Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani: presne jak pise tkanicka ty dorty jsou drahy prave kvuli tomu co je na nich, pokud jsou potazeny pravym marcipanem tak je to pak takova cena, ale pravej marcipan je takovej zazloutlej, a pak existuje nahraska ktera je taky dobra a le neni vyrabena z mandli jako marcipan a to je pak dort krasne bilej..ja budu mit taky tu nahrasku protze jinak by dort stal dvakrat tolik...
Odpovědět
Profilova fotka
Jito: tak my se bereme 19.9. proto, že jsme se tak nějak dohodli, že se vezmeme v září a tam, kde se budeme brát, je každá třetí sobota v měsíci zdarma, tak to pak nebylo dlouhý rozhodování :-D Jinak hlásím, že už mám i botky, a příští týden konečně odvezeme ty papíry na matriku a snad budou prstýnky...už ať je to za námi :-N :-D
Odpovědět
makak: tak to je jasné, to nebylo nad čím přemýšlet :-) . Já botky taky mám, ale chci si sehnat ještě jedny, jak píšeš v albíčku, nějaké pohodlné, kdyby botky začaly tlačit, aby netrpěla.
Odpovědět
Profilova fotka
19.9 si vybral můj drahý a já souhkasila, páč 9 je moje šťastné číslo a datumy se stejnýma číslama se mi vždycky líbily :-)
Odpovědět
blani: u vás vybíral termín ženich? aspoň se to bude lépe pamatovat, viď? I když zapomenout datum svatby bych nedokázala.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já mám docela pamatovák na čísla, takže u mě to problém nebyl. Ale málo kdy slyším,že vybíral chlap datum. To je asi jediná věc kterou udělal on, jinak vše zůstává na mě. Abych mu nekřivdila, vybral jednu písničku :-D
Odpovědět
blani: tak k tomu jsme ženy předurčené zařizovat takové věci, kdyby to měl dělat chlap, tak se nás tady moc nevdá :-) :-) Co se týče těch písniček, ani ještě nevím kolik a jaké budeme mít. Na nějaké diskuzi jsem četla, že nevěsta má na nástup ženich, na svůj nástup, pak na řeč oddávajícího a na gratulaci. Já si nedovedu dost dobře představit, kdo se o pouštění písniček bude starat. Víš, když dorazí ženich nebo nevěsta na místo a začne oddávající mluvit, aby to někdo popřípadě přepnul na tu správnou. Budu muset vyrazit na "naše místečko" a pořádně se tam s nima domluvit.
Odpovědět
Ahoj mi máme termín zamluvený uš od února a bylo dost těšké sehnat místo nakonec sem chytla poslední místo v 9
Odpovědět
lassigova: tak alespoň něco. :-) Když člověk něco moc chce, tak musí i ustoupit. My jsme zamlouvali termín na začátku února (jestli si dobře pamatuji) a mohli jsme si vybírat, byli jsme tam jako první.
Odpovědět
Profilova fotka
JÁ SLAVÍM TŘEBA 19.9.NAROZENINKY A TA SVATBA MĚLA BÝT PRO MĚ DÁRKEM,ALE TEĎ,3MĚSÍCE PŘED TO NEVYPADÁ VŮBEC DOBŘE,MOŽNÁ,ŽE ANI NEBUDE.JINAK MÁME VŠECHNO OBJEDNANÉ,ZAPLACVENÉ,ZAMLUVENÉ...ZBÝVAJÍ JEN PRSTÝNKY A ROZHODNUTÍ ŽENICHA ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
MAKAK21: no vidíš,to máte štěstí,protože tady se každá 3.sobota platí o 1000,-víc a zrovna to vyšlo toho 19.9.
