Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako taky z toho mame dost strach se zavazat platit 11000 na 17 let ale co nam zbyva, bydlet spolu chceme a nez davat 10000 a nebyt ve svym tak radsi tohle...
Odpovědět
mno u nas by to bylo tochu vic asi.. a rozhodne aspon na 35 let, at mame co nejnizsi splatky! Pujcit bychom si museli 100% :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to my si budem pujcovat taky 100% ale protoze studujeme a jeste asi nejakej rok dva budem tak kouime zatim 2+1 a pak ho prodame a tak za pet let koupime vetsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nevestinky...jen jeste ye se vracim k tem penezum,tak nam to taky pekne leti...kapela 10 000,fotograf 12 000,plus spousta dalsiho taky mame kol 60lidi a 100 000 to urkyte veme....nj,holt je to jednou za zivot,snad ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to barbucha81:Mne se libi moc tve oznamko,chcem neco v podobnym duchu :-) to others:A zavojik mam dlouhatananansky a hustoucky :-D taky si plnim sve princezni sny x-) jen nejsem moc na ruzny doplnkovy blbinky, i kdyz proti nim samo nic nemam, ale treba svatebni noviny a krabicku na pranicka delat nebudu, mozna i trochu z casovych duvodu, asi jsem alibista ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už mám objednanou kytku (já,2xmaminka,1xsvědkyně na ruku,4xklopa) a dortíky (1xtřípatrový,když si najedete do zářiovek,tak ho má v albu zelvinka s těma kytkama,ale nejdeme přidat do mého alba) a druhý je ten ovocný-akorát bude malinový.Taky jsem objevila skvělej oblek i s vestičkou a regatkou přesně dle mých představ,tak ho následujicí týden půjdeme koupit.Akorát teď už nezbylo na původní nákup prstýnků,tak příští měsíc :-( helca.pelca:děkuji morche:přidávám se k názoru bez medvídků a jinak konkrétně,mě se líbí č.1,tak aby jsi to neměla tak jednoduché ;-) .Šatičky také nejsou můj styl,ale já také nemám klasiku.Mám je v albu-ty s růžovýma kytkama....
Odpovědět
morche - nadherne satky, skutecne. A vyborna cena ;-) A oznamka mas take moc pekna, mi se nejvice libi posledni (vpravo dole). Zitra snad dam do galerie take svoje, abyste mohli posoudit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka souhlasím s tebou, zirkon od briliantu nikdo nepozná, já jsem s ním na snubáčku taky spokojená. Jinak rozpočet je velmi orientačně asi 70 tisíc, ale nejspíš to bude víc, uvidíme. My budeme mít pronajatý sál, obsluhu a jídlo přiveze kuchař, pítí svoje, nechápu, že si někde restaurace naúčtuje nájem a pak ještě jídlo a pití:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jin9: My to máme taky v restauračce. Pronájem si naštěstí neúčtují, ale je nevýhoda, že si nemůžeš přivést nic svýho. Máme povolený jen dort a sladké. Ukecali jsme majitele ještě na čokofontánu, ale nic víc :-S . No nedá se nic dělat, nemáme možnost to dělat nikde venku a takhle je přeci jenom suchá varianta zůstat uvnitř, pokud se nevydaří počasí. Jinak je teráska venku. morche: Když máš červené doplňky, nevidím v tom problém. Důležit je, že se líbí tobě ;-) .
Odpovědět
Já jdu restauračku domlouvat zítra, tak uvidím co a jak... Ale bylo mi predbežně řečený, že by mi asi i slevili z cen oproti jídelníčku, kde maji už tak hooodně pěkný ceny... Snad budeme moct mít svoje víno....
Odpovědět
Profilova fotka
No to leda přes známý. Pokud je provozní známý, tak si myslím, že by nebyl problém si tam donést jak pití tak jídlo, ale standardně to tak bohužel nefunguje. Ale pokud ti to přislíbili a není to problém, tak je to fajn.
Odpovědět
uvidíme uvidíme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nám to bylo nejdřív slíbeno a když jsem předminulý týden šla dohodnout podrobnosti,tak se u toho začali cukat. tak mám v záloze další dvě hospůdky a uvidím. Jsme připravená to kdyžtak řešit jako Lowe. Pracovala jsem 7-let po hospodách,tak že známý kuchaře i servíky mám.....a nenechám se tlačit do kouta. Myslím,že nakonec si budou hlavu drbat oni:40os na jídlo,nealko+pro pár nejbližších ubytování....
