Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa- v klidu já jsem začala s přípravama asi před 3 týdny a během 2 týdnů jsem zajistila to nejdůležitější a těď už si pomalu dokupuji co je třeba a užívám si to :-) ! Ale jště toho mám taky hodně :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já se taky přidám :) dneska jsem objednali prstýnky ve zlatnické dílně podle vlastního návrhu a kupodivu budoucí manža souhlasil s návrhem aby měla nevěsta v prstýnku brilianty :-) jsem se málem rozpadla blahem :-) taky jsem se pustila do výroby srdce na auto ;-) nechtělo se mi dávat 900 za něco, co zvládnu stejně tak sama :) už bude skoro hotové tak potom hodím do alba fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: taky budem ozdobu na auto páchat sami, jen den před svatbou, kamarádka je vystudovaná floristka, ale nedělá to, takže to společnými silami nějak splácnem :D a vyjde to taky levnějc než za tisíc...
Odpovědět
Profilova fotka
teda co je s Váma, já pracuju 3 dny v kuse a tady to vázne. Já žádnou výzdobu na autí ještě nemám a asi si budu muset půjčit, páč na také věci su gramlavá :-x :-D Dnes jsme měli jít vybírat oblek a můj opět má vše možné na práci jen ne to co po něm chci já. Takže jsme se rafli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani: ahojky,jo s těma chlapama to taky tak znám ;-) . Máme jít dneska pro papíry na matriku a na prstýnky,jo jenže nevím v kolik dorazí přítel z práce,tak aby jsme nešli až ve středu,uvidím.....Jinač na oblek pojedeme asi až snad týden před svatbou bebo co. prostě je furt čááás. Výzdobu auta nám bude dělat květinářka,co nám bude zdobit kostel a aji mojí kýtí. Chci mít živou květinu + nějakou mašli (viz něco podobného co mám v albu)....
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: Aby nevázlo, my si zpestřujeme přípravy na svatbu stavbou a teď jsme se ještě navíc stěhovali :-D jsem tu jak šípková růženka, jenže bohužel ne zarostlá šípkem, ale zarovnaná igelitkama a krabicema 8-)
Odpovědět
Zdravím nevěstinky a jdu se k vám přidat :-) O zdobení autíčka jsem už asi psala, já budu mít panenku a nějakou tu stuhu a přítel říkal, že nic nechce, tak ještě uvidíme. Já bych si sama tak nic nevytvořila. Dělala jsem pozvánky na raut a žádná sláva to nebyla :-D :-D blani a jani: všichni chlapi jsou stejní, dávám vám za pravdu, ten můj si stavěl dílnu na opravu aut a jasně mi řekl, že oblek půjdeme shánět až bude mít zkolaudováno :-) Ale třeba když jsme vybírali prstýnky, tak se angažoval skvěle, uvidíme jak to půjde dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo ti chlapi :-) ,ale jinak jak jsme se byli fotit na oznámko,tak taky byl skvělý,dokonce se sám angažoval,až mě to samotnou překvapilo. No a jak půjdem na ty prstýnky,tak si taky myslím,že to bude Ok. Akorát nemáme žádnou představu. prostě příjdem,řekneme si "ty" se nám líbí a bude hotovo. Trodle nějak neřeším :-N tkanicka: to jsme na tom stejně,teda skoro....My taky stavíme (každý víkend je u nás pracovní),takže celkem fičák,ale jo,dá se to. Bude to jednou naše :-D .Vy jak jsem už pochopila dobře bydlíte že? Jo a co se týče auta od ženicha,tak to ani nebude hihihi,pojedeme totiž od nás do kostela spolu,takže autí bude nazdobeno jenom jedno :-)
Odpovědět
