Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Já bych brala hned po svatbě odjet na 2 dny do nějakého welness centra nebo lázní tady u nás v ČR nejlíp k nám na jižní Moravu a spojit to s návštěvou sklípku :-D takovej relax, masáže, koupele... nějak mě moře, válení se u vody a pocení se při 40 stupních neláká... 8-)
Odpovědět
jj to by bylo fain ...my v tom mame dva dny v pensionu polopenzi a jeden den hodinu v jizdarne na koni a druhy den hodina projizdka ............jsem na to zvedava ..chtela bych aby nam prichystali nejaky romanticky stolecek pri svickach ,vecere,masaz,virivka :-) :-) :-) to by byla parada
Odpovědět
jj :-D to bych si nechala líbit klidně hned teď...
Odpovědět
jj ale sauna bazen a virivka nebude neni to tam je to jako konska farma....ale budeme mit s sebou naseho pejska tak budou prochazky :-) :-)
Odpovědět
Moc nestiham :) vlitla jsem na bazar a už jsem rozhodila sitě ... děkuji za radu :-) :-) No album tady zatim nemam ani nevim zda se dostanu k jeho vytvořeni :) Jinak šaty se mi šijou oznameni mame už doma , ale s rozesláním chci ještě počkat ... fotograf a dorty zamluvené :) prstýnky vybrané :) Myslim že po Vánocích nemám co dělat :-D :-D
Odpovědět
no taky mi to tak pripada ze do vanoc bude vse hihi :-) :-) a saty ti siji kde?
Odpovědět
Ale jo a pořad je ještě čas :) . Mam jednu pani ;-) :-)
Odpovědět
aha ........ja myslela v madore nebo pres ameriku tak nevim :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme v pátek byli v prodejně v Goldexu a naše původní představa o prstýnkách je pase... :-( paní nám je hned rozmluvila... je fakt, že má asi pravdu... :-N Byla moc milá a věnovala se nám skoro hodinu... a výsledek... ;-) Budou asi titanové s briliantíkama... :-D Cena je do 5,5 tis. i s rytinou, ale máme problém, nemůžeme se rozhodnout mezi třema... Dám je do alba a prosím o radu... Děkuju moc :-)
Odpovědět
ahojky ...........me se prvni nelibi ........nejdriv 3 pak 2...........ale kazdy ma jiny nazor a vkus .......drzim palce pri vyberu
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: ve skutečnosti ty první jsou hezký, ale jsou široký 8 mm a prostě na tu mojí ruku jsou moc široký :-| 2 i 3 jsou široký 6,5 mm a to je tak akorát... Já mám šilený dilema, chtěla bych, aby bylo taky něco podle miláčka, ale s prstýnkama mám problém, ráda bych mu udělala radost, že bych kývla na ty, co se líbí jemu, ale...
Odpovědět
a nejde udelat jeden tenci? ten tvuj? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nejde... :-( ted jsem koukala na ty Vaše a ty jsou úžasný, že ten dámský je uzší... a jsou moc zajímavý...
Odpovědět
me zase mrzi ze tam neni kaminek........jsou z ebay z wolframu.......cena cca 2500
Odpovědět
proste.ja: Osobně jsem spíš na zlato a na "zaoblený" tvar prstýnků, přítel o těch z oceli apod. říká, že vypadají jako kus uřízlé trubky. :-) Ale kdybych si měla vybrat tak ty poslední se mi líbí asi nejvíc. briliantíky tam krásně vyniknou. 8-) Jinak holky jen tak ze zvědavosti, po kolika letech vztahu se budete brát a kolik vám v tu dobu bude? My se budeme brát po sedmi a půl letech a po dvou a půl letém zasnoubení a mně bude 25. Hodně se setkávám s názory, že se svatba má dělat až už chou mít ti dva děti... moc se mi to nelíbí... Jaký na to máte názor vy? :-)
Odpovědět
ahojky jsme spolu od 6.7.2009.......zasnoubili jsme se letos v kvetnu 2010....a bart se budeme v cervnu 2011.......me je ted 35 a marianovi 33 :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se v tento den vdávám:-) Jihlava.
