Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně u těch druhých mám na fotce to bolérko a to dělá hodně.. nám se tam nejvíc líbili právě ty třetí, ale teď když je vidím, tak nevím.. ty první se tam líbili nejmíň a teď se mi líbí nejvíc :-D No ale to byl první salon, takže uvidíme..
Odpovědět
to je jasne satu je hodne a casu taky
Odpovědět
tak jak pokracujete holky?
Odpovědět
Ahojky, tak je zamluvena matrika, místo a čas obřadu, fotografka a restaurace na hostinu. Tím prozatím končíme. Začnu asi obcházet pomalu nějaké salony a zkoušet šatečky, abych si ujistila jestli mi mé vysněné budou opravdu slušet. Kolikrát je to opravdu tak, že nakonec člověku padne něco co předtím zavrhoval... Tak uvidíme. lidus86: Moc se mi na tobě líbí jedničky. ;-) Na těch druhých se mi líbí ta "šlehačková" sukně, ale celkový dojem z šatů nic moc. Však uvidíš až obejdeš salonů víc. A jak vy pokračujete v přípravách? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: a tak svatbu budete mít přímo na radnici v Blansku? Jinak určitě musím hledat dál, taky to nebyly ani jedny, abych řekla hnedka: tak to jsou ony!! Jenže s tou mojí postavou to asi nebude nikdo to pravý. Ty moje špeky jsou vidět všude :-| No jinak u nás nastal docela zásadní zvrat, až jsem z toho špatná.. Chtěli jsme svatbu na zámku v Nových Hradech u Skutče, takže jsem pořád čekala až budou zamlouvat termíny. Jen jsem si tam teď pro jistotu napsala meila, jak to bude příští rok s cenou a málem mě kleplo.. oproti tomu, co mají napsáno na netu to zvedli o 5000,- Kč, což je teda síla a asi jdeme od toho... ale teď hledáme náhradní variantu, jen se bojím, aby ten náš termín ještě měli... Kolik budete platit za obřad vy?
Odpovědět
ahojky holky my to mame na libenskem zamecku v kapli v praze a je mi to zahadou ....ale neplati se tam nic.....prosim te ze sve postavy si nedelej starosti podivej se na moji jsem silnejsi jak ty...........a taky jsem nasla .....madoru doporucuji......
Odpovědět
My budeme mít svatbu v Blansku na zámku, cena obřadu 1000 Kč v zámecké zahradě nebo 3500 Kč v zámku. Určitě zkoušej šaty dál... A tak jaká je ta konečná cena obřadu v těch Nových Hradech? Zvednutí o 5tis. to je teda mazec, to bych do toho asi nešla a hledala jinou variantu za přiměřenou cenu. Ale pokud k tomu místu máte nějaký bližší vztah, tak to zase chápu. johankakoz: A to neplatíte ani žádný poplatek matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
lidus86: No tak to mě ani nestraš... :-. Takhle zvednout ceny... My to máme zamluvené, ale na matrice mě paní upozorňovala, že od nového roku se o zámek stará nový správce a že neví, zda ceny ponechá a nebo je zvedne, tak snad ne.... Jinak bych z toho byla taky špatná... :-( Teď na zámku ve Slatiňanech výjde obřad na 4.500,- + 500,- za fotografování na zámku a 1.000,- za obřad...Takže celkem 6.000,- tak to by mohlo už i stačit... :-N No jediný, co mě napadá, je zarezervovat obřad na radnici v Pardubicích, jak jsme chtěli původně (tam berou rezervace až od listopadu), abychom to měli pro případ pojištěný i z druhý strany... To mi chceš říct, že chtějí 12.000,- jen za pronájem sálu na svatbu?!!!!! To je zlodějna... ]-( Pak budete platit ještě za obřad...?
