Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia, katalines děkuji, už jsme spolu dost dlouho letos v září máme 10 let, ale spečetíme to až příští rok, mě se prostě líbí víc ty 9, a taky letos bychom to ani finančně neutáhli Katalines: vyprdni se na příbuzný, jinak se nedoplatíte My pozveme jen příbuzné se kterýma se stýkáme, navštevujeme je a pár kamarádů, i tak je jich dost počítám tak 40-50 ještě přesně nevím, ale kdybych měla počítat všechny tak to vyjde okolo 100 Raději si necháme penízky na svatební cestu a šaty mám jen představu, zatím jsem nikde nebyla, ale moje bývalá spolužačka vozí šaty z číny a usa, takže se s možná domluví, a pěkné šatičky a jsou k zakoupení levněji než si je půjčíte
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: když já nevím, co bych s nimi pak dělala... spíš si je půjčím... je to fakt, že je všechno strašně drahý... proto si většinu chceme dělat sami... babičky napečou, navaří a známý dělá úplně výborný masíčko na ohni, tak mu svěříme úkol nejvyšší - grilování prasátka... jsme oba z malých měst, tak to chceme udělat prostě a jednoduše, stejně se na svatbě lidi chtěj najíst a napít... když to řeknu takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia je to tak, stejně se chtějí většina najíst a opííít taky hodně věcí udělám doma, a tetička Bobina nám napeče, už mě přemlouvá k svatbě asi 5 let, takže na vánoce 07 jí mamka volala, že bude konečně svatba tak už vymýšlí co všechno udělá peče výborný svatební koláčka mnam, a rolády a dort mi taky udělá, co se týká oběda tak to uvaří mamky známá, kuchařka tak jsem z malého města, vždyt Manětín je malinký a přítel ten je z vesnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: jj, já bych ani nechtěla svatbu ve stylu american lovestories... 100 lidí na hostině v nóbl restauraci... pár nejbližších, těm je jedno, kde to bude... a my si to chceme prostě jen užít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přestě má slova, taky jsme přemýšleli koho pozvat, a nakonec jsme dospěli k názoru jak jsem už psala, stejně by nás polovina lidí pomluvila, tak co my budeme mít obřat u nás na zámku, ale to už víte, no a pak se všichni přesuneme do jídelny, a tam to už bude soukromí a prostě tak jak si sami uděláme den možná dva jestli mi to udělají k vůli předem si to tam připravíme a bude
Odpovědět
možná by bylo nejlepší, vzít jen svědky rodiče a hotovo, aspoň bych neměla žádné nervy a stresy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katalines, hodně lidí nám tohle říkalo, ale to mi zase nechceme, já bych chtěla být alespon jedno v životě za princeznu, ikdyž to s mým poprsím půjde asi horko těžko |-| zatím mi přípravy nevadí, horší bude vybírat si šaty dnes si pomaličku dělám vývazky docela mě to baví mám jich asi 25
Odpovědět
já jsem si vždycky přála velkou svatbu, mít kolem sebe hodně lidí, ale... uvidíme jak na nakonec vyřešíme
Odpovědět
s výběrem šat se taky trošku bojím, myslím, že to ebude vůbec jednoduché :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, taky to tak vidím, ale těch 50 lidí co tak budeme mít taky je už spousta lidiček moje kamarádka měla svatbu loni a měla si 120 lidí ale nebylo to ono, lidi se mezi sebou neznali spousta z nich byla z ciziny, ještě to měla udělané na místě kde byl obrovský sál, výčep i bar, takže lidi se rozprchli a byli určitý skupinky lidí, to se mi vůbec nelíbilo a ještě za to dali takovej balík to já nechci, to je raději narvu do té naší jedelny kam se vejte max. 80 lidí, dá se tančit a tak, a prostě budou všchni pohromadě my máme tu výhodu, že jak už jsme spolu tak dlouho, že už se příbuzný znají takže nevidím ani překážky v zábavě
Odpovědět
tak to určitě, to je výhoda...
