Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ty se mas to ja uz tyden do skoly chodim ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: to já začínám až 1. 10. a budu tam muset jen pondělí, úterý a ve čtvrtek dopoledne ;-) a co děláš za školu?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na informatice na Masarne, uz patej rok delam bakalare ]-( ]-( posledni dva roky mi chybi jenom jedna zkouska a nejak ji porad nemuzu udelat...jak ja tu anglictinu nenavidim, je to u nas docela drsna zkouska a hoodne lidi s ni ma problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, u nás jsou zase problémy s chemií... taky opakuju prvák kvůli tomu a pak taky kvůli tý operaci v letním semestru...
Odpovědět
holky, tak za rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, za rok přesně:) dneska jsem taky o tom přemýšlela, na jednu stranu se strašně moc těším, ale na druhou stranu mám taky trošku strach, teď se mi asi bude po třech letech manželství rozvádět kamarádka... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru: tak jak si dopadla, povidej prehanej... my sme v sobotu zamluvili konecne restauraci, tak uz jenom kapela a zaklad mame.. jo a ozvala se budouci tchyne a asi se ji to rozlezelo v hlave a dokonce se zacala trochu zajimat...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak jsem opět zde, jo jo v pátek nám zbýval rok, tak jsem trochu slavily, ale ne rok do svatby, ale máme na ted den výročí, ale to už jsem zde několikrát psala, že se budeme brát v den svého..... výročí, číslo raději psát nebudu, protože je už hrozný...ale hrozně krásný, a hlavně mi to vůbec nepříde že už jsme spolu tak dlouuuuhoooo
Odpovědět
Profilova fotka
jee to ses mela to nas vyroci ceka az 19.10 :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, beru, piš piš a přeháněj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím na 26.9. 2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss, tak to je taky dobrý a kolik???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lowe: teprve 4 roky... lidi zacinam mit trochu problem s kapelou komu napisu ten uz ma plno :-( uz me to zacina stvat
Odpovědět
kuk holky :-) no dopadli jsme jak sedlaci u Chlumce, nic jsme nerekli, u nas doma je ted takovy chaos ze jsme se rozhodli to nechat na Vanoce...nejak jsme to mezi projektovanim nasi strechy a predelavanim brachova bytu a pecovanim o malou neter proste nezvladli... no ale to nic, udelam z toho asi vanocni darek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: no jasný, to bude pěkný dárek a navíc v době Vánoc je atmosféra taková přítelštější:-)
Odpovědět
beru, jasně na vánoce se to určitě hodí, alespoň máte dárek rodičům :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem si zaplatila závoj, první opravdová věc na naši svatbičku ;-)
Odpovědět
kuk :-) no ja prave premyslim jestli to pro rodice bude darek :-D ale jo, udelame to tak :-D petu: vzdyt uz jsi delala i vyvazky, nebo ne? ;-) a jaky zavoj? kratsi, delsi? je to supr pocit neco uz poridit, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: vývazky jsem tak nějak začla dělat, ale pořád ještě nejsou hotové všechny:) závoj je takovej asi do pasu, ale ještě ho asi malinko zkrátíme a olemujeme ho oranžovou stužkou, abych to měla všechno sladěné, bude to v barvě vývazků, ještě tu stužku musim koupit, malinko širší než je potřeba na vývazky...
Odpovědět
petu: jeej, barevne olemovany jsem asi jeste nevidela...pak ukazes foto, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný:) já jsem to právě viděla tady na beremese.cz, že to měla jedna nevěsta sladěný do vínova s celou další výzdobou svatby, tak se mi to zalíbilo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno, milé dámy... jakpak jsme se měly o víkendu??? My jsme služebně vyrazili do Prahy a po práci se zastavili na nákup drobností do bytečku v Ikey...
Odpovědět
kuk :-) ja jen na skok...o vikendu jsem behala po poutich, koupila jsem par blbosti, bylo hezky, tak jsem to chtela vyuzit a byt trochu ven ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já trávila víkend na zahrádce, spíš zahradě bylo po dlouhý době krásně, tak tam máme před zimou spoustu práce, jestli chcete tak se koukněte mám album na modrastrecha....plníme si sny pomalu ale jistě (zahrádka) a druhý to samé jen (byteček) jinak jsem dělala včera večer nějaké karafiátky na svatbičku a dokončuji noviny, hurááá
Odpovědět
lowe, už máš i noviny, jo? =-) hoď nějakou ukázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vůbec nevím, co bych měla do těch novin tak nějak napsat... že mě rodiče 1.3.2008 vyhodili z domu se mi tam opravdu psát nechce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katalines. mám je téměř hotové jen vytisknout a přidat pár fotek ze součastnosti, jako nás dvou ale inspiraci mi poslali holky z jiné diskuze, hodně z toho jsem použila plus své nápady a pár fotek z děství a prarodičů svatební a rodičů svatební jako takovou fofo galerii
Odpovědět
Profilova fotka
www.svatebni-noviny.wz.cz inspiraci najdete i tady
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: díky za tip, určitě mrknu... docela bych noviny chtěla, ale fakt netuším, co tam napsat...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nic nepsala, a jen kopírovala a zatím co jsem je ukázala, tak lidi koukali 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?