Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako seznameni rodicu navzajem, i po 4.5 letech se neznaji, jsou z daleka tak se uvidi poprvi, snad to dopadne dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tuli to je mazec... taky bych se jim na to vyprdla... doufám, že u nás se už nic tak radikálně měnit nebude! Oznámka natištěný ještě nemám, ale mám v počítači uložený obrázek, jak bychom to chtěli a teď shánim nějakýho šikovnýho grafika, kterej by mi to připravit do nějakýho formátu, abych to pak mohla hodit do tiskárny a nemusela za grafika platit jim nehorázný prachy...
Odpovědět
Profilova fotka
tul. tak to jo, já myslela ty a oni petunia: já si ho dělala sama, je jednoduché a nám to stačí, nelíbí se mi ty přeplácané, zlaté a tak
Odpovědět
Profilova fotka
holky: krásné velikonoce plné sluníčka a klidu
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky jen jednoduchoučký, ale nejsem grafik ani s těma jejich prográmkama neumim, tak ukážu obrázek a ať mi to stvoří :) chci jen oranžovou kartičku a do toho vložit klasickou bílou a oranžové písmo...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chytrazena.cz/gal/fotky37/... Veselé svátky jara :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, doufam ze vas vsechny poradne vyslehaly:-) v sobotu probehla seznamovaci akce nasich rodicu a dopadlo to jeste lip nez sem cekala, vypili 4 lahve vina takze meli fakt super naladu a kdyby sme je nezahnaly tak asi ani nejdou spat:-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... ahojda kočky jdu se pochlubit :-D zítra jedu s tímhle na soutěž,fotek je tam víc
Odpovědět
Profilova fotka
petu: já taky nejsem grafik, udělala jsem to podle sebe, nic víc tuli: od přítele jsem dostala jen symbolicky jinak ta večeře je super, myslela jsem na teba, aby to bylo OK, tak se povedlo ;-) treisi: tam nic není:
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: v čem jsi to udělala? v malování to udělám taky, ale myslim, že v profi tiskárně to pak bude vypadat blbě...
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlasim pozitivni zpravu, mame misto obradu, takze v 11 v zamecke kapli v Oslavanech a cele me to bude stat jenom 1000 na matrice a zamek nic nechce, takze nakonec velka vyhra...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss. tak to gratuluju ;-) ,nakonec vám to vše vyjde podle plánu.....Máte to za super cenu,skoro "zadarmo".... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu: jestli myslíš oznámko, tak ve wordu, a ostatní tiskoviny tam dělám taky tuli: moc gratuluji, to je super zpráva
Odpovědět
tulikiss: tak to jsi to vychytala - za Špilberk, kde to chceme my chtějí 1000 na matrice + 7000 svatební agentuře, co to tam pořádá... Bez ní to asi nepůjde - to mě celkem žere, protože ji fakt k ničemu nepotřebuju :-( Ale už bysme to měli začít asi organizovat aktivněji...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak u nás v Ratibořicích to bude taky stát 1000 na matrice a plus k tomu 3 a půl za nájem zámku, což není tak moc a budem to mít podle sebe, sepíšeme smlouvu přímo s kastelánem a oni to tam připraví, naštěstí žádná agentura...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: a kde budete mit hostinu? dneska vecer pridam fotky ze zkousky liceni tak mi drzte palecky, mam z toho docela strach protoze ja se normalne moc nelicim max. rasenka a to je vsechno, tak sem zvedava co se mnou provede
Odpovědět
Profilova fotka
morche koukala sem na saticky a me se nejvic na tobe libi ty druhy a pak ty posledni.. pokud se nepletu tak lowe bude mit trochu podobny tem poslednim, ted o vikendu sem je videla i nazivo na neveste a i kdyz to neni vubec muj styl tak musim rict ze jsou krasny...
