Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
no tak to verim ja dostala zachvat smichu ......jsou fakt moc pekny ...........jenom jineho zenicha jeste ze je cas hihi :-)
Odpovědět
skoda ze se pritel nejmenuje martin mela by jsi je hned :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
My budeme mít DJ, bude hrát už od oběda (potišeji) a hned po obědě začne zábava naplno. Nevím totož co bysme do těch cca 17h než by přišla kapela dělali... Bude hrát co chceme a budeme to mít jako svatební dar. Bude hrát asi i na obřadu. Když je DJ i dobrej bavič, dokáže udělat i dobrou atmosféru. Letos jsme byli na svatbě, kde hrál taky DJ od 14h do půlnoci, dělal přestávky, ale rozumné, hrál super hity z českých filmů, Michala Davida, Makarenu, i lidovky a super. 8-) Krásně se na to vzpomíná. Jde o to jakou ten člověk dokáže udělat atmosféru.
Odpovědět
Nechali jsme udělat verzi oznámení z našich fotek je hezké přítel ho uvidí az dneska tak jsem zvedava... Jenom musíme změnit styl písma je to strašně malinké a spousta lidí by to neprecetla... Tak vůbec nevím jaké..... Sehnala jsem zde prstýnky do výslužek chtěla jsem stříbrné ale než to kupovat nové ..budou prostě zlaté..... Stejně to bude asi každému jedno.... Včera mi přišli mandlicky bordo a zlaté tak jenom dat do pytlícku.... A na zkoušku po jednom ubrousku ...ale nevím vůbec jaký.... Chtěla jsem zlatý ale ty jsem našla jenom jeden tip a ty jsou takové no obyčejné ....tak nevím možná+kombinace+smetanova+zlata.....
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: pořád čekám, že mě pošleš návrh toho vašeho oznámení ;-) my pořád čekáme, paní se ještě neozvala.. já počítám, že "obědvat" začneme tak v 15:00, takže než se najíme, budou skoro čtyři a pak už to do těch cca pěti uteče hned.. Toho DJ jak jsem psala, že hrál ségře, znám tady z okolí z diskoték a tam je fakt perfektní, ale na té svatbě se mě prostě nelíbil a tady z okolí o nikom jiném nevím... Jinak my dárečky, karafy, mandličky dávat nebudeme... chtěla jsem jen nechat udělat přítelovým rodičům dort - s nápisem: "Vašeho syna z lásky si beru, mějte mě rádi jako svou dceru." a říkám si, že by bylo dobré udělat to i mým rodičům, jen nevím, s jakým nápisem.. Viděla jsem, že se dělá jen "za syna" nebo "za dceru", ale mě se vždycky líbil ten verš. Nemáte někdo nějaký nápad?
Odpovědět
lidus promin napravim to :-) :-)
Odpovědět
tak pristi tyden ve ctvrtek jdeme objednavat prstynky a saty moje tak jsem zvedava :-) :-)
Odpovědět
ahojky holky nevite nekde o sikovne svadlene ...praha plzen
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja si budu nechavat saty sit tady http://svatebnisaty.mimishop.cz/index...
Odpovědět
Profilova fotka
lejanicka: hmm, tak teď tu pěkně slintám.. jedny hezčí než druhý.. škoda že je to tak daleko.. :-|
Odpovědět
ja chci nejaky populnocky ....tak jsem nasla salon v plzni tak uvidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidus86... ja to riskuju a objednavam pres net bez zkouseni jsem dlouhodobe mimo ceskou republiku a do cech jedu az v unoru ale to bude na otocku tak bych nemela ani cas na jezdeni po salonech, jsem rada ze jsem do te kratke navstevy naplanova navstevu hotelu kde budeme mit svatbu... a tady v Irsku kde momentalne bydlim a pracuju je to strasne drahe... i kdyz si rikam jestli mi nebude chybet vyrazit s nekym na zkousku svatebnich satu ... ale to mozna podnikneme abych vedela jak mi vubec padne ten styl co mam vybrany ale jen bez zavazku tady v Irsku ;-) ale jinak jsem si poslala par mailu s pani z toho salonu a rikala ze prakticky vice nez polovina jejich zakazek se objednava bez zkousky a pres internet a kdyz si clovek vybere snerovacku tak je to +/- jenda velikost... a jinak cenu tech satu me vypocitala na 5800 a nove original stoji kolem 20000 takze me to vyjde stejne jako pujceni...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to Johanka jestli ti nevadi nazor nezavisle osoby tak ti strasne pasujou ty saty jak mas u nich napsane zkouska 5 strasne te zuzujou jen tim ze jsou kolem krku.... a druhe jsou co se mi na tobe libi jsou ty posledni myslim ze to byli Madora 4 8-)
Odpovědět
ahoj holky, taky se vdávám v toto datum. je tady někdo, kdo se vdává v Praze?
