Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: nemáš vůbec zač jo a kde to budete mít Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:a je s tím velká práce?Vypadá to úžasně a ta cena je taky skvělá,ale jak jsem psala,já jsem levá jako šavle...ale napadlo mě to udělat taky,akorát,,protože jsem nešikovná,,bych to svázala jen jednoduše stuhou,šlo by to také?Vůbec nemám představu o tom materiálu,kam na to všechno chodíš :-| Já mám taky koupený na stůl vlizelin.Organzu také,ale s tou přesný záměr nemám...možná na potah u židlí :-D Pak takové ty kamínky a blbůstky,ale bojím se,aby to nebylo až moc.Hlavně když to budeme mít do růžovobílé,tak aby se to hodilo i k přítelovi:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: inspiraci beru jen tady ze stránek a různých diskuzí¨ těžké to fakt není, a svázané stužkou u tebe růžovou, nebo jen bílou určitě taky půjde já těch dekorací moc nemám, nechci aby to bylo přeplácané, a hlavně to leze do penízků
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: ale právě třeba u nás na motelu, kam chodím brigádničit tak dělají buď tmavě modrou nebo bordo, protože nic jinýho na to nemaj, tak proto ať mi radši udělaj jen bilý ubrusy... ale záleží jak se domluvíme si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
petu u nas je to stejny, dali by mi jenom oranzovy ubrousky a to je malo, sem blazen a tu vyzdobu mam doma koupenou uz dva roky:-))))
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlásím na toto magické datum. Budeme mít svatbu v Novém Městě na zámku, tak to snad všechno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sa pridavam.. :-) 19.9.2009 Zamek Konopiste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vítejte :.) Jitru: my o Novym Městě taky uvažovali, ale Ratibořice to vyhrály, je tam kouzelně a Nové Město přítel pomalu nemůže ani cítit, jezdí tam pracovat do Devy, dělaj jim techniku :-) teĎ je tam taky... Daaria: na Konopišti je taky krásně, chystáme se tam v létě na výlet :-) už druhý rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: to já zas takovej blézen asi nejsem, ale ubrousky jsou jedny z prvních věcí co jsem měla nakoupeno... :-) plánuju že koupím ještě tu organzu, podle mě to vypadá přeci jen líp než kdybych tam měla barevnej ubrus... a pak nějaký malý kamínky nebo něco takovýho, zatím přesnou představu ani nemám, doufám, že veletrh dneska odpoledne pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já jsem nakonec v práci,takže se na veletrh nedostanu :-( musíte mi sdělit všelisjaký novinky,ju :-) jinak zdravím Konopiště,souhlasím s Petu,musím se tam někdy vydat! 8-)
Odpovědět
petunia, četla jsem tvoje příspěvky, takže vím že ses původně taky rozhodovala i mezi Novým Městem a Opočnem. To nám letos bohužel nedopadlo, takže my jsme zůstali u Města. Máme hostinu na Kounově, takže jsme hledali co nejbližší místo na obřad. Jen doufám že přítelova averze k Městu byl jen jeden z mála důvodů, proč jste volili jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak sem dneska ukecala pritele a zajeli jsme do obi a uz mam doma material na masle na zidle, tak me v tydnu ceka strihani a vymysleni jak to udelat:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jitru: tak mě se Město líbí to není v tom, ale pak nám přišlo lepší v Ratibořicích ... a taky mě tam přítel požádal o ruku, tak asi i proto :-) Helca: na veletrhu nic moc, čekala jsem, že toho tam bude víc... asi dva stánky s pár šatama, pár květinářství, jeden s košilema, jeden s dámským spodním prádlem a asi tři stánky s prstýnkama, no čekala jsem víc, poptali jsme se po cenách u prstýnků, pán mi poradil jak s kytkou, že nemám brát bílé růže, když mám šampaň šaty... tak jinak docela fajn, ale čekala bych bohatší účast firem, no... Tuli: tak to přeji úspěšnou zábavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak slečny už máme novou slečnu činčilku Nellynku doma, je to milá a zvídavá slečna... taková malá neposeda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to Petu:Díkec,takže jsem o moc nepřišla...ty už máš vybraný šaty?Hoď odkaz :-) Činčilku závidím,vždycky jsem si ji přála,ale přítel ji nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
