Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
no tak je to podle toho jaká církev to je... někde může být křtěný jen jeden, někde musí bý oba...
Odpovědět
iivet : tak to drzim prsty, mozna se poohlidni po nejake reformovane cirkvi, myslim ze tady byla diskuse o unitarich nebo jak se to jmenuje, ze nemaji problem udelat obrad kdekoliv...jinak bych docela mela strach ze mit cirkevni svatbu mino oficialne vysvecena mista asi nebude uplne jednoduche majina: u nas podobne...pritel by chtel ale ja ani za nic...neverim, divadylko hrat odmitam a navic 2 svatby v kostelech co jsem videla v posledni dobe byly fakt strasne, ani jeden farar mimo cteni z Bible ze sebe nedostal nic co by davalo aspon trochu smysl...a Tomase Halika asi nesezeneme, ten se da alespon poslouchat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky musim se pochlubit mam zamluveneho oddavajiciho. Bylo mi receno ze na 19.9 jsem zatim prvni ale treba na 6.6. uz maji kompletne plno. Uz jen zamluvit zamek a je to :-).
Odpovědět
Já jdu fakt do kostela jen na půlnočku.. aůe zažila jsem jednu-je to 2 roky a to bylo děsný... ten farář nebo co to je tak tam kecal jak bychom všichni měli viset na kříži a jak máme být vděčni Ježíši no a tááák... to bylo děsný, žádná koleda, pořád jen sednout, kleknout... Hrůůůůůůůůůůůůůůůza!! Taky jsme po 10ti minitách odešli! Ale minulý rok byla překrásná, zpívalo se a ten příběh o Ježíšovi spíš podal tak jako pohádku, nenásilně a bylo to mooooc krásný! A to to bylo ve stejném kostle! Prostě jiný farář!
Odpovědět
Profilova fotka
majina: kdyz te tu posloucham jak tu mluvis o kostele tak si pripadam jako bych slysela sveho nastavajiciho, on mluvi naprosto stejne.
Odpovědět
Jako já nic proti tomu nemám ale někdy mě ty lidi zarážejí... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ne a je pravda ze kdyz sem byla na svatbe kamosky a furt sme museli vstavat a sedat tak to bylo spis jak v telocvicne a ne na svatbe:-))))
Odpovědět
majina: brachovi farar na svatbe vykladal ze byl v Anglii a jedl tam sendvice s chipsama a jezdil autem vlevo a z toho vyvodil moralni ponauceni ze se clovek musi umet prizpusobit zmenam...polovina lidi se tvarila zarazene a druha se chechtala...ale je pravda ze z oddavajiciho na zamku nebo radnici muze taky vylezt pekna kravina ;-) clovek muze narazit na blbce bez ohledu na viru nebo cokoliv jineho ;-) tulikiss: jee ty se mas ze uz to mas zamluvene :-) my to asi vyklopime rodicum ted 19.9. a pak treba i neco zamluvimev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska9: to nasi uz to vi docela dlouho sme totiz zasnoubeni uz skoro dva roky, horsi to bude asi s rodicema od pritele uz sme jim o tom rikali, ale porad si asi mysli ze jenom tak placame:-) asi budou koukat.
Odpovědět
tulikiss: posli jim foto ze zkouseni satu a treba pochopi :-D :-D :-D my jsme zatim nic nerekli protoze jsme si chteli nejdriv vyjasnit co a jak ...a uz to vyjasnujeme pul roku...jsme nemozni :-D jsem zvedava jestli se k te svatbe nakonec vubec dohrabeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, holky, neudem se handrkovat, je to věc názoru, zkušenosti a všeho možnýho a svůj den si každý pár udělá tak, aby byl k jejich spokojenosti... ;-)
Odpovědět
Petu... já bych se ani nehandrkovala, je to věc každého a já nikoho nechci nějak přesvědčovat, každý si svůj den předstvuje jinak a tak to má být ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
petu: my jsme si jenom vymenovaly nazory a zkusenosti :-) rozhodne bych si netroufla nekoho premlouvat kdyz ma nejakou predstavu ani jsem se nechtela nikoho dotknout, samozrejme at si to kazdy udela jak chce :-D
Odpovědět
Já to teda taky nemyslela nějak zle... jen jsem napsala svůj názor ale nic proti nikomu, neberte to nějak špatně ;-) :-)
Odpovědět
za rok touhle dobou to budeme mít za pár :-D :-D :-D
Odpovědět
majina: no jo, to uz budou asi nervy v haji...br br ani na to nemyslet ;-) tipuji ze tech poslednich par dni bude silenych :-D
Odpovědět
no to tedááááá :-D :-D :-D to budou nevíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, me by to bylo jedno jestli s fararem nebo nez, ale tchyne trva na fararovi.....nastesti nerekla z jake cirkve, tak to proste musi klapnout:-) Jinak nazor na to mam podobnej jak vy, do kostela jen na pulnocni na 10minut a tot vse. Ale tchyne by to neprezila..... dkyz jsme rekli ze to nebude v kostele tak nam rekla ze to bude jeji posledni hrebik do rakve.....no po pul roce, se nam podarilo prosadit svatbu NEv kostele, ale toho farara se nevzda :-( No, verim, ze to nejak pujde.....proste MUSIIIII Jj, za rok v tuhle dobu....uz se na to tesim, ale vim, ze to budou nervicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo za rok, to už bude mazec, bude všechno tak nějak připravený... a bylo by nejlepší někam zmizet, na dovču, aby se na to nemuselo myslet, jestli je všechno v pohodě a jak to bude...