Odpovědět
ahojky vitam te :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budme mít v době svatby tříleté výročí, mně bude 26 a partnerovi 33. A podle mě se má každý brát, kdy chce, ne až když chce dítě. Stačí si projít pár alb, plno nevěst tam má vlastní děcko, ti se evidentně týhle rady nedrželi :o)
Odpovědět
mam uplne stejny nazor :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ... tak jsem tady taky... taky mame 18,6,2011 a uz se mooc tesim :-))
Odpovědět
tak te taky vitam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, no my budeme mít také určitě zlaté prstýnky, ocel je na mě moc studená.. jinak my v době svatby budeme mít za sebou osm let vztahu, tři roky spolu bydlíme, mě je 24 a Petrovi 32. Podle mě má být svatba, když se na to oba cítí, a jestli je to pět let před prvním dítětem, s miminkem v bříšku a nebo když je dítěti pět let je úplně jedno... nežijeme přeci v 19.století, ne? samozřejmě vítám všechny nově příchozí ;-) Jinak zatím nemám nic jiného zařízené, ale už se konečně musíme dokopat k tomu zajít za kameramanem a objednat hudbu...aby jsme taky neutřeli,když už to podle všech plánujeme tak strááášně dlouho dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme na tom taky dobre... Co se tyce hostiny a obradu vse to bude na jednom miste a to je Hotel Harmonie v Zastavce u Brna hledali jsme neco kde budeme moci udelat vse na jednom miste a kde bude i ubytovani mame rodinu a kamarady po cele Cr takze ubytovani byla nutnost a aby jsme se vyhnuli ruznym prejizdenim z mista na misto ... takze obrad na zahradce Hoptelu Harmonie a hostina asi pro 70 lidi uvnitr budeme mit celou restauraci pro sebe takze to bude super, muzikanta taky uz mame na doporuceni pritelovych rodicu ma to byt jeden sikovny panacek ja jsem ho teda jeste vubec nevidela ale zna ho par lidi z rodiny a prej je umi pekne hrat tak uvidime... Co se tyce zarizovani hostiny tak jsem z toho skoro uplne venku... pani z hotelu se mi stara o celou vyzdobu i hostiny i obradu jsem dlouhodobe mimo ceskou rep. takze je to to nejlepsi na co jsem mohla narazit :-) Vse zarizuju pres internet. Domluvili jsme se na barve hostiny bude fialkova s kombinaci bezove a kvetiny budou ruze plus frezie kvetiny budu mit taky pres pani Tryskovou z hotelu je velice ochotna. Svatebni oznameni uz mame uz mam i bizuterii a nejake doplnky vlastne jsem rada ze si muzu neco objednat a vybrat... moje sestra bude muj svedek takze uz jsem na ni presunula celou starost o zabavu na svatbe a program... dokonce co jsem cetla dost clanku a doporuceni na svatbe tak to vlastne doporucuji... je to 2 mesice zpatky jsem byla kamaradce na svatbe taky pracuje v zahranici a nepodelila se s jejima prestavama o prubehu svatby celkečm presne nebo spis si myslela ze ano ale bylo to tak narychlo ze nakonec uznala ze si toho na sebe nechala moc a ze ona si myslela ze oni vi... a to by asi tak neslo... takze jsem sestre zdelila predstavy oznamila ji datove udaje co a v kolik uz je naplanovane a at ona neco vymysli dala jsem ji par tipu co jsem nasla na zabavu na svatbe a uz se v tom pekne vyziva... Jinak fotograf a kameraman tym pana Milana Hrusky ... toho vybral pritel ma v nabidce i video v Full HD kvalite... ja tomu moc nerozumim takze budis.. :-))Budou to celkem 3 panove jeden kamaraman jeden fotograf a jeden co bude vse... fotky z vice uhlu i video atd... Jinak kadernice taky domluvena moje kamaradka Nikolka a kosmeticka taky domluvena ... rano pred svatbou bude neco jako damska jizda ja i kamaradky budem spat uz noc pred svatbou v hotelu (dum mich rodicu je cca 80km od hotelu takze jsem se rozhodla pro hotel) kadernici i kosmeticku budeme mit v hotelu takze takove uvolneni napeti pomoci sampanskeho a takovych tech krasnych babskych veci hned z rana.. o Zakusky se mi stara