Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Ahojky, tak svatba jde zařídit i v mnohem kratší době, třeba za půl roku, záleží na představách, náročnosti, ale věřím že i v kratší době to jde zvládnout v klidu. My si zařídili termín, místo obřadu, fotografku a místo hostiny během září, protože do Vánoc plánujeme rekonstrukci domu, takže myšlenky budu mít někde jinde než u svatebních příprav. Ostatní začnu řešit až po novém roce, ale vlastně půjde jen o moje ušití šatů. Prstýnky už jsme vybrali v klidu v létě, přítel je komplet oblečený i já toho spoustu mám - šperky, boty - mimochodem taky balerínky :-D a jsou úplně supr! ;-) Pro ty, kteří budou mít živou kapelu, doporučuji zařídit si ji co nejdřív, my budeme mít známého DJ zdarma jako dar... takže zase nějaká starost odpadá stejně jako starost s hledáním cukrářky - je v rodině a květinářky - mám šikovnou a moc hodnou kamarádku. Jinak už bych taky chtěla být vdaná... ale zase nechci přijít o ty přípravy kolem... 8-)
Odpovědět
ahojky ...koukam ze jsme na tom vsichni stejne .......kapelu uz jsme zamluvila mame malo mista tak jsme potrebovali tak dva lidi.......misto tak to bylo jednoduche delam servirku takze u nas v praci ...........fotografku mame take delala nam predsvatebni fotky ktere jsme chteli na oznameni...........jedno jsme vybrali a ted jsme objednavala svatebni knihu a fotoalbum .....a vypada to ze oznameni budeme jeste menit.........
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: :-D :-D do června času dost, abyste ho neměnili ještě víckrát :-D My svatební knihu mít asi nebudeme, nějak se mě do toho nechce, možná jak jsem tu viděla jen ten rámeček na fotku, ale to ještě uvidíme. Fotoalbum počkáme až budeme mít schůzku s fotografkou, co nám nabídne ona. O hudbě máme asi rozhodnuto, líbila se nám jedna místní dvojice - manželé, on hraje na klávesy, zpívá a zahrají si myslím téměř vše, jen jim musím zavolat, pořád jsem čekala, až bude ten termín jistý. A kameramani jsou u nás ve městě akorát dva (teda o jiném nevím) a samozřejmě chceme toho lepšího ;-) - u toho se taky musíme stavit... A co svatební noviny holky? Budete mít? Já už na nich pracuji x-)
Odpovědět
ja uz mam pulku hotovou na papire ale kdo to dostane do tisku to fakt nevim ..........tomuhle moc neholduji hihi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no já zase musím teď předělávat.. měla jsem to na obřad v Nových Hradech.. :-S
Odpovědět
My svatební noviny mít nebudeme. Zvažuju tombolu, ale myslím, že ani to se neuskuteční... Chtěla bych jako zábavní program hudbu a tanec, z vhodně zvolené hudby jde snadno přejít i k různým hrám, soutěžím apod. Takže spíš to bude asi jen tak s poznáváním nevěsty, ženicha, se sundáváním podvazku a zbytek necháme na našich kamarádkách, které jistě s něčím příjdou. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nejdřív přemýšlela nad tombolou, ale zatím si taky myslím, že do toho asi nepůjdeme.. noviny jsem chtěla na ty hluchý místa (při focení nebo po obědě před tancováním), navíc je v rodině ještě nikdo neměl, tak bychom byli alespoň originální a snad i zábavný ;-) Pro sundání podvazku ještě jsem, ale asi nebudeme nic házet - ani podvazek, ani kytku.. když měla svatbu sestřenka, tak to byl skoro trapas, protože nikdo s přítomných pánů podvazek chytat nechtěl.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě koukám, že jsme tu nikdo nepřivítal misad :-x Misad: vítáme tě mezi námi ;-)
