Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
dik, tak ja to promyslim :-) nemas predstavu kolik jich od tech jednotlivych barev je v te krabicce?
Odpovědět
oni je myslím i prodávaj v jednom z e-shopů co mají dekoraci ale tam je to myslím kolem 3kč za jeden
Odpovědět
to nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jdu na to mrknout... ale zas prý ty špendlíky s perličkama nereznou a neudělají fleky na oblečení jako klasický špendlíky, tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia, já si myslím, že ty klasický jakoby nerez sicherajský taky neudělají fleky, za těch pár hodin co je budou mít na sobě? :-D jo tak jsem se dnes domluvila fotografa....HURÁÁÁÁÁÁ :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no uvidíme:) ještě mám čas se rozhodnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: dneska jsem vyzkoušela stvořit první karafiátek, fakt díky za typ, je to super, akorát asi použiju víc vrstev, tři je, zdá se mi, málo...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia, já je dělám ze 4 nebo 5 a to je už v poho a je fajn, že si je můžeš udělat různě barevné a velké x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já to ladím do oranžové a přidávám bílou, je to krásný a jednoduchý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budeme mít skoro stejnou barvičku
Odpovědět
lowe: a ktereho fotografa to mas?
Odpovědět
Profilova fotka
manželé Potučkovi z Plzně, chtěla jsem taky zkus Stanislavu Petele, ale ta na meil po třech dne vůbec neodepisovala, tak jsem jí zamítla, a oni hned ten večer, pádím dom tak zase v pondělí páček a krásný víkend všem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
TAk jsem vám do albíčka přidala pár hotových vývazků i s kontrolou našeho prcka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ranko při pondělku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak něcom nového?
Odpovědět
čauky... tak já měním fotografa a chci jiného :-D :-D :-D Kamarádka mi dala skvělé typy takže u nás novinka :-D :-D :-D
Odpovědět
bre ranko :-) ja vas jenom pozdravim, u nas porad pripravy na mrtvem bode
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky nic novýho co se týká příprav na svatbičku, ale budeme mít přírůstek do rodiny, za týden si jedeme pro činčilí slečnu... ;-)
Odpovědět
áááá... zvířátka, to není nic pro mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taj maji, já už mám vybráno a měnit to nebudu, už mám u manželů potůčkových 100% rezervé jinka petunia my máme psí slečnu, tedy už měla štenátka, je náš miláček už 7 let
Odpovědět
my zatim zviratko nemame, protoze do podnajmu to nejde...ale u nasich mam kocku a az bude domecek, tak si jich poridime klidne 5 :-D jsme oba kocici :-D
Odpovědět
tak my teda zvíře taky nemáme a ani nechceme, u přítele doma mají psa a ten nám stačí :-D Moje babička má čoklíka, ten mi leze na nervy... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prosim vas, planujete nektera svatbu venku? My ji chceme urco venku, ale farar (ktery kvuli pribuznym musi byt) nam rekl, ze musi zadat u biskupa a ze je to moc slozity. Nemate nejakou radu? Diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: tak to jsem netušila, že je to u církve tak složité... ale snad to půjde, zatím s biskupama nemám špatnou zkušenost... my jsme chtěli venku, ale na zámku v Ratibořicích, kde máme rezervovaný termín nás od toho pán přemluvil, kvůli tomu, že v září už je počásko značně vrtkavé a kdyby mělo pršet, tak to bude složitý s přesouváním výzdoby a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
toho se nebojim....nam prset muze:-) ta terasa je velika a castecne zastresean :-) Chjo, no snad se nam podari nekoho premluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: neboj se, to se podaří, oni jsou fakt církevní hodnostáři moc fajn lidičky... teda aspoň s těma co se znám já... občas se najde i nějaký ten bručoun... ale vesměs to jsou hodní lidé, neboj se, myslím, že to dopadne... kdyžtak " Bůh je všude kolem nás a vidí nás, tak nemusíme být přímo před jeho oltářem v kostele, aby viděl, že se máme rádi..." Taky bych chtěla svatbu v kostele, ale přítel je naprostej ateista, tak mám smůlu, ale aspoň jsem ho ukecala na ten zámek...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, ja si myslim, ze vsechno je o domluve. Na zamku to bude nadhera :-) No musime najit nejakyho tolerantniho, ale nastesti uz mam typ tak to snad klapne. To by me fakt stvalo, kdyby to nebylo tak jak to mam vysneny.
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: ale já si myslím, že to pak bude ještě daleko lepší než to, co jsme si vysnili... já jsem si třeba nedokázala představit, jaký to bude pocit, až ten můj miláček příjde s prstýnkem požádat o moji ruku... málem jsem bulela dojetím...bylo to taky v Ratibořicích...
Odpovědět
Tak my sice obřad venku neplánujeme na 100% ale pokud nám nevypíšou tento termín na zámku kde chceme obřad tak to asi uděláme na zahradě v hotelu kde máme hostinu....ale jako v žádném případě neplánuju nějakýho faráře, oni ty jejich kecičky... pořád si sedáš, stopáš, klekáš :-S :-D :-D :-D No to by mi moje rodina dala, moje babička s dědou jsou dost proti církvy, mamka by to asi nějak vzala ale ne, nejsem věřící a tak nebudu mít ani faráře ani jinýho kašpárka z těch "pánbíčkářů" :-D :-D :-D Tam si musíš říkat i ty sliby nééé??? =-) :-N :-D Tady řeknu "ano" a hotovka :-D :-D :-D Ale můj přítel by nejraději chtěl svatbu v kostele ale já jako néééééé :-N :-D :-D :-D a protože nejsme ani jeden křtěný a já se křít nenechám ani za miliardu tak to nejdééééé :-D :-D :-D Já chodím do kostela jen na půlnočku a to když už má ten farář "blbý" řečičky tak odcházím třeba po 10ti minutách páč bych mu tam asi musela něco říct :-x :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji: neber to tak tragicky... je fakt, že církev má od sociků hodně zkaženou pověst, ale co rusáci nezkazili, že... máš přesně stejnej postoj k církvi jako můj přítel, ale na něm mi vadí to, že má tyhle řeči aniž by o tý církvi vůbec něco věděl... svatba v kostele není podmíněná tím, aby byli oba snoubenci křtění...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?