Odpovědět
ahojky holky .....chtela jsem tojsky zamek v praze .....ale pronajem je 20 000 takze nic taky pecka
Odpovědět
holky mam dotaz ....chci nam reservovat pension na svatebni noc....v pensionu je moznost virivky se saunou......chtela bych manzelovi udelat prekvapeni ...az se rano vzbudime tak na nejakou hodinu objednat virivku s bazenem.....myslite si ze je to blbe????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Na Nových Hradech se počítá 10000,- Kč zámku (je soukromý) + 1000,- Kč za obřad matrice + 1000,- Kč za hudbu.. Tak bude me mít výletní víkend ;-) Zítra se jedeme podívat na zámek v Litomyšli na obřadní místnosti (tam je teda cena 7200,- Kč + 800,- Kč za hudbu + 500,- Kč za focení) a ještě jsem tady našla tip na zámek v Potštejně, kde oddávají v zahradách, ale v případě špatného počasí přesouvají dovnitř a cena by byla cca 4500,- , tak se tam taky zajedeme mrknout, tak už budu mít potom snad jasněji.. johankakoz: musíš tušit sama, co budete chtít ten druhý den dělat, ale vířivka je úplně úžasná, zvlášť když tam můžete být sami a nikdo vás nepozoruje 8-) takže to za špatný nápad určitě neberu..
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: to snad není ani možný, to je nehorázná cena za 30 min. obřadu (to je se vším všudy, nebo tam jsou další poplatky?) Jinak to je hezký nápad, ale tak nejdřív na 10 hod. A to ještě nevíš, jaká bude kocovina... :-D lidus86:Tak to Slatiňany jsou státní, ale stejně mám teda strach, kolik to bude stát...
Odpovědět
Článek se načítá
ty blaho to jsou ceny????????????????????
Odpovědět
No to jsou teda ceny a to se mi zdálo 3.500 Kč (1.000 matrice a 2.500 zámku) ještě moc. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme za sebou prohlídku Litomyšle.. nedělají svatby v červnu :-S (kvůli akci Smetanova Litomyšl)... ale přítel je nadšený, klidně by termín přesunul.. no špatný to není, ale já z toho odvázaná nejsem... tak uvidíme, co ten Potštejn.. ach jo, zase jsem to viděla všechno moc růžově 8-( dulik: no tak to fakt drahý není.. ;-)
Odpovědět
je to jsdem zvedava jak vam to dopadne..............ja resim kapelu ci dj......co budete mit vy a kolik zaplatite?
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: Tak mi to máme docela jednoduchý, máme zamluvenou "kapelu" našeho známeho, hraje na klávesy a i zpívá a ještě s ním zpívá jedna holčina, ale mají to fakt vymakaný... A budeme to mít jako svatební dar... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my chcemu určitě živou hudbu, ale ještě jsme nic nezamlouvali..
Odpovědět
no taky si rikame ze ziva je ziva ale rozdil mezi dj a zivou je asi 6000 tak nevime
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: Jestli scháníš botičky s podpadkem do 6 cm, tak se zkus kouknout na: http://www.studiolenny.cz/eshop a tam mají botičky všeho druhu a všech možných podpadků... :-)
Odpovědět
ja jsem nasla ale bud jsou moc vysoke protoze v 7 cm uz bych nikam nedosla nebo jsou na americkych strankach a postovne je drazssi pomalu jak boty ....ale diky za nabidku....a co ty uz mas?