Odpovědět
mariana: to je mi moc líto :-( , ale nezoufej, určitě se rozhodne správně :-) Nevím, co je důvodem, ale i před svatbou jsou bouřky. My jsme se třeba zrovna včera rafli (samozřejmě kvůli kravině a ne mojí vinou) a taky jsem mu měla chuť říct něco nepěkného. A dneska už se zase máme rádi :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky,dobré ránko. S těma dortama ,jste mě trošičku dostali,že právě ta marcip.hmota je tak drahá,právě že jsme takový chtěla,no uvidíme. Taky v červenci tram už poletím,sice řekli měsíc před svatbou,ale já tam půjdu 2 :-D ! Radši...l :-N Tak proč 19.9. 2009..??? Tak jak jsem na jaro 2007 otěhotněla,tak padlo slovo vezmeme se?? No a já řekla,že to tak nechci,že nechci ,aby si mě "bral jen" k vůli dítěti,že jsem těhotná,a taky jsem si chtěla svatbu užít se vším všudy :-D . No tak že se vezmeme za 2 roky,až bude malý lítat a běhat aužije si to snáma. Můj chlopek má 29.9.2000 30-tiny,takže to uděláme na ty jeho narozky,no tak jsem sedla ke kalendáři,a zjistila,že 29.9. není sobota,ale jediná devítka byla právě ta 19....!!!! A tak to bylo,takže tu svatbu už na toto datum máme v hlavě už 2,5 roku.... ;-)
Odpovědět
jani: já jsem taky kukala, nevěděla jsem, že je to tak drahé. Mě se teď zalíbil kulatý dort, jak má z marcipánu přes sebe tu "dečku". Určitě mi rozumíš :-) . Tak ještě nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidám se do ankety datumu 19.9. - u nás to vyšlo víceméně náhodou. Byly vyhlašované termíny jen na pátky a já jsem tak dlouho prosila, až se mi podařilo uprosit sobotu - jakoukoliv jsem žadonila. Chtěli jsme to původně sice v srpnu, ale měsíc sem měsíc tam. Hlavně, že to bude sobota :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky se přidám do ankety..chtěli jsme puvodně v srpnu ale to už máme v rodině jednu svatbu a termín 19.9.2009 je jediný den v měsíci září co u nás oddávají. :-)
Odpovědět
tedy hollky, já jsem tak ráda, že jste se takhle krásně přidaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, anketa dokáže divy :-) . yourly: Tak vidíš, že jsi nakonec sehnala prstýnky podle představ :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jita: musím ti veřejně poděkovat za mailovku s písničkama, snad jsem si už taky vybrala je to super díky
Odpovědět
Profilova fotka
dnes mi od rána není dobře podle toho se mi i daří! Muzikanti jsou obsazení a už o nikom nevím. Po dvou práškách vlava i žaludek stále bilí a to mám jet na mitriku, tak jestli tam pochodím, tak jak s muzikantama, tak se mám na co těšit :-( jita- anketa super máš i jiný nápady? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem trochu mimo o jakou anketu jde, nestíhám dočítat pls
Odpovědět
takže dámy, když se vám anketa líbila, jedeme na další :-D Pokud to není moc osobní, kolik je vám let a vašim nastávajícím?? Třeba katkamraz mi přijde mlaďoučká :-) . Mě bude za necelé tři týdny 25 a ženichovi 2 měsíce po svatbě taky 25, takže když se budeme brát, on bude mladší ]-( . Já jsem byla vždycky totiž zapřísáhlá, že bych s mladším partnerem nebyla...... a jak to dopadlo :-)
Odpovědět
lowe: vyhlásila jsem anketu, proč zrovna svatba dne 19.9. :-) Já se dnes trochu nudím, tak vás snad neotravuji. tak jsi na ředě lowe :-)
Odpovědět
lowe: nemáš zač, tak se poděl, na co všechno máš písničky??? Na příchod ženicha, nevěsty, na proslov a na gratulace nebo jak jsi to spáchala??? :-)
Odpovědět
blani: jo, někdy je den blbec, taky ho občas mám a to není o co stát. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
proč se jako budeme brát? já to mám v albu popsané no budeme mít přesně výročí 11 let, a pak jsme v březnu doplatili téměř všechny půjčky (krom úvěru na byt) a pak taky už chceme rodinku a tu bez svatby nechceme no tak asi tak ale před dvěma lety jsem to tak plácla (to když se vdávala má kamarádka) , jako kdy se vezme, no a on mi řekl: řekni mi datum, čas a já tam přídu, no a já jsem řekla 19.9.2009 a bylo no více v mém albu holčiny :-D , tak to abych si to dočetla co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: zatím jsem si písničky hodila na CD a večer budu vybírat, doufám za přítomnosti ženicha, já jsem pořád tak zamilovaná do Popelky, asi jsem cvok, ale líbí se mi..tu bych chtěla na příchod nevěsty nebo angeliku více napíšu zítra..snad ;-)
Odpovědět
lowe: jj, na to si vzpomínám, to jsem četla a říkala jsem, že jsi to střelila suprově :-) . To já jsem si tento datum náhodou našla asi už předloni a jsem moc ráda, že se mi to vyplní :-)
Odpovědět
lowe: týýý jo, to jste spolu pěkně dlouho, to bych mohla přidat do anketky č. 2, po kolika letech se berete???? my spolu budeme v prosinci 3 roky
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já jsem trochu cvok, pořád něco plánuji, hodně dopředu, ale pomalu se k cíli vždy dostaneme, a to samé bylo se svatbou, takže už o tom že se vezmeme 19.9. víme něco přes dva roky no a už zbývají necelé 3 měsíce, ach jo to to letí jsme vlastně už jako manželé, takže v září si to chceme užít
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?