Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak21:Ona ta rada je skutečně pro blondýnu :-D Když jsem zkoušela vývazky sama,tak mě nenapadlo,že je musím zapošít,aby mi drželi...vždycky jsem ho sepla jen špendlíkem a samozřejmě tvar byl příšerný a stačilo tak málo....udělat jeden pitomej steh ;-) A myslím,že mi to šlo docela rychle a líbí se mi.Nastřhala jsem si stejně dlouhé stuhy,které jsem objednala s dalšíma serepetičkama z netu a už jsem to šmudlila.Přítel byl někde v čoudu,tak že jsem na to měla klídeček. Jinak jsem teď na polední pauze miláčkovi připomněla koupi obleku tento měsíc a odezva byla:úúúúúúž????,stačí za měsíc....a bylo vymalováno:o)))
Odpovědět
morche:nevim, kde na spilberku to planujete, ale ten park okolo patri verejne zeleni mesta brna, takze napr. ty povolenky na vjezd je treba resit tam..nebo pokud byste chteli v parku obrad, tak se taky obracet na verejnou zelen...
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: nevěsta, co závoj má píše, že to má půjčené ze salónu z Olomouce. Nevím odkud jsi, zda je to pro tebe z ruky nebo ne??? Jinak vím, že je tady na beremku ve firmách uvedená Ewulia, která závoje objednává a holky tady jí dost doporučujou ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: Mě bude naštěstí vývazky dělat kamarádka, mám už i vzorky v albíku a jsou opravdu zapošité ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky vývazky jsem měla jako první, jsem cvok už půl roku čekaji na září v krabičce
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:jsi blázen na druhou starnu jjsi určitě ráda jako já,že už to je hotový....ona to byla sice chvilka,ale na druhou stranu by se mi to nechtělo dělat znovu....Taky je mám v krabičce a občas je chodím kontrolovat :-N
Odpovědět
holky tak vyvazky asi budu resit az pres leto... asi bych kolem nich nedokazala pul roku chodit a porad bych tam videla nejaky mouchy a chtela bych je predelavat a .... no hruza kdyz si to predstavim...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem blázen, už toho mám docela dost, ale vím, že přes léto na to nebudu mít čas, a pak to narychlo dělat, tak to bych nebyla já
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: myslím, že jsi spíš šikovná, že to takhle postupně vyrábíš. Aspoň toho potom nezbude moc ;-) .
Odpovědět
jste fakt šikulky.. já zatím trénovala jen o víkendu s dětma na oznámka... Dělali jsme přáníčka pro maminky na Den matek... hned to nafotím a ukážu...
Odpovědět
Profilova fotka
st. katka: díky, no dělám to postupně, protože mám určitou představu a pak by to bylo moc narychlo, a znám se, že přes léto nestíhám, jelikož jsme pořád někde v luftu a na zahradě
Odpovědět
tak fotky přidány do alba co už doma máme... Taky bych chtěla někdy přes léto nestíhat... ale většinou nemám ani praci ani zábavu tak se jen flákám což je snad víc vysilující než makat o stošest... grafika přes léto nějak nefrčí... Ale letos se mi to aspoň bude hodit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
když tu napíšu že loni v létě jsem pomalinku začala dělat noviny, tak budu už úplnej cvok, ale máme je ;-) to v práci není moc práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo až takhle jo? To jsi fakt maniak, ale zase teď jako když to najdeš viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že máme v albíčku stejnou kytííí - ty ji máš hned tu první :-) . Už jsi se byla někde ptát na cenu a zda ty bílé kvítky (nejsem znalec květin, takže nevím, co to je za druh kytky :-) ) nebudou v září problém ?
