Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: jasně,tak toho musíte využít,chápu to. Ale měli by mít proto pochopení i svatebčani. A vůbec když jsi i psala,že ten zámek je dosti daleko od Vašeho místa svat.hostiny že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mě do toho nekecá nikdo.Myslím že všichni chápou že je nejdřív focení a potom obídek.Každej se raději vyfotí a potom šupky papat aby nemuseli být celý den zavřený v obleku a kravatě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak u nás to bude tak, že pohoštění dostanou před svatbou a pak až na svat. hostině, máme vše v jednom městě, takže by to mělo být v poho a hlavně mají to napsané v harmonogramu
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám psaný harmonogram, ale právě když jsem ho psala, měla budoucí tchýně děsný připomínky... ale co, mě je to šumák, radši napíšu čas o chvíli dýl než abychom pak někam lítali...a přijeli pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem jen četla a nepsala... ale k tomuto tématu se musím také přidat... najde se pár lidí, co má tendenci do toho kecat a snažit se něco měnit dle svého, ale na to já vždycky řeknu, že chci, aby to bylo v pohodě a v klidu pro každého a že si myslim, že tak jak jsem to vymyslela JÁ to bude nejlepší... každej většinou zmlkne a když ne, tak řeknu, že to tak prostě bude ;-) a to zabralo i na tchýni, když se jí nelíbil zasedací pořádek. Jinak mám teď jiný problém... no neni to problém, ale spíš strašnej strach. Blíží se chvíle, kdy si půjdu znovu vyzkoušet moje šaty... mám děsnej strach, že se do nich nevejdu. Mám teď léky, co mi pravděpodobně přidaly kila. Lidi kolem říkaj, že jsem pořád stejná, ale já si připadám fakt přibratá :-( Potřebovala jsem se trochu vykecat, protože mě to fakt žere a bojim se tam jet. Čekám jen na boty a budu tam muset jet. Jestli mi nebudou, tak se snad zbláznim - jsou totiž na zip a ten salon je od dubna kvůli mě nepřešil na vázání, protože mi oadly jak ulité. To je děsnej pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: jak pak Ti poradit?? No musíš tam určo jet,a vyzkoušet,aby jsi zjistila jestli jsi teda přibrala.....Jiná možnost není a ani se tomu vlastně nevyhneš.....Třeba se Ti to jen opravdu zdá a jsi furt stejná.....A když né,no holt,v tom saloně Ti pomůžou....budou muset....jsou tam od toho ne?? A ty si s tím hlavu nelam. Jsou horší věci na světě ;-) ......
Odpovědět
Profilova fotka
tak se poluhé době hlásím! petunia- já budu mít pohoštění nachystané u nás i u ženicha. Budou tam párky, klobásy apár zákusků. S tím musí vydržet do oběda a hotovo ;-) . Já jsem přijela na jednu svatbu pozdě kvůli návalu u kadeřnice a nikdo pak mi už jídlo před obřadem nedal a nikoho to nezajímalo. ]-( . hlady jdem neumřela lenuska- od ho jsou v tom salonu, aby ti uprvily na tvoji postavu. Jestli si přibrala, nebo ne poznáš na oblečení a nebo známí, co tě dlouho neviděli. Hlavičku si z toho neděkej, hlavně buď v pohodě a upravit šaty v salonu je to poslední :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: niceho se neboj kdyby nahodou tak ti je salon urcite upravi...ja sem od brezna taky pribrala a ted sme si saty zkousela a porad mi jsou a to je mam taky na zip, ono nejaky to kilo se schova, tak se toho neboj..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za podporu a povzbuzující slova, moc mi to pomohlo, opravdu. Je to pravda... jsou horší věci ;-) Ještě dotázek - máte někdo zkušenosti s objednáváním bot přes internet. Mám vel. 42 a v obchodech není nic k sehnání, tak to chci zkusit touto cestou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, chtěla jsem se zeptat kdo z Vás má už doma prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: taky si myslím, že na přešití šatů jsou v salonech zvyklí, každé se dají povolit nebo naopak zabrat jinak jsem na tom podobně, ale snad to ještě shodím, byli jsme na dovče a od té doby mám 3 kila navíc, ale snad to ještě dám dolů, no uvidíme, já mám korzet, tak se tak nebude šněrovat nebo se naopak víc přitáhne ¨ nedělej si z toho hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak např. my už máme prstýnky,ale ty jsi psala,že Vám dojdou až někdy na začátku září,že?? Jinak už jsem se pomalu a jistě pustila do jmenovek,chtěla jsem dělat