Odpovědět
samozrejme te misad take vitam :-)
Odpovědět
tak co holky co je noveho jak pokracujete? :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám předběžně zamluvený termín na obřad v Blansku na zámku. Bohužel jsem na tom zámku ještě nikdy nebyla, ale na fotkách vypadá pěkně, nechtěla jsem nic extra honosného. Tak se tam musíme ještě zajet kouknout. Ale pokud se nám to bude líbit, tak mám vlastně zamluvenou hostinu, ubytování i obřad. Mám radost --- jen kdyby se drahá polovička taky chtěla do příprav zapojit, to by bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
misad: No tak to byste se tam mohli potkat s dulikem ;-) No teda nevím, jak na tom jsou vaše drahé polovičky, ale můj přítel se teda taky moc nezapojuje.. jo, že se se mnou byl podívat na nějaká místa, to jsme byli a teď to probíhá asi tak, že když koukám na netu na něco, co by se mi líbilo, tak ho volám, ať se na to jde podívat, on obrátí oči v sloup, přišourá se, řekne: hmm, dobrý a jde zase pryč :-D teda většinou no.. (abych mu zase nekřivdila..) Jinak to zatím vypadá na tu hostinu ve vlastní režii, právě mi psala mamka, že máme na tom sále zamluvený termín v kalendáři. A to jsem ji jen řekla, ať se mi zeptá, jak jsou na tom s talířema, mají tam totiž s červeno-oranžových okrajem a to se mi do té zelené jaksi nehodí, tak jsem chtěla vědět, jestli mají i bílé.. a ono to dopadlo takhle :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no holky koiukam ze je to vsude stejne ......prijde se kouknout zekne ze se mu to libi nebo ne to je cele hihi :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: koukám, že jsi do alba vložila prstýnky, tak jsem se chtěla zeptat, jak jste na tom? já jsem si totiž říkala, že bychom si je mohli vybrat už teď.. je to přeci jen jedna z větších položek a alespoň už bychom to měli za sebou.. že bychom si je nadělili pod stromeček.. ;-) není to brzo?
Odpovědět
ja uz bych je chtela mit doma taky ............ale u nas to tedy neni nejvetsi pohledavky jsou z wolframu......z e bay a vyjdou na cca 2500 tisice............musim mlademu zmerit nejak prst a pak bych je objednala.....klidne ted az ho dotahnu do zlatnictvi :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jak koukám do vašcih alb, tak už některé máte skoro všechno...to jsem teda dost pozadu =-)
Odpovědět
casu dost .......ja nakupuji kdyz se nam neco libi nebo jsou penizky hihi :-) :-) ted mi znama ktera nechava sit saty pres ameriku rikala ze mi je necha usit cena je bezkonkurencni..uz jsem videla troje jsou moc pekny ......a prstynky staci zmerit a objedna mi je pres e bay jsou z wolframu.......co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no my teda fakt nemáme skoro nic.. když to vidím.. jen oblek pro ženicha, zamluvené místo obřadu a fotografku.. jinak fakt nic.. pořád se odhodlávám k objednání některých věcí přes net.. když jsem u toho.. nejsem vůbec znalá šití věcí, látek atd. takže jsem se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi organzou a vlizelínem, popř. tylem..? co budete kam používat? potřebuji na stůl a pak na auto nevěsty a ženicha.. vůbec tomu nerozumím.. a ještě obšitý a neobšitý? .. vývazky si budete dělat doma nebo budete kupovat?
