou svatbou...jestli praha ,plzensko,kdyz neco najdeme vsude neco chybi nebo neni.......uz me to nejak nebavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám konečně z něčeho radost. Včera jsem si zamluvila fotografa ! Jeho fotky se mi líbí, sice bydlí skoro 200 km daleko, ale za cestu si neúčtuje moc. Zítra si jdu zamluvit šaty, ty které mám v albu, lepší jsem nikde nenašla a přítele uháním, aby se konečně rozhodl s místem, abych ho mohla už závazně zamluvit. Jak to máte holky s hudbou? Budete si někdo hledat DJ? Uvažuju o DJ místo kapely.
Odpovědět
Profilova fotka
misad: My už máme fotografa zamluveného dlouho, naštěstí. Ale byl to boj, ti nejlepší už byli dávno obsazení, červen je prostě plně vytížený :-) Šaty jsou krásné! Já už mám asi rozmyšleno, jak budou vypadat moje, ale na papír jsem to pořád ještě nehodila. Není čas ;-( Mám radost z toho, že nám všude vycházejí vstříc. Obřad budeme mít na hvězdárně, měli jsme tam první rande a je tam krásný výhled na město. Pánové hvězdáři jsou tak moc milí, připraví nám speciální svatební program s obrázky z vesmíru, pustí nám hvězdnou oblohu... hrozně se těšíme! Jenom mám pocit, že plno lidí dorazí ne kvůli nám, ale kvůlu tomu programu :-D Hudbu ještě nemáme úplně vyřešenou. Bratranec je DJ, má veškerou techniku a byl nadšený, když jsem ho poprosila, aby nám zahrál. Potom přišel táta, který se dal "na stará kolena" na hraní v kapele, že by nám taky zahráli. Tak jsme to chtěli vyřešit kompromisem, chvíli by hrál DJ a chvíli oni. A teď ještě hledáme někoho, kdo by nám zahrál přímo na obřadě, protože nás uchvátila myšlenka mít živou hudbu. Bohužel žádného hudebníka neznám, tak hledáme. Otázka do fóra: Připadají vám tmavě růžové boty na svatbu moc výstřední? Chci do kytice pár růžových kvítků a jeden větší do vlasů, jinak je svatba laděná do bílo-smetanova (ženicha do růžové cpát nechci). Chtěla jsem, aby ty boty opravdu vynikly, protože jsem na boty silně zatížená ;-) Ale teď mě nahlodala máma, že prý se to na svatbu nehodí... Přitom sama měla modré šaty a brali se v květnu, takže vybočovala na tehdejší dobu dost, a sama chtěla, abych taky nebyla "běžná" nevěsta. A tohle se jí nevím proč nezdá :-(
Odpovědět
jeeeeeeeeee to va m zavidim ......ja mela taky vse a ted se mi to pekne zbortilo :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my teď svatbu moc neřešíme, to co už je zařízené nebo zamluvené máme "odškrtnuto" a ostatní budeme řešit až zjara. Na hostině budeme mít DJ. Aspoň na pár věcech chceme ušetřit, takže nám bude hrát "skorošvagr", cukroví a koláčky bude píct přítelova maminka, kytku mi uváže kamarádka... dunkahe: Barevné boty jsou tady v albech vidět docela často, já teda nejsem moc výstřední typ, spíš hodně konzervativní, takže nevěsta bude celá bílá, ženich tmavý, ale jako host na svatbě bych se na takovou nevěstu určitě nedívala skrz prsty, v tom jsem zase toho názoru, ať si to každý udělá jak chce... :-) Zase by ale bylo možná hezčí kdybyste v té růžové byli sladěni i se ženichem, stačilo by aby měl tm. růžovou kravatu a korsáž... ale to je jen můj názor. :-) Místo obřadu je supr, je to místo, ke kterému máte svůj vztah, i my to máme podobně. johankakoz: Tak na to, že se vám to zbortilo, to bereš pěkně vesele. 8-) Ale tak to má být, netrápit se.
Odpovědět
ne prave ze vubec s humorem uz to neberu ......a uz me to ani nebavi :-)
Odpovědět
ale smailíky mluví jinak... ;-) Však klid, nějak bylo, nějak bude.
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: Možná ho ukecám na korsáž, ale kravatu ani náhodou :-) Ani ho do toho nechci nutit, vlastně bych ani nechtěla, aby si můj chlap ochotně oblíkat růžový věci :-D - to si dělám legraci, některým to samozřejmě jde a sluší, ale ten můj na to opravdu není typ, bohatě stačí, že jsem šlehlá já :-) Kytici ani pečení vyřešeno ještě nemám, taky chci pořádně máknout až po Vánocích. V lednu tady bude svatební veletrh, bývají tam ochutnávky, tak snad zajistíme co nejvíc věcí tam. Největší starost mi dělají šaty, oznámení a prstýnky, to všechno ještě bude boj :-(
Odpovědět
dunkahe: :-D My máme prstýnky už od července... Oznamko si chceme vyrábět sami, doufám že mi s tím pomůže kolegyně z práce - grafička - chceme jednoduché, líbí se mi i s fotkou, ale to asi nebude... Šaty si nechávám šít, snad to vyjde podle mé jasné představy... Já mám na chlapy v růžové taky svůj názor, my budeme sladěni nejpravděpodobněji do meruňkova... 8-) Už se těšííím!
