Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda! lenulka_333 - mám podobný problém jako ty, chodím do práce a zároveň jsem začala studovat VŠ, takže fakt mazec, ale už mám všechny zkoušky skoro za sebou, teď už mě čeká jen jedna 24.1. Abych pravdu řekla, tak nevím, co to se mnou je,ale nějak se mi vůbec do ničeho teď nechce, ale už s tím musíme začít hýbat, nebo se pak zblázníme a bude to přesně jak jsem nechtěla - tedy vše na poslední chvíli! Šaty jsem zkoušela zatím jen v jednom saloně a i když přístup ženských tam byl suprový tak šaty na mě nic moc.. Od té doby, co tu změnili stránky ani moc nekoukám na alba, takže se už ani neinspiruji. Barvu jsem původně chtěla zelenou, ale z provozních důvodů bude červená, protože v místě, kde si budeme dělat hostinu mají barevné talíře a zelená by se k nim nehodila..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám už místo na svatbu, hostinu s ubytováním šaty, fotografa, DJ (ale ještě ne uplně zamluveného)...spousta toho chybí.. no a navíc si ted budeme kupovat nový byt, přišlo to strašně rychle, to bude zase šílenost...po svatbě se asi zhroutím a vezmu si půl roku volno :/
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 Ahojky. No tak to ti závidím,že už máš skoro po zkouškách. Já mám teprve jednu za sebou a ještě 3 před sebou, ale bohužel ty nejhorší z celého studia, tak snad je zvládnu tento rok, ať si to nepřevádím do příštího :-( Tak přeju hodně štěstí i u té poslední. No vím o čem mluvíš, též se mi do ničeho nechce, i když čas běží rychle a je třeba ty nejdůležitější věci zamluvit co nejdříve. Nám už chybí zamluvit jen kapela, jinak ty nejdůležitější věci snad máme :-) No a ještě šaty nemám, ale to chci jít po zkouškách, teď na to nemám čas ani náladu. No ale počkej až bude zkouškové v letním semestru, to se z toho teprve .... :-D Teď se tomu směju, ale určitě mi pak do smíchu nebude, když nebudu mít na všechny ty poslední zkoušky před svatbou moc času a budu muset sedět u učení. Červená je taky pěkná, známí měli tmavě červenou a vypadalo to dobře ;-) My budeme mít talíře bílé (aspoň doufám že se nic nezměnilo :-D ), takže k tomu se hodí všechno. Určitě je lepší změnit barvu svatby teď na začátku plánování, než aby ty talíře bili do očí a nevypadalo to pěkně. A neboj, až budeš vklidu procházet salóny, tak určitě natrefíš na ty správné šaty ;-) @misad Jé tak toho máme zhruba nastejno naplánované, akorát já nemám ještě hudbu, ale už máme představu, takže musím kapelu co nejdříve kontaktovat. Gratuluju k bytečku, i když s tím bude spousta práce a starostí :-) My se zas chceme pouštět do stavení, ale nejspíš to běhání po úřadech, vyřízování povolení necháme až po svatbě, protože nervy máme jen jedny :-D . Tak pevné nervičky, ať všechno vychází podle představ ;-)
Odpovědět
Ahoj holky studentky, jakto že jste si vybraly zrovna červen, když budete mít zkouškové? Mě po svátcích přepadl nějaký smutek a nejistota, zvažovala jsem zrušení svatby v červnu a přišla s nápadem vzít se teď v lednu - jen sami se svědkama! :-D Šílenej nápad... 8-) Vůbec nevím co to bylo, ale dávám to za vinu týdenní dovolené a těm svátkům, protože jak jsem se tento týden vrátila do práce, tak se to hned spravilo. ;-) misad: Budete mít teda svatbu v Blansku?
