Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
tuli: tak to je super! Budu drzet palecky at to vyjde... My spolu sice bydlime ale v suterenu domu mych rodicu - mame jeden pokoj a koupelnu a je to na palici - obzvlast ten suteren (maly sklepni okynka a tak)
Odpovědět
Profilova fotka
to pritel ma privat kde ma v 3+1 jednu mistnost, spolubydlici jsou fajn ale proste to neni jenom nase...ale obcas si pripadam jak kdybych tu uz bydlela, prijedu uvarim, uklidim, vyperu..takze zas tak velka zmena to pro nas nebude:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky bydlení, ve svém je ve svém bydleli jsme v pronájmu 1+1 6 let, neříkám, že to bylo špatné, ale člověk si tam prostě nemůže udělat podle sebe ted máme svůj 3+1 a jsme max. spokojeni, ted tam budeme v červenci 3 roky, ty bláho to to letí
Odpovědět
Profilova fotka
jo zkoušela jsem dekoraci stolu, tak jukněte do alba čekám kritiku
Odpovědět
Tuli me tak nakazila ze uz asi 2apul hodiny nedelam nic jineho nez ze hledam bydleni :-)
Odpovědět
lowe: nejlepsi je ten rohliiiiiiiiik!!!!!!!! :-) Maximalne me pobavil - fakt skvely! Dodalo tvemu uzasnemu zdobeni i vtip. Nebo jsem hloupa a melo to jiny vyznam? Ale jinak je dekorace stolu opravdu moc pekna! Co je v tech "rulickach"? Ubrousky v talirich super! jj sikony rucicky jsou sikovny rucicky... Na kolik penez vyjde cca jedna ozdobena zidle, jestli se teda smim zeptat? PS: ted mi volal muz ze ho mam ve 4 vyzvednout v praci a zajedeme pro ty prstynky - boze ja jsem tak nervozni!!! A to me pred tim ceka jeste matrika! Klepu se jak ratlik uz od rana... PSS:nemate nekdo nejaky manual toho kdo ma co platit kdyz budou hlavnimi sponzory rodice?
Odpovědět
Profilova fotka
Manuál na to snad ani neni, dřív se říkalo, že hostinu rodiče nevěsty, pití ženichovi... já nevim, podle mě je to dnes už na dohodě. Naši nám nepřispějí nic, ženichovi rodiče slíbili, že hostinu zaplatí oni. my ten zbytek, prstýnky, šaty, oznámka... a tak to kolem...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: rohlík byl jen jako pro představu šunk. rolky, ale tu jsem nechtěla dělat, tak jsem tam dala jen rohlík(na strouhanku ;-) ) v ruličkách je menu, jedna židle ani ti nevím, ale na málo, pro 50 lidí jsem kupila jednu netkanou textili za 200,- a pak krepák na karafiátky 7 rolí po 8,- tak necelý 300,- na všechny ;-) šetříme kde se dá jo takovej seznam, dobrá věc, ale ti co si cálujou všechno sami, je to jedno, náš případ ale koukni do diskuze někde jsem to zahlédla
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: musím uznat,že jsis krásně pohrála. Máš to moc pěkné,fakt. No já nakoupila věci,mám už i pár foteček jak si to představuji,tqk to vše pak odevzdám té paní,co nám to bude dělat,a snad to i udělá :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: díky, já si vše budu dělat sama, nemáme to někde v restauraci, takže jak si to připravím tak to budeme mít, jsem zvědavá jak to nakonec dopadne
Odpovědět
ty jo, ta vyzdoba fakt moc hezka. a porad okukuju tve karafiatky, protoze jsem je zkousela delat podle navodu, cos mi poslala do IP a nekde musi byt chyba. Ty moje jsou silene hamatne a nemaji tak pekne vrstveni jako tvoje :-( jestli to nebude rukama, toz nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
jankabr: co je hamatne? nevím já je dělám ze třech plátků krepáku a pak je postupně dávám k sobě a tím se řasí, nevím, nic mi na tom složitého nepříde petunia: tak mám konečně čočky, včera dobrý nandala jsem je u doktorky i vyndala docela v poho, ale dnes je prostě ne a ne vyndat, nemáš na to nějakou radu, jako zkušenější?
