Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme spolu s přítelem taky od mých 17-ti :-) a jsme spolu už krásným 10tým rokem :-) . Je to fajn, když potkáš toho pravého, ale někdo si holt musí projít dlouhou cestu než na něj dorazí. Někdo toho pravého třebas nehledá a jen si tak "užívá života". Někdo o to stojí, někdo zase ne ;-) . Já našla toho svého pana Pravého a nic mi neschází. Jsem šťastná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy mi okolí říká, že snad ani není možné, že jsme spolu tak dlouho a že o něm pořád mluvím tak, jako bych byla čerstvě zamilovaná ;-) . Prostě jsme rádi, že jsme našli jeden druhého :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st. katka: jako kdybys citovala některé lidi z našeho okolí, i nám samotným to někdy příde zvláštní, divné, že se pořád tak hodně milujeme jako na začátku, ale je to tak a nejvíc nás fakt potěší, když to říkají lidé z okolí jit: všechno jsem našla na hudbsvatba, ještě jednou díky musíš mi napsat mail a pak ti jí pošlu, ale je taky tam odtud
Odpovědět
lowe: já jsem to tam jen zběžně prohlédla a ještě jsem neměla pořádně čas :-) jitaurbanova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: viď? Ale je to hezké :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já to si včera všechno poukládala do poče a vysmahla na cd a pak až doma večer pouštěla a vybírala, něco tam mám i 2x poslala jsem ti jí ok
Odpovědět
lowe: a děkuji :-) jak jste na tom s přípravama??? Už máte kompletně všechno??? Mě zbývá ještě vyřídit cukrářky, jedna nám bude péct cukroví na výslužky a druhá dělat dort. A ženich nemá ještě botky a pak výzdoba na stoly. A začátkem září mám přijít na kytky. A co oznámko, už rozdáváte??? my vydržíme ještě tak 3 týdny a pak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: prosím přípravy: pomalu začínám kompletovat do krabic, dnes jsem připravila sestrám pokyny jak nazdobit autí :-p Jinak ženich je komplet, jen mu mamka ještě založí kalhoty, má kratoučké nožky a to už má zkrácenou velikost :-D Na stoly mám téměř vše, jen pořád nemůžu sehnat bílé svíčky, ty které chci, koupila jsem je někdy v únoru v kauflandu bílé stály 19,90 což je super, ale od té doby tam nejsou a nejsou, jen samé modré, červené zelené...a bílé nikde, a to jsme byli už v kaufu v ML, KV, Sokolově a i Plzni tak nevím, kde je seženu, že já blbec jsem ji nevzala hnedka víc jinak cukroví, koláčky i dort mi bude péct teta, takže to už mám domluvené přes rok a půl v pátek se jdu předběžně domluvit s floristkou a oznámení budeme rozdávat až přijedeme z dovolené tj 2pol. července jo a prstýnky nám přídou až záčátkem září...tedy doufám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky už víte jakou kytičku pro maminku -y a pro svědkyni?
Odpovědět
lowe: tak vy frčíte na předsvatební cestu?? Jéééé, to se máte :-) Snad se počasí zlepší. On si to ten nahoře šetří pro nás všechny na září, víte?? Tak se na něho nemůžeme zlobit :-) Já jdu dneska nakoupit do Kaufu, tak se ti tam podívám, kdyby náhodou, chceš??? A jaké jste máte prstýnky??
Odpovědět
Profilova fotka
jita: to není předsvatební, jedem jen na Hracholusky (přehradu) do chatky, jezdíme tam každý rok, ale odpočinek je zapotřebí to je pravda, ale bohužel nebude asi nic moc počasí, hlavně když bude v září ne? to bys byla hodná, bohužel jí nemám nafocenou vím, jen že je značka CASA modrá etiketa, mají dva druhy, jeden takový oblý s mírnou špičkou a druhej je hranatý - a ty mám zrovna já nerozumím a jaké jste máte prstýnky?
