Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
už tu jsem :-) já mám v práci teď trošku fofr, pomáhám kolegům, mají pocit, že nestíhají
Odpovědět
blani: a jaký oblek má?? Tmavý??? My jsme včera byli na večeři v hospůdce, kde budeme mít svatbu a majitel se ujišťoval :-) , jestli naše svatba platí, prý se mu tam chodí ptát lidi na náš termín ]-( , ale odpovídá, že už má zamluveno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita- má krémový. Pod zářivkama vypadá jako bílá káva a denním světle je něco mezi bíkou a kávou. mám ho v albumu, tak kukni
Odpovědět
Profilova fotka
blani - oblek hezký ;-).
Odpovědět
blani: hm, pěkný :-), tobě to také sluší, máš pěknou postavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda nechejte toho, nebo se budu červenat :-) jsem ráda, že se Vám to líbí. Pochvala potěší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka- ty šaty co máš v albumu jsou úplně stejné jako ty co mám já, jen já nemám dole ty krajky. jinak jsou to ty stejné :-)
Odpovědět
když je to pravda, tak proč nepochválit, ne?? :-) Božíčku, to je stašné, jak to rychle utíká. Mě dneska napadlo, že ještě nemáme zajištěnou muziku na štando. Budete dělat rozlučku se svobodou??? My jí budeme dělat dohromady a to u ženicha doma, ne tedy doma, ale v hospodě. Kdyby bylo na nás, tak nic vůbec neděláme, ale protože je to vesnička malá, tak by mu to tam neodpustili :-) A protože máme společné kamarády a známé, tak s tím neděláme drahoty a budeme ho mít dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
blani - no vidíš to, ani jsem si nevšimla ;-) . jita - rozlučka nejspíš bude, ale nic velkého. Jen posezení s kamarádkami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: je to fofr... když si uvědomím, že až se vrátíme z dovči, tak to bude už jen něco malinko přes dva měsíce ... no jsem na to zvědavá, pak asi teprve začne ten správnej kolotoč. Už se těším až si půjdu zase vyzkoušet šatičky (ještě že nemám koupený ... už bych je měla prošoupaný :-D )
Odpovědět
tkanicka: já je mám doma, ale abych ti řekla pravdu, ani mě to neláká. Sama se do nich stejně neobleču a když se každé ráno oblékám, tak se na ně akorát kouknu a to mi stačí. :-) Já spíš chodím na prstýnky :-D Koukat se na ně a zkoušet ho :-) Mě už se známí ptají, jestli už jsem nervózní nebo tak, ale ještě ne. A jsem trémařka. Samozřejmě mi to dochází, ale ještě to není ono. Jsem zvědavá, kdy to přijde. Přítel ten si to nepřipouští vůbec, tak si najednu stranu říkám, aby to nebyl on, kdo v den d bude pak víc paf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak nejsem sama, ja taky porad chodim na prstynky a pritel uz se jenom smeje a dela ksaaa prej at si pockam... vcera u nas bylo hezky a tak sme byly na lodi a ja si tek silene spalila zada az hruza, to se mi nikdy predtim nestalo a to chodim na slunko hodne, a jeste se mi trochu udelali raminka, takze s tim budu muset neco udelat:-( pritom sem si na to davala pozor..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prstýnky ještě nemáme a šaty budou z pujčovny.tak nemám co zkoušet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,Tak Blani: šatky jsou krásné,sluší ti,souhlasím s holkama,máš super postavu ;-) . Co se týče prstýnku,ty budou tak až za 2 týdny,ale už se na ně začínám těšit,to je fakt :-D . A šaty? Ty si nejspíše příští týden zajdu vyzkoušet i se závojem (at vím jestli to půjde). No a to už asi naposled,pak až před svatbou..... Tulikiss: s těma vyznačenýma ramínkama,mi ani nemluv. Tý jo,taký si dávám pozor,a stejně jsem se včera trošku připekla,a mám je vyznačené. A to chodím každý týden na solárko,a stejně. No nic,koupila jsem si ted triko bez ramínek. Takže na stavbě budu robit jedině v něm :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k : tak to držím palce ať se tam opálíš podle představ, já i přítel už máme někdy od května (nebo dubna, prostě jak byly ty vedra) opálený ze stavby krátký rukávy a vůbec to nejde srovnat, tak snad teď na dovče
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: No právě,to už pak skoro nejde srovnat,opravdu. I když člověk chodí 1x denně na to solárko. No protože jsem tady viděla jednu nevěstu,a měla korzetové šaty a měla opálené ramínka,a vypadalo to dost blbě.... :-p . Jo a na tý dovolený se opalovat zásadně bez :-D ,at zas nemáš opaléné plavky. Holka jak já Ti závidím.......Hned bych též někde jela. A kde vůbec fičíte??? Možná už jsi to tu psala,tak to se omlouvám.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, taky už mám opálená ramínka, jenže teď v tomhle počasí se ani moc opalovat nejde, počítám v srpnu, že na solárko stejně párkrát skočím, asi ne denně, ale aspoň dvakrát týdně až do svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
petunina: jéé ja napsala 1x denně,to néé. To bych byla jak uhel :-N ,já mylsela1x týdně :-D . jó musáme tomu sluníčku trošičku pomoc ;-) . Holky tak to máme za 11 týdnů,to je číslo co?? ;-) Tak přes týden jdeme objednávat to cukroví+dort+minizákusky a koláče. Pak už jen alkohol.nápoje.A obléct ženicha :-D . Prstýnky mají dojít kolem 14.7.,tak snad budou ok. Jo a příští týden příjde kámoška kadeřnice mi dělat melírek,tak asi nejspíše už zkusíme účes. No a 20.7 bych měla jít na zkoušku líčení. I když ta kosmetička je moje známá,a už jsme se snad 3xdomlouvali,tak to vždycky padlo. Má malé mimi,a bud marodí ona a nebo malá. tak snad to tedkom vyjde.....