Odpovědět
barbucha81: taky myslim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, dlouho jsem tu nebyla, takže jsem se ztratila ve vlákně, ale pokusím se časem dohnat. Dnes jsem mluvila po telefonu s naším panem fotografem, prý "vtipkoval" že když se mu nic nestane a bude v pořádku, tak že nás fotit určitě bude, a co se peněz týče, radši si sedněte, když budem chtít fotky jenom na CD, což nám stačí, pak si v klidu vyberem co se nám bude nebo nebude líbit, bude za to chtít kolem 300 korun!!!!! takhle se shání fotograf! :-)
Odpovědět
No to me po... To jsem si teda sedla na ... zadek... Absolutni sok! Mela jsem co delat abych popadla dech... Nechybi ti tam nula? ja chci taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: Tak takovýho fotografa bych taky brala levou zadní :-D mě se to vyšplhalo na něco kolem 6 tisíc Morche: pokud teda stojíš o tu krabičku tak mi prozraď barvu svatby případně barevnou kombinaci jaká by se ti líbila a já něco zkusím vytvořit :) (s příhlédnutím k dostupným materiálům) ;-) tento týden už to sice nebude protože mám školu a zkoušky, ale potom se na to určo vrhnu :-)
Odpovědět
Yourly: myslim na to ale nestiham... :-( Do kdy to potrebujes?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se včera byla podívat v jedné z těch dvou náhradních hospůdek a odcházela jsem nadšená....viděla jsem z fotek,jak tam svatby vypadají a měli to krásně načinčaný....a už jsem byla napůl rozhodnutá... No a dneska jsem se dozvěděla,že ty lidi,co jsem viděla fota ze svatby byli dohodnuti na 25-ti tisících,ale při placení si řekli o 40-tis.....spokojenost prý extra nebyla....tak jsem tak zklamaná.... :-( Dneska mám další schůzku v té původní hospůdce,tak uvidíme :-|
Odpovědět
Barb: to me mrzi :-( snad to dobre dopadne nakonec
Odpovědět
Profilova fotka
barb: tak si to treba osetrete smlouvou, mymame predbeznou kalkulaci kde je napsany co mame za jidlo objednany a jaky jsou ceny a je to zavazny..pak se nemusime divit co si tam nauctovaly
Odpovědět
Profilova fotka
morche: do září času dost takže pohodka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche : rozhodně nechybí, taky jsem si lapla po dechu, co si pamatuju, když jsme se před pár lety fotili na tablo, tak jsem za to vyplázla 400 a mám asi 20 fotek na cd... takže tahle cena je úplně luxus nejvyšší...
Odpovědět
petunia: fakt luxus - kdyby mi to nebylo hloupy tak normalne zavidim...
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu se říká kvalita za rozumnou cenu,ne ;-) :-D
Odpovědět
Tak devcata, mam dnes odpracovano... Od 4 jsem nemohla spat, tak jsem si napred cetla, coz budilo muze (ale stejne jsem nemohla spat kvuli nemu), a po zvoneni budiku v pul 6 jsem hned nastartovala stroj a je to hotove :-) Myslim ze muzu zkusit ten spanek zase :-) Teda mela bych pockat az klient napise ze je to ok a chce i druhou pulku, kterou jsem udelala dopredu tak doufam ze to nebudu muset predelavat... ;-) Jinak jsem vcera koupila konecne ty maslicky na vyvazky - ta bordo je nadherna... foto v galerii...
Odpovědět
Kocky co si mysite o tom ze nevesta ma svoji kytici videt az v den svatby (jako zenich saty)? Ja moc nevim jak s touto novou informaci nalozit...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tuhle pověru neznám a každopádně ji nemíním dodržet. Kytku si půjdu sama objednat, ženich jí max. vyzvedne, ale rozhodně budu vědět jak ta kytíí vypadá :-) .
Odpovědět
Katy ja si prave rikam ze bych cumela jak puk - prijde mi to dobry (aspon nejaky prekvapko kdyz zbytek zarizuju ja)... Sla bych tam teda s nim, rekla bych pani co a jak si predstavuju strucne (ze chci kaly a jakou barvu) a domluvila kytky pro maminky (tady mam jasno uz dlouho) a zbytek bych nechala na nem co domluvi...
Odpovědět
Profilova fotka
morche:já jsem tedy o tom také neslyšela.Ale kdybych měla čekat na zařízení kytky od přítele,tak jsem bez kytky :-N A jak píše st,katy:taky jsem si ji chtěla vybrat.Ale ono překvapená budu stejně,je to sázka do loterie. Dohodli jsme se dle předlohy co jsem si donesla se sebou a vím,že v tomto květinářství kytky dělají krásné...ale i tak,jsou to věci,které nevyzkoušíte.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?