Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: Já bych to taky nehrotila :) měla jsem naprostou euforii asi měsíc po zamluvení termínu, takže jsem všechno potřebný sehnala asi během měsíce a půl a teďka už jenom dolaďuju detaily a odpočívám :-) myslím si, že je ještě relativně čas, akorát jediný na co čas není je asi případné objednání větších balíků z ciziny. Mě se zasekl balík na celnici a nechtěli mi ho zmetci pustit tak jsem čekala skoro dva měsíce, ale už je doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: ze zahraničí nic neobjednávám...takže v pohodě... mně spíš přijde brzo na zkoušku účesu... už jsem si několikrát rozmyslela, jak vlastně bude vypadat... a kdoví co si nakonec vymyslím :-D a chybí nám výzdoba a drobnosti
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: Já jdu na zkoušku účesu a líčení přesně 11.9.2009, tudíž týden před svatbou. Myslím si, že to bohatě stačí, stejně vím, co chci, tak jen abysme udělali čerstvý melírek a trošku nastínili, co na té hlavě vůbec budu mít ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že já o účesu pořád ještě nemám jasno.. Mám krátké vlasy nad ramena a pořád nevim jestli nechat jen tak rozpuštěné a natočené nebo nastavit vlasy a udělat účes nebo jen tak nechat volně rozpuštěné prodloužené... fakt nevim, protože k těm mojim šatům si to nějak nedokážu představit, všechno musí být moc jemné jak doplňky, tak účes
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak postupně - taky mi řekli, že kytky, dorty, hospoda stačí detailně domluvit až měsíc před svatbou, tak na to spoléhám. Boty sháním pořád - mám vel. 42 takže problém jako blázen, jediný kde na mě mají je Daichman, kde je to teď děs a běs, ještě k tomu mam šampaň šaty:) v salonu maj max. 41. Momentálně řeším oznámení... potřebovala bych prosím poradit kde jste si je nechali udělat. Jestli mam kontaktovat rovnou nějakou tiskárnu, nebo přes svatební salon. Přes internet mi to přijde blbý, protože fotka je velký rozdíl od skutečnosti. Díky za rady. Jinak Morche: moc krásný oznámení, šikovná holka:)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky botky z Deichmana, kupovala jsem si bílý loni na státnice... takže mám něco starého ;-) oznámka jsme si objednávali přes internet, původně jsme se šli podívat do salonu a zjistili jsme že tam mají ty samý, jen dražší. Už se na ně těším, měly by dorazit příští týden. A ještě k tomu předčasnýmu objednávání... když jsme šli na matriku, tak nám paní matrikářka oznámila, že ještě máme čas si to rozmyslet, tak jsme se začali smát a ona se pak strašně omlouvala, že to tak nemyslela. Na účes jsme se domluvili, že až o prázdninách přijdu, tak se domluvíme právě na první půlku září, abysme domelírovali a vyzkoušeli.
Odpovědět
Profilova fotka
tak me na zkousku ucesu neprijde brzo, aspon vim co muzu od kadernice cekat a co vsechno bude potreba koupit... tak nakonec budu mit uplne jinej uces protoze sme po trech hodinach zkouseni zjistili ze mi bude sluset neco jinyho :-).. pred chvilkou prisli prstynky a sem naprosto spokojena, nastesti je udelali presne jak sme chteli..
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci teda taky na zkoušku už teď,ale z důvodu,že jsem si nechala kvůli svadbě prodloužit vlasy a nevím jestli si s tím každá kadeřnice bude vědět rady....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já to mám s botkama jednoduché, jelikož nic moc světlého na sebe nemám, k čemu bych potky pak nosila, tak jsem si řekla, že si je jen půjčím :-) a o nic se starat nemusím :-) co se týče účesu, tak někdo o prázdninách jsem domluvená s kadeřnicí, že se ozvu, uděláme nějaký ten melírek a trošku něco promyslíme :-) já vím, jakou mám představu, tu už jsem jí říkala a ona si s tím do detailu poradí sama :-) jinak asi v úterý pojedeme na matriku s papírama :-) byli jsme si to zamlouvat už loni v červenci, taky se nám paní smála, že jdeme víc než rok do předu, že to není potřeba, ale tak, termín je to pěkný, co kdyby náhodou pak už nebylo místo... že? :-) jinak jsem dnes psala smsku našim, že bychom byli rádi, kdyby jeli na tu večeři, kde se bude jednat o našem svatebním menu, s námi, abychom si popovídali, tak uvidíme jestli se chytí... mám trošku strach z těch výčitek a tak podobně, ale ženich mě uklidnil, že mě nedá a že si mě ochrání, tak snad to dopadne