Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hele, tý bílý mám 12 cm, a tý oranžov 18 cm... klidně to prošij křížkem, jestli dáš perličku, tak se to sková :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak paráda jdu to pronásobit...díky velmi velmi moc jsi mi pomohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: nemáš za co :-) kdyby ještě něco, tak se klidně optej, profík sice nejsem, jako Tresi, ale docela si myslím, že jsou hezký a povedly se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky: zase na mně dneska padla předzkoušková deprese, že nic neumim... jdu ve středu, tak se v tom ještě válim, ale nejlíp mi není... snad to dopadne, tak mi prosím držte ve středu dopoledne palečky, budu to moc potřebovat :-) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
neboj budu, ja jdu v jednu k ucitelce kvuli zkousce tak doufam ze mi ji da jinak nejdu ke statnicim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Helco:nejsem tedy profík a sama jsem se ptala,ale přes net jsem si objednalastuhy asi 25m bílé i růžové a zbytek použiji na dekoraci aut,restarace nebo co mě napadne...Lepší víc než málo. Jinak na zkoušky držím palce oběma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak ja nic:-((( ani se se mnou nechtela bavit prej to ze me bolely zuby je muj problem a ona ustne prezkusovat nebude protoze to nikdy nedelala, hlavne ze vim aspon o jednom pripadu kdy to udelala...takze statnice nebudou a jestli teda skolu dodelam tak to nevim.... nasi me asi sezerou, zase budu mit na taliri ze sem se zamerila na svatbu a ne na skolu...
Odpovědět
Profilova fotka
jenom sem se potrebovala vykecat, je tak nefer kdyz vam nekdo do oci tvrdi ze to nikdy nedela a pritom vim ze kamose klidne prezkousela...vzdycky sem si myslela ze ta ucitelka je ferova, ale po tom co na me rvala na chodbe a chovala se supr arogantne sem zmenila nazor,ne proto ze mi to nedala, ale proto ze se me snazila presvedsit o vecech co nejsou pravda...
Odpovědět
Profilova fotka
Tulikiss:to víš,všude jsou lidi,co si potřebuji zvedat sebevědomí na těch druhých...Moje kamarádaka musela ze školy odejít,protože když jí učitelka mezi čtyřma očima řekla,že ji to stejně nenecháudělat,ikdyby byla nejlešpí...dělala zkoušku ze španělštiny.Tak odjela do Španělska za prací a nakonec si tam vejšku ve španělštině dělá taky už je ve třetím semestru. tak uvidím,ono Ti to také nějak dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
to ja kdyz sem byla jeste na stavarne se setkala s profesorem co rekl ze zenska ma byt u plotny a ne na vysoke skole.. taky docela fajn pristup, ale nakonec sem to u nej dala
Odpovědět
nebojte se ono to vždycky nějak dopadne, chce to pevnou vůli a někdy i čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a někdy když na razíš na vola..neuděláš fakt nic,taky vím od kámošů o spoustě případů,co jim zkoušející řekl,že jim to nedá a hotovo.... :-) ale ještě je možnost nechat se přezkoušet od někoho jinýho ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tuli: tak to je u mně ta učitelka ale fakt svině a nemá ve školství co dělat... je mi to líto...
Odpovědět
Profilova fotka
12.9. Nj, nějak to dopadne, jenže já jsem tuhle zkoušku loni nedělala, nedal mi podobnej kretén jako teĎ u Tulikiss zápočet a měla jsem smůlu, letos jsme měli jinýho učitele a mám ho na poprvý... bohužel ale zkoušející jsou pořád stejní... ale tak snad to dopadne, kdyžtak mám ještě dva pokusy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj petu urco to das ja budu moc drzet palce, a ja to dam v kvetnu a pekne to te stare babe natru... i na ni dojde chysta se totiz ted po semestru oficialni stiznost na praktiky v tomto predmetu od lidi co uz predmet maji hotovy, aby nikdo nerekl ze si stezujou ti co to nedali:-) tak ji trochu zatopime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
TUli: jen jí dejte, je sice fajn, že si na vejšky berou odborníky, ale pokud to ten odborník neumí přijatelně vysvětlit nám studentům tak to není učitel... přesně tohle jsem měla já loni s tou chemií, namachrovanej zakomplexovanej dědek, kterej prostě nepřensl přes srdce, že by mu třeba všichni prosšli zápočtem... tak nás to nenechal udělat.... vždycky tak o půl bodu bod... letos jsme to měli až na 3 všichni napoprvé... podle mě je to taky vizitka toho učitele, kestli mu většina projde nebo ne... není cílem nás všechny potopit...