Odpovědět
Ivet... tak budu držet palce ať někoho seženeš ale teď jsem si uvědomila že naše známá se vdávala v zahradách zámku a taky měli faráře... takže by to jít mělo =-) :-) Teda pokud to nedělal že jsou "VIP" ]-( :-S Peťu... no to teda, jenže když nad tím přemýšlím tak ono bude i dost práce, to jsou ještě koláčky, dorty, jídlo, šaty, prostě ještě plno věcí které se budou dělat :-o jéééé... to budou nervíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si spis myslim ze budem dost vklidu, chystame prece vsechno dost dlouho dopredu, takze uz bude vsechno nachystane a zarizene a ty vysluzky se nejak zvladnou.. dost me dostala slecna co je v diskuzi o asapovi ze ceka na saty a svatbu ma tuto sobotu..to by me zabilo, ja musim mit vsechno nachystany strasne dopredu...
Odpovědět
Nooo... tak to bych asi byla na márách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: taky musím mít všechno dopředu... šatky si nejspíš vyzvednu čtvrtek před obřadem, tak to vždycky bývá v půjčovnách... no a jinak nám s tím vším okolo budou pomáhat rodiče a prarodiče... budeme mít oslavu u přítelových rodičů a chceme si všechno dělat sami... s pár kamarády otočíme prase, koupíme dva sudy a bude... ale koláče si myslím, že už budou rozvežený a výslužky se u nás rozvážejí až po svatbě, tak myslím, že to budem dělat až po...až se proberem z alkoholového a jiného opojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, vy jste toho teda včera probraly. Včera jsem byla u tety co mi bude péct koláčky, dorty a jiné cukroví na svatbu, už toho má vymyšleného. Já si pak udělám chuťovky, chlebíčky, roládky slané a tak no ale bude to mazec za rok, ikdyž budeme mít všechno připravené, bude to dost o nervy u nás se výslužky dávájí když hosté odcházejí ze svatby domů, a pak do práce a tak předem, snad to bude v poho
Odpovědět
Tak to já jsem řekla že se všechno objedná, koláčky, dorty, mimidorty i chlebíčky... rolády mi budou dělat v hotelu kde je hostina takže snad doma nebudeme muset dělat nic :-D
Odpovědět
Já jsem teda nevěsta... vývazky nebudu dělat, šerpy na auto asi taky ne, péct nebudu, vařit nebudu... nooooo... akorát holka na vdávání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my budeme mit taky vsechno objednany a po zkusenostech z brachovi svatby si necham vysluzky udelat primo do krabicek, protoze u brachy sme je delali samy ale byl to des. U nas se rozvazi vysluzky predem jenom ti co jsou z daleka je dostanou az na svatbe. petunia: Ja si saty chci objednat pres ebay takze pocitam ze tak od brezna je budu mit doma, jenom pak nesmim pribrat ]-( ]-(
Odpovědět
No tak výslužky budu dělat sama... to je asi jediný :-D Budeme je dávat vždy když někdo bude odcházet... jen do práce je vezmu předem... to asi bude ve čtvrtek páč v pátek si chci vzít volno :-D Budu muset dodat do hotelu květiny, s autama na myčku, pak ještě na nehty... no to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji: v zaměstnání máš nárok na den volna den před svatbou...myslim, že na to, se dovča brát nemusí:) zaměstnavatel ti to musí umožnit:)
Odpovědět
no tak vidá... a ještě ušetřím dovolenou :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?