dobře :-) říkám si, že buď uslyšim výčitky, že jsem je na svatbu nepozvala, nebo naopak, že jsem z nich chtěla jen zase vytáhnout prachy na svatbu... a dozvěděla jsem se, že si máti myslí, že se vdávám jen proto, abych utekla mladá z domu... jenže si myslim, že když spolu už víc než rok bydlíme ve společný domácnosti, tak to není můj nějakej rozmar, že chci utýct, to jsem si mohla nechat udělat prcka na poprvé a utýct už tehdy... Někdy fakt nevim, co si o těch rodičích mám myslet... nechci věřit všem drbům, co se na malém městě šíří, ale nad něčím se pozastavit musím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím. Tak Peti,jak píšeš o tvé mamce,že si myslí,že se vdáváš jen proto,abys utekla jako mladá z domu...?? To snad není ani pravda. A jestli jo,tak se na také s prominutím kecy můžeš vyprdnout ;-) . píšeš,že tvůj skoromanža stojí při tobě a že tě nedá,a to je to hlavní !!!! Co se týče účesu,tak na zkoušku asi nejspíše taky vlítnu během prázdnin. Moje kadeřnice už ví jakou mám představu,takže v tom nevidím problém. Co se týče zkoušky líčení,tak už jsem se bavila s mojí kosmetičkou,a ptala se jakou máme barvu svatby,tak jí říkám,že bílo-oranžovou. Myslela jsem,že to bude jistit barva stínu do meruňkové,ale řekla mi,že mi by to neslušelo,takže zkusí něco mezi zelenou či kouřovou.....Nevím uvidíme,jak půjdu na zkoušku,jak to bude vypadat. :-D Ji a holky normálně mi volal náš farář,jestli teda ten náš termín toho 19 platí,tak jsem ho ujistila že JO :-D ,ale mu šlo hlavně o ten čas v 11 hodin,že prý do kostela přišli nějací,co chcou taky svatbu 19,tak asi chtěli at si posuneme ten čas. Ale smůla,vysvětlila jsem,že už máme natištěné oznámko,takže to už nejde předělat. Ale farář byl v klidu. Jen nám připoměl,že ted po 19 červnu máme jít na matriku pro papíry,a že se pak máme za ním stavit. Takže nás asi pak čeká nějaké to ponaučení. Ale už se to začíná zase hejbat :-D ,snad dojde na řeč i na hudbu v kostele. Jsem zvědavá..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: no nedalo nám to a odpoledne jsme mamce napsali, tak se po dvou hodinách ozvala, že si s taťkou myslí, že je potřeba vyřešit podstatnější věci... tak nevím, co může být podstatnější než svatba jejich prvorozené dcery... ale budiž, pokusíme se to urovnat. Napsala jsem, že to můžeme zkusit a ať napíšou kdy se jim to hodí. Tak čekám na další odpověď, držte prosím palečky,a by to všechno dobře dopadlo... Skoromanža mě drží jak nejvíc to jde, lepšího chlapa pod sluncem bych nenašla, a takového bych přála každé :-) ale tenhle je můj :-) Už před rokem, když jsme se rozhádali mě hrozně moc podržel a když mě pak v létě žádal o ruku, bylo jasno. Představy o společné domácnosti máme a víme, že nám to klape a stojíme a jsme tu jeden pro druhého, co víc si můžeme přát, než časem zapracovat na nějakém tom prckovi, že? A to ostatní se nějak poddá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky co je? jaktože jsme odjely až na 3. stranu v diskuzích? Kde jste kdo?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj jsem tu :D byli jsme s ženichem na matrice s papírama a objednat mi kýťu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem učinila mega objev :-D (že mi to trubce nějak nedošlo dřív hmmm) :-D Pořád jsem nějak nevěděla, pro jakou se rozhodnout kytku.. Měla jsem určitou favoritku, ale nevěděla jsem jak by to vypadalo k šatičkám. Tak jsem zapátrala v diskuzích a našla jsem doporučení, pokud si nevíte rady s kytkou udělat fotomontáž :-) tak jsem to zkusila a kupodivu má favorita se k šatům vůbec nehodila =-) (ale tak nějak jsem to čekala - znáte určitě kytku z tulipánů a má takovej dlouhej ocásek, mají ho holky docela často v albech) Každopádně se mi díky tomu podařilo najít celkem slušnou představu co ano a co ne a dokážu si to teďka představit ;-) (konečně) :-D Favoritem se stává kulatá kytice z růží výrazné barvy doplněná perličkama a stonky omotané smetanovou stužkou x-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lenuska.rosi: já si dělala oznámení sama, takže ti v tom asi moc neporadím, vyšlo nás celé asi na 400,-kč celkem jich je asi 35 ks plus kartičky, koukni se mi do alba, jestli chceš boty: konečně je mám, nemám problém s velikostí mám standart 38-9, ale spíš s velikostí podpadku, jelikož je přítel jen o 5 sm vyšší, tak jsem chtěla max. 3cm, no a konečně se zadařilo, ještě že tu jsou rákosníci, za 300,- proč ne, budu je mít jen jeden den, tak jsem nectěla vyhazovat yourly: a kde jsi to našla, tedy tu fotomontáž s kyticí, taky pořád váhám, já bych chtěla spíš kapku, ale zase kulatá je praktičtější
