Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
paja9: No jo, je to skvělé datum :-) Ze mě si moc příkladů nevezmete. My máme vybrané místo obřadu, místo hostiny, zamluvené hudby, vyhlídnuté šaty a bižu - to je asi tak vše :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,vítam nově příchozí :-) Jooo přípravy celkem jdou a vlastně už vrcholí :-D . No to nejdůležitější máme. Ale ted se začínají sbírat také drbky. Jakož to spočítat kolik litrů alkoholu objednat,kolik litrů vína. objednat koláče,cukroví na výslužky,dort a minizákusky (na to se chystáme příští týden). Jo a vlastně nám chybí (krom kravaty) celý ženich :-D . Oblek a boty. Ale toho se nebojím,to není problém sehnat.
Odpovědět
jana1k: Hlaně když ženich není náročný, tak se dá sehnat vše celkem snadno :-) Já mám spíš trochu jiný problém - nějak se mu do toho kupování a oblíkání nechce. No a ještě se k tomuto výběru pozvala paní tchýně, což je další faktor, proč to nějak oddaluje :-) Co se týče alkoholu si myslím, že máme výhodu v tom, že máme svoji slivovici, od známých z Mikulova víno a od kamaráda domácí medovinu - toho se vezme raději víc a zaplatíse jen to, co se vypilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulka: jéé,tak s tím alkoholem to máte super :-D jooo,známosti se opravdu vyplatí mít ;-) . No a co se týče ženicha,tak včera jsme zajeli do Bati na boty,mají tam celkem krásné,ale hlavně tam mají slevy x-) ,no ale bohužel,ty co se nám a hlavně mužovi líbíli,tak ty měl velké (a to má 10 nohu). Ale snad ještě budou,a chci se jít ještě dneska mrknout do Diechmanu,třeba tam též něco bude. S oblekem to máme vyřešený,jedeme pro něho do Polska. Tam mají krásný výběr za super cenu. A to nejsou žádné šunty,takže to je v klídku.
Odpovědět
:-) zdravím nové nevěsty, připojuji se k Janče, jsme skoro ve finále, vlastně finále bude, až mi řekne ano a já jemu :-) , ale co se týká příprav, tak mě zbývají už jen samé drobnosti, až tedy na cukroví. Šaty, fotograf, restaurace, oznámení a prstýnky jestli jsou zařízené, tak máte to důležitější za sebou ;-)
Odpovědět
jana1k: Tak my jsme se byli podívat v Diechmanu tak a ćelkem se nám tam boty líbily, ale nebrali jsme nakonec nic. Zajedeme tam, až bude mít oblek. My chceme taky vyrazit do Polska, ale až dáme barák nějak dokupy, tak počítam někdy za 14 dní :-( Chceme se tam taky mrknout na oblek, já na spodní prádlo(mám jedno vybrané a na aukru ho prodávají poláci) a moje mamča chce nějaký kostýmek, tak snad pochodíme. Jo a co jsou podle Tebe super ceny za oblek? Já jen kdyby jsme na nějaký narazili tady v ČR, ať to můžu porovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
když už je tu řeč o spodním prádle.. nemáte nějaká tip na podprdu bez ramínek na větší prsa ( a za rozumnou cenu)? co jsem objevila tak jsou jenom B, já bych potřebovala aspoň C. Doufám, že to vyrábí.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: na větší prsa jo, a máš C, tak to je tedy síla ne sorry dělám si srandu já mám 75 G, takže to mu já říkám větší prsa, no na sebe jí fakt neseženu přešívala jsem si jednu na gel ramínka ale koukni se na vévévétečkaastratextečkacz a tam mají dost podprsek na "větší velikosti" nebo, se jim ramínka odepnout a dají dát silikonová
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já to vztahovala k tý nabídce :-D... pokud nemáš B jsi úplně "out" nechápu proč si někdo nechává zvětšovat prsa, když pak na sebe nesežene oblečení... o zaražení triček a halenek nad prsama asi tobě vyprávět nemusím, co :-D. Já bych radši právě úplně bez. Díky za tip, jdu se na to mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: já budu mít korzetové šatičky a podprsenku budu mít a ramínka srčím pod ně jinak s oblečením jsem si na to zvykla, ale plavky fakt velký problém
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: kam strčíš ty ramínka? a moc děkuju... vybrala jsem si a dokonce můžu i v D a nemusím se mačkat v C supr... jenom se teď nemůžu rozhodnout kterou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: no strčím je pod šaty, pod korzet, nejsou vůbec vidět tak to je dobře, že sisi "vybrala"
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé holky, když vás tak čtu, jsem šťastná za své 75B :-) , jdu pod šatky bez. Mám vybrané korzetové a skvěle drží vše co má ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
katka: mám to taky tak :-) korzet to pěkně vytvaruje, líp než podprda :-)
Odpovědět
připojuji se k holkám, jdu pod korzet taky bez Včera jsem skládala a kompletovala oznámení, musím taky pomalu nadepsat obálky. Holky!!!!! 2 a půl měsíce :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
To to letí co? My ještě oznámka nemáme, všichni, co na svatbě budou, už termín stejně ví, takže je budeme předávat tak max. měsíc před svatbičkou :-) .