jani: my jsme taky žádnou představu neměli, jo, vlastně měli, cenovou :-) Prostě jsme přišli a řekli jsme, že chceme z bílého zlata a už před nás dávali. My jsme pro ně jeli do Písku, nejprve jsme jeli jen na čumindu a asi za měsíc jsme je jeli objednat. Tam jsme proběhli asi všechny zlatnictví o kterých jsme věděli a pak jsme jeli skoro na jisto. Věděli jsme, kam už chodit nemáme a kde se nám co líbilo. Máme je doma asi 14 dní a já si ho občas chodím tajně zkoušet a kochám se :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: jj, bydlíme :-D akorát u rodičů, stěhovali jsme se z pražskýho podnájmu blíž ke stavbě, a víkendy jsou taky pracovní (o víkendu se těším do školy a do práce a přes týden na stavbu). Vy si taky stavíte sami? Já mám jenom strach aby mojí drahé polovičce ještě nezesílely prsty. jitaurbanova: já taky chodím zkoušet, ale už ani ne tajně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: :-D ,no já chodila na čumendu sama (přítel přes týden dělá od rána do večera),tak jsem to trak nějak prolítala,no a mám vyhlídnuté 2 zlatnictví. Takž si myslím,že si vyberem,já náročná nejsem a přítel taky né. Ale chtěla jsem vždy z bílého zlata,ale je pravda,že se mi to pomalu přestalo líbit. Takže nejspíš (možná) nějaká kombinace bílé + žluté...??? Se uvidí. Ale hraju macherku,že mi to je jedno,ale až budou doma,tak je beztak (jak píšeš ty) budu chodit taky "tajně" zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: jo ano stavíme svépomocí,takže jen víkendy to u nás jistí. Víte a vlastně tím že je přítel furt ve své práci,a pak dře celé víkendy na stavbě,tak do něho ani s tím oblekem nějak nešiju. Počkám,až sám bude chtít. V srpnu by "snad" mohla být udělaná střecha,tak pak bude více času. A to je ještě pak měsíc do svatby,takže určo něco seženem ;-) . A co se týče velikosti prstů,tak můj skoromanža má opravdu velké,silné prsty,takže snad už mu nějak ty prstíky nenateknou,to ser spíše bojím u sebe. S natečenými prsty mívám problémy spíše já.....chjo..... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jste dál, my se plazíme pomalu ale jistě k prvním stropům. Když bude střecha do zimy, budu šťastná jako blecha. Já otkám hlavně když je horko, takže jsem to pojistila o číslo větším prstýnkem... v zimě bude na prostředníčku a v létě na prsteníčku
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka. dobře vyřešeno s tím prstýnkem.....budu o tom taky uvažovat.... ;-) A co se týče baráku,no my budeme mít střechu už proto,protože nemáme patro,ale bungalov (nízký baráček),takže jsme s práci baráku asi na stejné urovni ;-) ,
Odpovědět
tkanicka: to jsi opravdu udělala dobře s velikostí prstýnku, já když jsem se rozhodovala pro velikost, tak jsem si vzala ještě menší než mám zásnubní, protože ten mi je větší a když mi je zima, tak musím být opatrná, aby mi nespadl. Jenže on je strašně slaboučkej. Snubní je oproti němu širší, takže teď vím, že jsem si mohla nechat udělat stejnou velikost. Malej mi není, ale jsem zvědavá jak mi bude ve 40. Kam pak dáte zásnubáček?? Na druhý prst nebo na druhou ruku nebo snad pod snubáček?? Mě pasuje nejlépe na druhou ruku.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jelikož brouček "odhadl" velikost, tak ho mám ve stejný velikosti jako snubák, takže půjde na druhou ruku. Líbí se mi, když je někdo nosí na jednom, jenže mně se k sobě vůbec nehodí
Odpovědět
tkanicka: když se k sobě hodí, tak proč ne :-) A co cukroví a dorty??? Kolik necháte udělat dortů? Koukala jsem, že se nechávají dělat i pro rodiče a že jich tam mají celkem třeba 4 nebo 5?? Já to zatím vidím jen na ten jeden, musím nad tím ještě přemýšlet. Holky, já už to chci mít za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,já už to chci mít taky za sebou.....My budeme mít jen jeden dort a to minimálně 3 patrový,ale dorty za poděkování dcery a syna jsem zavrhla hned na začátku.....Neříkám,že rodičům nepoděkujeme,ale nemusí se hned dávat za to dorty,proč. Stejně to pak nikdo nejí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my musíme spočítat jestli se všichni z toho třípatrovýho podělí...obávám se že ne, takže by se udělali ještě nějaký... počítala jsem i s tím, že bysme nechali udělat ty děkovný a dokrájelo by se z nich... stejně to jíst nebudou. Horší je to cukrový a dorty do výslužek... to si fakt nedovedu představit... navíc to vypadá, že koláčky budou domácí...mám z toho hrůzu. Teď jsem se byla podívat na dorty na připravovanou svatbu a ty měli třípatrovej, dva kulatý, srdíčko a podkovu
