Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe: no, to mi povídej, jak to letí, je to strašné, už pomálu začínám mít nervy :-) Zrovna jsme si asi včera s přítelem říkali, že mám za chvíli narozky, pak jeho mamka a je tu konec července, to uteče jako voda, pak máme dovolku a do práce se vrátíme ani ne měsíc před svatbou :-) brrr, fuj, to je šílené. Když jsme to doma oznamovali na začátku roku, tak to bylo pořád, "času dost, to se zařídí časem ...." a hle je to na dosah
Odpovědět
lowe: a mimi začnete zkoušet hned po svatbě :-) my si to plánujeme až tak za rok Holky, kdybych byla moc vlezlá, tak se omlouvám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita. proč vlezlá..??? kdo nechce na to odpovídat,tak at nepíše ni?? :-D No mě bude koncem srpna 27, a přítelovi po svatbě 30. Jo a našemu malému v listopadu 2 roky ;-)
Odpovědět
jani: já si taky myslím, že na tom není nic špatného :-) , ale každej to může brát jinak. Včera jsem totiž narazila na diskusi, to téma si pořádně nepamatuji a jedna slečna tam byla trošku dršnější :-) ....
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme spolu pátým rokem. mě bylo letos 28 a můj drahý měl krásných30 ;-) já říkám, že jsme jak italové- nejdřív se háháme a v zápětí se milujeme!!! ;-) Tak to u nás funguje 4 a1/2 roku a doufám, že svatba na té naší itálii nic nezmění 8-) a když, tak snad jen k lepšímu :-D ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: mám na to stejný názor jaka jana1k. Pokud nechceš odpovídat, neodpovídej :-) . Mě je 27 a skoromanžovi 30, jsme spolu krásných 9 let, táhne nám na desátý rok. Budeme moct vždycky k výročí svatby připočíst kulatou desítku :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jo jo Popelka :-) . Jak už jsem ti jednou psala, pokud se ta písnička líbí tobě, není co řešit. Jak jsi na tom s prstýnkama? Máš už nějakou zprávu od Kouřila?
Odpovědět
jsem tady za pěknýho zajíčka, jak s věkem nás obou, tak i délkou vztahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita,my jsme spolu 3 roky,a z toho máme skoro 2-letého prcka :-D ,takže v klidu. Holky jaký máte názor na ty létající přání...?? Chci si je koupit,ale mám z toho trošku strach. Nemyslíte si,že by to někde mohlo spadnout a může to začít hořet...?? Hrome aby nezplála půlka opavy :-D
Odpovědět
:-) holky, frčím domů, mám padla, i když dnes mi to v práci tolik nevadí, když je tak hnusné počasí, u nás celý den prší
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, my je chceme taky kupovat. Líbí se nám to. Myslím si, že by to mělo být bezpečné. Chce to hlavně asi vypouštět na nějakém volném prostoru, kde je fakt dost místa. My máme hostinu v restauraci, která je stranou, takže není problém ani lampiónky ani ohňostroj.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jee to ja sem tu taky tak trochu kure:-), me i pritelovi je 24(ja sem o den starsi) a sme spolu skoro 5 let..
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, že si spolu rozumíte. Na věku podle mě nezáleží.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: miminko bychom chtěli po svatbě, ale zaleží jak to bude chtít příroda jinak mě bude za měsíc (bez dne) 28 a příteli bylo 31 tak jak tak koukám je nás tu hodně ve stejném věku st. katka: p. Kouřil mi už napsal, s úpravami , které jsem si vymyslela budou stát 13 tis. (pův 11 tis.) tak s cenou jsme spokojení, jen nám dělá (spíše mě) vrásky na čele termín dodání, odeslání začátek září, což je dost na hraně, ale jdeme do toho
Odpovědět
Profilova fotka
ufff...teda vy jste toho dneska zvládly :-) já se hlásím mezi kuřátka.. je mi 24, přítelovi 26 a známe se rok a půl a jak jsme se rozhodli? Loni v létě jsme objížděli hrady a zámky a všude byly svatby. Načež jsem plácla, jestli si mě taky vezme. V tu ráno řekl, že jo a kdy bych si to jako představovala. Tak jsem vylovila kalendář... vždycky jsem chtěla v září, padlo mi do oka 19. Pak se na to nějak pozapomnělo a nakonec nás rodiče víceméně dostrkali k tomu, že to uděláme :-)
Odpovědět
Krásné ranko :-), už se hlásím v plné pohotovosti. Děkuji všem za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
návrat k anketám :D ( dobrý nápad :-) my se bereme 19. protože přítel chtěl hezké datum - původně teda 9.9. 2009, jenže jednak je to středa a jednak mám ten den narozeniny a svátek, tak jsem řekla, že sobota 19. bude lepší :D no a co se našeho věku týče ženichovi bude 23 a mě čerstvých 22 :-) a jsme spolu v prosinci dva roky :D je to chvíle, ale skoro od začátku spolu bydlíme a nikdy jsem nezalitovala, on je prostě pan Pravý a to se pozná hned. Zažili jsme hned na začátku hodně špatného a on mě umí dodat do žil energii a povzdbudit, tak jako nikdo... Vedle sebe už si nikoho jinýho představit nedokážu.