helca: my jsme akorát koupili kravatu, za kilo oranžovou, ale přijde mi moc oranžová na svatbu, tak bych ještě chtěla nějakou meruňkovou, tuhle necháme na plesy nebo tak... za kilo kravatu, nekupte to :-) a já jsem si koupila podvazek za 140, takovej jemnej s modrou mašličkou...ještě uvažuju, že si koupím jeden, chceme ho vydražit a taky si chci nechat na památku :-D jsem hrozná, co:-) http://www.pujcovna-renata.cz/a/svate... tady je odkaz, to jsou ony, ale fotku sebe v nich bohužel kvůli ženichovi mám pod heslem, kdyby byl zájem , můžu poslat mailem... Na činčilky můžeš jezdit k nám, máme béžovo šedého samečka Chicka a teď dvouměsíční slečnu Nelly standartek
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: tak to je fajn, doufám, že se ti to povede, tak jak budeš sama chtít já jsem dávala do kupy noviny, připravovala jmenovky, mám to všechno nafocené jen mobileme přítele, tak ještě to stáhnout a hodit do alba, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
daaria, jitrulka: holky vítám Vás tady, Vy nemáte album? Chtěla jsem se mrknout a nic jsem nenašla
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...jen vas chci pozdravit a poprat vam, aby vam tohle krasne datum prineslo stesti. bylo to dokonce jedno z moznych datumu na nasi svatbu,ale nakonec jsme jeste pockali (ted v breznu bude mit moje svedkyne 18 let ;-) ) a do dalsiho zari uz jsme cekat nechteli. tak vam preju stesticko,lasku a at vse vyjde podle vasich predstav. jo a tohle hezke datum...19.9.2009 - muj manzel (jeste budouci) ma narozeniny... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea1909: asi všichni poděkuji za tak krásné přání, Vám taky samozřejmě hodně stěstí při přípravách a hlavně štěstí v manželství, my toto datum oslavíme své 11. neoficiální výročí, tak se mějte krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, tak konečně jsem dala fotky do mého alba, tak se můžete kouknout a čekám na kritiku, ne fotek prosím, to vím sama, jsou hrozné, ale s mobilem v ruce toho moc nezmůžu, ale ve skutečnosti se mi to samotné libí , a to je asi to hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: este nie, ale planujem nieco povyberat a pridat :-)
Odpovědět
lowe: fotečky jsou slušný a na to, že jsou z mibilu jsou skvělý; bude to možná blbej dotaz, ale ty čokoládičky jsi dělala sama, respektive myslím, ty obaly, kde se dají sehnat ty samotný čokolády ? jestli to teda není ' výrobní tajemství ' ?
Odpovědět
Profilova fotka
/12.9.2009: obaly jsem dělala sama, mám takovou serii, i s oznámením, fotku mám také v albumu jinak čokoládky, mám z firmy kde dělám, takže je mám za pakatel, jinak hodně nevěst kupuje ty mini čokoládky od Milky, já mám náš multipack 75g, jsou to mléčné čokáládky, 5 x 15g fotku a jedna ta pětka mě vyšla na 12,- Kč, takže do 200,- všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: koukala sem na fotecky a ty si vazne sikulka,dost me inspirujes ze jde dost na vsem usetrit kdyz se clovek trochu snazi:-) ja tenhle tyden taky udelam cedulky a oznamo me ceka ten dalsi az dokopu pritele aby mi pomohl s fotoshopem, asi uz budu muset zacit delat na svatebnich novinach a asi obslehnu to jak si je svazala protoze se mi to silene libi..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: to jsem ráda, že se Ti mé výtvory líbí, a těší mě to víš nechci za všechno dávat balík, takže co půjde si chci udělat sama, a bude to i hezký na vzpomínku pro příbuzné, tedy si myslím, tak alespon trochu ulehčím "rozpočtu"
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu my jsme oba studenti i kdyz pritel i pracuje tak nechci aby na nem vsechno lezelo a musel platit takovy palky, tak sme rada ze zvladnu neco udelat a usetrit..
Odpovědět
Profilova fotka
no my zase oba už pracujeme, ale výdajů máme až až, úvěr, auto, náklady na bydlení a tak, nechceme s zrůjnovat, ale zase chceme mít krásnou svatbu, tak snad nám to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: Tý jo, ty jsi akční... já chci taky :-) nějak nemám čas... teď máme tu novou slečinku, dneska už hopsala, asi se rozkoukala a začíná si zvykat... bohužel slečna majitelka té, co umřela, mi neustále vyčítá, že jsem jí zabila atp... jen kdybych si dělala co jsem chtěla a nekonzultovala vše s ní... inu ublížená 15ti letá slečna, která si myslí, že ví a zná všechno nejlépe...horší než děti z MŠ... už to radši řešit nebudeme, radujme se z Nelly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: já to dělám postupně, jinak bych se z toho zcvokla no jo lidi si nevybereš
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?