první jen mašličky,ale to šlo dost blbě,tak dělám uzlík (jak máš ty ;-) ) a vzadu to lepím,jde to sice pomaleji,ale vypadá to rozhodně líp. No když udělám každý večer aspon 4-5 ks,tak to do svatby stihnu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jana1k: jo psala, chystám se je urgovat za 14 dní já jsem je nelepila, udělala jsem jen uzlík a vzadu jsem to jen zavázala, moc jsem se s tím nepatlala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: my uz prstynky mame ale ma to cas, stejne jenom lezi doma a me to pak svadi chodit je okukovat:-) lenuska: s objednanim bot pres net zkusenost mam objednavala sem je uz daavno kdyz sem nemohla nikde najit bily boty a padly skvele, pokud mas opravdu porad stejnou velikost tak neni co resit.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme prstýnky zatím objednané, ale příští čtvrtek už by snad měli být doma :D já se táák moc těším, konečně si pomalu začínám uvědomovat, že se budu taky vdávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, řešily jste už hudbu na obřad? Klasika pochod a co pak? než přijde oddávající tak teď v sobotu, jak jsme byli u kamarádky na svatbě, tak jim hráli jednu a pak ještě jednu při předávání prstýnků a polibku.. Chtěla bych I belive I can fly... na prstýnkování a od Braina Adamse Everything I do I do for you ... co vy na to??? Ty klasický český Já ti prstýnek dám a podobný teda ne-e...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: já budu mít vlastní i na nástup, ale ještě nemám vybranou prstýnkovou a na gratulace... nějak nevím co, nejradši bych něco českýho, jenže když to má hezkou melodii, tak je zase smutnej text apod.
Odpovědět
Profilova fotka
já nevim, my to budem mít bez zpěvu, si myslim... nástup nechám klasiku, aspoň něco aby tam bylo. Ale docela mě překvapilo, že v Rychnově na zámku při obřadu zpívali ave maria, což je typická píseň na pohřeb... to bylo dost divný, ale nevim, jestli si to novomanžele nevybrali sami...
Odpovědět
Profilova fotka
ségře hráli yesterday, což mě teda děsí a ave maria už jsem taky slyšela, proto to nechci nechat na nikom, jediný co jim svěřím, je podkres pod řeč oddávajícího.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jak píše tulikiss - myslim, že máš ještě dost času. Stačí, když přijdou pár dní před. Mě už doma leží od května a jen otírám prach z krabičky ;-) Holky vy jste mě fakt uklidnily s těma šatama. Botky mám na poště, tak hned jak je vyzvednu a budou mi (mám vel. 42) zajedu do salonu a zkusim to komplet s šatičkama. Začne vybírání bižu a doplňků do vlasů. Nevim, jestli to tu už padlo, asi ano, ale nevadí - co závoje??? Máte nemáte??? Já pořád nevim, je mi líto schovávat účes. Nebo jestli jen na obřad. Dnes mám v plánu objednávat dekoraci stolu a aut. Hudbu ještě nevím, ale asi nechám tu co tam mají standartně. Bude zmatek a ještě řešit hudbu, pak to zkoněj a bude hrát něco jinýho... stejně to podle mě většina ani nevnímá. Ave Maria jsem slyšela na Jirkovském Červeném Hrádku - zpívala to tam slečna živě s klavírem - to bylo hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska.rosi, tuli: já vím, že je ještě tak nějak čas, ale prostě raději bych byla kdyby tak leželi v šuplíku tak já hudbu mám vyřešenou, jen doufám, že nám bude 23 min. stačit, jinak budu muset ještě nějakou skladbu přidat
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: taky jsi ten tip, co musí mít všechno uchystané dost předem, že jo, já taky, ale nám už příští týden přijdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: nezlob, jsem přestě ten tip, ani nevíš jak jsem ráda, že mám spoustu věcí už v krabicích a čekájí na září, už bych asi na to neměla nervy a čas
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: my taky, co se týče papírů, tak to máme zařízené a ovýzdobu stolů na hostině se starat nemusím, dneska jedeme objednat dorty a výslužky a jinak už je všechno zařízené a připravené taky :-) jsem nervák a když to není všechno předem, tak jsem mimoň... no a to nemluvím o tom, jak mi do příprav teď měsíc před svatbou začla krafat tchýně... realizuje se přes nás, u Pavlový babičky organizuje něco, ale neví jak to bude tady, protože to už se nezeptá a neporadí, takže hosté budou asi koukat, že je to jinak, než jim tchýně naplánovala...