Odpovědět
petunia: tak jsi nás všechny trumfla :-) , já jsem se tady považovala za zajíčka, tak to beru zpět. Já jsem totiž byla vždycky všude poslední. Na základce, na střední i tady v práci jsem nejmladší, tak jsem z toho začínala mít komplex :-D . Já si taky myslím, že když to oba tak cítí, že není na co čekat a když mají možnosti, tak proč do toho nejít. Já jsem trochu pesimista, ale mám takovou teorii, že protějšek stejně nikdy dokonale nepoznáš, i když si to myslíš. Myslím případy, kdy jsou spolu třeba 20 let a pak jeden z nich chytne "druhou mízu" a vše je v háji. Asi by takhle nastávají nevěsta myslet neměla, což?? :-) :-) Taky neříkám, že to jsou naše případy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak jsem byla zase všude nejstarší, jen v práci jsem v průměru ..zatím mám hudbu. nástup ženicha: Johann Pachelbel (instrum.) nástup nevěsta: Tři oříšky pro popelku (instrum.) (váhám, když seženu Love Hurst od Nazareth, tak bude tato) obřad: Pearl Harbor (instum.), P. Hapka Panna a netvor (instrum.) gratulace: Sinead o connor nothing..., The Verve bitter sweet tak co myslíš, nebude ta popelka blbá, ale mě se tak moc líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že bych se taky přidala k anketě? :) My se bereme 19.9 protože 6.6 už bylo plno :-D v ten moment kdy jsem volila náhradní datum mě to ani tak nějak nenapadlo, že v tom je nějak moc devítek :) přítel byl spokojený, že to nakonec nebude tak brzo, ale ani tak daleko :-) Jinak mě je 23 a mužíčkovi 26 a jsme spolu už skoro 6 let :-) "nečekaně" má první a poslední láska :) a jeho jakbysmet :-) JInak se mi podařilo sehnat smyčcové kvarteto takže Pachelbel a Canon in D bude tak jak má být :) žádný varhany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: tak to jste spolu od tvých 17 , jestli dobře počílám, tak to jste na tom stejně jako my, tedy já jsem od tebe bohužel o 5 let starší
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jojo tak nějak to bude :-) a to jste spolu teda už pěkně dlouho taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: jo jsme, už nějaký pátek ale je to má první láska, už jsme spolu chodily v mých 15, ale to nějak nevyšlo no a pak za dva roky jsme si to zopakovali a jsme spolu už na pořád vůbec toho nelituji, že to v pátnácti nevyšlo, každej jsme musel dospět sám k tomu, že k sobě patříme
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: k tomu tak nějak musí dospět každý :) my jsme taky měli jednu dobu takovou menší krizi, kdy si každej musel přijít na to co vlastně chce a jak si to představuje, ale můžu říct, že od té doby je to ještě hezčí než předtím. Hlavně si myslím, že se tomu vztahu musí věřit a něco pro to obětovat.. jsme lehce skeptická k postoji mnoha mých kamarádek, které to s chlapama střídají jak ponožky.. Vím, že někdy to skutečně nejde, ale pořád??
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: s tím střídáním, Tě plně chápu, taky se mi to nelíbí, ale je to jejich věc, život já jsem naprosto spokojená tak proč hledat někoho jiného...nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: víš já jsem dokonce čekala, že kamarádky budou mít nějaké poznámky proč se chci vdávat tak brzo a tak.. znáš to z jiných diskuzí na tahle témata :) kupodivu jsem byla, ale překvapená, že holky jsou uplně nadšený a pořád to se mnou chtějí řešit až mi to fakt už i leze krkem někdy :-D postupně z nich tak nějak vylízá, že už by se taky chtěly vdávat a případně mít pořádnej vztah :)
Odpovědět
lowe, yourly: to je krásné, holky, že to jsou vaše první lásky. Mě ta první nevydržela a když se zpětně ohlédnu, tak toho vůbec nelituji. je to kruté, ale je to tak. Můj nastávající je vlastně druhý vážný vztah a jsem za to ráda. Jak píšete, co je moc, to je moc.
Odpovědět
lowe: moc moc a moc tě prosím, mohla bys mi poslat hudbu panna a netvor?? Já jsem to hledala na netu a nepovedlo se ]-( Jinak se musím pochlubit, mám strašnou radost, jedna nevěstinka mi poslala řeč oddávajícího. Nevím, jak to chodí tam, kde se budeme brát, to se musím ještě poptat, ale chci mít připraveno něco, co se mi bude líbit.
Odpovědět
lowe: pomohla ti "hudbasvatba" ??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?