Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana: uces je super, nejak tak sem dopadla taky na zkousce, ale stvalo me ze vlastne neni nic z ucesu videt a kdyz bude treba prset a vlasy se natahnou tak bude po ucesu takze nakonec se u me bude vycesavat, a kadernice z meho rozhodnuti mela moc radost, protoze mam vlasy po pas :-)) jinak holky uz mam konecne figurku na dort a saty na prevleceni, chytla sem super vyprodej a saty za 1400 mam za 400 :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,kadeřnice je vlastně sestřenka od přítele,takže bude celý den na svatbě :-D ,sama mi včera říkala,že kulmu bude mít sebou,a že mi to když tak poopraví,takže super...,no a závoj stejně po focení půjde dolů.... ;-) Jinač před chvílkou jsem se vrátila s malým s toho koupáku,a jsem hotová :-D ,nehorázný,ale nehorázný hic :-p ,ale je fakt,že už fičí mraky,snad trochu sprchne.....Je to stejně zajímavé,republika taká malá,a také rozdíly,že :-D ??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak se tak dívám na přibývající fotky v albíčkách tak se začínám fakt těšit až budeme ty pravé nevěsty i my :-) Na druhou stranu se už ale těším až to bude za náma :-) protože ty noční můry, který se mi zdají, že se něco pokazí nebo, že pět minut před obřadem ještě nejsem učesaná a oblečená mě fakt už nebaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: souhlas. Taky se těším,ale už aby to bylo za mnou......spíš se bojím,abych byla zdravá,abych třeba s těch nervíků nechytla nějakou chřipajzňu,což je u mě normální ]-(to pak jsem uplná mrtvola ,nebo at je malý zdraví....atd......V tomdle se spíše bojím,at je vše OK.....
Odpovědět
Profilova fotka
máme objednané prstýnky :-D :-D :-D jsem šťastná, protože jsou nááááádhrený a chlap se vyjádřil, že "jsou teda hezký, tak že teda jo" což u toho mýho je fakt na povážou, zas tak často to neříká :D a mám na vás dotaz: Budete babičkám dávat nějakou kytici taky, nebo jen maminkám??? Dík za názory :D
Odpovědět
ahojky dámy, každým dnem se nám to krátí :-) to je dobře, mě už to čekání moc nebaví :-), ale kdo si počká, ten se dočká, že? jinak petunia: já ze své strany už ani jednu babičku nemám :-( . Babičku má přítel a protože jí mám skoro jako svojí, tak jsme se rozhodli, že kytí taky dostane. Takže u nás to budou kytí pro mě, na házení, pro maminy, pro svědkyni a pro babičku. Ve své mám jasno, ale jaké pro ostatní ještě nevím, snad mi pak poradí v květinářství. Ale maminy budou mít stejnou a pak bych to viděla, že svědkyně a babička budou mít podobné. Holky, v neděli jsem k narozkám dostala 25 růží (světle žluté), přesně ty, ze kterých chci uvázat kytku. Byla jsem z pugetu úlně dojatá :-) Tento týden jsme chtěli začít rozdávat oznámení, ale nějak nemáme moc času, tak jsme ještě ani nezačali. Abysme to vůbec stihli :-) Včera jsem se objednala na zkoušku líčení 21.8., tak už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vás po dlouhé odmlce zdravím :-) Jak se máte?Už jsem tady dlouho nebyla a dočítat je nemožné...nemusela bych pak taky stihnout svoji svatbu:o))) Jinak už se strááášně moc těším a přitom jsem hrozně nervózní.Ještě nemám ani botičky,nemám vybranou kadeřnici-což už bych si měla rezerbovat termín,prstýnky se budou objednávat asi příští týden...no ještě mi toho fůůůra chybí... A víte co se mi stalo???Byla jsem dohodnou už konečné podmínky v restauraci a dala jsem jim špatný seznam-s 29 hosty a přitom jich bude 36.tak že tam musím zase dojít a udělat ze sebe.... No tak jsem se vypovídala a je mi hned líp:o) Tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: já myslím, že budou v restauračce rádi, že bude větší kšeft ;-). NAopak by to bylo horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda.Já spíš,že jsem tam přišla hrozně důležitě,vše jsem si sepsala na pc,tak to vypadalo hogo fogo :-N (ona je to taková obyč.hospůdečka v horách) Jinak děkuji za podporu:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: No tak tě pak maximálně zdrbnou a to ti může být jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - taky si myslím, že to není žádný problém. Na tom, že se mění počty hostů není nic zvláštního ;-) .
