Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky klarisk:-) vítám tě jako první, koukám, tak nám pověz, co už máte kromě rezervace termínu zařízeno, ať máme přehled ;-)
Odpovědět
lowe, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, fakt teda kobouk dolů, super seš šikulka ;-) :-) určitě mě to hodně inspirovalo :-) až vykouzlím moje, tak ti je taky pošlu ke kritice :-D
Odpovědět
klarisk , vítej :-)
Odpovědět
klar, tak šup honem nám na sebe všechno prozraď :-D my sme tu stráášně moc zvědaví :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc moc děkuju za milé přivítání:-) Tak, kde začít - bude to moje první svatba, ačkoli mi je už 34 a mám 10letého synka. Bývalý partner mě opustil, když jsem byla v 5. měsíci a od té doby jsem byla se synem sama. Zhruba před rokem jsem v práci poznala prima kluka (je mladší, než já), moc jsme se spřátelili, on je tak trochu úkaz - pošuk jako já...no a letos na jaře už jsme začali tak trochu flirtovat a 13.6. jsme definitivně zjistili, že se milujeme. Bylo to jako smršť a šlo to všechno děsně rychle a hladce a přirozeně. Když začaly prázdniny, odvezli jsme synka na tábor a Martina jsem k sobě na týden nastěhovala.... no a už u nás zůstal (když "zlobí" říkám, že je jako sovětská vojska - přijel "dočasně:-D ). Sice jsme spolu relativně krátce, ale oba cítíme, že tohle je ONO a tak jsme se rozhodli do toho praštit. Pravdou je, že sice ještě čekám na tu pravou žádost o ruku s prstýnkem (po telefonu už to máme za sebou - dokonce ve vysílání rádia:-) ), ale on potvůrka, mě pěkně napíná, ale vím, že si na tom dá záležet. No a jak to, že máme už termín svatby? Já dost dám na astrologiii a moje skvělá paní astroložka poté, co nás partnersky prověřili a zjistila jako že JOOOO, navrhla nám dva termíny a nám se líbil 19.9.2009. A jelikož je to termín žádaný, raději už jsem ho zarezervovala:-) Takže pokud mě do té doby Martin stihne požádat o ruku, vezme se v 15:30:-) Tož asi tak... Šmarjá, já jsem ukecaná...
Odpovědět
lowe, jen sem se chtěla zeptat, když to vytisknete na kolik stran Vám to vyjde, nebo spíš na kolika stranama počítáte?
Odpovědět
klar, a kde bude svatba?
Odpovědět
klar, jinak pěknej stručnej životopis ;-) :-)
Odpovědět
lowe, jsem blbka, koukám na to znova a až teď jsem si všimla, že je to očíslované :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katalines:-) to jsem celá já ....svatba bude v Chlumci n.C. v zámecké zahradě (kdyby náááhodou lilo, což doufám nebude), tak na zámku....postupně tady procházím alba a nechávám se inspirovat, ale mám v tom ještě pořádnej hokej, je těžký se pro něco rozhodnout, když je všude kolem tolik nádherný inspirace:-)
Odpovědět
klar, no to mi povídej :-D :-D a jáká barva svatby by se Vám líbila?
Odpovědět
Profilova fotka
katalines - no,tak to je právě ještě to, co vůbec netuším....mám vybrané smetanové šaty, takže asi bílo-smetanová, ale trochu se bojím, aby to nebylo moc nudný...mám ráda růžovou, ale na svatbě mi to přijde trochu přeslazený vůči ženichovi, líbí se mi i bílo-bordó výzdoba, ale s tím by mi neladila kytička, kterou bych asi chtěla...dost mě tady zaujaly bílo-zelená nebo bílo-oranžová kombinace, i žlutá je pěkná, snad jen fialovou ani modrou vím, že bych nechtěla...asi se budu muset poradit s drahouškem...ale nechci na něj moc tlačit, abych ho nakonec ještě nevyděsila 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
klar, jj n chlapy se musí pomalinku :-p :-D
Odpovědět
já bych chtěla bílo-zeleno-oranžovou :-)
Odpovědět
postupně si založ album, ať mužeme nakukovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, založím, jen si trochu musím utřídit fotky, co jsem si kde pro inspiraci postahovala z netu:-) koukala jsem i u tebe - moc pěkný!!! ;-) mám dost nevýhodu v tom, že jsem nešikovná na ruce a nemám ani žádnou takovou kamarádku, takže si budu muset nejspíš všechno pěkně nakoupit, chjo...snad aspoň najdu věci podle svých představ... nebo jsou tady nějaké holky - šilkulky, které by mohly pomoct?
Odpovědět
když budeme umět pomůžeme, poradíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj klarisk také Tě vítám, já také nejsem žádná šikulka, ale vývazky jsem zvládla, tak se toho neboj a vyzkoše, nic na to není, a ušetříš! katalines: fakt se Ti líbí, jsou takové jednoduché ale jsou podle mých představ, jo stránek je celkem 30 i s úvodem a tak, budu se těšit na ty Tvé ;-)
Odpovědět
lowe, fakt sou super, hezky uspořádané,přehledné, nejsou nijak přeplácané, jak jsem někdě viděla
Odpovědět
tisknou budete asi barevně,že, aby vyniklo foto ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak fakt díky, jsi jedna z mála kdo je viděl, krom mé svědkyně, přítele a mé maminky, tisknout budu barevně jen fotky na kterých jsme my, zahrada a náše zlatíčko pejsek a ostatní fotky staré černobílé, už jsem udělala dva typy novin a vyhráli ty s barevné jinak s tím uspořádáním jsem si lámala hlavu dost dlouho, ale nakonec si myslím, že je to dobré
Odpovědět
je to super, a pejsek je krásnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho to z toho dnes asi ani neusnu, to samá chvála to přítel jen řekl hmmm hezký no pak se smál vtipům a tak, ale tak nějak jsem od něj čekala asi víc no uvidíme až na svatbě jestli budou mít úspěch
Odpovědět
já jsem tu u někoho v albu viděla ty noviny,ale přišlo mi to právě strašně přeplácaný, bylo to až nepřehledný
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, chtěla jsem aby tam bylo něco málo o nás, nějaká sranda a tak, nechtěla jsem hlavně aby toho bylo moc, to pak by lidi ani nebavilo
Odpovědět
no nebo by to vypadalo jak v čtecím kroužku :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak co je novyho nejak nam to tu vazne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... no tak u nás je nového to, že se miláček začal víc zajímat o svatbu, což ho ve finále vyděsilo a říkal, že bez taháku z Wikipedie tam ani nepůjde:-) Pomalu ho ale zapojuju, tak snad se časem bát přestane.Jinak včera jsem svou nejlepší kamarádku požádala, zda mi půjde za svědka - no a půjde a pomůžeme mi i s výběrem šatů a organizací. mám i družičku - její 15letou dceru a dvě malé - 10leté kamarádky mého synka. Jo a málem bych zapomněla - v neděli jsme se byli v Hotelu Obora, kde bychom chtěli mít hostinu - jenže bohužel měli otvíračku až od 12ti a drahý musel na druhou do práce, takže jsme viděli prdlačku...a bylo navíc tak krásně! Snad nám to vyjde na druhý pokus...
Odpovědět
kuk :-) no ja moc nestiham...ale v potencialni restauraci se vcera divili ze se ptame, pry je brzy ;-) no tak uvidime :-) a pritel je taky vydeseny :-D :-D :-D asi je to u chlapu normalni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?