Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe ti zavidim bych si to klidne zopakovalo, docela me to bavilo...
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky bych šla klidně ještě jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? tak to jsem zvědavá co na to budu říkat já, já jsem hroznej stydlín, a ještě k tomu nemám ideální postavu, tak nevím, mám z toho docela obavy
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a ktera zenska tu idealni postavu ma...vazne se neboj ja sem taky mela strach ale az je zacnes zkouset a uvidis ze to vubec neni spatny tak to z tebe spadne a zacnes si to uzivat...
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím, nejsem zrovna typ co nosí šaty, spíš jsem sportovní, no uvidíme, snad to bude jak říkáš
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: taky moc šaty a sukně nenosím, ale pro tuhle příležitost mají spoustu modelů i lehčích, než honosné rób s několikametrovou vlečkou :-) i když já si jedny s vlečkou vybrala, ale mám výhodu štíhlé postavy, takže to vypadá dobře :)
Odpovědět
jdu se na Vás kuknout:) Lowe jak jsi dělala ty velké vývazky,prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe,tak Ti budu držet palce na zítra.Já za 14 dni jedu do té Plzně,tak se docela těším,ale na druhou stranu nechci mít velké očekávání,abych nebyla zklamaná-což já jsem při zkoušení zatím byla :-( Ale Tobě to určitě dopadně dobře ;-) PS.už jsi začala chodit do solárka?Já se né a né dokopat.Tak že jsem bílá jako sněženka :-N Treisi:dívala jsem se,že jste tedy posunuli svatbu,ale nijak o moc,tak že jsi stále v plném proudu zařizování?Zvládnete to i potížema nebo se to zlepšilo?Tak držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: tak povídej, jak to u vás vypadá :-)
Odpovědět
barbucha81: už je vše lepší,děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi to je taky dost ze si na nas vzpomenes:-))
Odpovědět
tulikkiss:co šaty? petunia: no normálka :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uz se sijou tak doufam ze uz brzo budou na ceste, dneska sem to pocitala a kdybych je objednavala ted tak bych zaplatila o 3000 vic takze sem to vychytala:-)
Odpovědět
tulikiss: tak to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
to vis krize tak zdrazujou a navic sla od ledna libra nahoru o 6-7 kc
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: takže fakt vyrážíš do Plzně, já taky už zítra, tak jsem na to zvědavá, jak dopadnu treisi: já ho neumím popsat, dělala jsem to podle zvětšeného vývazku jedné z nevěst, a obtahovala si tužkou jak ohývala mašli, neumím to popsat, fakt promiň
Odpovědět
Profilova fotka
tresi, lowe: no z těch větších vývazků mám taky trošku vítr, ale zatím nemám hotové ještě ani ty malé, takže uvidíme :)
Odpovědět
už jsem na tu velkou přišla po prozkoumání asi milionu fotek :-D :-D :-D Malé už skoro mám,má jich být 45 a já mám 35 takže ještě desítku a hotovo,pak půjdu na velký. Všechno to šiju a přišívám korálek...já si od toho šití neodpočinu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: aspoň máš co dělat, taky bych se do toho měla zase vrhout :) mám jich mátt 50 a mám půlku ... sice je čas, ale pak si říkám, že budou jiný věci na starost, třeba výzdoba a tak :) tak abych tohle měla ready :)
Odpovědět
petunia:no já mám těch 45+ 6 velkých a už se mi to nechce dělat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se do klubu! Budu se vdávat 19.9.2009 na zámku v Blatné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vitej mezi nas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:tak co,jak jsi dopadla?Už se sem dívám od rána a čekam tvoji první reakci...Tak šup šup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, tak honem, jedu z práce rovnou domů, celá nedočkavá, jak budeš popisovat...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: honem nebo se uklikam:-) pritel se mi smeje ze tu porad chodim...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: píšu vždy z práce a včera v domě zkoušení šatů jsem měla dovču, takže můžu napsat až dnes co napsat MÁM JE!!! HURÁÁÁÁ¨ jsem štastná, jak jsem se toho bála, tak nakonec to byla docela zábava i mě to bavilo, jen v těch salonech byla skoro všude zima, byla jsem asi v šesti a až v tom posledním jsem vybrala, z ostatních jsem měla tři favority, ale v tom posledním jsem si vybrala a hned zaplatila zálohu, já jsem vždy chtěla jednoduché, bála jsem se abych v těch princeznovských nebyla moc mohutná, ale musím říct, že i ty mě slušeli, možná víc než ty jednoduché ptala jsem se přítele, jaké by se mu na mě líbily, znal můj názor, on říkal, že spíš ty princeznovský, tak jsem mu ten sen splnila a snad až mě v nich uvidí, tak bude mít husí kůži stejně jako já jsem jí měla, když jsem si je zkoušela, to bylo znamení, jo to jsou ony, ty si vem mám holky fakt radost, byl to úděl, protože mám velký rozdíl mezi hořejškem a pasem, ale ještě že existují šnerovačky, ty to krásně vyřešily barbucha81: myslím, že jsi říkala, že se chceš zajít kouknout do plzně do nikkol, tak musím říct, že tento salon jsem měla v plánu jako poslední, ale nedošlo na něj, vybrala jsem si v tom předposledním a jsem fakt ráda barbu: určitě v plzni oběhni víc salonů, je jich tam spousta na náměstí nebo kolem, já byla zkoro ve všech
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: do solárka už chodím měsíc, je to už i vidět a v šatech to je paráda jo holky už máte prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: a co fotky satu... jinak prstynky necham az tak za mesic, driv tam toho myho nedotahnu:-(, a na solarko kaslu v zari budu opalena dost od normalniho slunicka i kdyz ted sem silene bila, tak doufam ze bude pekny leto..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: fotky zatím nemám, a asi je sem ani dávat nebudu, aby to bylo překvapení no já doufám, že solárko taky za chvilku opustím, a že bude stačit to přírodní opálení ze sluníčka, na prstýnky snad vyrazíme v pondělí, jen to přítel ještě neví ;-) to bude zase řečí ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?