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: tu fotomontáž sis dělala sama?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo holky fotomontáž jsem dělala sama :) mám pro to takovej velmi jednoduchej prográmek pro úpravu fotek - photo filtre tam jsem si natáhla sebe ve stavetbních šatech a fotku s kytkou, kterou mám uloženou v albu a pak jenom kytku ořízla takovým "lasem" vložila na šaty a upravila průhlednost - prostě jenom nahrubo abych měla vůbec představu :) kupodivu mě dost překvapilo, že se mi vůbec nehodily kaly... A lowe právě kapka byla druhá jediná, která se hodila po té kulaté. Všechny dlouhé nebo střapaté nebo s ocáskem totální fiasko
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: ty mě děsíš, mám hodně podobný šaty jako ty a chtěla bych kaly
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: já nevim no... zkoušela jsem takovou kytku kombinace kaly a růže a teda moc se mi to fakt k těm šatům nelíbilo.. favoritní byla kapkovitá kytka z lilií a orchideí a pak kulatá jen z růží nebo k tomu takové ty frézie malé :-) ale samozřejmě mám třeba jiný vkus :) hodně záleží na tom jaký jsi typ postava, obličej a tak a ke mě když jsem to zkoušela ty kaly prostě neseděly no
Odpovědět
Yourly, chci se zeptat, z jakého salonu sis nakonec šaty vybrala? Ty první fotky jsou z Juliana, to jsem poznala.
Odpovědět
Profilova fotka
fabiol: nakonec jsem si pro ně jela do Uherského Hradiště - salon Svatka :-) Přeze všechny negativně/kladný ohlasy na tento salon jsem byla moc spokojená. Mají tam šaty převážně San Patrick a hlavně co pro mě bylo klíčový i hodně modelů ze všech kolekcí - starých nebo nových. A když je cena stejná jako v Julianě a za mnohem luxusnější šaty (mám ten pocit dle toho když jsem je měla na sobě) tak jsem neměla co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tam kde jsem si objednala kytičku já,po mě paní chtěla vědět jaké budu mít šaty,pak jsem jí donesla foto mě v šatech-vytisknuté kytice,aby věděla i jakou já mám představu....no a nakonec jsme se nějak dohodli co a jak:o) Tak jsem byla moc spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi došlo, že kytičku si nechám vázat v té půjčovně, odkud mám šaty, tak to mi snad poradí.
Odpovědět
Ahojky holky, dovolte mi, abych se představila. Mé jméno je Jitka Urbanová a 19.09.09 se bereme!!!! Jak si tak pročítám Vaše příspěvky, koukám, že si všechny náramně užíváte :-) Za sebe bych řekla: už aby to bylo za mnou :-) Na jednu stranu se mooooc těším, ale jsou tu i obavy, aby vše klaplo. Jinak obřad budeme mít ve Volyni na tvrzi a hostinu pak u nás v Katovicích (Strakonicko) v krásné hospůdce. Nemáte nějaké vychytávky a rady??? Zatím se mějte
Odpovědět
Profilova fotka
jitko: vitej mezi nas..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak to jsem zvědavá jakou kytičku nakonec budu mít, uvidíme jak se domluvíme
Odpovědět
Ahojholky, ja jsem taky nová, jak na těchto stránkách,tak i v přípravách svatby. O tom, že se vezneme 19,9,2009 jsme se rozhodli teprve před pár dny :-N . Už jsem se dívala na některé vaše alba a jen hledím co všechno už máte nachystané. Já nemám nic, tak doufám že nám poradíte co a jak :-D Jinak se jmenuji Blanka a těším se na pokec. taky zdravím Jitku
Odpovědět
Blanko: taky tě zdravím, myslím, že jsme na tom hodně podobně. Na svatbě jsme se domluvili už asi v únoru, ale jinak co se týče příprav a doplňků, tak žádná sláva :-) Už jsi přemýšlela do jaké barvičky budete vše ladit??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím nové příchozí :-D Důležité je holky mít zamluvený termín,pak šaty,fotografa,restauraci a kapelu. No a ostatní (doplňky,výzdoba) stačí si jen určit barvičku svatby a můžete začít objednávat. přes net máte většinou dodáno do 14 dnů,takže v tom problém není. A co se týče kytic,koláčů,cukroví a dortů - to stejně vše stačí objednat tak měsíc či 2 před svatbou..... ;-) Jinač mi máme barvu oranžovo-bílou. Jůůů,ale jak tak pozoruju,začíná se mi moc líbit bílo-zelená. No nic,s tím už nic nenadělám hihihi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?