Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe: my budeme mít z bílého zlata, jj, jdu se mrknout. A kdyby se vám zdála cena moc vysoká, tak si vyberete jiné nebo do nich půjdete stejně?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: koukni a napiš jestli se ti líbí s přítele jsme domluvení do 15ti. že půjdeme, tak uvidíme, kolik napíše
Odpovědět
lowe: koukala jsem a chválím. Mě se tyhle taky líbí, tento způsob. Jenže přítel má zaměstnání, kde by se časem to lesklé poškrabalo a pak by to nebylo ončo, tak jsme vybrali takové s rytím. Mám je v mailu i s oznámením, tak se pokusím založit si album a dát to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no album si udělej, ať se taky můžeme kouknout já se taky přítele ptala jestli ho bude nosit, a prý bude a hrdě, manuálně až tak nedělá, to pak až na zahradě, ale to má většinou rukavice, tak uvidíme, jak budou vypadat za pár let
Odpovědět
lowe: ufff, mám to za sebou, ale je jich tam pár
Odpovědět
Profilova fotka
my chceme obyč žluté zlato, jen jednodušší kroužky, v jednoduchosti je krásna, že :-) oni říkají, že bílé zlato je dražší než normální... přítel je elektrikář, takže tam nošení nepřipadá moc v úvahu, zlato je vodič a co já s tím, kdyby mi ho to kvůli prstýnku zabilo, že jo... a já ho nosit budu určitě. :-) pak akorát až kdybych šla do práce do laboratoře, tak bych ho musela v práci sundávat, ale na tu chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no vidíš, šikulka máš podobné kytí jako se líbí mě
Odpovědět
lowe: děkuji za pochvalu. Kytičku chci z růžiček, světle žlutých, akorát si musím rozmyslet jestli mini nebo ty normální. Ty klasické se mi zdají ale moc velké, ale když budou zavřené a ne moc rozkvetlé, tak by to mohlo být ono. A co oznámení? Jaký je váš názor?? Ještě ho skoro nikdo neviděl, tak jsem si neposlechla ani pochvalu nebo naopak. Snesu všechno :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: taky budu mít růžičky, kytičku si chci pak usušit, a to je nejjistější oznámení je pěkné, sice to není můj šálek .. ale hlavní je když se libí Vám, já si ho dělala sama, protože jsem ho nikde nemohla najít a hrdličky zbobené zlatem moc pro mě není
Odpovědět
lowe: já jsem teď na to vaše koukala, je to originální. Mě se hrdličky a holoubci také nelíbí, ale tohle celkem šlo. Když jsme ho vybírali, tak to co se líbilo mě, se nelíbilo protějšku a naopak. Koukala jsem, že máme i hodně podobné naušnice a bižu na krk, tedy alespoň já mám opravdu bižu za pár korun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já jsem podobné oznámení viděla u jédné z nevěst, ale nenašla jsem žádnou firmu co by ho udělala, tedy ne za majlant, takže jsem si zámek nafotila a postupně ho udělala sama, a příteli se líbí jinak já mám taky bižu, stálo celých 69,- a ještě mám vyhlídnutou čelenku u vietnamců za 50,- tak až se k nim dostanu tak jí taky vezmu
Odpovědět
lowe: já jsem se nechtěla chlubit :-) ale já jí koupila za 49,- v Kauflandu :-) a čelenku taky sháním, ale zatím nic. Už jste řešili proslov při obřadě?? Já potřebuji sehnat něco málo dojemného a hlavně normálního
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky nevěsty..... tak si tak pročítám o těch prstýncích a musím si postěžovat. My jsme jeden pátek byli ve zlatnictví, domluvit výrobu podle našich představ a o víkendu mi natekly ruce..... zjistili mi alergii na zlato :-( Takže u mě to jistí ocel.... Na druhou stranu jsem to mohla zjistit až když by byly prstýnky doma co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jí mám taky z kauflandu, je tam takovej krámek proslov, asi řešit nebudeme, už na to nějakk nemám sílu, nechám to na starostovi, takže vím, že bude úryvek od exuperyho malý princ, to říká na každé svatbě musela bych požádat místostarostu aby nás oddával, ale to ještě nevím, a tam bych pak něco sesmolit mohla, ale stejně nevím co¨ ale jestli pak budeš něco mít ráda se kouknu
Odpovědět
lowe: jenže já nevím, kde to sehnat. Loni jsem na 3 svatbách byla, ale to si člověk nepamatuje a zatím jsem nic nesehnala. Tak když víte, co vás čeká, tak je to sranda katutka: no, to jsi měla štěstí v neštěstí. kdyby byly už doma, tak nevím, co bych dělala, asi se zbláznila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo víme, protože on na každé svatbě říká to samé katutka: tak to je hustý, ale já alergii určo nemám hurá, nosím jen bílé zlato nebo stříbro