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik Ahojky, červen je můj vysněný, mám v červnu narozeniny a vždy jsem si přála mít svatbu v červnu, takže bylo jasno, i když přítel navrhoval spíš červenec nebo srpen. a čekat 2 roky až budu mít od školy konečně pokoj, tak to v žádném případě :-D , takže se to nějak zmákne a přinejhorším si to rozvolním :-D No tak s tvým nápadem by sympatizoval i můj přítel, tomu by se zamlouvala svatba jen se svědkama :-D Nejspíš by ti pak bylo líto, že tvá rodina nebyla v ten den s váma, mě teda určitě. :-)
Odpovědět
@lenulka_333 Jo tak to já mám taky v červnu narozeniny, týden po svatbě! ;-) Tak to my čekali až budu mít po VŠ, až se zapracuju a až si zařídíme bydlení, takže svatba bude 2 a půl roku od zásnub. A právě už mě ty dlouhý přípravy na svatbu přestaly "bavit" a navrhla jsem svatbu jen se svědky, ale to bylo takové krátké několikadenní přechodné období. ;-) Určitě by mě mrzelo, že by u toho rodina nebyla, ale od obou rodičů (mých i přítelových) pořád slyšíme, ať uděláme právě jen takovou menší svatbu a ať neřešíme hostinu, tak to mě k tomu možná taky trochu vedlo. Tak jako tak svatba bude maličká... Co vy ostatní jak velkou budete mít svatbu nebo jak to máte v plánu?
Odpovědět
Ahoj děvčátka i já se hlásím k Vám do skupiny.. Svatba 18.6.2011 byla jasna volba, sice v tom nehralo roli to, ze by to bylo nejak magické datum, ale proste jednoduse.. pritel hraje fotbal.. a tohle je jedina doba kdy bude mit volno. :-D Už máme zamluvené místo, fotografa, kameramana a kapelu. zbytek zatim moc neresime. V unoru doufam ze v diplomatu vybereme prstynky a pripadne saty. Zatím se bavím samovýrobou (oznamko, pozvanky, vyvazky, tombola, svatebni noviny, jmenovky,...). je to skvělá zábava.. Doporučuju všem kdo se nemůže dočkat..a chce trochu ušetřit. ;-) Jinak svatba bude velika zatim to vypada tak na 100 lidi :-| to bude docela narez...
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik jé já taky týden po svatbě mám narozky 26., původně jsem chtěla svatbu 25. 6., jenže každoročně bývá u nás na vesnici akce právě v tuto dobu, tak by nebyl volný sál a museli bychom vymýšlet alternativu, tak jsme se rozhodli, že to uspořádáme týden před narozeninama. :-) My jsme chtěli svatbu taky až se trošku zapracuju, navíc se bereme hlavně kvůli tomu, abychom mohli začít stavět. Bakalářa jsem skončila minulý rok a už téměř rok pracuji a do toho dělám inženýra dálkově, sice trochu mazec, ale déle čekat se mi už nechce, v srpnu totiž oslavíme 8 let, od doby co jsme spolu začali chodit :-) My budeme mít takovou střední svatbu, přes 50 lidí na obřad a hostinu a potom, jelikož jsme oba u dobrovolných hasičů, tak navečer si pozveme kamarády z týmu, takže plus tak 25 lidí. Tak to tě chápu, že už tě ty přípravy přestali bavit, ale všechno rychle uteče a červen bude tady :-D Navíc to máte fajn, že už máte zařízené bydlení,to u nás je hodně velký problém. Do pronájmu se nám nachvilku jít nechce, kvůli financím a než postavíme domeček, i když chceme jen menší, tak to bude chvíli trvat. Momentálně přebýváme u přítele v 1 místnosti, která je navíc průchozí do pokoje jeho sestry. Dokud neměla přítele tak se to dalo, protože byla vesměs v práci a měli jsme tam klid. Jenže teď už se to nedá :-( Přítel chce v léte přistavit 1 pokoj v patře, kde by šla jeho sestra a nám by zůstali 2 místnosti, ale zatím je to na bodě, kdy to řešíme jen spolu. Jelikož z práce jezdím až večer a přes víkendy jsme někde pryč, tak krátkodobě se to nějak vydržet dá, ale dlouhodobě určitě ne. @vholmanova ahoj, vítám tě mezi náma. Tak vidím, že základ už zamluvený máš a na zbytek je ještě chvilku čas. ;-)
Odpovědět
@lenulka_333 Tak já mám narozeniny přesně týden po svatbě - 25tého mi bude 25. :-D Budete mít teda velkou svatbu, my tak kolem 25 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se přidávám k termínu 18.6.2011...Jihlava. Když si to tu čtu, tak jsem na tom perfektně a nemám se čeho obávat...Šaty mám doma ve skříni, jen chvilku před svatbou trochu upravit, aby vše bylo dokonalé. Oblek má přítel nový,krásný a sladěný...Kadeřnice, kosmetička objednáno...Fotograf zajištěný...prstýnky by měly být do dvou týdnů....hostina domluvená...s kytkama se nemůžu furt nějak rozmyslet....oznámení a jmenovky mám také v návrhu:-) Cukrovíčko zařídí babičky a budoucí tchýně. Co mi ještě chybí? Poraďte mi...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tesso, závidím! Šaty nemám a dlouho mít nebudu, v životě se nerozhodnu. Máme oblek, fotografa, místo obřadu, hostinu a večerní posezení, to je asi tak všechno. Kytky vůbec netušim, cukroví neřešim, dorty nejím, takže ani nepoznám dobrej (nejsem moc na sladký), prstýnky máme představu, ale nerealizujeme ji... oznámení totéž.... Co nějakou zábavu pro hosty, budeš chystat?