Odpovědět
Článek se načítá
holky katastrofa - muj muz ma damskou velikost ruky takze ty naadherne prsteny co jsme sli v pondeli koupit mit nemuzeme - damsky je tenoucky a na jeho tenkych dlouhych prstech vypadal blbe :-( JSEM ZOUFALA, ja je taaak moc chtela a za 4tis. se 3ma brilintama na obou je to zadarmo :-( Kdyz si nechame udelat jakekoliv na zakazku tak budou stat tak 3x tolik :-( Ja tak moc chci tyhle :-( Ale pozitivum pondelka (jinak den plny katastrof) bylo, ze jsem vyzvedla na matrice papiry, vyplnila je a on je normalne podepsal... Jako by se nechumelilo... Mam radost - evidentne to mysli vazne! Ale reknu Vam, jak jsem psala do kolonky spolecne jmeno to svoje nove mela jsem co delat abych udrzela slzicky! Holky ja se fakt budu vdaaaaaaaaaaavat! :-) Pomalu tomu zacinam vic a vic verit a uvedomovat si to... A tim padem jsem nervoznejsi a nervoznejsi!
Odpovědět
tak to moc gratuluju :-) vsechno bude dobre a ve svatebni den uplne nejlepsi, uvidis ;-)
Odpovědět
ono s tema chlapama je to fakt nekdy dost potiz, ale vysledek pak stoji za to. A s tema prstynkama - nerada bych se opakovala, co tu uz zaznelo v nekolika diskuzich, ale ... zkusila jsi p. Kouřila? Treba nabidne dobrou cenu.
Odpovědět
Kdo je pan Kouril? Kde ho najdu? Ma web? Posles mi prosim neco blizsiho na IP? Dekuju mockrat!
Odpovědět
lowe - no presne - tri platy krepaku na sebe, pak je poskladat do harmoniky a uprostred prevazat, prehnout a rozebrat jednotlive platy. Je to tak? Morche - kontakt poslan do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche tak to je super ze uz to mate podepsany, my uz konecne prstynky resime uz nam poslaly rozpocet a mely by byt za 4000(coz je na titan docela dost )...a porad resime bytecek, ten v pondeli byl des takze porad hledame, ale sehnat 2+1 (2+kk) v Brne kolem 1500000 je skoro neresitelnej problem...navic pritel je z domecku takze ma alergii na velky sidliste a vysoky panelaky, nemam to s nim jednoduchy:-)
Odpovědět
Jani levny teda moc neni... A navic bysme radeji ocel nebo titan... :-( Ale uvidime... Tuli: das mi kontakt odkud mate prstynky? Zkusila bych to i tam... Jinak s tim bydlenim to je problem, ale zkuste lisen ta neni tak desna jak jiny sidliste....