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky a už máte vytvořený seznam svatebních darů??? já nějak nevím kde mám sebrat inspiraci...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po dvou dnech v práci jsem se dostala k pc :-( ! jita- to je taky super cena, ty to máš i s pitím a já bez, takže s 50 lidma si myslim , že do tvé ceny nebudu daleko :-D . lowe- ráda bych si vytviřila albu, ale rodina ještě nemá o našich plánech potuchy. Ráda si ho vytvořím po oznámení, ale má to ještě jeden háček!!! Jsem ráda, že najdu naši diskusi a o vytváření albumu , nebo čeho koliv jiného nemám ani páru :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
petunia: tak my třeba žádný seznam darů dělat nebudeme, protože všechno tak nějak máme. Když spolu už nějaký pátek bydlíte, tak je jasné, že domácnost je takřka zařízená a já doufám, že všem svatebčanům to dojde a zeptají se nás, co chceme. A my pravdivě odpovíme, ať si nedělají starosti a že když budou chtít, tak nám můžou trochu finančně přispět. Viděla jsem spoustu kartiček se psaním o finanční hotovosti, ale to jsme se s partnerem shodli, že je to takové divné, říkat si o peníze toutou formou. Nic proti nikomu, každého věc, ale my si myslíme, že to není ončo. Přeci každý musí pochopit, že máš určitý vkus a to, co se líbí mě se nemusí líbit tobě. A když se nezeptají, tak se také nic neděje.
Odpovědět
blani: já jsem vytvoření alba taky zvládla hravě, ty to dáš taky. Jenže já nemám skoro žádné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky žádný seznam darů neděláme, páč žijeme spolu v nově zařízeném bytě, Takže radši uvítáme penízky a za ty by se pak jelo na svatební cestu :-) Jo a musím se pochlubit!!! V pondělí mě přítel požádal o ruku jupí jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: tak nebudeme dělat seznam darů,chceme penízky, mám na to udělanou takovou kartičku ať každý ví, někomu to příde hloupé a někdo je za to že "ví" rád, žijeme spolu už dost let, takže už toho máme doma dost a co nemáme tak si dokoupíme podle našeho vkusu
Odpovědět
blani: takže jsi dostala prstýnek??? A jak to probíhalo??
Odpovědět
Profilova fotka
lowe kde, nebo jak se dají dělat ty čokoládky, to máš moc pěkné! :-) Jo a kolik budete mít lidí? My do 50 osob ještě nic nemám a prachy jen lítají, svatba spolkne břibližně 50tis. možná i víc! Jak jste nato vy?
Odpovědět
blani: teď jsem se dozvěděla, že v té hospodě, kde budeme mít hostinu, ji měli lidi. Bylo jich tam 24 na oběd a pak na raut dorazili ještě 4. Takže celkem 28 lidí a hostina je vyšla na 26000,-. To by mě zajímalo, jak se my vejde do těch 26000,- (jak nám říkal majitel), když nás bude na oběd asi 17 a pak na raut do 45 lidí. Nějak mi to matematicky nevychází :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jita- ověř si informace a ještš jednou si dej zchůzku s majitelem, ať Ti potvrdí kalkulaci! právě mi přišla bižu co jsem si objednala přes net teprve a neděli, to jsou fofry . Dopolko jedu dívat se na šaty, tak mi držte pěsti, ať jsou tam ty pravé pro mě :-D
Odpovědět
blani: tak pak dej vědět, jestli sis šaty vybrala a jaé to bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: (jsme asi stejný ročník ;-) ) čokoládky jsem dělala, tedy obal ve Wordu, velikost podle původního obalu čokoládek, dělám ve firmě kde tyto čokoládky prodáváme, takže mě vyšli na hubičku, ale hodně holek kupují z netu, nebo koupí třeba milku ty jednoporce a udělají obal na to jinak penízky lítají asi všem, budeme mít taky asi 50 lidí, a počítám že výdaje budou tak 100tis. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak si představte,že ženicha svěděk se včera dozvěděl,že se vdává jeho ségra....a hádejte kdy...19.09.2009......tak jsem zvědavá jak tohle dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jupí jupí jupí mám vybrané šaty kolekce 2009 od La Sposa obepínají těko (jsem hodně hubená) tak krásně vyniknou šaty i postava. Jsem z toho nadšená konečně co se mi moc líbí. D nes oznámíme zasnoubení a jak dáme oznámení, tak si udělám album slibuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?