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: no já budu objednávat bižuterii z ebay, pač to co jsem si vybrala, tak jsem taky nikde nesehnala... a to už jsem toho prošla docela dost... A zrovna ta bižuterie nevýjde tak draho... Já si budu objednávat tyhle botičky: http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... a hold je budu muset rozšlápnout a zvyknout si... :-) No když to vezmu od začátku, tak mám fotografku Zuzku Scharf, zamluvený termín na zámku ve Slatiňanech ve 12 hodin a potvrzeno i z matriky. Objednanou restauraci se sálem na hostinu, pak i hudbu - to je z těch větších věcí. Mám doma už i šatičky se spodnicí a závoj, výzdobu sálu a stolů, košíčky na koláčky, létající lampiónky, začala jsem dělat voničky (jsem v půlce) až budeme mít fotky z předsvatebního oznámení, tak začneme dělat oznámení, svatební vínečka a čokoládky. U mě bude největší problém můj nastávající... :-| Chce mít něco extra, ale nikam se nechce jet kouknout ("času dost") nic si nechce zkoušet... no co Vám mám povídat... :-) představu mám, ale ještě jsem neměla možnost mu jí ukážat... :-D Zpracovávám ho postupně... už souhlasil s vestou a regatou... :-D :-D :-D Nechci pro něj černý oblek, protože je má tmavě hnědé oči i vlasy, které má krdnaté, takže by vypadal jako černík... Chtěla bych oblek takový ten do stříbrna (šedo-stříbrný)... :-)
Odpovědět
ahojky proste.ja.................s temi chlapy je to tezke ...ja dneska zamluvila kapelu......naplanovala den a kdyz jsem jeste jednou psala fotografce tak me to vcechno casove rozbila a kdyz jsem napsla mladymu ze fotit se budeme na dvakrat moc se mu do toho nechce ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
hurááááááááá!!! dnes oficiálně zamluven termín 18.6.2011 ve 12:00 v zahradách zámku Potštejn! Moc se nám to tam líbilo, byli jsme oba spokojeni, hlavně s ochotou kastelánky - její první věta byla: budeme se to snažit udělat přesně, jak si budete přát vy. Dokonce na hodinu uzavřou pro nás celý zámek, svatebčani budou mít v době focení prohlídku zdarma. Když bude pršet, není problém přesunout dovnitř 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak k botám - obdivuju,když kupujete přes net, já bych si to netroufla, mám nohu rozpláclou a bála bych se, že budou úzké..
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: tak o tom focení mi povídej... :-D my se asi budeme fotit po obědě a po prvním tanci... teda doufám... :-) lidus86: supééér, tak to už jsme 3, které budou mít svatbu ve 12 hod... :-) No já mám taky strach, většinou mám nohu 37, ale občas i 38, ale zase jsem nikde neviděla tak hezký boty jako na netu... :-(
Odpovědět
lidus........gratuluji k terminu :-)
Odpovědět
Ahojky, my to máme v 11:45... skoro taky 12 :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D to bude parada vsichni najednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k tomuto datu. Původně jsem chtěla 11.6.2011 ale zřejmě to chtějí všichni, takže se mi nepodařilo najít pěkné místo na hostinu v okolí na toto datum. Všichni okolo mají pocit, že máme tolik času na zařizování, ale když jsem sháněla místo na hostinu s našimi specifickými požadavky (45 lidí na hostinu, cca 25 osob na ubytování v tom samém místě, vlastní alkohol), tak mi všude psali, že už mají červen obsazený. Nicméně jsem našla výborné místo, ještě se tam pojedeme kouknout, ale mám to předběžně zamluvené :) Jupí :) Výzdobu jsem chtěla v duchu toho, co mám v albu - barevné, asi kombinace tmavé lila a tmavě žlutooranžové. Ale uvidíme, co nám nabídnou v místě hostiny, pokud by to mělo být nějaké finančně náročné, tak necháme jejich výzdobu, nechci moc utrácet za výzdobu, kterou pak už nikdy nikde nepoužiju. Šaty jsem ještě neřešila, mám určitou představu, ale uvidíme podle toho,co mi bude slušet. Největší dilema u mě bude co s vlasy - líbí se mi rozpuštěné vlasy s nějakou úpravou - zapletením do složitého copu apod.....ale zase mám ráda i stažené vlasy do pěkného drdolu :) Uvidím zřejmě podle vybraných šatů. Boty s podpatkem asi mít nebudu, nechci se v tento den trápit s bolavýma nohama, pod tou sukní to stejně není moc vidět, co mám na nohách, takže asi vyhrajou nějaké pěkné balerínky. Až budu mít jasno s místem obřadu,tak začne hledání fotografa :) No spousta úkolů, snad to rychle uteče, už chci být vdaná paní :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?