Odpovědět
misad: V Blansku na zámku a 18.? Tak to jsme dvě. ;-) Jsi z Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: ano, 18.6. na zámku v Blansku - předběžně zamluvený čas 12:30. Jak to na tom zámkiu vypadá? Nikdy jsem tam nebyla,ale na fotkách se mi líbil. Jo a nejsem přímo z Brna, ale Tišnov :)
Odpovědět
tak dostali jsme navrhy oznameni a vypada to docela slusne ....................a ted resim problem saty od madory nebo usetrit a nechat si je udelat pres ameriku videla jsem troje a byli uzasny :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
misad: Zámek v Blansku je pěkný, obřadka menší, ale pokud budete mít do 40 lidí, tak v pohodě. Upřímně máš můj obdiv, že sis vybrala místo obřadu, které neznáš, nikdy jsi jej neviděla a ještě jsi z jinýho (a hlavně docela dalekýho) města. :-D¨U mě byl náš zámek jasný volba, chtěla jsem se vždy vdávat "doma" - v místě, kde bydlím a ke kterému mám vztah, ale proti gustu... ;-) Samozřejmě se se zámkem v Rájci, Boskovicích nebo Lysicích nedá srovnávat, ale mně se líbí snad všechny zámky. Proč jste se tak vlastně rozhodli? Nic bližšího jste nenašli? Nebo to má jiný důvod třeba že budete mít blízko hostinu? Určitě ale kolem Tišnova a Kuřimi je spousta pěkných míst... Jinak my máme obřad těsně před Vámi, tak se třeba uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: U nás je to poměrně složité. Mám všechnu rodinu ve Zlíně, ti přijedou a musím je ubytovat - to je cca 25 lidí. Takže musím najít místo pro hostinu, kde můžou být děti, psi a rovnou ubytování, za slušnou cenu a pokud možno trochu v přírodě, aby lidí nechodili z restaurace rovnou na silnici. Tu hostinu s ubytováním zase musím umístit někam mezi Kuřim a Černou Horu. Protože přítelova rodina je zase převážně z téí oblasti. A pokud bude hostina a obřad někde dole u Brna, tak bych musela ubytovávat i je...a ubytovávat cca 40 lidí místo 25 je rozdíl. Takže jsem hledala a místo na hostinu našla ve Skalním Mlýně (pěkná cena, pěkná lokalita). Z toho důvodu hledám i obřad někde poblíž, aby hosté nemuseli jedit desítky kilometrů tam a zpět. Samozřejmě,že máme v plánu jít se podívat jak do místa hostiny, tak i na zámek v Blansku. Ale vidím,jak se je těžké něco shánět, protože všechno pěkné je už zamluvené. Takže zamlouvám raději takto, odvolat to můžu kdykoliv. Je těžký shánět místa, když je tolik požadavků ze všech stran .( Bohužel kolem Tišnova a Kuřima není opravdu žádné vhodné místo, ani kapacitou, ani atraktivitou.
Odpovědět
misad: No tak to koukám máte pěkně komplikované. Skalák je v přírodě, ale bude to v sezoně, takže hodně turistů. Před restaurací je silnice a pak velké parkoviště a louka. Určitě ale budete mít vlastní salonek tak by to mělo být soukromější. Pokud ale nebudete mít v odpoledním plánu výlet k Punkevním jeskyním vláčkem nebo výlet ke Kateřinské jeskyni, pak tam přírodu jako takovou moc neoceníte, ale výhled a okolí je nádherné, to zase jo a pak tak louka na projití... Cenově nevím, ale taky máme hostinu v Moravském krasu a taky v 3* hotelu, naštěstí bez ubytování. Však sami uvidíte až se přijedete podívat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se do červnového klubu :o) Myslela jsem, jak začínám plašit brzy, a přitom vidím, jak jsem pozadu... no nevadí, my to doženeme. Zatím máme zamluvenou restauraci, fotografa a koupené špendlíky :o) Nejvíc času mi zabere dumání nad šatama, mám 4 základní požadavky: nechci korzet, nechci kruhovou spodničku, nechci vlečku a nechci závoj. Chci prostě jednoduché šaty, úzké a se silnějšími ramínky. Myslela jsem si, jaká to bude brnkačka, ale z toho mě vyvedli hned v prvním salonu. Řekla jsem: "Nechci korzet." a paní odpověděla: "Tak to se nám výběr zúžil na čtvery šaty." A bylo vymalováno :o( Když nechci vypadat jako dort, mám holt smůlu :o( Je tu nějaká nevěsta z Hradce Králové a okolí?
Odpovědět
ahojky vitam te :-) :-) neboj nejsi pozadu casu dost to jenom ja si pripadam ze plasim :-) saty to je dilema ......muzu ti poslat kontakt na holku ktera nechava sit v americe dle obrazku :-) na miru
Odpovědět
Profilova fotka
No jóóó, jenže to bych musela nejdřív nějaký ten obrázek mít :o) Právě pracuju na návrhu, schovávám si obrázky šatů, na kterých se mi něco líbí, a teď to poslepuju do bezchybného výsledku. Ten kontakt mi ale prosím pošli, děkuju, třeba na nějaké skvělé narazím.
Odpovědět
poslano :-) :-) taky tam asi skoncim rozhodla cena :-)
Odpovědět
ja mam te rozdelane oznameni pres firmu s nasimi fotkami a vse okolo toho a vypada to nadherne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?