Odpovědět
jani: ona to bude asi pálka za ty dorty, což?? Já jsem ještě za cukrářkou nebyla, ale asi cukroví i výslužkama bude pěkná pecka. Mě se líbí ty čtvercové dorty, ale teď jsem třeba viděla fotky ze svatby a měli klasický kulatý dort a vypadal taky krásně. Jak píše tkanicka, musím koukat, aby se z toho všichni najedli :-)
Odpovědět
Holky, tak to bude podobně vypadat na naší svatbě. Máme to na tvrzi, takže kamenné zdi kolem a ještě by to chtělo červený koberec :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
jito: a taky venku nebo vevnitř? Panenský týnec je kousíček od nás, je to nedostavěný kláštera nemá to střechu... já bych měla strach že bude hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co budeme uzavírat sázky na počasí 19.9. ;-) ? U švagra jsem si objednala sluníčko a teploučko! On mi to slíbyl a říká :nemožné na počkání a zázraky do 5 dní :-x :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak jak vás tady tak sleduju jsem asi jediná která nemá ještě vuuubec nic...Teda kromě zásnubního :-) joo a oznámení- to jsme už objednali koncem května a začátkem června mi poslali sms že je hotové tak jsme ho v sobotu rozvezli ale jinak nic...nevím kde začít poradte
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: tak to doufám, že to vyjde, sluníčko bych ani nutně nevyžadovala, ale hlavně ať neleje, jinak budu mít šaty jako prase vally: ale tak termín na matrice zajištěnej máš ne?
Odpovědět
Profilova fotka
vally: ahoj,zdravím Opavu ..... :-D Holky,no co se týče toho cukroví do výslužek,tak z toho mám taky trošičku vítr,mám strach (hlavně i moje mamka),aby nepochybělo. Víte jak dává se nejen svatebčanům,ale též farářovi,těm ženským co tam budou zpívat,pak do kuchyně v restauraci.....No snad těch 15 kg bude stačit. Ale v dobré cukrárně,by měli říct KG kolik bude potřeba,když řeknete počet lidí. Volala jsem do cukrárny,odkud budeme právě brát to cukroví + minizákusky a ten dort. No a ptala jsem se na kolik asi vyjde 3 patr. no a bylo mi řečeno že + - 2000,--- Což ještě furt jde,jak tady někde vydím palby 4000 i víc ]-(,zo bych za dort teda nedala. A to počasí?? No nevím,nevím. Když ted je červen a je tam jak v listopadu,hrome to aby nám toho 19 nesněžilo :-N ...néééé,nesmí....já bych zmrzla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiši "vydím" s tvrdým "y" pardon... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani: nám bude píct známá a říkala, že jsou ty dorty tak drahý proto, že pokud se dělají ty hladký, tak ta hmota, ze který se to dělá je mooc drahá
Odpovědět
tkanicka: obřad bude venku, kdyby náhodou pršelo, a to nebude, že?? :-) , tak bude uvnitř(tam to sice není nějaké překrásné, ale ujde to), v našem okolí moc možností není, co by se mi zamlouvalo. vally: vítej v klubu, ničeho se nestrachuj, do toho se ponoříš rychle a než se naděješ, tak to bude vše zařízené. Vždyť máš ještě času :-) místo obřadu a restauračku už zamluvenou máte??? jani: my pojedeme vyřídit cukroví tak začátkem července, tak jsem na to zvědavá
Odpovědět
holky, vyhašuji anketu, pokud to není nic osobního: proč se berete zrovna 19.9.??? :-) Jako vyhlašovatelka ;-) začínám já jsem tenhle termín "objevila" už někdy předloni a říkala jsem si, že by to bylo krásné se ten den brát. Pověrčivá jsem jen trošilinku, ale tohle mě prostě dostalo!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?