Odpovědět
Já si tak uvědomuji, že u nás přesný termín ví asi jen rodina a svědkové. A ostatní co budou zváni se to buď doslechli nebo ví, že je to někdy na podzim. Takže oznámka začneme rozdávat tak za 14 dní
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, pokud to lidi neví, tak je určitě lepší dřív už i kvůli dovolené nebo přijedou z daleka ..... :-) . U nás to ví všichni přítomní, takže oznámení už bude spíš jen formalita ;-) . Po pravdě jsem se těch korzetových šatek hodně bála a ani jsem je původně nechtěla, ale když jsem je oblíkla, tak bylo rozhodnuto. Chtěla jsem šatky na ramínkách nebo za krk, ale neseděly tak skvěle jako korzetové.
Odpovědět
st.katka: já ani nemám šaty, :-) vcelku. Já mám sukni a korzet. Kolik plánujete lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
Jasnačka, každému co vyhovuje. Je to lepší pak třebas při hostině, že můžeš sundat sukni, vzít si něco pohodlnějšího a korzet můžeš nechat - pořád budeš vypadat slavnostně :-) . Maximálně do 30lidí. Ještě se s tím trošku hýbe, ale třicítku to zřejmě nepřekročí. Chceme tam mít jen ty opravdu nejbližší. ;-) Kolik lidí budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek tak se hlásím po týdení abstinenci. Rodině jsme oznámili nejdřív zásnuby a pár dní nato jsme jim dali oznámení. my chceme jít zvát příští týden, ale ještě nemám zamluvené zákusky a musím si objednat zlatý hřeb večera :-D
Odpovědět
blani: vítej zpátky :-) To měla rodinka šoky, ne??? V jednom týdnu oznámit zásnuby a hned za pár dní svatbu??? Nebo měli tušení?? ;-) Blani, tos mi psala ty, že máš u nás kamarádku, co vlastní hospodu??
Odpovědět
Profilova fotka
jita- ne já u Vás nikoho neznám šoky to byly, ale můj nastávající mě požádal nečekaně o ruku a tím jsme je trochu připravili, šok to byl, ale my rychle odjeli na prodl. víkend do Prahy, aby to tady v klidu rozdýchali a byli daleko nato aby nám to rozlouvali :-D
Odpovědět
aha, tak to mi psal někdo jiný :-) a byla to velká romantika???
Odpovědět
Profilova fotka
my nejsme moc romantici, ale bylo to nečekané a moc mě to udělalo radost i nějaká slzička ukápla, bylo to hezké :-)
Odpovědět
já jsem pravou romantiku při zásnubách nezažila, ale hlavní je ten pocit, že tě opravdu miluje a chce s tebou strávit zbytek života, ne?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě naštěstí romantiky bylo dopřáno :-) , byl to pro mě nejkrásnější den ;-) .
Odpovědět
No tak já se připojuju k těm, které zásnuby měly bez romantiky, nebo spíš nepradiční. Moje drahá polovička si počkala až příjdu uřícená a zpocená z práce,převleču se do špinavých tepláků a vytahaného trička, sednu si k němu k vodě na ryby a pak mi vrazil prstýnek. Romantika jako blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde to vázne dámy....? včera jsem konečně sehnala oblek pro ženicha, to bude krasavec! Snad se do něho znovu zamiluji.... :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tka hlásím, že u nás stále beze změn...mám jen šatya boty :-D ALe o jídlo a pití se postarají moji rodiče, ženicha obstaráme až někdy v srpnu a jen teď koupíme prstýnky a nějaký ty sarapatičky :-) Co se týká podprsenky...tak vám závidím, že jdete bez ní :-N jsem cca rok po porodu, stále kojím a bez bych si netroufla :-D jo před porodem klidně, ale teď už ne :-N :-D A to mám taky korzetovky :-D Add zásnuby...zeptala jsem se ho, jestli si mě vezme, řekl, že jo a konec :-D ...prý prstýnek mi koupit nemůže, páč všechny peníze mám já (máme společný účet a s penězma hospodařím já a prý kdyby si řekl o peníze, tak bych věděla kolik to stálo a nebylo by to překvapení a tak to nemá smysl :-D) ale na romantiku si u nás moc nepotrpíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?