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, takovýhle lidi nemají ve školství co dělat, vůbec nechápu o co jim jde
Odpovědět
Profilova fotka
Holky: možná už někdo četl na Září 2009. dnes v noci mi umřela naše činčilí slečna Leontýnka, tak jsem z toho byla přešlá a zkouška mi utekla o bod a půl, tak nevim jestli mě to sere nebo je mi to líto...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to s tebou soucítím, tak to dáš jindy no svět se nezboří mě nechali rodiče minulý týden utratit mého psa, vlčáka, bylo 13 a hodně už padal na nohy, pak tři dny vůbec nevylezl z boudy, ani nežral, a veterinář řekl, že je to nejlepší co pro něj může udělat, tak jsem si taky pobrekla, protože jsem ho měla od štěněte, pa Neroušku
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: koukala sem ze jsi zkousela zdobeni zidly, kolik je tak potreba latky na jednu zidly? at vim jestli se do toho dat nebo to vzdat, aby me to nestalo moc..
Odpovědět
Profilova fotka
To tulikiss: ja si budu objednavat potahy k pujceni,urcite to vyjde levneji,pokud teda nemas doma dost latky,kterou nepotrebujes a timpadem nemas vydaj,jinak kupovat tu latku,to by asik bylo priserne drahy...jestli budes chtit kontakt na to pujceni potahu na zidli,tak rekni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz me by stacily jenom ty masle, cely potahy asi ne to by bylo asi uz moc..ale jeste to zvazim..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: no já počítám 50cm široký a tak 1,5 dlouhý, tedy myslím, musím to ještě promyslet, a mám to vymyšlené z netkané textílie vyjde asi na 300,- na všechny židle (50)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě se na to doma podívám a zítra ti napíšu jak mi to vycházelo ju, doufám, že nezapomenu
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a kde si sehnala tak levne tu latku, ja koukala na vlizelin a vsude je silene drahej, ja budu potrebovat asi tak 40 tech masli ..
Odpovědět
Profilova fotka
to já se s židlema asi stresovat nebudu :-) jen koupím nějakou jemnou tkaninu na výzdobu stolu, ale až podle toho jak se dohodnem s obsluhou v restauraci...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: jo tak to je přesně z té netkané textilie 40cm širkové a 1,5m dlouhé, mám koupenou 3,2x10m2 takže to vychází na 72 ks židlí a nějaký zbyteček , nebo po 45 cm a 1,5m na 63 židlí, jen to musím roztřihat netkaná textilie, se používá v zahradnictví, ale mě se bude hodit na ty židle, mám doma 3 balíky 3,2x10m2 a myslím, že to stálo něco před 500,- kč, a udělám z toho i čelo na náš stůl, tak jak to mám v albu, jen mi to sestra musí obarvit do meruńkové barvy, jestli se trefí našla jsem inspiraci kde jinde než tady stránky přesně nevím, ale koupíš jí třeba v globus, obi, v zahradě je tam sice o něco dražší, ale tobě bude stačit stejně jen jedno balení, když se proto rozhodneš já jsem tak přemýšlela na vlizelínem, organzou, ale za jedno je to dost drahé v tom počtu co bych potřebovala a za druhé to prý z těch židlí klouže, tak to udělám z tohoto mám představu stejou jak mám albu, bílí "přehoz" a zavážu to tím karafiátkem z krepáku, tak snad se to povede a bude se líbit Petunia: v restauraci by ti měli udělat tabuli oni, ne? to je výhoda restaurací, já to budu mít jen v prosté jídelně, takže jak si to zařídím, tak to budu mít, ale po pravdě někdy mi už jde hlava kolem
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: o víkendu to zkusím roztřihat a zkusit udělat jak by to vypadalo ju, snad to zmáknu, abys měla lehčí rozhodování dělám to hlavně z toho důvodu, že tam nejsou moc pěkné židle, tak se to aspon trochu zakryje a pozvedne, snad jo a taky musím přihodit do alba ty moje čokoládky, jsem hrozná, vyfocené je mám, jen je stáhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia, lowe: holky, je mi moc líto vašich zvířátek :-( my jsme loni pochovali naše sedmnáctileté pejsky - brášky, bylo to dost hrozný období...ještěže už jsme s nima souběžně měli další hafíky (my máme jack russela Jacka a naši dva voříšky, které jsme zachránili z popelnice). Ale i tak to pořád ještě bolí, jen mě utěšuje, že život měli hezký. A petu - zkoušku dáš, uvidíš, asi je teď jen trochu blbý období, jak koukám u tebe a u tuli...holky, vydržať!!! Jinak já se asi ve svůj vysněný termín fakt nevdám, nic tomu teda nenasvědčuje, nic nejde tak, jak jsme chtěla, ale naděje umírá poslední, že? :-) Tak jsem aspoň miláčka přesvědčila, abychom zítra vyrazili na ten svatební veletrh do Pardubek...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: dekuju pomohla si mi.. jinak ja uz vyzdobu na stoly mam doma, mam oranzovou organzu a vlizelin..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?