Odpovědět
Profilova fotka
@dunkahe Já mám takový pocit, že tam bude super nálada a zabaví se každý sám, ale mám kamaráda DJ takže ten to tam rozparádí...o to se nebojím. Jinak nějaký hry asi vymyslíme, ale to je to nejmenší co by mě tížilo. Teď ještě musím ovlivnit počasí, jelikož se nám naskytla možnost jet z obřadu kočárem:-) jenže nesmí pršet...:-(
Odpovědět
Článek se načítá
@tessa85 Holky jsme na tom podobně, prstýnky máme doma už od léta, oznamko budeme tvořit, ale představu už máme, oblek má přítel asi 2 roky starý a byl v něm asi 2x na plese, já si šaty nechávám šít, protože mám svou představu hladkých jednoduchých šatů viz mé album (ty první) a v salonech když už najdu tak za šílené peníze a aby měly šaty 3 vrstvy a ještě spodničku tak to opravdu nepotřebuju. :-) Místo obřadu, hudba, hostina, fotografka - vše zajištěno a zamluveno. Cukroví se bude píct doma a jen v minimálním množství, stejně tak dort asi, o květiny se mi postará kamarádka, mám představu jednoduché kytičky z růží... Program - hosté se jistě zabaví, jinak poznávání nevěsty, ženicha, psaní vzkazů a podpisů na rámeček s fotkou, ukončení hostiny pouštěním lampionku a jinak tančení tančení a tančení! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky nejdřív čekali, když jsem dělala VOŠku, pak jsem začala chodit do práce a bylo mě důrazně doporučeno, abych si udělala VŠ, takže jsem začala nanovo a čekat znovu to už fakt teda nee... Prostě to nějak dopadne, do školy vůbec nemám chuť, takže se sice nervuju,ale občas si říkám, že když mě vylejou tak už mě vlastně o nic nejde. Červen jsme vybrali proto, že jsem vždycky svatbu chtěla v červnu nebo v září a jelikož jsme se zasnoubili v červenci, tak do září by se to nestihlo a do dalšího už se mě čekat nechtělo :-D Jinak přítel už oblek má, byli jsme pro něj v Polsku, akorát potřebuje jinou kravatu kvůli změně té barvy, máme teda koupený i zelený manžetový knoflíčky, což mě teda štve, protože jsou pěkný a nepoužijí se :-| Jinak jsme v neděli s mamkou sedli a něco málo z dekorací objednali, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Ve čtvrtek jedu konečně zase do jednoho salonu, tak uvidíme. Sepsali jsme taky seznam, takže to vypadá, že by nás k obědu mělo být cca 42 + pak asi 10 večer. Jinak z toho většího nám ještě chybí zamluvit kameramana, k čemuž se nemůžeme dokopat, takže doufám, že nepřijdeme s křížkem po funuse. Cukroví bude taky od rodiny, dorty více méně taky, asi kromě toho hlavního. Kytku zatím představu nemám.. pořád přemýšlím, co se hodí k té mé postěvě.. Zábavu na hostině zatím vůbec neřeším. Ufff, tak to je asi vše, co jsem chtěla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, musím se podělit :-) Dneska jsem byla zkoušet šaty a asi mám. Jsem z nich fakt nadšená, musím se do neděle rozhodnout, jestli je chci opravdu zamluvit, myslela jsem totiž, že se podívám ještě do víc salonů, ale tyhle se mě fakt líbí.. x-) x-) x-) Takže do toho asi půjdu, nejdřív se teda radši ještě vyspím, jestli mě to nadšení do rána nepřejde, ale asi ne.. Navíc jsem ještě znovu koukala na netový stránky toho salonu, kam jsem ještě chtěla jít a nepřijde mě, že by tam měli lepší než tyhle... 8-)
Odpovědět
hojky holky uz jsem tu dlouho nebyla ale museli jsme ze zavaznych duvodu svatbu prelozit na pristi rok takze ted vam jen tise zavidim jak pokracujete :-) :-) vsem preji hodne stesti