maminka... Boticky uz mam objednala jsem pres internet uz jsem si tak objednavala vicekrat a mam dobre zkusenosti takze jsem to riskla znovu. Saty mam vybrane a budu si je nechavat sit na miru original stoji kolem 20 tisic a ja nasla pani ktera mi je usije cca 5800 takze velka spokojenost, zenich bude mit svetli oblek a svetlou kravatu plus fialkovou kosilu mame toho dost ale co jeste nemame jsou prstynky.. ja užz bych jich mela vybranych ale pritel hleda neco co bude chtit nosit az do smrti neco specifickeho... moje potadavky jsou bile zlato a kdyz bude kaminek nebudu se zlobit (nemyslim tim diamant... klasickej kaminek ) Jinak mam jmenovky koupila jsem skoro ty nejlevnejsi plus stuzku a pero takze to bude zase vyuzita moje mladsi sestricka aby se taky zapojila urcite vim ze ji to udela radost strasne se na nasi svatbu tesila takze to necham na jeji fantazii... kazdopadne vim ze to bude z lasky... jeste mam par takovych vecicek kniha hostu i polsarek pod prstynky krabicky na vysluzky pro rodinu, bublifuky sklenicky pro nevestu a zenicha ... a celkove jsme se shodli vypoustime z nasi svatby celkove zadani o ruku nevesty atd...i dokonce dort pro rodice... rozhodli jsme se jim dat neco na pamatku (z dortu jim nic nezbyde a na svatbe bude jidla dost) Nevim co dale ale zatim asi vse... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau... a co budeš do toho června dělat? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já jsem teď volala hudebníkům, které jsme chtěli... A nevím,.. jak to máte teda vy s hudbou? Mě paní řekla, že berou 700,- Kč/hodinu, je to manželský pár s tím, že on hraje na klávesy a ona zpívá, dokáží zahrát téměř vše. Mají podmínku, že místnost musí být nekuřácká a hrají max. 7hod., tzn. u nás pravděpodobně od 17:00hod. do půlnoci.. a bude to stát teda 5000,-... to jsou stejně pálky za všechno... Jakou máte zkušenost s DJ na svatbě? Ségra ho měla a mě se to totiž moc nelíbilo.. i když byl dobrej.. a třeba diskohity byli fajn, ale když spustil valčík nebo polku z cédéčka, tak se mě to zdálo divný... navíc hrál celý večer bez přestávky, takže mě přišlo, že jsme na tom parketu nebyli nikdy všichni, vždycky tam bylo jen pár lidí.. Když hraje živá hudba, tak jsme zvyklí, vždycky se sebrat a jít tancovat třeba všichni - odtancuje se pět písniček a pak je deset minutek pauza (hačat, bumbat :-D ).. asi jsem v tomhle staromódní..
Odpovědět
ahojky ...........tak to mame stejny problem ....mame objednanou kapelu to same max.7 hodin ....zacatek mel byt v 17 ale bude asi posunut na 16 takze do 23 max.23.30.....a jelikoz nechceme v tuto dobu koncit tak asi objedname dj.od 23.30 do ??????....cena kapeli je taky 5000-7000 podle casu ...a dj...nas vyjde cca na dalsi 3000..takze taky pecka ....segra mela dj a byl super ale ziva je :-) ziva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prave ze to vse planuji na dalku tak musim mit prestih... jinak nas muzikant je z jizni moravy Brankovice a nabidl se ze nam zahraje i na obrad a chce kolem 2500 a nerikal nic o nejakem omezeni my na morave jsme zvykli parit az do rana :-D
Odpovědět
lejanicka.....no uzasne zarizene........knihu hostu a fotoalbum prislo dneska...je moc pekne...i navrh oznameni prisel dneska ....musime ho trochu pozmenit......ale mam perlicku ....ten darek rodicum.nechali jsme si vypiskovat karafy pro rodice a spletli nam jmeno zenicha :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Johanka... jestli jsou karafy ty lahve na vino tak ty budeme mit taky na slivovicku... taky jako darek pro rodice a svedky... tak doufam ze bude vse ok... ja cekam asi 4-5 balicku vse posilam k sestre nebo k pritelovym rodicum ale nic neuvidim nazivo az do unora... to bude neco na trenovani trpelivosti :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?