Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
a uz se nam posilaji vzorky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, taky se to rozjelo, nebyla jsem tady dýl, jelikož mi odešel notebook... :-( ale už mám nový... :-) lidus86: my máme taky prstýnky už vybrané, budou z chirurgické oceli, cena luxusní... (do 2.500,- i s rytinou) uděláme si před vánocemi výlet, abychom měli správnou velikost a objednáme si je... :-) a budu si moct udělat další "fajfku" v seznamu... :-) johankakoz: tak doufám, že dáš do alba náhled oznámení, abychom se mohly pokochat... ;-) jinak focení máme za sebou, byla sranda, pejsek byl poslušný a z nás tří nejvíc fotogenický... :-D tak jsme mu pak koupili za dáreček... a teď jsem napnutá jak struna a čekáme na fotečky (měly by být do měsíce...) už aby to bylo...
Odpovědět
jjeeeeeee my meli vybrane taky prstynky ale ted se nam libi wolfram na e bay.cena taky do 2500 takze super ...uvidime...nahled uz mam ale nejde sem dat posli mi email posli ti ho
Odpovědět
ahojky holky jak pokracujete?ja jsem si vymyslela foceni fotek pro pritele :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: To oznámení je fakt moc hezounký... takový jsem ještě neviděla... originální... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se také přidávám k 18.6.2011, původně jsme měli datum na 14.5.2011 ale jaksi jsem začala být pověrčivá :-. , tak jsme ho trošku překopali!Já tedka okukávám šaty, je to docela náročný, padly mi do oka jen jedny u kterých sem si řekla že to jsou ony, ale budou se muset postravovat tak snad to bude Ok :-| , barvičku chceme zelenkavou, obřad chceme v Náměšti na Hané a hostinu si chceme udělat ve vlastní režii,popravdě mám koupené jenom bílé boty :) Můžu se zeptat jak si děláte vlastní oznámení?Jako že si ho navrhnete a potom si ho něcháte někde vytisknout na lepší papír?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, hlásím se po delší odmlce, ale nějak nestíhám, v práci vás ale čtu,.. nemůžu se tam přihlásit a odpovídat 8-( Jinak u nás asi celkem nic nového -... i když... zamluvili jsme předběžně místo na hostinu - v té vlastní režii, jak jsem říkala, a objevil se problém... na sále mají jen talíře s vzorovaným červeným okrajem.. takže jsem s tou svoji zelenou pěkně v pytli... asi bude teda změna a půjdeme do červené.. přítel ji stejně chtěl od začátku a já už ji taky okukuji čím dál víc.. jediný co mě mrzí jsou ty koupené zelené manžetové knoflíčky... kravatu užije.. jinak jsem dostala od známé tip na její známou, že by nám mohla dát dohromady návrh na oznámko.. takže super.. lucisek 86: jj, přesně jak píšeš, návrh a pak si ho nechám v tiskárně vytisknout.. ta známá si to taky nechávala tak dělat a pak ji to vyšlo na rozhodně míň peněz než chtěji výrobci.. johankakoz: já ho chci taky vidět ;-) !! Jinak diskuzi budoir fotografie jsem taky chvílema sledovala a je to fakt hezký nápad, ale s mojí postavou no nevím, nevím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lidus86: postavu neřeš, kdybych jí měla řešit já, tak nemůžu ani vyjít na ulici... :-( během půl roku jsem stihla 8 kg shodit a 16 kg nabrat, to je na provaz... ať "živou" nervy z práce... práci jsem už změnila a jsem trošku víc v klidu, tak se "kilča" trošku rozhýbaly... :-) ale jde to, jak když to nejde... :-|strašně pomalu..., tak uvidíme...
Odpovědět
ahojky holky ...kdo chce poslat poslete adresu neumim to sem dat je to jiny format..........jinak dekuji za pochvalu :-) :-) :-) vitam te lucisku 86........
Odpovědět
a postavu nereste taky mam velikost 44-46....a jdu do toho :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahojky...taky se hlásím k termínu 18.6.2011...ale dohodli sme se teprve včera, takže nemáme vůbec nic zařízeného a když koukám co už všechno máte tak mě dohání panika ;-( Nejdřív to chceme oficiálně oznámit rodinám než začnem něco zařizovat a ty asi nadšením skákat nebudou, jsme spolu od června 2010 :-D
Odpovědět
vitam te ...elenoris.............nezoufej ....ja uz podruhe menim barvu a typ stolu a tak spousty veci prodavam ......pokud by byl zajem...........aspon si to nejdriv poradne rozmyslis a nebudes blba jak ja :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
johankakoz: ahojky děkuju za přivítání...a jakou ste vybrali nakonec barvičku? Já přemýšlim nad oranžovou s nějkou kombinácí. Oranžová byla jediná podmínka nastávajícího...Nejak nevim co je lepší, jestli aby byl zapojenej do příprav nebo aby mi radši do ničeho nekecal :-D já chtěla merunkovou s vanilkou a nebo bílo zlatou...
