Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
já jsem řekla,že ještě něco smažou a jdu z beremka
Odpovědět
Profilova fotka
Cau zlaticka,tak jsem tu po dlouhé době zpět a zjistuju samy katastrofy....ty fotky jsou teda blby...ale zas na druhou stranu je chapu,ze maji urcity narizeni,ktery museji dodrzovat,ale v tom pripade zas nerozumim tomu,ze mi smazali jen neco...z tech co porusuji jejich kodex :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak uz jsem si vybrala saty,ale bohuzel je sem nemuzu dat,protoze ja se v nich fotit nesmela,abych mela svou fotku bez oznaceni prodejce a tu s oznacenim prodejce sem dat nesmim.... :-S coz me mrzi,chtela jsem znat vas nazor...byla jsem totiz dost na vazkach..vsechny mi pripadaly nadherny,kdyz jsem je oblikla,normalne moc saty ani sukne nenosim,spis chodim sportovne,rifle - triko - mikča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak to gratuluju, že máš šaty, to máš blbý, že ses nemohla vyfotit, to u nás jsme fotili... a já bych se fotila ještě i klidně víc, v těch šatičkách je to super pocit :)
Odpovědět
Profilova fotka
mě zatím nic nesmazali, ale taky tam ám pár fotek, který mají označení autora nebo firmy... tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nam to tu vazne,holkyyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi neni nic novyho, u me bude asi tak za 4 dny, saticky uz jsou na ceste z ciny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: teda, tak to se těším až se pochlubíš fotečkama :-) my byli včera na plese...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ty fotky už mám taky zredukovaný! to je mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
tu tuli:Az z Ciny,no pak to sem musis prsknout,to si nenecham ujit :-) !!! Ja budu muset zmenit ladeni vyzdoby,ty my satky jsou bilo stribrny a vyzdobka je bilo zlata..este by mozna slo jen dodat stribrnou,ale nevim,jak by to vypadalo,jestli by to nebylo moc...tu Petu:A jakej byl plesik?My se chystame 14.3.na maskarni,to bude taky jizda,pak sem dam nejakou fotecku 8-) ...jen jestli me poznate ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca: plesík byl docela v poho, byl od přítele firemní ale pařili jsme nakonec jen se známýma od nás, co spolu kluci dělaj a byla sranda, pokecali jsme a zatancovali a po půlnoci jsme jeli domů, tak akorát :-) ale pořád jsem váhavej střelec při výběru prvního svatebního tance... no nevim no, třeba ještě něco stihnem v tanečních :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tance já se děsím,jak se mnou začne smýkat,kdokoli na koho nejsem zvyklá,zatuhnu a i kdybych to uměla sebevíc,motám se,jak kača v čepici...asi dám panáka to půjde pak snad samo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to by šlo :-) my se chystáme do tanečních pro páry, tak snad ještě něco stihnem před svatbičkou...já osobně byla v tanečních normáních dvakrát a jednou s ex přítelem v pokračovacích, ale jsem taková trubka, že sama to umim, ale vysvětlit to dál neumim...
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo to jeste nezjistil z fora zari 2009 tak uz mam v albu fotky satu....
Odpovědět
Profilova fotka
dala sem do alba navrh oznameni tak cekam na kritiku...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: vtipný :) pěkný :)
Odpovědět
Profilova fotka
jenom doufam ze to prarodice prezijou,teda hlavne ty z pritelovi strany protoze ti moji jsou vpohode
Odpovědět
Profilova fotka
co by ne :) je to vaše svatba ne? taky jsem to nejdřív řešila a pak budoucí tchyně povidá že to přežijou,ať si to uděláme podle svýho...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu dnes poprvé zaregistrovaná. Máme vybraný termín 19.09.2009 a nestačím se divit kolik vás tu je. Potřebovali bychom nějaký typ na místo. Chceme církevní sňatek buď v Praze nebo mezi Prahou a Vysočinou. Nemáte někdo nějaký dobrý typ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Karu, tak tě mezi námi vítám :-) typ na místo v okolí Prahy ti bohužel neporadím, my jsme z východních Čech... což je trošku z ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
holky chystate se nejaka do Brna na veletrh?
Odpovědět
kdy je?
Odpovědět
Profilova fotka
ted o vikendu
Odpovědět
kurňa :-S My stěhujem v sobotu nábytek :-( Leda,že by jsme jeli v nedělu
Odpovědět
Profilova fotka
to me to ceka v sobotu ale moc se mi tam nechce
Odpovědět
kašlu na to,mám zánět průdušek,ještě by se to zhoršilo...v Olomouci asi nic :-( nebude
Odpovědět
Profilova fotka
to netusim...
Odpovědět
Profilova fotka
karu: ahoj, to je dost široký pojem mezi Prahou a Vysočinou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To tuli kiss: saty se mi nejvice libi pate...no a oznamko je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem z jižní Moravy..takže s kostelíkem u Prahy taky neporadim :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?