Odpovědět
Profilova fotka
jani, my čekáme na prachy, prstýnky ještě objednané nemáme...:( už mě to taky štve a ženicha taky oblečeného nemáme... na zkoušku líčení jdu 23.7. a nějak se musím seště domluvit s kadeřnicí, taky jsem chtěla melírek, na oživení a zkusit u toho účes:-) no marodění, mě v noci chytil akutní zánět močových cest, si dokážete představit, co je to za bolest chodit kvůli třem kapkám na záchod a trpět víc jak zvíře... dostala jsem antibiotika, tak snad to bude ok... ve středu mám jít na zkoušku, tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
nazdárek holky, já jsem si udělala prodloužený víkend a dnes jsem z toho zaspala :-) , ale do práce jsem to stihla. Udělala jsem si v pátek volno a myslela jsem si, že doskládám oznámka a ono nic :-) S opalováním jsem taky opatrná a zatím se mi to daří. Do solárka taky občas zajdu, abych nebyla sejratá :-) jani: je to mazec, včera přítelovi došlo, že už se za chvilku žení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme právě dneska objednali minizákusky,svatební dort a cukroví. A koláče,těch bude 500,-- a jen makové,tvarohové a povidlové. S dortem mě potěšili,bude 3 patrový,čokoládový,a politý tou bílou marcipánovou polevou+nějaké oranžové asi růžičky a bude stát od 1500 do 2000,--ale prý víc né. Takže si myslím slkušná cena ;-) . Jo a dneska nám přišli prstýnky,právě volali. Ale jestli pro ně skočíme hned dneska,tak to nevím. Ale už se těším,jak vypadají........ :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak zase pokračujeme. Včera mi psali, že nám posílají svatební čokoládky, tak jsem na ně zvědavá. Na pátek a na sobotu jsme objednané k cukrářkám, tak budeme mít další věc z krku. Zákusky stojí 4 kč/ks. To asi jde, ne??? A dort bude od druhé cukrářky. Třípatrový. Musím se rychle rozhodnout, chvíli se mi líbí čtvercovej a chvíli zase kulatej. Ale asi vyhraje kulatej.
Odpovědět
Holky, asi mě trefí!!!!! Mamka mi před chvilkou volala, že přišly čokolády. Tak jsem jí dovolila se na ně podívat, jak vypadají. Objednávala jsem žluté provedení, ale mamka říká jsou spíš do zelena :-( . Asi to v práci nevydržím, chci je vidět!!!!!!
Odpovědět
Holky, budete dávat manžílkovi do klopy kapesníček?? Koukala jsem, že někdo ho má a někdo má v kapsičce kytku.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme vybrali oblek Masterhand, který sám o sobě v té sestavě kapesníček v kapse má takže tím se to u nás řeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no my asi kapesníček mít nebudeme. Mě se to ani moc nelíbí. Bude tam mít "jen" voničku....Ale souhlasím s yourly,některé obleky to tam prostě mají.....
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak k některému obleku to asi patří a k jinému se to prostě nehodí :) nicméně co říkáte na svatební zvyk, aby nevěsta ten kapesníček ženichovi vyšila? :-) já se teda na to moc necítím :) prý se tam vyšívají iniciály nebo co :-)
Odpovědět
haha, tak už se vidím, jak po večerech vyšívám kapesníček. Ženich má oblek tmavý a jestli mám vyšívat kapesníček, tak to je rozhodnutí jasné. Bude stačit kytí :-)
Odpovědět
když tam kapesníček nebyl "z výroby", tak tam prostě nebude :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem spíš slyšela, že se vyšít má kapesníček do tanečních na věneček, na svatbu nevim, každopádně u nás nebude, bude mít v klopě růžičku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?