Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
my to budeme mít taky o něco dražší, protože přítel je jako cizinec
Odpovědět
Profilova fotka
už jdu dom, tak se možná ozvu v pondělí, píšu z práce tak hezký víkend
Odpovědět
tak to je super
Odpovědět
jo jo, Tobě taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: No nám paní na matrice taky říkala, že se změní poplatky na příští rok, no, ale prý tak o tisícovku... ale tohle po nás nikdo nechtěl, taky se budeme brát mimo naše trvalý bydliště, ale na to se nás nikdo neptal a paní na matrice říkala, že to s poplatkama nemá nic společnýho...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mě řekla toto, ale záleží město od města jak to má ve vyhlášce, a v Manětíně mají toto, takže fakt záleží jen na to jak to mají udělané a stanové úředně
Odpovědět
tak jsem se dneska ptala v jednom penzionu na hostinu + ubytování, a paní mi řekla, že pokuď mám zájem, tak si to mám rezervovat už teď. Že berou rezervace rok dopředu =-) Ale už teď bych měla vedět pro kolik lidí, což v tuhle chvíli přesný počet netuším :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to katalines: jj, my se byli divat na par mist a 3jsme si rezervovali a mame se rozmyslet do konce roku a dat jim vedet. Myslela jsem si, ze si budou klepat na celo kdyz to resime tak dopredu, ale vsichni byli uplne v pohode, a naopak rikali, ze kdyz je to tak pekny datum tak ze jedine dobre ze to resime uz ted.
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, asi to fakt bude chtít brzo... jenže my zatím nemáme žádný dobrý místo... :-( no musíme hledat, čeká nás dovča, a zůstáváme tady, tak snad něco objevíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já vím kde, a i koho pozveme, už to mám docela promyšlené. Jediné co nevím je jakého fotografa a jestli vůbec objednat kameramana
Odpovědět
Profilova fotka
my kameramanam urco mit nebudem- ze svateb kde jsme byli nam dost vadilo jak se tam kameraman motal a ty vytvory do jednoho byli silene kycovity tak jsme se rozhodli ze spis priplatime za fotografa a video mit nechceme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme známýho fotografa a i kameramana, tak snad se s nima bude dát rozmně domluvit... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já si taky nejsem jistá tím kameramanem, spíš to bude někdo z přítomných hostů a uděláto formou home video, než si složitě a za draho vybírat kameramana, a pak stejně většina lidí chce vidět fotky, takže jsem taky zajedno s iivet v tom, že lepší si připlatit za fotáka, už mám pár typů, ale pořád se ještě nemůžu rozhodnou
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: všichni zatím říkaj času dost, ale já mám za to, že je lepší to mít radši dřív a pak třeba jen potvrdit a mít hlavně klid...Zařizovat něco na poslední chvíli nemá cenu...
Odpovědět
jojo, hlavně když máme tak krásný datum :-D
Odpovědět
u nás bude kameraman někdo z domácích, radši si taky připlatíme za krásné profi-fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, datum je krásný...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo datum je moc krásný a my ještě k tomu budeme s miláčkem přesně 11 let, takže budeme slavit dvojnásob, a on si to bude tak lépe pamatovat 8-) jo kamery se asi fakt zhostí někdo z hostů, a jsem taky pro profi-fotky Petunia: raději taky dělám věci dopředu , než pak nesehnat co bych chtěla, to ať mi to raději leží půl roku ve skříni
Odpovědět
lowe , tak to je pěkný... 11let to ž je opravdu kus života :-D :-D
Odpovědět
holky, už víte kolik asi budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: já byla v neděli u budoucí tchýně a s úsměvem mi sdělila, že to počítala a jen z jejich strany bude třicet lidí ;-) tak jsem se zasmála taky a říkám, že to vůbec nevadí, protože já budu mít z rodiny jen babičku s dědou a tetu se strejdou + svědkyni s přítelem, víc ne...takže to bude tak do těch 50 lidí, páč zatím nevíme jak kamarádi, ale oběd chceme jen s rodiči a prarodiči a svědky, pak nějakou grilovačku ožíračku se všema...
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: teda, 11 let... pěkný
Odpovědět
petunia,no já právě nevím, buď nepozv nikoho z příbuzných jen rodiče, svědky, sourozence = cca 20 lidí, nebo pozvu všechny příbuzné a to bude skoro 100 lidí :-N tak mám takové dilema, od přítele bude tak 10 lidí
Odpovědět
petunia, kdy tak plánuješ jít vybírat šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
no už jsem byla včera koukat po prvních, ale všude mi říkali, že by to chtělo nejpozději v březnu, že mám ještě aspoň do konce roku vydržet, než přijdou nový kolekce, všude zatím docela fajnový přístup :-)
Odpovědět
nejpozději v březnu? :-o a já si myslela, že když půjdu už teď, že na mě budou koukat jak na blázna :-D
Odpovědět
ikdyž, teď je hodně svateb, tak by asi fakt bylo nejlepší začátkem roku, aby ještě bylo z čeho vybírat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky říkali, že už to chystají, páč 8.8. ...takže to je prořídlý... ne, chce to tak za týden dva třeba to jít omrknout znova, kdyby měl někdo třeba zrovna půjčené, abych viděla fakt co nejvíc...
Odpovědět
jo jo, asi taky budu muset někam vyrazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj, pomalu už si to chci oběhávat, aby byla představa co a jak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?