Odpovědět
ikdyž u nás by to taky takovej problém být nemusel, většina příbuzných je z mý strany a to se všichi znají a jen pár lidiček od přítele... no jo, prostě sme velká rodina - lépe řečeno mám hodně početné příbuzenstvo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katalines, i ostatní píšu z práce a už končím zítra mám dovču, ale v pondělí to tady zkouknu tak se mějte všichni mooooc fajn a užívejte sluníčka, když nám tak krásně svítí, ne jak v číně....smoooogg
Odpovědět
lowe, krásný sluneční víkend pááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,my jsme velka rodina taky a od pritele je jich jeste vic. bude nas asi 90 ale nastesti se se vsema vidame a vsichni jsou fajn;tak doufam,ze problemy nebudou;-) ono fakt zalezi na lidech. muze jich byt 10 nebo 100 pokud jsou vsichni v pohode tak je svatba super. my reda meli trosku problemm naji pro tolik lidi misto,ale nastwsti se podarilo;-)
Odpovědět
iivet, a kde budete mít hostinu, v nějakém hotelu, nebo vyloženě jen restaurace?
Odpovědět
Profilova fotka
mame to v hotelu s velkou,castecne zastresenou terasou kde bude i obrad(takze muze klidne prset;-)),je tam hriste pro decka,bowling a úbytovani. poradaji tam velky svatby tak rikal ze 90lidi nebude problem. a vy to mate kde
Odpovědět
no my hostinu ještě řešíme ...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja strasne dlouho hledala vhodny misto a porad byl problem s kapacitou. chtela jsem vse v jednom aby se nemuselo prejizdet. no hledala jsem fakt dlouho,ale s vysledkem jsme zatim moc spokojeni. drzim pesti i ttobe;-)
Odpovědět
iivet , díky
Odpovědět
iivet, 100% jistý termín + místo hostiny už chci mít za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu,to jsem chtela mit taky jisty jako prvnii. ten zbytek uz se nejak poresi. zezacatku kdyz jsme objizdeli ty mista tak jsem si pripadala trosku divne kdyz jsme rikali ze svatba bude za rok,ale vsichni provozni nam rekli,ze je dobre,ze to resime tak brzo. a vas bude taky tak hodne
Odpovědět
no mě v jednom penzionku řekli, že rezervace minimálně rok dopředu, ale že potřebují vědět počet lidí už teď, což v tuhle chvíli ještě netuším, ale už to taky snad brzo nějka pořešíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dámy, jsem tu chvilku nebyla a vy jste se takhle rozjely :-) super... no termínek už máme jistý na 95% paní si nás napsala a před koncem roku si už jen zavoláme a potvrdíme to na obou stranách... jen pořád nevíme kde tu hostinu... na oběd nás bude málo a pak to asi bude u rodičů na zahradě... jen pár těch nejbližších známých...a těm je jedno kde to bude, nehrajem si na bohatý ... ani nejsme
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevite jak je to s tim n.asim datumem? je to stastny datum z hlediska cisel? dnes v tv rozebirali 8.8.08. ne ze bych na to verila,ale jen tak pro zajimavost;-)
Odpovědět
iivet , no to by mě taky zajímalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No trochu jsem se čísly a numerologií jeden čas zabývala... důležitý v týhle sestavě je ten fakt, že když si uděláte mřížku nevyjde vám izolovaná jednička, která znamená špatnou komunikaci, tak bych z toho vyvozovala, že v oblasti komunikace bychom s manžely neměli mít problémy :-D dvojka je intuice, ale to nevím jak bych asi využila... a tři devítky dávají vysokou úroveň inteligence... jinak je to braný spíš podle numerologie dat narození, ale stejně je to pořád dokola to samé... oni nám k tomuurčitě ještě něco řeknou víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau,to zni zajimave. diky za info ;-) to co rikali o tom dnesnim datu neznelo moc lichotive.
Odpovědět
no není to špatné, ale ikdyby nevím, jestli bych kvůli tomu měnila datum, asi né .... tohle je tak pěkné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,presne tak, ale kdyz nam to tak nejak vychazi i priznive podle cisel tak to potesi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?