Odpovědět
tulikiss: hostinu jeste nevime... Mamka neco vybrala ale tam se nevejdou vsichni ti lidi ktery tam chce (a ja nechci)... Me se libi restauracka primo na Spilasu, ale ta asi draha podle jidelniho listku (http://www.vinarna-spilberk.wz.cz/)... Saty se mi taky libi ty posledni asi nejvic a hned pak ty druhy... Mam cas do pristiho patku na zamluveni... snad se rozhodnu dobre... U Lowe jsem saty v albu nenasla ale ukradla jsem ji dortiky :-) Uz vim jiste ze budu mit jeden z tech bilo cervenych - do tech jsem se tak zamilovala, ze i saty tomu prizpusobuju... Neni brzo na liceni? Ja teprve zacala s pripravama a kdyz vas tu vsechny vidim tak mam hruzu v ocich ze jsem ve skluzu... Co bych uz mela mit za sebou? petunia: to mate za pulku, to je super! na druhou stranu je pro me to misto tak dulezity ze rodice proste pupnu o nejakou kacku navic, doufam - jsou uzasni a velkorysi. Jen doufam ze nez se bude zenit bracha uplyne dost casu a oni znovu nasteri ;-) Vypadá to že budeme mít kolem 50 hostů, tak jestli víte o něčem príma v Brně sem s tím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak se taky přidávám do skupinky nevěstinek na 19.9.2009 :) svatbu budeme mít v Kroměříži na radnici a pokud se tady najdě nějaká z Km tak ráda pokecám a prokonzultuju představy ;-)
Odpovědět
Holky ja se bojim ze budu na sve svatbe brecet... Jsem desna citlivka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche, já jsem taky citlivka... tak plánuju, že si zabulim, jak budu dojatá a šťastná, dle mého názoru se nic neděje, je to přirozený jev, my holky jsme prostě větší cíti než mužský a která neni, tak kecá!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu taky bulet jak zelva:-), pridala sme fotku z liceni ale neni na ni nic moc videt..nakonec to bude uplne jinak nez sem myslela ale sem spokojena..
Odpovědět
Profilova fotka
joo,to ja beztak budu taky bulet,byla jsem už na hodně svatbách,a to jsem vždycky řvala :-N ....Tak si říkám co budu dělat na své??? :-D Bojím se spíše,že budu před obřadem hodně nervozní,a to se mi vždycky klepou nohy....určitě než půjdu z domu,tak půlka slivovičky to jistí ;-) ,jo a chlapy (ženichy)už jsem taky ciděla bulet.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak zas po dloooouhatananasky dobe ;-) :-) koukam,ze jste nezahalely a jsem pekne pozadu...pomalu dostavam depku,ze nestiham :-( ...k tomu buleni - ja si stopro rozmazu mejkap,brecim pomalu i pri reklame chacha :-D ... to Tulikiss: nadherny saticky,taky jsem o takovych uvazovala,ale nakonec zvitezily satky s trosku vetsi sukni..proste jsem se v nich citila vice jako princezna :-) ...jo a mas nadherny pihy,mne se to strasne libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem prihodila na albumek fotecku z Lednickeho parku,kam se budem pri obradu divat..romantika :-) a sebe s jarnim licenim..neco takovyho neutralniho chci asi i na svatbicku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
P.S.: uz máme konečně zajištěný potahy i s mašlema...nakonec bílá s bílou...dá se to pak jakkoli kombinovat,ne?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: my se konečně dokopali zamluvit hospodu a nakonec z toho vylezem vítězně, páč si jen nadiktujem, co jak budeme chtít a o výzdobu se postará sám pan majitel :D což je super :) a i na to naše prasátko na ohni se dostane, což je taky bomba :) teď už jen objednat prstýnky a oznámka, vybrat ženichovi oblek a pak už jen a jen platit a platit... a máme to z krku :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste na to vyzráli :-) uplně závidím ;-) :-) ta vyzdoba je dost zdrzovacka a nervovacka :-p akorat to placeni...nenauctujou Vám to zdobeni?
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme, jak se dohodnem, ale pán říkal, že si to pak stejně nechá pro další, co půjde ( takže krom živých květin všechno...) a ty ubrousky za pár kaček nás už nevytrhnou, si myslim :) bude nás 50, takže se to ztratí :)
Odpovědět
Profilova fotka
morche: mě se na Tobě líbí nejvíc 1 a 2, dělají ti krásnou postavu no a pak ty poslední, ale ty sluší a líbí se téměř každému, i u mě to byla láska na první pohled a po zkoušení bylo rozhodnuto v albu je nemám protože to má být překvapení vidělo je jen pár lidiček, přítel netuší vůbec holky zkoušela jsem dekoraci stolu, tak až si to stáhnu z mobilu přidám do alba a budu čekat připomínky jinak aktuálně řešíme prstýnky, je to boj, přítele jako vždy moc nezajímá, ale nosit ho prý bude ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?