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska.rosi: já mám závoj na seznamu půjčených věcí, příští pátek si ho beru ke kadeřnici, abysme to vyzkoušeli i z účesem. Moc se mi líbí když je zapíchlej pod drdůlkem, ale chtěla bych takový polodrdol, tak jsem zvědavá, ja k to vykoumáme. Mám tady stažených spoustu fotek, tak snad něco klapne. Jinak po focení (v průběhu) půjde dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam taky hudbu vyresenou..nejdriv nejakou bez slov na usazeni hostu, na nastup zenicha pisnicku ze shreka, pro me jeste uvidim tam jeste vaham mezi dvema ale nechci nic klasickyho, na prstynky a podpisy uz nejsem volna a pak jeste nejaky dve na gratulace...myslim ze by to melo stacit, ale pani na matrice rikala at toho mam radsi vic at to pak nemusi hrat znovu nebo neni ticho ze to lidi nepostrehnou ale na kamre to jde poznat..
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ale jste se konečně rozkecaly ;-) já teda prstýnky ještě nemám a začínám být z toho nervozní! Dnes jsem byla objednat zákusky a ještě musím dort objednat. Taky boty mi ještě nepřišly :-( .Jinak výzdobu na stůl už mám dávno doma Co se týče hudby tak při vstupu půjdu se ženichem a to bude klasický pochod, při obřadu bude hrát J. Lennon a Evanesenc. K podposu bude You are so besutifol....... hurá a to nejhorší bude za nama JUPÍ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak já závoj mám,teda už proběhla i zkouška účesu,a zase si říkám,jestli bych neměla mít něco jiného,jestli se chlopkovi s těmi natočenými vlasy budu líbit. No holt,jednou mluvím tak,po druhé zas tak 8-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: já taky chci mít natočené vlasy, ale jestě uvidíme, jak vyřešíme přední čás, to fakt nevím, jsem na to zvědavá, na zkoušku jdu příští týden v sobotu, tak pak možná na chvilku dám foto, abyste mohli zhodnotit tuli. na jak dlouho máš hudbu...cca min.?
Odpovědět
Profilova fotka
já vlásky nechm na kadeřnici :-) jen vím, že závojík mít budu určitě, jak jsme byli na svatbě v sobotu, tak ho Zuzka neměla a mě to přišlo divný :D tak já ho mít budu, vlásky chci do půlky stažený, pak volně, takovej ten falešnej drdol nějakej :) ona si s tím kadeřnice poradí :) no a cose týče dortů, ty jsme byli právě teď objednat, k tomu výslužky domů jsme dostali nabídku zákusků a máme tak 14 dní před zavolat a objednat ještě ty. Počítat se prý má tak 4-6 kousků na osobu a výslužky jsme zvolili takové minidortíky do krabiček :-) ke každé plánované pozvnáce jeden.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?