Odpovědět
ahojky ano my mame svatbu v praze......a kde vy ? my na libenskem zamku :-)
Odpovědět
lejanicka.......dekuji za nazor ..5 rika skoro kazdy ,ale ja se v nich vubec necitila....mela bych mit 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lejanicka: určitě bych do toho salonu zašla, za to nic nedáš... a jinak něco nového? My byli o víkendu na Moravě ve sklípku, a cestou zpátky jsme se stavovali v Brně v Ikee a byla jsem teda pěkně zklamaná.. nic mě nezaujalo, takže jsem nic nekoupila.. ]-( už bych se fakt asi měla odhodlat a něco objednat...
Odpovědět
Johankakoz: Já se vdávám na lodi, máme velkou svatbu pro 100 lidí, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne :-) Zatím ještě nemám nic hotové, ale pomalu se začínám chystat, že konečně zajdu něco už koupit a dělat. Chci si spoustu věcí udělat sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se vdávám 18.6.2011, jsem ze Zlína. Holky ze Zlína a okolí, chtěla jsem vás poprosit, nemáte nějaký tip na místo pro svatební obřad? Chtěli jsme původně Lešnou, ale asi to nakonec změníme, jen nevíme co. Na radnici se nám nechce, to je úplně poslední možnost. :-)
Odpovědět
holky musim vam ricct svatba v praze aq dneska jsem doatalanpsdakas taknmnevim kde bude hostina
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: tak luštím ten tvůj vzkaz a nevím, jestli jsem ho rozluštila dobře, že jsi dostala padáka? :-( Tak to je mi fakt líto, ale v Praze je určitě kupu možností a věřím, že nebude trvat dlouho než si najdeš něco nového a třeba ta hostina půjde i tam.. ;-) hlavně neztrácet optimismus!!
Odpovědět
lidus 86 a johankakoz: Taky to nemůžu přeluštit... :-D A asi bych tu ani takový info nezveřejňovala, ale to je každýho věc. Každopádně s prací je to poslední rok dva na prd a asi ještě dlouho bude, takže pokud to bylo přeluštěno správně, tak je mi to taky moc líto. :-( My to máme teda na jih kousínek a jezdíme pro vínko často, máme tam spoustu známých a po koštech vždycky sotva lezeme ze sklípku... 8-) Taky budeme mít na hostině své víno z jihu od kamaráda... A IKEU taky nemám moc ráda, asi bych si spíš vybrala v Kika... JInak jsme troxhu změnili plán hostiny, pravděpodobně budeme mít po obřadu a focení v zámku oběd se svědky a pak bude další focení a pak se všichni sjedou na raut a dobrůtky dělané na ohni... :-)
Odpovědět
AHOJ HOLKY ZA TEN VZKAZ SE OMLOUVAM ..BYLA JSEM TROCHU MIMO :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem včera vydražila panenku na auto, tak jsem zvědavá, jaká bude až přijde, už se těším! ;-)
Odpovědět
holky ted shanim nove restauraci a jsem z toho nejak mimo :-) :-)
Odpovědět
Johanko no je to průser, zvlášť v praze, také ještě nemám jasno, navíc je dost pozdě něco shánět. Ikdyž mě se to teda nezdá, ale všechny nevěsty asi blázní třeba i dva roky dopředu :-)
Odpovědět
vis ja mela restauraci ,ale prisla jsem o praci a tim to padlo rozesli jsme se ve zlem :-)
Odpovědět
četla jsem, záleží jak moc jsi náročná. Já jsem bývalá barmanka, znám spoustu podniků, provozních a barmanů v Praze, ale žádný pro mě není to pravé, co si já představuji. Je to prostě těžké. Kolik budete mít lídí?
Odpovědět
30 na obed.....a vecer cca 60....mam pritele v plzni tak hledam neco tady ale nic moc :-) :-)
Odpovědět
To teda nase... když padne restaurace, to si ani nechci představovat. My máme sice svou oblíbenou zamluvenou od září (projistotu), ale věřím že i po novém roce by se u nás dala nějaká najít a v klidu. Myslela jsem právě že v Praze je to snazší najít restauraci, že je jich tam spousta... johankakoz: A tak to bereš docela s nadhledem podle těch smajlíků jak se tak dívám... :-) To je dobře, nestresovat se, něco se vždycky najde!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?