Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bylo ráno šílený dusno a odpoledne pořádnej slejvák
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,my bydlíme hned u řeky (Opava),ale v klidu,je hoooodně zvednutá,ale snad se ze břehu už nevyleje :-N ,v tom 1997 to tu byl mazec. Jak to vidím,jen kousek od nás (Nový Jičín),to je šílený. Je mi těch lidí strašně líto. V 20:00 se tady přehnala hnusná bouřka,ale už je to OK. No třeba,dokážete si představit,že v tom Novém Jičíně je nějaká nevěsta,ktrá má v sobotu svatbu???? No dejte pokoj,to musí být pěkně na prd.......
Odpovědět
u nás je to naštěstí také v pohodě, u řeky nebydlíme a je jen vyšší, ale jsou tu vesničky pár kilometrů od nás, kde zažívají peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, ani nemluv Jani. Při tý představě.... :-( . No, já jsem z karlovarského kraje, takže my tady naštěstí záplavu nemáme, ale jsou fakt lidi chudáci. Přijít o bydlení, o všechny svoje věci takhle najednou bez varování :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
jana: v tom 1997 ste ale mely docela stesti ze uz byla postavena Slezska Harta, pritel bydli primo u ni tak prave rikal ze se mela napoustet 5 let ale pak prisly ty deste a behem tydne byla plna, tak si predstav jak by to u vas vypadalo kdyby tam nebyla..
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky jsem tu se žhavýma novinkama!!! Včera jsme byli seznamovat rodičovstvo, moje a ženichovo na společné večeři u příležitosti domluvení svatebního menu v restauraci kde bude hostina ... takže k obědu budeme mít: Předkrm - kuřecí koktejl - salát s ovocem a zeleninou a kuřecím masem v šampuskách, vypadá to fakt luxusně :-) polévka bude klasika - knedlíčková a jako hlavní chod jsme dali s ženichem svíčkovou ( na rady budoucí tchýně jsme nedali, že se po tom dobře zvrací,když někdo pije... jejich boj, my skoro nepijeme :D ) no pak bude rautík a kolem páté se bude okrajovat kýta nebo krocan na ohni :-) takže to je co se týče jídla No a ten zbytek, musim říct, že je to u nás teďka docela v pohodě... S mými rodiči jsme se usmířili, takže na svatbě budou a těší se, dokonce nám můj taťka domluví přes známou pekárnu na koláčky, takže to je taky super, bdoucí tchýně plná elánu a nadšení jak budem píct doma to nakonec zrušila, takže na posledí chvíli opět změna... ale dejme tomu... TAk jsme rádi, že se to pomalu ubírá nějakým rozumným směrem a snad to za nějaký čas bude dobrý úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: tak to je super, že jste se s rodičema usmířili
Odpovědět
petunia: to jsi šťastná, viď, že jste se usmířili. Já mám něco podobného se sestrou :-( A vypočetli vám i kalkulaci, kolik vás to bude stát??
Odpovědět
Ahoj holky! Tak se po delší době zase přidávám! Nějak sem nestíhám chodit a ostatně ani pořádně zařizovat věci na den D. Ještě ke všemu ta nešťastná poovodeň, která nás neminula a tak vůbec netuším, zda dokážeme dát do září barák do nějakého solidního stavu. Jinak mě napadlo už jste si zařizovaly fotografy?
Odpovědět
Profilova fotka
jito: zatím kalkulaci nemáme, nevim jak to bude počítáme tak kolem 50 tisíc pro ten počet, co nás bude... jo holky, jsem fakt šťastná, sice to bude ještě chvíli trvat, ale dneska jsem tam byla na třešních a pak jsme ještě s tátou a s mamkou pekli dort, tak to bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: taky Ti to přeju ;-) Kaatulkaa: ahojky,holka tak tebe to postihlo?? To je smůla a je mi to líto. Snad se Vám to podaří dát do kupy co nejdřív......A u mě,co s týče fotografa,tak toho máme zamluveného už od nového roku,bude zároveň i kameraman a dělal nám dokonce i to oznámko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa: držím palce a přeju hodně síly, ať to jde co nejhladčeji. Září je pořád ještě dost daleko.