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 Ahojky, též si říkám, že mám aspoň něco, tak by to nebyla už taková hrůza. Ale na magisterském už je to fakt záhul i při té práci, ale zatím kreditově postupuju do dalšího semestru, tak uvidím :-) To ti věřím, že se ti nechtělo čekat déle než je nezbytně nutné, znám ty pocity. Přítel mi říkal ať uděláme svatbu, až budu mít po zkouškovém, ale já se toho června nevzdala. :-D Už taky pomalu objednávám z netu, teď čekám na látku na bryndák (už mám v hlavě představu, tak snad se mi to povede :-D ) a další stužky. Jinak už mám skoro hotové vývazky a dělala jsem srdíčka z perliček. A v nejbližší době asi znásilním papírnictví a vrhnu se do jmenovek :-) Samozřejmě až po zkouškovém :-D :-D :-D @johankakoz ahojky, to je mi líto, ale přeju ti ať ti to rychle uteče a brzy se vrhneš do nového plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, také se přidávám k tomu datu, šíleně to utíká, jak jste daleko s přípravami? Restauraci a šaty mám už dohodnuté, ale prstýnky a pozvánky nechávám tak duben?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak šaty mám zamluvené, koupila jsem u paní i botky, dnes jsme zamluvili kameramana, zítra se jedeme podívat na prstýnky ke zlatníkovi, co mám od něj zásnubní, tak jsem taky zvědavá:-) @jana.vichova vítám tě, pročti si stránky, píšeme postupně, co už máme a co ne ;-) řekla bych, že jako první jsme zamlouvali téměř všichni fotografa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak dneska jsem byla na šatičky, myslela jsem, že už budou mít novou kolekci, ale až za týden ]-( Zatím jsem si zamluvila dvoje šaty a do 5.2. se mám rozhodnout. Takže si tam ještě 3.2. zajedu obkuknout novou kolekci. Ale je to těžké rozhodování, zamilovala jsem se do šatů (mám je i v albu), ale asi by byly nepraktické, jsou celkem těžké a bohaté, takže v nich vydržet celý den by bylo dost těžké a tancování v nich by nebylo moc pohodlné, navíc jsou korzetové skoro do půl zadku, tak ani nevím jak by se v nich sedělo :-( . Takže asi si nakonec vemu ty co jsem si zkoušela dneska a všichni mi je chválili, ale pořád váhám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka_333 Jj, je to těžké rozhodování, já jsem taky měla původně jet ještě do jednoho salonu, ale jelikož se mě ty šaty moc líbily, tak jsem to prostě riskla, zamluvila a už se prostě jinde dívat nebudu.. Na ty tvoje šatky v albu jsem už koukala a opravdu vypadají, že si v nich ani nesedneš :-D jedině to vyzkoušet ... což mě napadá, že já jsem to teda taky nezkoušela si v nich sednout.. =-) Ale snad to nebude takový problém. My se byli včera koukat na ty prstýnky, mají kupu krásných takže není problém si vybrat (teda my nejsme náročný, takže se nám líbí téměř vše :-D ) Představovali jsme si, že za ně dáme tak 5 -7tis. Ale zlatník mě ukázal jedny, který by se moc a moc hodili k mému zásnubáku, ale stály téměř 11tis. :-( takže nevím, nevím.. ale to už je pro nás asi docela dost. Jinak si píšu zhruba, co kde platíme a tento týden jsem to zhrůzou od oka sčítla a jsme skoro na 10tis. =-) :-. A to téměř nic nemáme (teda musím přiznat, že v tom je započítáno i oblečení pro ženicha za 4300,- ) Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tento týden udělala mílový krok kupředu - sehnala jsem švadlenu. V pondělí jsem sice objednaná ještě do jednoho salonu, ale očekávám, že ani tam mě neuspokojej, takže hned v pondělí večer se s ním dohodnu na schůzce. Představu šatů mám celkem jasnou a ona říká, že to zvládne :-) Zítra jdeme na svatební veletrh okukovat prstýnky, pánské obleky + vestičky, plus co se tam ještě dá jiného objevit. Snad budeme zase o kus dál. Už nám zbývá jen necelých 5 měsíců, hrozně to letí :-( Postupně vytvářím svatební vázičky a svítilny na zahradu, kupuju krajky, stuhy, děrovačky a další pitominky, ale pořádného nic :-( Hodlám se vším pohnout o jarních prázdninách, ale jak se znám, zase udělám stěží půlku toho, co bych chtěla :-( Holky, vyznáte se některá v náplních do dortů? My jsme taková nedortová rodina, o narozeninách si spíš opečeme prase, takže já vůbec nemám pojem o ceně, o možnostech, o náročnosti... Jen vím, že nechci takový ten klasický máslový dort (např. podkovu), co jsou po prvním kousku všichni totálně přeplácaní. Jaký druh máte vy?