Odpovědět
Profilova fotka
S fotografem to máte domluvené jak? Ten náš je skoro 200 km daleko,takže se nemůžeme zatím sejít osobně. Napsal mi, že mi to rezervuje a že bychom se měsíc před svatbou domluvili na tom, co a jak si představujeme. Není to žádná smlouva, nic, doufám,že mi pak měsíc před svatbou neřekne, že zapomněl apod. Na druhou stranu by se mi nechtěla platit záloha oproti ničemu (smlouva apod.) Vy máte nějakou oficiální domluvu?
Odpovědět
Profilova fotka
misad: Nemáme. Dohodli jsme se telefonicky a potom jsme to potvrzovali mejlem, nemáme žádný papír. Taky budeme mít sraz nějakou dobu před svatbou, máme se ozvat. Ozveme se asi dřív, než bylo v plánu, protože na fotografovi bude záležet program na hvězdárně (potřebujeme vědět, jak dlouho asi focení potrvá). Takže očekávám, že při srazu ho aspoň trochu odhadnu (i když dneska člověk nikdy neví :-( ). Asi nám nezbyde než důvěřovat, nevím o nikom, kdo by podepisoval smlouvu. Kolik za fotografa zaplatíte? My 8 tisíc na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe: My zaplatíme 7 600 Kč, nicméně pojede 200 km daleko k nám, tak mu zaplatíme i cestovný, což by mělo vyjít tak na 500-700 Kč, takže taky přes 8 tis. Ale bude fotit 8-9 hodin, myslím, že je to fajn. U většiny cenově přijatelných fotografů se mi jejich fotky nelíbily, u tohodle jo, takže ty peníze jsou myslím v pohodě. Ale když jsem hledala, narazila na Štěpána Vrzalu, ten má sice hezký fotky, ale poslal mi ceník a dost jsem se zasmála.... za den focení 55 tisic! :-D Vůbec se nedivím, že měl volný termín :-D
Odpovědět
Tak na celý den to jsou pěkné ceny, my budeme mít profi fotografku jen na obřad a focení po obřadu, pak už jen momentky od těch co sebou budou mít foťák. Nevěřily byste jak si jde s fotkama pěkně pohrát a pěkně je upravit... :-) Některé programy jsou opravdu zázrak. Doufám že až bude víc času, tak vytvoříme i svatební oznámení... No 55 tisíc - to se taky nedivím že má volný termín, to musí mít zlatý ruce i fotoaparát!!! :-D
Odpovědět
ahojky mi davame za fotografku 5000.....v nedeli jedeme do plas na jednu restauraci ...plzensko.....a 11.12 jedeme do prahy do restaurace zeleny dvur.........snad uz neco klapne je to na bednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misad: My jsme původně chtěli fotografku z Brna a jí se moc nechtělo cestovat až do Hradce. Navíc měla v červnu už jen jeden volný víkend, a ten si schovávala na společné focení s nějakým jiným fotografem. Potom jsme vyšťourali dobrého fotografa a on říkal, že už může jen jeden víkend, kdy fotí s jinou fotografkou dohromady :-D A že to bude super, protože ve dvou jim neuteče žádný pěkný moment. Za tohle společné focení chtěli 30 tisíc - opravdu se těším, až tady u někoho v albu objevím tu společnou práci, musí to být paráda, ale dát tolik peněz, to bych to radši dala třeba do jídla a pozvala víc lidí. Ten fotograf za 55 tisíc, to je lichva. By mě zajímalo, kolik svateb ročně vyfotí...
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe: mě spíš než ta cena šokuje to, že někdo svoji práci takhle ohodnotí. Takový člověk musí být strašně namyšlenej, a nechat se fotit bych od něho ani nechtěla. Ale pokud se najde pár bláznů, tak těch svateb moc mít nemusí a žije se mu blaze :) Ale ty fotky by musely být vykládané zlatem a diamanty, aby to mělo aspon část té hodnoty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no tak to je fakt šílený :-p to bych nedala ani kdybych ty peníze na to měla!! My máme fotografku zamluvenou jen na obřad a focení po něm, zaplatíme asi 3000. Dneska už nosí téměř každý v rodině foťáky, takže pak vybereme momentky od lidí, stejně je pak pořád jedno a to samé (lidi sedí, tancují nebo pijí:-) ). Zaplatili jsme už zálohu, na kterou jsme dostali potvrzení, ale smlouvu žádnou taky nemáme. Fotografku už znám, fotila už svatbu mé sestry, takže ji docela důvěřuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten náš fotograf měl mezi středním balíčkem (půlden) a velkým balíčkem (celý den) minimální rozdíl, tak jsme si řekli, že když už, tak rovnou na celý den... a to i když babička a strejda jsou fotografové-profíci a táta poloprofík :-) Jsme zvyklí hodně fotit, tak nás nějakých pár set fotek navíc nezabije :-D Byli jsme na svatbě, kde byl na každém stoje foťák na jedno použití, a každý kdo chtěl, fotil. Ani nevím, jestli z toho něco vylezlo, snad jo. - To jen tak tip, jak to třeba pojmout, abyste měli fotky od lidí jisté. Nevím teda jak u svatby, ale kdykoli jsme někde byli a fotil někdo jiný než my, tak nám potom dalo hroznou práci to z těch lidí vypáčit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?