Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my je máme objednané už od 25.6. a ještě nepřišly. Jsem pěkně natěšená, ale aspoň se nám neokoukaj. Kámoška je má doma už asi dva měsíce a vdává se na konci srpna.... to bych furt čuměla do té krabičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katutka: My je máme někdy od března :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my od cervna a chodim na ne obcas koukat, ale pritel vzdycky udela ksaaa at si pockam..
Odpovědět
Ahoj holky, pomalinku se to blíží. Hosty jsme začali objíždět a zvát na hostinu, konečně jsem si připadala, že budem mít svatbu. Rodina je dost rozhádaná, tak matka jen kroutí očima, jak se bude muset zas překonávat, ale co mám dělat, to bych tam neměla vůbec nikoho z rodiny. Tak mě to její chování zkazí náladu. Přípravy vrcholí, objednávám přes net jako blázen. Ještě dokoupit stuhy na auta a víceméně je to tak všechno. Hosti se nám nakonec rozrostli, tak z původních 30 jich bude přes 40. Chtěla jsem pro každho něco na památku (parníček-jmenovku, krabičku s pralinkama,..), tak nevím, zda se do toho pouštět. Dáváte také něco hostům?
Odpovědět
Profilova fotka
fabiol:s náma se nebaví tchýně-vůbec.Teď 15.08. má narozeniny,tak chceme za ní jít a snad se umoudří,ale jinak ji na svatbě ani jeden nepotřebujeme,lámat to přes koleno nebudeme... :dary hostům dávat nebudu,stojí to dost peněz a většina to stejně zapomene...alespoň co mám zkušenost z loňské svatby kamarádky.... Radši tu kačku přidám na jídlo a pití než na dárečky.Taky jsem něco chtěla,ale pokud to nemáš za lacino jako Lowe z těchto stránek,tak je to znát...
Odpovědět
To máš pravdu, při takovém počtu lidí už se to finančně projeví.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dárečky nedáváme ale na památku budou mít všechny slečny svatební mandličky ve tvaru kytičky.Doveze mi je kamarád z paříže,je to tam větší tradice než tady a také levnější.
Odpovědět
Profilova fotka
no my dárky hostům taky dávata nebudem, klasickou výslužku jo, ale jinak nic, není to u nás zvykem :-) a taky nás bude padesát, tak by to bylo znát ..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla nestíhám a máme nového šéfa, takže nás dost hlídá ]-( ale prstýnky, zatím taky nemáme, objednané jo, ale přijít by měli až začátkem září, tak to mě pak hned odveznou do cvokhausu a hosté dostanou jen památeční čokoládku....vlastní výroba
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k vám po čase zase přidávám :-) vypadalo to, že změníme termín na 5.9, ale zase jsem se vrátili k původnímu plánu 19. :-) Jinak prstýnky jdeme objednávat teď v sobotu, už se těším a doufám, že to stihnou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :) tak už máme prstýnky doma a jsem moc spokojená ;-) na to, že jsem je navrhovala sama si myslím, že se moc povedly :) Jinak jsem právě dodělala svatební noviny, svatební zpravodaj a děkovný pergamen rodičům a přemýšlím co mi ještě chybí.. vypadá to, že už jenom doobjednat mandle, sehnat boty pro ženicha a můžeme se brát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj: fabiol: my máme jako vzpomínku pro hosty jmenovku (z květináčku), ale ještě je musím omašličkovat yourly: co je to svatební zpravodaj? To jsem ještě neviděla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,tak se zas po dlouhé době hlásím.není jaksi čas. děláme furt na baráku,a ke všemu je malý dost marod. Ale škudlím už po večerech jmenovky,chtěla jsem na ně mašličku,ale šlo to dost blbě,tak dělám na stuze uzel a zezadu na jmenovkách je lepím....je to piplačka,ale pokud udělám každý večer aspon 5,tak do svatby to stihnu :-D ,jinač ještě musíme do hospy v srpnu vše domluvit,v září květiny a koupit oblek pro ženicha,a máme vlastně skoro vše......
