Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
už musím ,páčko :-)
Odpovědět
treisi, neuděláš si výlet do Phy na veletrh? :-)
Odpovědět
jééé, ty už zase běžíš, tak pááá
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to děkuji za info tady jsem si já objednala podvazek http://www.svatebnidekorace.cz/73-dop...
Odpovědět
kdy je ten veletrh? Já mám hodinu,pokud to půjde tak sem ještě skočím
Odpovědět
Profilova fotka
13-15 únor
Odpovědět
Profilova fotka
katalines ty jsi taky z prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: ted mi artik zjistuje cenu a bduu je behem par dni objednavat, aspon me to bude nutit nepribrat:-) budou podobne tem cislo 2, ale zezadu budou jine a budou mit lehounkou vysivanou vlecku
Odpovědět
bul, jj jsem a Ty jsi z Karviné?
Odpovědět
Profilova fotka
pokud muzu doporucit tak na veletrh bezte kdyz byl v brne tak sem si koupila krasnej podvazek za 75 a bryndacky.. a maji tam slevy na prstynky nekdy az 20%
Odpovědět
když budete hodné tak přijedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nee já bydlím v praze
Odpovědět
Článek se načítá
Šaty z e-bay jsem původně taky chtěla, ale nakonec si je nejspíš půjčím tady u nás...ale stopro to ještě nevím, podle toho, jak mě "nadchnou" v místních salonech....
Odpovědět
bul, ahá já jen že máš v pase Karviná :-N taky půjdeš na veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz mi prisla cena za saty i s krajkovym bolerkem s lepsi kvalitou latky i s lepsi vysivkou necelych 6000.
Odpovědět
Profilova fotka
kata: jj tam teda půjdu, jo karvinou tam budu mít v tom okrese svatbu
Odpovědět
Tulikiss, to je docela paráda ;-)
Odpovědět
tuli, no tak to je paráda :-) já jsem si myslela, že to tak nějak bude supeeer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne ta vysivka bude delana rucne proto je to vic nez treba obcas na ebay uvadi a myslim ze pak nebude problem je prodat:-) takze me vyjdou jeste na min..ale musim je koupit ted dokud je levna libra:-)
Odpovědět
tuli, si myslím, že je v klidu prodáš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak si představte,že jsem dneska voala na MěÚ,zda už budou schopný si rezervovat datum svatby,ale paní mi odpověděla,že je ještě brzo,že si to poznamená.Pak se ptala na hodinu,ale nabídka byla jen do 12 hodin a my chceme i máme v oznamku 13:00. Nevíte jestli je nějaká povinnost pro tyto státní instituce...to je vážně hrůza.Nabídla jsem jim,že si to připlatíme,a tak si to prý rozmyslí... :-|
Odpovědět
Já myslím, že časy obřadů si můžou stanovovat oni, že to není nikde přesně dané...my jsme chtěli ve 13:00, ale poslední možnost je ve 12:30, což je v pohodě, tak jsme to vzali...
Odpovědět
barbu, no to je blbý
Odpovědět
jupíííí mám jedničku z pc :-D
Odpovědět
treisi, no to je snad jasný :-D supeeeer :-D
Odpovědět
tlikiss:tak to je paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru:já si to také myslím :-( Jen jsem si myslela,že 13:00 je běžná hodina a hlavně to je malá obec,tady je opravdu málo svateb,tak si myslím,že když už je,tak by u toho nemuseli tolik remcat.08.08.2008 se vdávala kamarádka a nechtěli jí vyhovět v hudbě,ale nakonec to dobře dopadlo....Tak snad se umoudří i u mě :-|
Odpovědět
Barbi, budu držet palečky ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... kouknu z okna a vidím tohle, je to u vjezdu do garaží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no vy jste se rozjely, než jsem stihla odpovědět, tak už jste o dvě stránky dál ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?