Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: no to nemůžu, protože to není v tomto případě nic exktra (když jsi ta novinářka) ne je to hodně velký, musela bych ti to pslat na několikrát, tak popř zítra ju
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, na profesi kašli:-D nemám vystudovanou žurnalistiku, neboj, jen občas někam už pár let píšu, ale já dělám hodně věcí a jsem už stará *páka*:-D můj mail je : babybook@seznam.cz...a pokud je to větší, pošli to přes server uschovna.cz - instrukce najdeš tam, je to jednodušší:-) a buď v klidu, taky chci dělat to, co holky tady z webu, je to pěkný a svůj účel to splní;-)
Odpovědět
ahojky :-) ja planuji 2 druzicky - dceru me kamaradky a svedkyne a moji neter - jedne budou v dobe svatby 2 roky a druhe asi rok a trictvrte :-) takze budou jen na okrasu :-) a tombolu asi ne, nevim jak by na to hoste reagovali, rodiny se uvidi na svatbe vlastne poprve tak budu rada kdyz to prezijeme bez velkeho cirkusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berušky: vy jste se mi nějak rozepsaly :-) já jsem dnes zase zapracoval ana svatebních novinách a v práci jsem si jedny na zkoušku vytiskla, jen mi chybí poslední stránka a nevím, co tam mám hodit... Drůžičku plánujeme jednu šestiletou slečnu a mládence přítelova pětiletého bratrance :-) Jo a máme jasného nejmladšího člena na naší svatbě - čekáme v rodině prckoše v červnu, takže budeme mít na svatbě tříměsíční sestřenici ( nebo bratrance:-) ženicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy ste me tady tak nahlodaly ze zacinam o te tombole uvazovat, je to dobrej napad na vyplneni casu
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: myslím, že tombola je super nápad, bude sranda, aspoň jak jsem četla v jiných diskusích, měla tombola vždy velký ohlas, jen se musí dobře naplánovat, aby nebyla příliš dlouhá a nudná...proto já byc nechtěla losovat, spíš mít předem připravený seznam výher, aby každý věděl, co vyhrál a aby to samotné vtipné předávání bylo krátké a akční:-) Ačkoli my moc čas nastavovat nebudeme muset, vzhledem k tomu, že obřad bude odpoledne....to uteče jako prd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. ta tombola by se mi líbila jen ještě nevím kolik nás tam bude.. někdymám strach že to bude nuda... a to já necchi na programu budu muset zapracovat. navíc mám strach z toho že nebudu mír živou hudbu. já budu mít tři družičky. přítelovu neteř a moje dvě kámošky.
Odpovědět
Profilova fotka
petra8619: Nuda to nebude, neboj, jen to chce mít dobře připravené a svatebčany náležitě naladit:-) A k hudbě - my taky živou neplánujeme, nebudeme tam mít tolik starší generace, která by ji vyžadovala a když je dobrý DJ, zahraje ti od všeho trochu a budete se dobře bavit....my máme tu výhodu, že DJ dobře známe, takže si předem můžeme říct asi co a jak....navíc je fakt dobrej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarsik... no o dj jsem uvažovala ale nevím zda to klapne. ale asi to bude pořád lepší než to tam kroutit sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: to určitě...hlavně by sis to neužila:-( škoda, že jsi tak zdaleka, kdybys byla z VČ, doporučila bych ti spoustu skvělých DJů...osobně znám, jsou to většinou bývalý kolegové (dělala jsem 9 let v rádiu).
Odpovědět
Profilova fotka
klari: já si řeknu na dýdžejování bratránkovi, tak snad taky nebude mít problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
to my budem mit zivou kapelu, uz ji mam nejakej ten patek zamluvenou..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás bude prča hlavně to tancování, miláček má přes dva metry, já metr šedesát a vlastně jsem spolu ještě nikdy netančili...asi to budeme muset napravit na nějakým plese:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli to bude jako u nas na plese tak nevim, milacek se celou dobu vymlouval, bud tam bylo moc lidi nebo tam bylo vedro:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak tak přemejšlím, co ještě zařídit - nějak si pořád nejsem jistá hudbou při obřadu a taky zasedacím pořádkem na svatbě...jsou nějaká pravidla?
Odpovědět
Profilova fotka
zasedaci poradek takovej ten zaklad ti poradi jak na hostyine tak pri obrade
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych to teda na restauraci nenechávala - nedokážu si představit, jak jim před hostinou vysvětluju, kdo je s kým příbuznej a jak se kdo zná nebo ne...tohle asi musíme udělat sami...jen jsem myslela, zda jsou nějaká pravidla, co se nesluší porušit....zkusím to tady vyhledat v nějaké diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
klaris: nemyselal sem to tak ze to nechas na restauraci, ale oni ti poradi jak se to dela co je dobry neporusit a tak, kde by meli byt svedci, a tak podle toho jak bude stul ti pomuzou, ale to kde bude jaka teticka uz bude na tobe
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss : aháááá...no, naštěstí moc tetiček mít nebudeme, zatím jsme s obědo/večeří na počtu 28, do 30 se nsad vejdeme....a na raut pak pozveme asi dalších 20 lidí ....vždycky, když si vzpomenu na něco, co v čem ještě nemám jaso, je mi nějak ouzko:-) Ale pak si uvědomím, co je v životě fakt doopravdy důležitý a podstatný, zvlášť když najdu svatební album jako je tohle - http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( ja sem pred casem natrefila na tohle http://www.beremese.cz/album/album.ph... vzdycky si pak rikam ze resim kraviny, ktery nejsou podstatny
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: To je fakt strašný :-( Jak dlouho byli spolu? Asi moc ne, co? Život je někdy fakt velice nespravedlivej...když vidím, kolik sviní se nám tady prohání a slušný lidi umírají, je mi do breku. Moc smutný, ale hezký zároveň - tohle je opravdová láska! Fakt bych brečela...