Odpovědět
Profilova fotka
my objednavame z e-prsteny.cz , a na tu lisen zkusim kouknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím se k vám do klubu ;-) Termín máme jako vy, obřad bude v Kamenickém Šenově a zatím toho moc nemám :-N Jak jste na tom vy?? dočítat nebudu, to se nezlobte :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jankabr:přesně tak jak říkáš, jen já je pak rozebírám dokola morche: zkus se podívat goldex ty mají taky ocel a jsou docela levné, mají i akce ahojky makak21 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak: ahojky,tak my máme klasicky hospu,šaty,kapelu a fotografa ;-) ,na oznámko jsme se byli fotit v pondělí,takže za chvílku už asi bude,na prstýnky se chystáme snad příští měsíc, oblek+boty na skoromanžu se bude kupovat asi až v létě, no a koláče,cukroví,dort,minizákusky + kytky to stačí až 1,5 - 1 měsíc před svatbou.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Mam pocit, ze mi neco porad naznacuje ze tu svatbu mame zrusit :-( Maminka mi prave oznamila ze hodlaji zaplatit jen hostinu a my s muzem nemame vubec penize... Z mladistve nerozvaznosti jsme si nadelali dluhy a tak ted splacime a splacime a na setreni uz nyzbyvaji korunky... Takze nemame ani na saty ani na prstynky ani na obrad... Za tech par mesicu nemame sanci nasetrit a to se nektery veci museji platit hned :-( Takze to momentalne zase vypada, ze budeme muset zrusit svatbu protoze to proste nemame z ceho platit... Myslim ze to meli rict rodice uz na zacatku a ne po 2 mesicich planovani, moc dobre vedi jak na tom jsme... ale mam trochu pocit ze leva ruka nevi co dela prava, jestli mi rozumite....
Odpovědět
jinak jsem si vcera na sluzebce v jihlave koupila nova prsa do satu :-) hodila bych vam fotku, ale asi by to nebylo ono... takze uz mam boty a prsa ale to trochu nestaci, jen takhle jit nemuzu ;-) Hlavne ze se pak budu mit kde opit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche\: tak na todle nevím co psát....Nejlepší by bylo,todle narovinu říct těm rodičům...jak na tom jste jsi psala,že ví....tak co. Jinou možnost nemáte. =-)
Odpovědět
Jani ja taky mame obratem rekla ze teda nevim co resime, ze na nic nemame...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: kvůli penězům to nevzdávejte, dá se na spoustu věcech ušetřit, dá se kupovat a platit postupně, už teď. Nebo zkus navrhnout rodičům, ať ti půjčí, pak to z peněžních darů můžete vrátit. Když to začalo jít, nevzdávejte to . . . . . ! ! !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme na tom jako morche, ale naštěstí nás rodiče spíš i trošku do svatby nutí :-N (ne že bysme nechtěli, ale není to pro nás středobod :-D) a finančně pomůžou, že pokud se nevezmeme teď, tak zase dalších pár let ne :-D Máme 9měsíčního chlapečka, ale nějak se to musí zvládnout...my máme zarezervovaný termín a mám koupené šaty x-) Jinak jídlo a oblek pro skoromanžu budu řešit až v létě. Hostina bude u našich...mají velký dům a zahradu, takže taková domácí svatbička...fotit bude brácha a kamarád...prostě musíme improvizovat, peníze na stromech nerostou, ale i kdybych tam měla jít bosa, tak se letos vezmeme ;-) sice je to (většinou) jen jednou v životě, ale u nás jde spíš už jen o formalitu, nijak extra to nehrotíme :-)
Odpovědět
no kdyz si predstavim, ze na svatbe, kterou planuju uz asi 20 let, si to nebudu moc uzit tak jak mam vysneny tak mi moc pekne neni :-( nemam za co koupit prstynky, za co si pujcit saty, z ceho zaplatit obrad na Spilberku, nemam na oznamka, na kadernici, na kosmeticku, na fotografa, ... a rozhodne na to nezvladneme nasetrit... Nalicit se dejme tomu zvladnu sama, jsem snad profik ale licit sama sebe ve stresu nebude asi lehky - ruce se mi klepou jako blazen jen na svatbu myslim natoz v ten den... kadernici budu snad mit kamosku ale v srpnu se ji maji narodit dvojcatka tak vubec nevime jestli bude moct... fotky bych moc chtela nejake uzasne, ale to budu mit asi smulu :-( Chtela bych mit peknou pamatku vzdyt se hodlam vdavat jen jednou za zivot :-( Oznamka si chci delat sama, ale i tak dam aspon 2500 za material :-( takovouhle depku ani nepamatuju kdy jsem mela (a jestli vubec)... Nechcete me nekdo vzit na kafe at se vzpamatuju? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?