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem dneska odpoledne za dědečkem do nemocnice, doufám, že se svatby dožije, mám takovou divnou náladu, protože na tom není moc dobře a strašně moc bych si přála, aby tam byl s námi, alespoň při obřadu... Přeci když byl na bratrancově svatbě, mě o to nemůže připravit... Jinak jedeme dnes taky objednat oznámení, a v pondělí jedem se ségrou na nákup pánských košil, hci koupit taťkovi nějakou hezkou, aby ladil, až mě povede, ségra říkala, že její Jeník potřebuje taky nějakou lepší a ženichovi to vezmem všechno komplet - oblek i s košilí :)
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: no udělala jsem svatební zpravodaj jako něco v tom stylu, co dostanou svatební hosté ráno u nevěsty, aby věděli co kde a jak se bude dít :) takže na první stránce Televizní program - ala harmonogram dne :) co se nesmí zapomenout doma a na druhé stránce řazení aut na svatbu a kdo s kým pojede :)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: tak to je dobrý nápad, ale to už nestihnu :-) Já se pustila do filmu a do novin a budu mít co dělat to doplácat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme včera byli na svatbě kamarádky, kouknout jak se co dělá, ať víme :-) Měla to na zámku v Rychnově nad Kněžnou, krásný, bulely jsme s kamarádkou jako želvičky, protože Zuzka už je mladá paní :-) a pak na mně večer kolem půl desátý padla nějaká depka, že ženich neumí tancovat a co já tam budu celý ten den dělat, když on všude sedí jako pecka a aby to všechno bylo dokonalý, přesně všechno klaplo do puntíku, tak jak chci já... naštěstí ženichovo svědek mě dal dokupy, nalil do mě dva panáky čehosi sladkýho a za chvíli to bylo dobrý... ale nějakej červíček hlodálék tam pořád zůstal a tak přemýšlím, co ještě nemám a co je ještě potřeba zařídit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak zatím zůstává termín 19.9., takže pomalu začnu objednávat pár věciček z netu, oznamko si udělám sama v gimpu nebo zoneru a snad to nějak dáme dohromady. No původně měla bejt svatba už ted´ 31.7. na naše 10.výročí, ale zatím posunuta a vzhledem k naší finanční situaci i k tomu, že nesnášíme davy :-D bude malá - jen ještě přemýšlíme jak, přítel by chtěl jen to podepsat na úřadě a pak malej oběd a já bych ráda aspon malou grilovačku pro pár kamarádů nebo rautík s hudbou pro všechny - no tak snad to nějak vymyslíme a když nevymyslíme, tak bude svatba holt příští rok - ale já doufám, že to aspon v malém zvládnem ted´ - co když se pak už do těch šatů, co mi visí ve skříni nevejdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: máš ty prstýnky někde v albu, to mě zajímá když si je navrhovala sama - jak vypadá tvá kreativita v praxi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly:mě taky :-N Já jsem si donesla prstýnky co jsem našla na netu a ty nám udělají.Až bude chvilka,hodím je do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po včerejšku pěkně rozmrzelá. Přítelovo sestra se nám začala montovat do svatby (podle mě čekala, že se budeme chodit radit a ono nic, tak to dělá bez požádání). a navíc jsme se tak z druhý ruky, že nám nepřijedou asi další lidi. Zamluvili jsme velkej sál, protože jsme mysleli, že nás bude padesát, a teď by nás tam bylo něco málo přes třicet i s dětma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tkanička:s budoucí švagrovou si nedělej hlavu.Co se týká velkého sálu,tak aspoň budete mít prostor na pořádný taneček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že já si ráno stěžovala... tak mě ještě dopoledne dorazila ségra. Já začínám mít pocit, že ty lidi snad vyhlásili soutěž o největšího prudiče. :-( Chjo. Ale udělala jsem si radost, 14.8. mě čeká zkouška účesu a šatů na poslední úpravy.
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí,tak vidíš... já mám zkoušku účesu až 01.09. a šatů 11.09......
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla taky původně až později, ale mám strach, jak bych to udělala, kdybych náhodou sehnala práci... to už bych pak asi moc neměla čas.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nějaký švagrový jsou prdek, mě do příprav krafe budoucí tchýně, organizuje si svou stranu příbuzenstva, jenže se s námi o tom neporadí a ono to pak bude úplně jinak, než si ona představuje... a to jsme se včera chytli kvůli tomu, že v harmonogramu dne máme hodinu na focení po obřadu... prej jestli si myslím, že na mně bude 50 hostů čekat a trpět hlady před obědem, že tam nikdo nepřijde apod. Jenže když už jednou budu mít načesané vlasy, krádné šaty a budu se teda vdávat, tak z toho dne chci mít taky pěknou památku... a ne že z obřadu poletím do hospody na jídlo nebo se budu po obědě vracet 20 km zpátky na zámek kvůli focení, aby náhodou na mně nemusel nikdo čekat...
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže moje drahá budoucí švagrová naočkuje moji budoucí tchyni... a kolotoč začíná :-D Tak ať si vezmou sváču ;-) Zajímalo by mě jestli to má někdo bez problémů ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,po delší doě zdravím.....teda jak to tak tady čtu,tak Vás lituju,jak Vám do svatby každý kefrá a mluví. Teda,to já si nemůžu stěžovat (teda zatím :-N ),nikdo neremcá,nedrbe.....Je fakt,že po obřadě,uděláme jen pár foteček,my s malým,my s rodiči,my s kamarády atd,atd....Pak se pojede na oběd,dort a kafíčko,no a pak se já a skoromanža vypaříme udělat úprofi fotečky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
netuším :-) asi ne, vždycky se něco vyštění... my si ale s nastávájícím doma všechno vyříkáme mezi sebou, jak by se nám to líbilo a na ostatní prdíme, nenechám si do příprav naší svatby kecat, my se berem ne nikdo jiný a my si to užijem... taky jsem říkala, že prostě dáme do kufru dva tácy s nějakým zobnutím, aby tu chvilku nikdo hlady neumřel, ale zas ne moc, aby pak neobědvali... Jani: my bychom se taky vypařili po obídku, jenže od provozovatelů zámku máme svatební dar možnost vyfotit se v interiérech a tam se těžko budem vracet, když dopoledne je kvůli svatbám zámek zavřený a odpoledne už poběží normální prohlídky a motat se tam mezi čůristama, aby mě každej okukoval, fakt nechci... proto těch pár hezkých fotek musíme udělat hned po obřadu ...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: my taky budem brat krabicku s kolacema pro ty co by snad mely umrit hlady ale snad kazdej vydrzi... byly sme ted na tri dny na takovy predsvatebni ceste, pak asi nebude kvuli skole a bytu cas, super sme si to uzily ale ty ceny co byly v Karlovych Varech tak to byla sila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?