Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsme, nejsme s přítelem - snoubencem moc dlouho, jen necelý rok, ale prostě cítím, že s ním e to super a že s ním chcí být už pořád...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz sem konecne pritele dokopala k tomu aby se vyjadril jakou kapelu chce takze mame zamluvenou kapelu. www.ozon.ic.cz a taky uz sem sehnala krabicky na vysluzky, ja vim ze je to brzo ale tuhle velikost skoro nikde nemaji tak sem byla rada a doma se jim nic nestane..
Odpovědět
ahoj holky, jdu se pochlubit - vcera jsme se konecne "pochlapili" a rekli jsme to rodicum :-) chvili se usmivali, pak rekli ze bylo nacase a presne jak jsem cekala, mamka zacala organizovat :-D :-D :-D ale zatim dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: no tak vidíš :-) to je skvělý :) z toho organizování si nic nedělej, nám do toho moje budoucí tchýně taky malinko "kecá" ale my si to stejně uděláme po svym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: tak to mas fajn ze uz to mas za sebou:-) a me do toho maminka taky keca a to porad je tou svatbou vic posedla nez ja, a to uz je co rict :-D :-D :-D :-D ale stejne to bude tak jak to chce mi a ne ona ale ona je nastesti tolerantni
Odpovědět
no my jsme se nakonec rozhodli pro verzi Slovensko i s vedomim, ze nasi budou "pomahat" s organizaci...ale zatim dobry, uvidime jak to pujde dal :-) jeste jsme toho moc probrat nestihli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dlouho jsem se neukázala, jen nakukovala tulikiss: pozradíš mi kde jsi koupila krabičky na výslužky a kolik stály? já je chci taky raději koupit dopředu jinak jsem dnes dodělala svatební noviny, tak je ještě večer zkontrolujeme a pak můžu pomalounku tisknout
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: teda, šikula :) já jsem se koukala na tu stránku, co jsi doporučila a musim říct, že jsem se do těch novin taky dala :) je to fakt super :)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: asi ti moc neporadim protoze sem je kupovala v Brne:-)) ale pro ty co jsou z Brna tak sem je kupovala u Wagnera. vcera sem si zase udelala radost a koupila sem tatinkovi a braskovi kravatu..a mam objednany zavoj tak sem zvedava kdy prijde..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: tak to jsem v pytli, no nevadí, tak se kouknu někde tady u nás, ale jinak díky
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: Já už mám závojík doma, akorát pořád nějak nemůžu dohonit ut kámošku, která by mi to měla pomoct doupravit s tím oranžovým lemem...
Odpovědět
Ahooj holky, nakukuju co se tu děje nového ...
Odpovědět
Článek se načítá
lowe, co ty budeš dělat do září, když už máš skoro vše hotové? :-D nezapoměň se pochlubit novinama, jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Ahojda holky moje :-D Jak se daří? Mě čeká zřejmě ještě jedna operace a pak už budu o.k....už chystáme věcičky na svatbu..barva oranžová a bílá...zlatíčka nakupuje někdo na eBay?
Odpovědět
ahojky :-) treisi: takze se to vyviji dobre? to je supr ja na ebayi nenakupuji...ale jinak takhle v ruznych diskusich docela dost holek
Odpovědět
ahoj treisi, sháníš něco konkrétního? já teda přes eBay nenakupuju, páč prdlajs tomu rozumím :-D
Odpovědět
chci si tam koupit fontánku na čokošku a asi i nějaké doplňky...jenže moje angličtina je velmi ale velmi slabá :-N ..chci se s někým domluvit na nákupu atd protože já ani na to teď nemám čas :-(
Odpovědět
ty fontánky se prý moc nevyplatí na w.popron.cz ,mají taky a že je dobrá
Odpovědět
no ta fontánka má být překvápko pro mého přítele...strašně se mu líbí :-D
Odpovědět
tak máme zamluvený sál s kuchyňkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi: to je fajn, že jsi zase mezi nás zavítala :-) mě se pomalu rozjela škola a za týden ve čtvrtek už píšu první zápočet z chemie ;-) takže se učím, ale byla jsem si v pátek zase zkoušet šatičky, jedny byly fakt super, akorát půjčovný 6000,- tak ještě zauvažuju, ale prý půjčení bot a šperků je v ceně a pak 10% na kytky od nich... tak nevim, musim mrnkout tady u nás v Jaroměři...
Odpovědět
petunia: jo tak šaty teď řeším s jednou holčinou tady z beremese a mamka se mi nabídla,že mi je se svojí kámoškou ušije..tak uvidím
Odpovědět
petunia, a máš fotky šatiček?
Odpovědět
treisi, to je super, že to máte zamluvené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, chodím zatím sama, kamarádka, kterou jsem poprosila o pomoc má miminko, tak máme co dělat, abychom se sešli a asi stejně vyberu tady u nás, tak to bude i s kočárkem jednodušší... tak snad časem, já jí uschopním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my plánujeme udělat hostinu na jedné rybářské chatičce, přítel se zná s jejím majitelem, ale znáte to, ajk to chodí s chlapama, takže zatím se jim neozval..
Odpovědět
tady zase nikdo, nevěstinky, kde stéééé x-)
Odpovědět
já jsem tadyyyyy :-D
Odpovědět
jůůůůůů, ahojky :-)
Odpovědět
chystáš se na nějaký svatební veletrh?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?