Odpovědět
lowe: noviny se taky pomalu chystám dělat, ale moc nevím, co do nich psát a kolik stránek by tak měly zabrat...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už si noviny udělala..chybí mi teda jen nějak to ukončit, ale vyšlo mi to na 7 stránek...ještě jsem se nerozhodla, jak budou vypadat (jestli přeložit jako klasické noviny, nebo nějak hezky svázat A4) ale šlo to rychle a byla to zábava
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem právě hodila do alba naše oznámko,tak se když tak jukněte,snad se Vám bude líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,se nam to tu pekně rozjelo,co :-) Děkuju všem,co mrkly na líčení, opět mě to utvrdilo v mém původním plánu ;-) 8-) To Lowe:Asi máš pravdu,navíc jak to bude na tak dlouhem stole,bude to jiny a svatebni prostirani proste bohatsi byt musi..jinak ja jsem jasna tmavovlaska se zelenyma ocima,jen kolem panenky mam takovy hnedy slunicka :-D To jana1k:závidím blondýnam,už od malička jsem chtěla blond, ale je mi jasny,ze ma prirozena barva se ke mne hodí nejvíc 8-) jinak muj milacek ma tez dva obleky,jeden z tanecnich a druhy si koupil loni na promoci a ten si chce vzit i letos na svatbu..asi ho zaskrtim!!!To Polsko je fajn napad,jsme ted v Ostrave,tak to mame blizko,jestli tam pojedete,tak mi pak urco dej tip ;-) :-) a ja uz si s nim nejak poradim ]-( :-D Barbucha81:Diky za pochvalu a propo tys blondyna ci tmavovlaska? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Jana1k:Jani, takovej zavoj budu mit taky, ja ho mam teda z tam od nas , delali ho specialne na prani jedne slecne podle zavoje Andrei Veresove, ale maji ho urcite ve vice svateb.salonech a kdyz ne, urco to objednaj a nebo usijou,je to otazka par set korun a oni ty zavoje fakt maji ve velkym mnozstvi a vyjdou vstric,muj je myslim za 5ookč.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca.pelca. jo,za 500,-?? to já myslela,že to stojí víc...No psala jsem te co má inzerát (Ewulia),že šije závoje,ale ještě se neozvala,tak asi zítra. Ale už jsem se bála,že to bude palba (tak přes litr)... ;-) Jo a co se týče vlasu,tak já zase od mala chtěla tmavě hnědé vlasy i oči,jo,jo,vždycky chceme to,co mít nemůžem (i když v dnešní době barvení asi můžem),ale je fakt,že nechat si ztmavnout vlasy,mě hodně lidí odrazovalo....tak jsem furt blond.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: krásné oznámení ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jani oznámko je moc krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k:oznamko máte opravdu hezké helca.pelca:blondýna,která kdyby se nepomohla melírem každé dva měsíce,tak má barvu nebarvu :-| teď jsem si dotoho nechala prodloužit vlasy,ale žádná sláva,po svatbě to půjde na dobro dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: souhlas :-D ,bez melíru bych měla barvu jako sláma,sice přes léto mě to vždycky hodně ze světlilo,ale přez zimu,taká barva nic moc :-p .....Jinač,taky si nechávám dorůst vlasy do svatby,chtěla bych je mít rozpuštěné a jen trochu natočené,ale už ted mi to leze na nervy,taky se po svatbě chci jít ostříhat.....ráda bych mikádo ;-) ,jo ale skoro manža o tom nechce ani slyšet..... :-D
Odpovědět
jana1k: krááááááásnééé oznámko! Můj skoro muž je taky Tom a taky má malého Tomíka(6), ale s jinou maminkou... :-( PS: taky jsem psala ze jsem dala do alba zkousku na oznamka, ale nejak bez odezvy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je snad jediná výhoda, že v létě nám ty vlasy zesvětlají, jinak se musí melírek doplňovat ;-) . morche: Pro mě jsou ty tvé oznámka moc dětské, ale pokud se líbí tobě, není co řešit. Mám ráda oznámení, kde je fotka se snoubenci, jak to má Janička. Taky si budeme dělat oznámení sami a chceme se nafotit na zámku, kde bude obřad a to pak použít :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
noviny: mám 30str. ale mám tam spoustu fotek, takže tam na čtení toho není moc, vtipy a tak, prostě sranda st. katka: já jsem kdytičku ještě nezkoumala, bude mi jí dělat kamarádka, tak snad něco vymyslíme, ještě pořád nejsem rozhodnutá, jakou, jen vím barvičku a že chci růžičky janajk: oznámení je fakt super, nádherné a to chci vidět fotky ze svatby, protože jste krásný pár morche: taky tvé oznámení není tak nějak můj styl, sice nemáme fotku nás dvou, ale máme vyfocený zámek kde se budeme brát, aby to bylo trochu víc osobní, ale záleží na každém, každý je jiný
Odpovědět
Profilova fotka
morche: děkuju za pochvalu oznámka,potěšilo mě to. A kukla jsme ti do alba,a souhlasím s lowe,taky to není můj styl,jsem zastáncem oznámení takových,aby to bylo i trošičku osobní a šlo z toho rozeznat,třeba tváře (fotka),či místo obřadu (třeba nakresleno) atd.,atd....Snad mi rozumíš,klidně si ho takový nech (sama jsi psala,že škudlíte každou korunu,tak to chápu),ale máš tam moc těch ozdob. Barva celkem jo,ale nech to oznámení rovné (né těma vroubk.nůžkama),a jen to uprostřed nech zastřižené jak máš. Tu mašličku bych taky nechala (jen jednu),ale ty vystřižené "cosi" to tam taky nedělej,tak je to přeplácané..... Lowe: děkuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?