Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: nechci tedy strašit, ale asi by si měl začít hledat jiného svědka blani81: album si založ a pak rychle fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- to se ti řekne nejdřív mi to musí někdo ukázat, páč na kompl sem opravdu opravdu tupááá :-x ale pokusím se slibuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to jednoduché je mě sem pořád nejdou vkládat fotky, mám tam asi něajký filtr, takže budu muset zase za kamoškou
Odpovědět
Profilova fotka
já si jen neodokážu představit, že bych si měla kamarádům říkat o peníze, i když spolu bydlíme dlouho a byt máme zařízený... jde mi spíš jen o drobnosti, které mohou koupit právě ty kamarádi... taky chceme spíše peníze... dneska to není jako dřív, že se dostali skleničky, talíře a příbory, čajový servis, hrnce a povlečení.... dnes je toho k výběru tolik, že snad každý rozumný člověk opravdu radši dá buď poukázku na nákup někam nebo ty peníze... ať si mladí vyberou podle vkusu vlastního :-)
Odpovědět
blani: ty šatičky jsou hezounké, opravdu
Odpovědět
Profilova fotka
jita- děkuji za pochvalu :-) lowe- čekám pochvalu před nastoupenou jednotkou :-D , pár obrázků se mi podařilo vložit a nikdo mi neradil 8-) , to byla pro mě maturita :-D :-D petunia- když se tě někdo zeptáco budete chtít, tak buď řekni jen jednomu čkověku co chceš, aby jsi pak neměla doma dvě sady řůžového porcelánu :-D . A když ji řekneš že všechno máte, tak každý normální člověk pochopí, že nejlepší jsou peníze!!!!! Už nežijeme v roce 1980, Tak se neboj říct co chceš ;-)
Odpovědět
blani: jestli můžu k těm čokoládkám, jak jsi se ptala lowe, já jsem je objednávala na eshopu svatebniagent.cz, mají jich tam dost na výběr a také velikosti. A nebo si je můžeš koupit a vyrobit obal, jak ti lowe psala.
Odpovědět
Profilova fotka
jita- díky mrknu nato a uvidíme, ale vlastní obal asi určitě nesesmolím :-D
Odpovědět
blani: já jsem je objednávala asi už minulý týden, chtěla jsem, aby mi poslali grafický návrh, protože jsem si vybrala jinou barvu než měli na předloze a ještě nic, tak doufám, že mi je rovnou nepošlou. A už jsi přemýšlela o kytičce?? Já mám představu světlých růžiček, ale ještě jsem nenašla tu správnou předlohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: šikovná holka, vidíš, že to jde máš hezkou přestavu o šatech, taky jsem měla ale ve finále jsou úplně jiné
Odpovědět
Profilova fotka
blani: tak jsem ti taky jukla do alba. A moc hezké šatičky a sluší Ti :-) . Jinač já ty čokoládky mít nebudu,za to ale koupím ty zalté čokol.mince a různě je porozhážu po stolech. A co se týče kytek,no já bych chtěla nějakou malou kytičku,třeba jen z růžiček. Žádnou převyslou či tak nějak.Ale už jsem se bavila v květinářství,mám přijít 14 dnů před svatbou (urřo asi půjdu dřív :-N ),no a paní mi řekla,že podle barvy svatby,podle vlasů a šatů mi řekně co ke mě asi tak půjde. Tak též dobrý.Je profesionál,takže asi bude vědět co mi udělat. :-D
Odpovědět
jani: našla jsem kytí podle mých představ, není to ještě úplně ono, ale zhruba, tak jí vložím do alba. Ty převislé jsou taky ale pěkné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jana1- děkuji jsem ráda, že se líbí co se týče kytek jsem mimo, nemám žádnou představu. Na stůl dám bílou šerpu a na ni žluté a bílé lístky růží a skleněné količky
Odpovědět
Profilova fotka
jita. jo,jo,určo jsou převysle kytice pěkné,já neříkám,že né. Ale já chci menší z důvodu toho,že mám v plánu házet kyticí. Takže z převyslou by se asi špatně házelo :-N No já musím ještě koupit oranžovou organzu,jinač mám bílé a oranž.ubrousky (má to v albu)+ nějaké kamínky a plátky růži.....Mám i vlizelín,ale ten chci použit na omotání sloupu (mají jich tam myslím si že 9),tak snad to dovolí,až tam je té oranžové víc.....
Odpovědět
jani: já budu taky házet kyticí, zájemců tam bude :-) , ale nechám si na udělat extra jinou. Teda bude stejná, ale v menším provedení. Tu svojí si nechám, tu nikomu nedám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1- mrkla jsem na tvoje album, máš to moc pěkně vymyšlené, jen nevím naco se používá organza a vlizelín :-x x-) . Kde sis objednávala ty lístky růží a kamínky a bublifuk? Mě se to moc líbí, ale nevím z kama to mám objednat
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: mně by bylo tý kytičky líto, doufám, že mi pak půjde usušit
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: máš krásný šatičky, taky se mi takový líbily, ale já bych v nich byla jak buřt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka- děkuji, nečekela jsem takový velký ohlas na šaty. Moc to potěší
Odpovědět
Profilova fotka
blani: doufam ze to nevyzni blbe ale neda mi to a musim napsat ze si vazne kus :-) fakt si v tech satech uzasna
Odpovědět
Profilova fotka
blani:ahojík,no kde jsem to vše objednávala?? Různě tady po netu :-D ,jak máš ty internet.svat. e-shopy..... ;-) . Vlizelín,je levnější a takový tvrdší. No a organza zase trošku dražší,za to příjemná na dotyk,jak kdyby jemná látka.Ta se právě může různě krčit na svat.stole. Vlizelín by jen tak ležel.....Jo a bublifuky jsem objednala z bazaru (jeden za 19,--) od holky,která "prý" rušila svatbu..... ;-) tkanicka: jo nechat si usušit je krásná věc,ale já už to mám v plánu snad od dětství,že budu házet kyticí (jak z filmu :-D ).....
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss- to je veliká poklona děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.... už jen 3 měsíce 8-)
Odpovědět
no jo, ono je dnes 19. :-)
Odpovědět
tkanicka: už máte vymyšlanou hudbu?? Já jsem to teď začala řešit a ještě jsem na nic nepřišla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hudbu na obřad, nebo jako na zábavu? na obřad musím zjistit kolik toho má být, na nástup ženicha bych chtěla Káju Gotta - Jdi za štěstím, na svůj nástup bych chtěla Martu Kubišovou - Depeše
Odpovědět
Myslela jsem na obřad. Teď jsem něco objevila :-) Jestli potřebujete motivaci tak si zadejte hudbasvatba@seznam.cz a heslo beremese. Je tam toho mooooc.
Odpovědět
Ahoj holky! Chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s přípravama? Nevím, jestli mám být nervozní, ale jediné co mám je boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak přesně za 3 měsíce,to je masakr :-D ,jůůů toto letí..... Kaatulkaa. no tak teda aspon za mě:no tak já mám určo více než boty :-N ,ale v klidku,ještě je čas. i když důležité jako termín a místo obřadu,by jste už měli mít,dále restauraci + kapelu+ fotografa.....Ale mám kámošku,co zařídila svatbu za 14 dní !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa: my už máme skoro všechno... chybí teda ženichovi košile a mně punčochy spodní prádlo a podobný blbosti. Akorát jsem se dozvěděla, že nedorazily šaty pro družičky, no tak snad ještě budou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?