Odpovědět
Profilova fotka
vzdycky kdyz zacnu moc silet kolem priprav a jak to chci tak a tak a jak me nikdo nechape ze to tak chci tak se tam kouknu a uvedomim si ze neni vubec dulezity jaka ta svatba bude, ale ze bude a ze si tim splnime nase prani.. protoze nikdy nevis na jak dlouho je ti dano ze budes stastna..
Odpovědět
Profilova fotka
klarsik: tý brdo tak to věřím že máš spoustu dobrých známých DJ--- no snad to nějak dopadne holky ty alba co jste našly mi vyrazili dech. hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
holky je to tak strašný, ale je to život nám také odešel moc mladý známí bylo mu 31 a má 4 letou holčičku,, ale rakovina je všude, nejhorší na tom je to, že to vždycky potká dobré hodné lidi a ty svině, který tady páchají jen zlo, jsou v pohodě, toto nechápu, a je mi z toho hrozně ale je to život, tak hlavu vzůru, ty holky strašněěěě moc obdivuji jak jsou silné
Odpovědět
Profilova fotka
jj, lowe má pravdu, doufejme, že nás to nepotká a užívejme si každou chvíli, kterou můžeme strávit s lidmi, který máme rádi a je nám s nimi dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
holky a ted uz o svatbe, tyhle myslenky si ani nesmime pripoustet..prece si ty pripravy nebudeme kazit takovyma myslenkama..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kukla jsem na ty aůba co jste našly, a je to SÍÍÍÍLA. ŽIVOT BY SE MĚL PROŽÍVAT KAŽDOU MOLEKULOU A KAŽDOU SEKUNDOU. NIKDY NEVÍME KDY TA NAŠE SEKUNDA SKONČÍ.
Odpovědět
Rakovina je hrozná nemoc...sama vím co tam mrška dokáže :-( To,že jsem měla rakovinu je taky jeden důvod,proč se vdávám tak mladá ale málo lidí tohle pochopí :-( Ta paní je moc silná když tohle zvládla,takových lidí by mělo být na světě víc a ne aby skoro každej zdrhal když mu řekneš,že máš nebo si měla rakovinu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po víkendu. Tresi - doufám, že už jsi v pohodě, moc ti držím palečky, s tímhle svintsvem jsem také měla co do činění - teda ne osobně, ale v mém blízkém okolí. Dopadlo to půl napůl, něco dobře, něco špatně. Ale jak výše psaly holky, musíme si užívat života, dokud to jde. Je fakt, že od té doby, co jsem navštívila ta dvě smutná alba, si s mým miláčkem vychutnávám každou společnou vteřinu!
Odpovědět
fajndievca • Včera v 17:00 Ak nad nami PánBožko bude držať ochrannú ruku a spojí našu lásku v jedno, od 19.09.2009 už viac nebudeme JA + TY ale "MY" fajndievca • Včera v 17:02 Kto sa teší na tento krásny deň tak veľmi ako my dvaja? sasettka • Včera v 17:08 achooj, takato tema tu uz jeee...ked sa pozries na druhu stranu tohto fora, tak ju tam najdes ;-) / 19.09.2009 na 100%/ kazdopadne prajem krasne pripravy na vasu svadbicku :-) treisi • Včera v 17:09 fajndievca: Ahojda přidej se k nám sasettka má pravdu už je tady 19.9.2009 ;-) Maruška fajndievca • Včera v 17:16 Ďakujem, si zlatá. Všimla som si tú tému 19.09.2009 na 100% a nepísala som tam, lebo si myslím, že žiadna svadba nevíde na 100% a nemyslím si, že by vyšla práve tá moja. Tu mi môže písať množstvo takých ľudí, ktorí sa na tento dátum tešia, lebo to bude ich veľký deň a nie stresovať, či víde na 100% alebo nie. I ja tebe prajem krásne prípravy na svadbičku, nech všetko dopadne nad tvoje očakávania. treisi • Včera v 17:20 však tam to je taky tak,není to o tom jestli to je na 100% atd koukni se tam http://www.beremese.cz/forum/show.php... zuzumajko • Včera v 17:24 ehm, tam ide o to (v teme 19.9.2009 na 100%) ze je to na 100% iste ze to bude v ten datum ;-) nie ze vsetko vyjde na 100% ;-) sasettka • Včera v 17:28 tak tak tak :-) myslim, ze uplne staci jedna tema ohladne konkretneho datumu svadby...to by tu toho bolo, kebyze sa tu narobia temy podla percent :-D kludne sa tam pridaj, baby tam sa su prave ti ludia, ktori sa na ten datum tak tesia, ako ty ;-) treisi • Včera v 17:30 zuzumajko:ty tam ale s náma nejsi,že? No pokud ne tak to honem naprav :-D fajndievca • Včera v 17:44 Máte pravdu, zle som to pochopila, mrzí ma to... jasné, že som si pozrela tú tému 19.9.2009 na 100% a celú som si prečítala, no neviem, čo tam napísať. Zatiaľ som vo fáze tešenia sa, kým vy všetky tam máte rozbehnuté prípravy v plnom prúde.....šaty, prstienky, fotografa, hudbu, kameramana, výzdobu...atď. ja nemám ešte takmer nič, iba kostolík a sálu, kde bude hostina. treisi • Včera v 17:47 fajndievca : pojd tam a bude se těšit společně,diký financím nemám tak rozběhnuté věci jako ostatní holky,ani to teď nějak extra neřeším...Alespoň tam nebudu tak sama ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?