Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
jééééééééééé :-D :-D :-D To je kráááásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: já jsem je vývazky nedělala se špendlíky s hlavičkou, mám je udělané normálně a nohoře mám korálky, a pak tak jen dám sicherajsku (spíinací špendlík) a bude to, koukni se mi do alba, už je mám hotové a vypadají docela dobře
Odpovědět
Ahojda petunia:děkuju Tak mám nabídku prakticky na celou výzdobu i s panenkou za 2000kč,asi to vezmu je to super cena jinak jsem sehnala špendlíky a mají místo hlavičky srdíčko,vypadá to moooc pěkně
Odpovědět
kdyby ještě někdo chtěl takové spendílky mám je v zelené barvě.modré,žluté a červené
Odpovědět
Maruško... jako výzdobu na auto???? A panenku na auto??? =-)
Odpovědět
maji:Celou výzdobu-na židle a stůl,na auta,jsou tam balonky i s těžítkem atd
Odpovědět
No tak to je doooost dobrý! ;-)
Odpovědět
teď se musím ale domluvit s přítelem,na 99% to beru
Odpovědět
koule na nohu ženicha /plast/ panenka na auto (daurjeme - ani jsme ji nepoužili, zakoupila jsem ji také na beremese, ale nakonec jsme meli porcelánové..) Když jí přidáte přísavky bude držet... balonky na hostinu - je tam zbytek našich růžových srdíček, kulatých balonků s nápisem "hodně štestí novomanželům" a pak spousta barevných celkově jistě přes 100ks balonků barvené stuhy (bílá a řůžová - nepoužité ) svatební kytičky do vlasů - růžové motýlci - dekorace organza s kamínky (cca přes 10 pytlíčků) - slouží jako závaží na balonky stuhy k navázání balonků na závaží organza růžová v kuse - nepoužitá (cca min 5m2) organza modrá - 1 role (1/2 role použito ne dokoraci ženochova auta) - je čistá a srolovaná zpět organza růžová několik rolí - 2 nepoužité bíláá orgnaza 2 role nepoužité + použitá cca 4 role 3* malá rolička řůžové organzy - nepoužitá ubrousky
Odpovědět
No tak proč toho nevyužít.... podle mě dobrá nabídka ;-)
Odpovědět
jj ;-)
Odpovědět
Já bych i dolela brala kdyby si to třeba ode mě odkoupil ten hotel, páč co s tím potom??? To mi je k ničemu, prostě jen prodat!
Odpovědět
Článek se načítá
Marunko, v pondělí do školy??? =-)
Odpovědět
Maji,jj do školy :-(
Odpovědět
a co děláš???
Odpovědět
dámskou krejčí
Odpovědět
treisi: prozradis kde jsi sehnala ty spendliky? mas nejakou fotecku?
Odpovědět
Jéééé.... těch je už hoooodně málo, u nás to úplně zrušili :-( Teď tu není skoro nikdo kdo by ti něco ušil nebo předělal ]-(
Odpovědět
já byla na obchodce,jenže jsem měla rakovinu a pak už jsem to nemohla dohnat tak jsem se na to vykaslala
Odpovědět
beruska9:Já je koupila v krej.potřebách,ale to má mamka na živnosťák,počkej najdu fotku
Odpovědět
už mám v albu ty špendlíky,mohla bych ještě další objednat
Odpovědět
Balení obsahuje mix 7 barev (bílá, žlutá, růžová, červená, fialová, zelená, tyrkysová). tak je tam víc barev ;-)
Odpovědět
ježiši márja.... rakovinu??? To musel být šok, nebudeme se o tom raději bavit, je to nepříjemné, promiň.... jinak lowe je koukám šikulka... asi ji podplatím :-D :-D :-D
Odpovědět
jj v 15letech to byl šok...ale jsem tuuuu a budu se vdávat :-D Znáš to minulost nezměníš :-D
Odpovědět
treisi: dik za foteku :-) jsou pekne, nevis jestli se dela jenom jedna barva? ja bych pouzila jenom modre...maximalne jeste bile... ;-)
Odpovědět
Tááák to je... šiklka Maruška ;-) :-D :-D :-D To je teď důležitý, si tady a bude veselka :-D
Odpovědět
beruska9:kolik jich potřebuješ?
Odpovědět
Maji je to lepší než mít třeba celej život cukrovku ;-) Rychle to přišlo a rychle to odešlo..
Odpovědět
treisi: no prave ze asi tak 50
Odpovědět
beruska9:Kdyby jsem měla zájemnce i o ty ostatní barvy tak to objednám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?