Odpovědět
barbucha: no, abys tam do svatby nešla ještě několikrát :-) My tam jdeme tyhle počty upřesnit asi tři týdny před svatbou. Ještě jsme ani nezačali rozdávat oznámka, tak víme jen bajočko, kolik lidí bude pozvaných. Ale kdo všechno pozvání potvrdí je ve hvězdách :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jit.my oznamka ofic budeme dávat až 3.týdny před svatbou,ale hosty už víme-to jen já neumím počítat :-| Hlavně jsem to chtěla kvůli sestavě stolů,abych dle toho mohla udělat zasedací pořádek.Je to menší hospůdka a musíme to pak přestavět zvlášť na raut.....no nemůžu to mít jednoduchý...nemůžu.... Jinak jsem konečně kontaktovala kadeřnici,ale je problém,že jsem si teď nechala sundat vlasy a nechám si je nandat až v půlce srpna-takže zkouška nemůže proběhnout dřív než v srpnu:o(
Odpovědět
Profilova fotka
bar - já jdu na zkoušku účesu i líčení až týden před svatbou, tzn. 11.9. ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holký zdravím po víkendu,teda našla jsem nás až na 3 stránce 8-) ,tak to máme přesně za 2 měsíce......jůůů,jinač se pomalu a jistě vrhnu na jmenovky,no uvidíme co vykutím....jinak bych už měla mít vše....Jó ještě mě čeká vlastně zkouška líčení,ale to nevím kdy,prý mi dá vědět. Vidím,že jste tu pořešili zasedací pořádek,no tak to bude oříšek,todle vůbec nevím jak udělat. Jasně že vedle nás budou sedět rodiče,pak svdci,sourozenci a babičky,ale jak pak rozsadit tety,strejdy,bratrance a sestřenky...?? Třeba z naší rodiny,nás bude tak skoro o půlku více než ze strany ženicha. Tak až na někoho vyjde místo někde na konci stolu,tak snad se neurazí :-N ,a nevímzda posadit tety a strejdy do kupy a nakonec maldé,nebo rodiny do kupy (např.teta+strejda+sestřenka) atd..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se taky hlásím :) dneska by měly být hotové prstýnky tak už se na ně moc těším :-) hlavně proto, že jsou vyráběné podle mojeho nákresu tak jsem fakt zvědavá jak to dopadneeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je řešen zasedací pořádek1.klasika:my,rodiče+svědci,a pak je to tak,aby si ti co budou sedět vedle sebe měli co říct. st.katka:a nemáš strach,že to nebude ono.... Ikdyž moje kamarádka,co se vdávala vloni,ztak byla na třech zkouškách a nakonec jela ve svatební den na blint k úplně jiný kadeřnici a mělo to krásný ;-) Nejhoršíje,že u vlasů,líčení a kytiček ten výsledek stejně neovlivníte... Jinak jsem si také koupila už náčiní ná výrobu jmenovek a o víkendu bych to chtěla zvládnout,tak jsem zvědavá. Koupila jsem barevnou čtvrtku-růžovou,tu nastříhám a pak na stříšky nalepím jen jmenovky vytištěné z pc....zní to jednoduše,ale kdyby jste věděli jakej jsem patlal:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady konečně mám funkční počítač Momentálně taky nevím jek udělat zasedací pořádek barbucha81- jak budeš dělat ty jmenovky? Hledám inspiraci :-) Jinak dnes mi přišla výzdoba na auto a i prstýky už by měly být
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - mám vyhlídlý účes, který si myslím, že mi bude slušet. Nechci nic složitého, spíše polorozpuštěné vlasy, takže si myslím, že to vyjde. A co se týče líčení, tak to věřím, že najdeme společně co mi bude slušet. Chci jen jemné líčení, takže opět snad vše vyjde. Jmenovky už naštěstí vymyšlené máme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
yoursly:tak jak dopadly prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
tady je ale mrtvo... jste všechny u vody?
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: kéž by u vody 8-) ,momentálně se chystám s malým na chvílu ven,v tom hicu,jsme rádi,že jsme doma :-p ...... Holky,tak nejspíše budu objednávat za poděkování rodičům velké perníkové srdce "děkuji za Tomáše" a "děkuji za Janču",dorty jsem zavrhla hned,ale zase nic nedat je blbý....takže snad se to bude líbit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: já v tom hicu lezla po ropálený střeše altánku a trhala meruňky. Ty srdíčka by mohly být fakt pěkný
Odpovědět
Ahoj, ráda bych se přidala.. Máme termín 19.9.2009 (jak jinak.? ;-) ) v Plzni na radnici! Lidí na hostině budeme mít asi 86! =-) Prostě moc..
Odpovědět
Profilova fotka
yanaha: ahoj, teda to je lidí... zařizujete si to sami, nebo nějaká agentura?
Odpovědět
Profilova fotka
yanaha...to je opravdu docela mazec:o) My 34 oběd a večer 50-60 a i tak mi to příjde docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my jen 14 na obídek a potom 40 na večer
Odpovědět
Profilova fotka
my taky počítáme s 50 lidmi... je to vesměs rodina, ženich jí má dost početnou a se všemi slavíme svátky a narozky, takže je i mě trapný, kdybychom je nepozvali, ale zas bude větší sranda :-) máme domluveného i kamaráda kouzelníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zatím vypadá že budeme mít také tento fajn termín 19.9.2009 na hradě Seeberg - pokud zas něco nezměníme :-D jinak dál máme všihcni oblečení a objednaný prstýnky, zbytek postupně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky,tak už máme konečně objednané prstýnky :-) Už se těším jak budou vypadat v reálu.....budou až prvbí týden v září,tak to snad nějak vydržím :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?