Odpovědět
Ahoj holky, já jdu během 14 dní taky za švadlenou domlouvat se s ní na šití šatů, tak snad do dubna budou, nijak na to nespěchám. My jsme asi na 13 tisících a to jsou prstýnky, organza na stůl a boty pro mě a ženicha. Máme toho víc, ale to už nepočítám, třeba oblek má přítel už 2 nebo 3 roky, já mám šperky, podvazek, pončochy, spodní prádlo... Letí to teda ale strašně co? ;-) Nám se líbí srdíčkový dort co máme v albu, klasika potažená marcipánem, nic krémového. Taky nejsme moc na dorty, ale když už bude, tak aby za to stál. Chtěli jsme původně třípatrový taky viz album, ale pro cca 25 osob bude stačit bohatě dvoupatrový, vím že z toho třípatrového při 40 lidech zbyla půlka.
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 jj je to těžké, ale dám přednost pohodlnosti, chci se cítit celý den dobře :-) Ještě uvidím jaká bude nová kolekce ale v podstatě už mám rozhodnuto. No na poslední zkoušce si určitě ještě vyzkouším sezení v šatech :-D My toho zatím moc nakoupeno nemáme, ty nejdůležitější věci máme zamluvené, takže zatím jsem kupovala jen drobnosti, které jsou v řádu stovkách. Teprve přijdou ty tisícové položky :-( Ale snažila jsem si každý měsíc odkládat, aby mě to pak nepoložilo :-D Jinak hostinu a cukroví by pro moji stranu měl platit taťka (zas tak dlouho si ještě nevydělávám :-( ), přítel si to ještě se svojí rodinou musí pořešit, takže to ještě nevíme na čem jsme. Jinak zbytek s přítelem budeme platit skoro vše napůl. Jinak k dortům, určitě chceme jen 1 hlavní a taky potažený marcipánem, už mám favorita. Též nejsme dortová rodina a abychom to pak měli půl roku v mrazáku, tak to mi přijde líto těch peněz. A jako poděkování rodičům místo dortů, dostane taťka od Toma děkovnou malovanou láhev se slivovicí a já dám jeho mamce perníkové srdce. Teď ještě čekám na látku a chci se vrhnout do šití bryndáků. Jak to tak pročítám, tak toho moc nemám, ale musím to rychle napravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k tomuto termínu. Zatím se ale jen porozhlížíme, mám teda už objednaný šaty a restauraci a pořád hledám inspiraci. Rozhoduju se mezi barvami kytice, výzdoby atd. fialová verzus červená.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky, tak já se taky přidávám. termín jsme si zvolili před Vánoci, jako první matrika a tím pádem i obřadní síň na zámku v Holešově a přítel zajistil hudbu (ted hráli u nás na plese a hrají fakt hezky a chtějí 3500,- což je paráda). doma mám výzdobu na auta tady z beremka a čekám na korunku a šatičky pro malou z mimibazaru. bohužel byly nějaký problémy s posíláním peněz, tak se to táhne ]-( šaty mám vybrané, jedu se 18.2. měřit. od kamarádky mám zajištěné potahy na židle, budoucí švagrová mi zařídila ve své bývalé práci - květinářství, že nám paní vypichá misky z minigerber ( chci kytici pro sebe z gerber a chryzantém), zbytek výzdoby už mám v hlavě přesně, jen vše nakoupit. cukroví jsem s ted sepsala a brzy máme s kamarádkou sraz, bude nám je péct, koláčky moje babička- že to zaplatí jako svatební dar. Dorty taky od kamarádky tady z vesnice. Jo, hostina bude na místím KD, takže taky za pakatel. Kadeřnici mám taky už domluvenou. Chci pro přítele domluvit od známých auto Porsche Cayen (nebo jak se to píše :) ) je to jeap a pro mě budoucí tchán domlouvá hasičského veterána z vedlejší vesnice (všichni jsme hasiči tělem i duší :-D ) oznámení už máme navrhnuté (mám v albu). Jde nám to docela dobře od ruky. Jen kdyby se člověk nemusel pořád ohlížet na peníze, to by se zařizovalo.