Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
tak to určitě ;-)
Odpovědět
holky, už máte vybrané prstýnky, nebo aspoň nějaké favority?
Odpovědět
Profilova fotka
my mame jen predstavu co by se nam libilo. kdyz jdeme po meste tak jen juknem do vylohy a premyslime co by se mam tak libilo. prstynky budem vybirat az pozdeji
Odpovědět
jojo, na to je ještě čas ... koukala jsem, že si hodně berou z oceli nebo titanu, no nevím, by budeme mít s největší pravděpodobností bílé zlato
Odpovědět
Profilova fotka
nam se libi bile zlato v kombaci s cervenym ;-) ocelovy asi urcite ne-mam takovy jeden prstynek a strasne lehce se poskrabe;-(
Odpovědět
to je fakt, já mám taky a je už takovej "opotřebovanej"
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme favority,nechcem nic moc složitě zdobenýho, což je docela problém najít něco jednoduchýho jen kroužek s kamínkem... a chceme klasiku - žloté zlato :-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
JO a vyhrabala jsem teď na netu, že tři devítky v tom datu značí karmické zatížení, že jsi jsou snoubenci souuzeni... bylo to sice v souvislosti s 9.9.2009 ale na nás to snad platí taky, že jo :-D
Odpovědět
určitě :-D :-D
Odpovědět
tak tohle sem našla: k datumu 19.9.09 Číslo devatenáct patří k těm, kterým je nejobtížnější porozumět, protože dvě vibrace, z nichž sestává, jsou navzájem naprosto odlišné. Jednička představuje Já jsem, a je to vibrace soustředěná především na sebe, ctižádostivá a nezávislá. Vibrace devítky představuje vesmír a dělá z devítky nejfilantropičtější a nejodpovědnější ze všech čísel. Jednička může být sobecká a zištná, kdežto devítka, představující mentální energii, pravdu a moudrost, je ve své podstatě nezištná a štědrá. Devítka je moudrá, chápavá, trpělivá a účastná. Nicméně sebelepší datum nezaručuje spokojený vztah, nejvíc záleží na těch dvou, kterých se to týká. Pokud jsou vzájemně tolerantní a hovoří včas o vznikajících problémech, je vše v pohodě. Jinak jim nepomůže ani zlaté číslo.
Odpovědět
Profilova fotka
tři devítky máme taky :-D já nevim, je to jen doporučení jak by to mělo být, podle mýho, když se milujem a chceme se vzít, tak je jedno kdy... a když si vyberem zrovna tohle datum, je to jako kterýkoli jiný, jen vypadá hezky na papíře ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
s tím kocem naprosto souhlasím, je to hlavně o lidech a ne o číslech
Odpovědět
a tohle jsem našla na 9.9.09 Devítka se vyznačuje velkou citlivostí, anylytikou, spolehlivostí a upřímností.
Odpovědět
jo jo, přesně tak, vypadá moc hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) já už se těším, dneska jsem koupila stužky, abych se mohla začít kreativně projevovat a tvořit vývazky... a ještě měli hezký oranžový ubrousky, tak jsem taky pro jistotu koupila, to se neztratí ;-)
Odpovědět
to učitě néé :-)
Odpovědět
jsem na nás zvědavá, tak za půl roku :-D
Odpovědět
do jakých barev chcete mít svtabu?
Odpovědět
my chceme, teda já chci :-D bílo - zeleno - oranžovou
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: my jsme si jednoznačně odhlasovali bílo oranžovou, jsme do ní oba úplně blázni :-D a místo panenky nebo madvídků na auto budeme mít Garfielda s jeho kočkou, pokud se nám jí podaří sehnat, Garfielda už máme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se rozhodlo pro fialovo-bilou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mozna bude trosku obtiznejsi sehnat vyzdobu,ale casu je dost tak se to sand povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, iivet, nemysli si, že sehnat něco svatebního oranžovýho je hračka :-D ale většinu výzdoby si chci dělat sama, tak to snad půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Prave kamosky co se vdavaly, tak mely skoro vsechny oranzovou a rikaly ze nebyl problem sehnat veci, je pravda ze vetsinu si objednaly z netu. V obchodech pry nic moc nebylo. Ale mame na to vsechny rok, tak muzem pomalicku nakupovat a stradat. To by v tom byl cert aby se nam to nepovedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: No že jo, já si zas říkám, že si to všechno budu dělat sama, tak ty stužky a blbinky na výzdobu si seženu, mám tu v okolí pár oblíbených obchůdků...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem tu zase, v pátek jsem měla volno, sláva, píšu vždy z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pročítala co jste tu řešily, a já si myslím, že datum je to moooc krásný ale ikdyž to nebude vycházet numerologicky moc dobře, tak mě je to stejně jedno, záleží na každém páru a čísla v tom moc velkou roli hrát učitě nebudou Prstýnky: my jsme se shodli určitě bílé zlato, moc se nám líbí leské a matné v kombinaci Barva svatby: jsem pro meruňkovo-bílou, příteli je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jsem začla s výrobou, jako Petunia si chci co nejvíce věcí udělat doma sama, podle svého, tak jsem si objedna z nehu stuhy, a tak, a už jsem mám vývazky hurá ...první věc taky mi přišel podvazek, trochu jsem si ho vylepšila, až si stáhnu fotky, tak se můžete podívat na mé album
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: dobrá volba barvičky ;-) no já stužku mám taky, dneska jsem zkoušela první ýazek, ale přítula mi někam zahrabal nůžky, tak jsem to jen provizorně užužlala tupýma, ale zkoušeli jsme to, vypadá to dobře na černym podkladu, takže už jen sehnat špendlíky s perličkou a bude to dokonalý :-) pak sem hodim pár fotek, předběžně jsme to počítali a vypadá to tak na 40 kousků i s nějakou tou rezervou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?