Odpovědět
lowe: myslela jsem jaké máte prstýnky, jestli jsou podobné těm co máš v albu. Já občas myslím a píšu něco jiného :-) takže se na svíčky kouknu, jo?? Hranatější, jo?? A po kolika byly balené, nevíš??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jita: no ani moc nejsou ale koukni se na stránky zlatníka p. kouřila a je to typ 26, ale budou dost předělané, tam jsou zaoblené a já chci hranaté atd.... jsou jednotlivě u nás stály 19,90
Odpovědět
lowe: tak kdyby tam něco podobného měli, tak to vyfotím mobilem a pak ti to pošlu na email a pak kdyby to bylo ono, tak se pak uvidí, souhlasíš? Jdu kouknout na prstýnky...
Odpovědět
Profilova fotka
jita: je tak to bys byla fakt moc hodná, protože mi je nikde nemůže sehnat koukni a pak napiš co na ně říkáš
Odpovědět
lowe: tak tě musím bohužel zklamat. Svíčky v bílé barvě neměli, jen zelené, růžové, modré. Vypadají jako špalek, když to přeženu :-) , v průměru tak 5 cm, že jo?? A cena byla taky 19,90. Je mi to líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já si to myslela, oni nejsou totiž nikde, ale děkuji moc za ochotu nedá se nic dělat budu to muset vymyslet jinak
Odpovědět
lowe: nemáš zač, mě to nic neudělalo, akorát jsem vůbec nevěděla, kde je tam mám hledat :-). Svíčky jsem tam nikdy nekupovala.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no oni jsou tam trochu zastrčený, to je pravda
Odpovědět
páč to tu bylo včera trochu mrtvé, tak vás zase budu zpovídat :-) Budete dodržovat ve svatební den, že máte mít něco půjčeného, modrého a nového??? Já jsem našla význam těchto věcí, proč by to měla nevěsta mít a co co simbolizuje a vlastně aniž bych se moc sanžila, tak mě se to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já to chci taky dodržet a myslím, že se mi to také povede mohla bys mi prosím poslat ten proslov, řeč na mail? a klidně i význam, některé vím, ale proč něco starého, to třeba nevím
Odpovědět
lowe: už jsem ti to poslala
Odpovědět
Profilova fotka
jita: děkuji jo ještě tam němáš něco darovaného jinak ten proslov je hezký, takový běžný, já kdybych ho dělala tak tam napíšu i něco onás dvou, ale jak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nikdy o ničem darovaném neslyšela... jenom něco starého, nového, modrého a půjčeného ;-) krom teda nově zjištěného darovaného mám všechno :-)
Odpovědět
lowe já jsem myslela, že tam je jen to, co píše tkanicka. O darovaném nic také nevím, jaký se k tomu váže význam?
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: u nás to tak je, vždy bylo 5 věcí, já mám tedy všechno jen budu mít dva podvazky, protože jeden mám darovaný a druhý mám s modrou mašličkou
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak to nevím, myslela jsem si že se to dozvím od tebe možná něco jako, že si máš vážit věcí které dostaneš, že je máš mít na památku a lehce se jich nezbavovat, nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem našla tohle holky" Co se traduje - dodnes se traduje, že nevěsta by měla mít v den svatby něco nového (symbol nového života), něco starého (např. rodinný šperk, závoj), něco vypůjčeného, nejlépe od nejbližší přítelkyně.
Odpovědět
Profilova fotka
Minule jsme tu probíraly počasí... po dnešku bych pomalu řekla, že je úplně jedno jak bude, hlavně ne jako včera a dneska. My bydlíme naštěstí vysoko nad řekou, co vy? Přežily jste všechny ve zdraví?
Odpovědět
Profilova fotka
vcera a dneska? u nas dneska je sileny vedro a hezky..ale zitra jedem s pritelem k jeho rodicum na severni moravu tak sem zvedava jak to tam vypada...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?