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás tu mezi námi vítám. :-) @betyy jé tak to máš už fůru věcí zařízené. Ten veterán by se mi taky líbil, též jsme s přítelem oba hasiči ;-) Přítelovi sháním klasického veterána nejlépe starou felicii, ale v okolí nemůžu na nikoho natrefit, byl by z toho nadšený :-( Tak holky už mám konečně poslední věc z těch co spěchají zařízenou. Dostala jsem od tety kontakt na kapelu, prý byli superní, tak jsem hned v pondělí volala a naštěstí měli volno (kromě našeho data už měli celý červen obsazený). Takže zítra se pán zastaví a podepíšeme smlouvu, aspoň budu mít jistotu, že mi neodřeknou. Čekala jsem sice, že budou levnější, je to jen duo, ale aspoň nejsou u nás v okolí ohraní a dělají i karaoke a různé soutěže, takže třeba toho využijeme. V únoru už musíme na prstýnky, půjdeme přímo k výrobci a budeme mít i svoje zlato, tak jsem zvědavá na celkovou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda! Koukám @betyy, že se taky nenudíš :-) Veterána bych taky brala (teda ne hasičskýho, my hasiči nejsme 8-) ) ale tady v okolí taky pořádně nevím a hlavně nemáme tolik peněz, nejdříve jsme koukali i na limuzínu, protože kdy jindy než na svatbu, ale pak jsme to taky zavrhli kvůli financím. Jinak mě včera přišla kompletní výzdoba na stůl, už nic jiného objednávat nebudu. Táta to teda komentoval slovy: toliká peněz za takovou mrňavou krabici? :-D ale já jsem spokojená, takže to si také můžu odškrtnout jako hotovo. Holky otevírám diskuzi na téma, co máte kdo k obědu. Protože já vůbec nevím :-D :-D :-D Klasiku vepřoknedlozelo nechci, protože nejím zelí. Uvažovali jsme o svíčkové, ale vzhledem k tomu, že by mohlo být i dost teplo, bála bych se, aby "neskejsla". Vzledem k tomu, že hostina bude ve vlastní režii a i když budeme mít místní kuchařky, přeci jen to nejsou profesionálky a nevím, nevím... Takže jak jste na tom vy? (přemýšlíte už nad tím vůbec? neplašim?)
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 No tak my jsme se s přítelem shodli, že chceme klasiku - vepřo knedlo zelo, pro nás to k svatbě patří a naštěstí nevím o nikom z rodiny, kdo by to nejedl. Svíčková je v poslední době taky hodně oblíbená, ale asi bych se též bála že to zkysne. Tak mě jedině napadá maso popřírodnu+brambor+obloha, na tom se myslím nedá nic zkazit, můžete mít 2 druhy masa - kdyby někdo vepřové nejedl ;-)
Odpovědět
@lidus86 @lenulka_333 Holky teď se musím smát, protože u nás pod pojmem klasika je svíčková a taky asi na oběd bude a nemám strach že by zkysla, ï když moje teta na svatby vaří a jednou se jí to taky stalo! Jinak se hodně dělají přírodní řízky a opékané brambory nebo něco "svěžejšího" do toho tepla třeba nějaká masová směs, brambory, zelenina. Já teda už uvažovala i nad tím, protože zrovna nejsem typ na slavnostní a strojené obědy, že bysme měli jen společnou polévku a místo svíčkové by následoval raut, ale to zase nevím jak by se na to tvářili hosté, kdyby hned po polévce šli na řízky nebo šunkovou mísu s pečivem... Večer už mi to příjde normálnější, v době oběda nevím, tak pravděpodobně zůstaneme u svíčkové. :-) Na druhou stranu cpát se v horku svíčkovou nebo knedlo-zelo-vepřem je docela nepředstavitelné, ale aspoň bude náš den D opravdu nezapomenutelný! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?