Odpovědět
Článek se načítá
No je toho v poslední době nějak moc :-( Pořádně nestíhám nic zařizovat díky práci a škole a ještě se k tomu přidá tohle ]-( Ale znáte to - když se..., tak se... :-) Momentálně totiž sháníme fotografa a nevěřila bych, jak strašně rozdílné ceny a kvalitu fotek mají. Ale vzhledem k tomu, že už je dost šibeniční termín, tak nevím, jestli nebudu muset "vzít" to, co bude. Tak trochu mě děsí, když se dívám, kolik toho máte nakoupeno, zařízeno,...
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa: co říct, asi jen DRŽ TE SE! je to fakt síla, ty zprávy, no hrůza fakt Vám držím palečky
Odpovědět
Ahoj holky tak vidím stejný termín:-) tak kolik toho už máte zařízeno?jjá zatím nic moc bohužel..tak jsem sem nakoukla at se mužu inspirovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vally: vítám Tě mezi nás ale asi Tě nepotěším, už mám téměř vše
Odpovědět
lowe::tééda ty se máš já ještě ani nevím v jaké barvě to budeme mít :-D no ale myslím že mám ještě čas :-N trošičku no:-)
Odpovědět
vally: také tě vítám. Naše přípravy na den D jsou také skoro kompletní. Nejdůležitější věci jsou zařízené a teď ještě pár drobností
Odpovědět
Profilova fotka
vally: záleží jak to chcete mít, já jsem takovej blbej detailista, takže bych to měla asi 3 měs. před hodně nabito ale prý se dá svatba zvládnout i 14 dní, ale to já bych fakt nedala
Odpovědět
lowe: za 14 dní to musí masakr a nevěsta musí mít ocelové nervy, ne?? :-) My jsme začali někdy v lednu nebo v únoru. Je to šílené, jak se to s každým týdnem krátí, pozítří je už červenec, brrrr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo když pomyslím, že už vím 2,5 roku že se 19.9. vezmeme, tak to je pak něco, jak to utíká
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dneska domluvila zkoušku líčení a pak i líčení na svatbičku :D a prý na oznámku už se také pracuje :D
Odpovědět
Profilova fotka
Oznámka už začínáme rozdávat :-) Ale jina toho moc nemám
Odpovědět
Profilova fotka
Katka: není na oznámka trochu brzo, u nás se rozdávají tak dva tři týdne před svatbou :D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejpozději 2 měsíce před svatbou. Některé naše oznámka putují mimo čr tak ty už jsou na cestě
Odpovědět
Profilova fotka
my je taky budeme rozdávat tak v půlce července a pak až lidem co na svatbu nepůjdou, jako že jen oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
petunina: tak mě bylo řečeno,že oznámka se rozdávají 2-3 měsíce před svatbou......Taky už mám většinu pryč,už mi chybí poslat jen pár známým...... :-N Kašlu to,stejně o té svatbě všichni vědí,tak co. Ale mám radost. Podle reakcí,se naše oznámko moooc líbí :-D ......
Odpovědět
My ho budeme rozdávat tak za ty tři týdny(už se moooc těším :-)) a těm, co nebudou zvaný na hostinu, tak je dáme s výsluškou.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás sice o svatbě taky většinou vědí, hlavně teda ti, co jsou zvaní, aby s tím počítali :-) a těm ostatním to atačí ty dva tři týdne před, u nás se teda známým a sousedům rozdává oznámko před s košíčkem koláčů, výslužka je jen pro ty, co budou s námi na hostině ( rodina, svědci a pár kamarádů :-) je to hold jiný kraj jiný mrav, moje mamka třeba pochází od Prahy a tam se před 20 lety, když se s tátou brali nepekly ty klasický malinkatý koláčky, ale normální velký, něco jako pouťový nebo tak :D a tady na ty naše malinký pak koukala jak puk :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki, tak my se se snoubencem známe 4 roky a bereme se také 19.9.2009... :-) Myslela jsem si, že nás zas až tolik nebude...:-) :-) :-) Jak jdou přípravy?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?