Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji vám uctivě, mé dámy ;-) teď jsme se vrátili od teď již snoubencových rodičů, docela to vzali s úsměvem a v pohodě, takže plány můžeme pomalu rozjíždět ve většim :-) mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
do albíčka jsem přidala foto zásnubního prstýnku, ale v horší kvalitě ( foto zatím jen z mobilu)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máme rezervovaný termínek!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejej, tak to vam zavidim:-) My se jedem v patek podivat na to nase zarezervovany misto a az podle toho jestli to bude to prave tak pak teprv budem rezervovat termin:-) Vubec se mi ale do toho papirovani nechce-bylo toho zapotrebi moc?
Odpovědět
petunia , to je supeer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: hele, na svatbu jsou potřeba jenom tři lejstra A4, který vyplníte, ty už jsme na matrice dostali domů a před příštíma prázdninama je tam máme dát...No a teď ještě musíme zajet jednou do Ratibořic za tím hodným pánem, aby věděl jakou máme představu ohledně výzdoby. Jinak po nás nikdo nic nechtěl... ;-)
Odpovědět
halóoo, kde jste kdo?? :-D
Odpovědět
já, co jsem se předběžně ptala na termínek, tak mi zatím všude řekli,že termíny na příští rok vypisují až na podzim (září, říjen).... tak doufám,že až si půjdeme ten "náš" termínek zamluvit, že mi neřeknou, že už jdeme pozdě a že už pro nás nemají místo ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: fakt? ja myslela ze je k tomu potreba kupa lejster. Tak to jsi me potesila :-)
Odpovědět
iivet , já taky myslím, že paírováí moc není, pokuď si nebereš cizince
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: Na nás se paní na matrice koukala ze začátku trošku divně, že jdeme víc jak rok dopředu... ale přestože neměla kalendář na příští rok, předběžně si nás napsala na konec roku, s tím termínem a máme si ještě tak nějak koncem roku zavolat a upřesní se to ;-) Iivet: no a papíry máme fakt jenom tři :-)
Odpovědět
petunia, já to řkám pořád, že ochota českých a hlavně pražských úřednic nemá meze ]-( , mám prostě s jakými koliv úřady a hlavně úřednicemi velmi špatné zkušenosti :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ale už bych chtěla mít termínek rezervovaný a hostinu + ubytováním, pak budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k Vám taky připojuji termín máme také 19.9.2009
Odpovědět
lowe, vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji x-)
Odpovědět
pomalu se tu začínáme scházet, mám radost :-D
Odpovědět
lowe , už máte jistý termín (rezervovaný)?
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: tak já jsem si termín zamlouvala už v únoru, taky na mě koukali jak na blázna, ale vzhledem k tomu, že je to v malém městečku kde se všichni znají nakonec jsem je ukecala, že si mě tam napíšou do poznámky, a mám se ozvat letos v říjnu a domluvit přesnější informace, hodinu a tak
Odpovědět
Profilova fotka
neboj bude nás hodně
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano, máme zamluvený termín jen s hodinou si nevím rady, zatím mám zamluveno 12 ale po domluvě holek co se vdávali, tak asi dáme 13 aby bylo více času
Odpovědět
já už chci mít termín jistý :-D
Odpovědět
a kde budete mít svatbu, na radnici?
Odpovědět
já jsem taky přemýšlela nad 12hodiou, ale dřív bych teda nechtěla, ... no ještě uvidíme, co na nás zbyde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít svatbu na zámku ve mestě odkud pocházím, ale už přes osm let nebydlím v Manětíně
Odpovědět
Profilova fotka
Říkala jsem, že až se budu vdávat tak jedině tam, mám to tam ráda
Odpovědět
teď na to koukám :-N krásné místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož jsem tam odkud, ale už tam nebydlím, tak po nás chtěli poplatek úřadu 1000, 1000 že to budeme mít na zámku a 5000 platí občané, které nebydlí v Manětíně, teda nemají tam trv. bydliště. Takže by nás to vyšlo na 7000 kč, ale jak už jsem říkala, že mě tam znají , tak mě úřednice z města, poradila, abych se na půl roku přehlásila trvalý bydliště zase k rodičům do Manětina, a tak ušetříme 5 tis. a to je třeba půčovné za šaty, že?
Odpovědět
to je síla, no jo no, tak aspoň, ža tak, každá koruna se hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je to tam moc hezké, a hlavně všechny tam znám, takže hostinu nebude mít někde v restauraci, ale jen v závodní jídelně, kde nám i uvaří a vyjde nás to za pakatel, protože nebude platit ani pronájem, to už mám taky domluvené. Vejde se tam max 100 lidí, takže je to menší a útulnější, výzdobu udělám sama s pomocníkama a bude to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?