Odpovědět
Profilova fotka
tak také vítám všechny nové :-) Tak jsme právě řešili návrh na to oznámení.. to zase bylo... :-| Já jsem tam chtěla nějaké pěkné motto a přítel tam nechce nic.. neříkám, že tam musím mít na čtyři řádky vyznání lásky nebo definici lásky, ale něco v jedné větičce by se mě líbilo, ale nějak se nemůžeme shodnout.. ještě že na to máme kupu času, tak uvidíme, co nám vymyslí ta paní, co to bude dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem si dala do alba fotku ze svatby mé sestry, s místem, kde to s největší pravděpodobností budeme mít, abyste mě poradili, jak mám vyzdobit tabuli a prohlédli si hlavně talíře a oni tam nejsou moc vidět :-D :-D Než jsem věděla, kde to bude, tak jsem měla představu zelené organzy a přes ní natažené bílé perličky na vlasci + zelené ubrousky a vevnitř vložené bílé poskládané klasicky "na stojato" .. a teď vůbec nevím, protože jiné talíře než tyto tam nemají.. (okraje jsou červené a nastřídačku světlince oranžové, spíš meruňkové), takže barva tedy nejspíš červená, ale ty bílé perličky už nevím.. ježíš, ještě že je tolik času... 8-) 8-)
Odpovědět
ja jsem vybrala barvu bordo zlatou ...ikdyz je restaurace dost tmava doufam ze to nejak nakonec zvladneme :-) :-) :-) ted se mi ale zacali libit susene kvety jako dekorace ...tak vubec nevim hihi
Odpovědět
Profilova fotka
lidus86: Ty talíře jsou nejlíp vidět u dortových panenek, jsou tam nějaké okurky :o) Podle mě by se to s tou zelenou nijak šíleně netlouklo. Nebo spíš nepodřizovala bych barvu talířům :o) Osobně mám spíš problém s tím, že jakoukoli barvu si vymyslím a začnu promýšlet, do večera mi leze ušima :o(
Odpovědět
lidus86: Já osobně bych jinou barvu než je na talířích už nepřidávala, už by toho podle mě bylo moc a bylo to přeplácené a celková výzdoba by nemusela vůbec vyniknout. Moc se mi nelíbí organza vprostřed stolu, i když ji asi mít taky budu, ale viděla bych výhodu v barevných talířích a doprostřed bych jen nasypala okvětní lístky v té barvě (do červena) a svíčky k tomu a je to... :-) Talíře tam pak krásně vyniknou. Toť můj názor. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám 18.6.2011 !! :-)
Odpovědět
ahojky tak te vitam :-) :-)
Odpovědět
holky planujete svatebni cestu? :-)
Odpovědět
johankakoz: nee, budem rádi když naplánujeme svatbu :-D a jelikož teď rekonstruujeme bydlení tak na dovču ani nebude... leda bysme to dostali darem, ale to nehrozí... 8-)
Odpovědět
no my zahranici taky ne .......koupila jsem dva dny na farme tak jeden den prikoupime a pojedeme na tri dny pod jested :-)
Odpovědět
1Ahoj zdravím všechny nastavající nevěsty a taky se přidávám s termínem 18.6.2011 ;-) Chtěla jsem se zeptat zda náhodou nevíte kde na netu bych sehnala proutěné bílé košíky pro družičky :-)
Odpovědět
ahojky vitam te ............bile nevim ja jsem sehnala ted dva prirodni tady na beremku :-) kdepak mas svatbu?
Odpovědět
Moc to tady ještě nemám prokouknuté :-) , ale asi mam kouknout na bazar co ?? Jinak svatba i samotna hostina bude na zamku v Šilheřovicich. ;-)
Odpovědět
jj zkus to obcas najdes..ja uz dvakrat menila vyzdobu takze taky nejake veci prodavam kdyby jsi mela zajem ....obcas tu najdes pekne veci za super ceny :-) :-)
Odpovědět
kde to je????? :-) :-) :-)
Odpovědět
tak to se podivam ,už mám ve vešem celkem jasno ... docela jsem se do toho vrhla ... a je už tak polovina zařízená :)
Odpovědět
jeeeeeee a co mas ...koukam ze nemas zatim album :-) :-) jakou barvu budete mit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?