Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
A hosti taky přijedou sem... ať sousedi vidí že na to máme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moje rodiče nahradí právě děda s babičkou, mí rodiče nekomunikují a proto jsme se rozhodli, že je na obřadu ani ostatních oslavách nechceme... navíc po jejich reakci na oznámení, že se chceme brát...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak přítelovi rodiče bydlí na vesnici a taky počítáme s 30 lidma, upozorňuji, že se bude jednat pouze o nejbližší rodinu!!! takže to bude taky vypadat na "velkou svatbu", přitom zas až tak velká nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, tedy myslíte, jako už upravenou, že by mě neměl vidět jo? to nosí smůlu?
Odpovědět
Ahojda,tak ráno jsem se probudila a na noční stolku vedle čaje ležela červená krabička a u ní lísteček s nápisem:Vezme si mě? :-D Takže konečně už to mám jistý kroužkem,je přesně podle mých představ,chtěla jsem jen něco nenápadného,je uvnitř datum kdy jsme spolu začli chodit a nádherně napsáno Miluji Tě....Akorát miláček to asi měřil někdy když jsem spala :-D Prstýnek mi sedí na prostředníček :-D ...ale mám hooooooooooo
Odpovědět
Maruško... gratulujůůůůůůůůůůůů moooooooooooooooc ;-) :-) :-D Já teda nechci aby mě ženich viděl dopředu... i na zámku to bude tak že on půjde jako první, seřadí se tam a až budou vcházet do obřadky tak já teprve vylezu z auta :-D
Odpovědět
Marů... už ti psali z toho Marry???
Odpovědět
Ještě nee,mě blb e-mai a já vůbec nemohla nic odesílat ]-(
Odpovědět
Acháááááá.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško gratuluji tak to já uvidím, ale jak se znám, tak to určo nevydržím
Odpovědět
lowe... já asi ale taky néééé :-D :-D :-D budu se chtít ukázat :-D
Odpovědět
lowe:Děkujuuuu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No joooo.... je hezounký ;-) :-D
Odpovědět
já si až teď uvědomila,že je 28.8.2008 :-) Alespoň na tenhle den jen tak nezapomenem....chjo dnes je tak kráááásně
Odpovědět
Se vám to bude pěkně pamatovat viď??? Ale mě taky 24.12. 07 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy me tady vsechny desite jak uz vite jakyho fotografa, jakou restauraci, kde obrad.. tak sem dneska taky trochu zacala, sice trochu neobvykle, ale prece- objednala jsem si cokofontanku, tak mam dobrej pocit ze uz konecne neco s tou svatbou delam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
majina ty jsi byla požádána o ruku 24.1.2007 jestli ano tak vítej do klubu já také
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss tak tu já mít nebude, budu tam mít takové množství jídla, že toto můžu postrádat neboj je čaaaaaaaas
Odpovědět
to já fontánu taky nechci,bude tam dost dětí a čokoláda by byla všude
Odpovědět
kuk :) ja jsem dostala prstynek 13.2.2008 - abychom jako nebyli trapni s Valentinem :-D :-D :-D ne, to kecam, zaridila to posta, objednavali jsme ho pres net a dostala jsem ho hned jak dorazil ;-) a porad jeste nemame vymyslene jak to bude takze ja se moc nezapajim, nejak ted nic nevim ;-)
Odpovědět
tak my fontánu budeme mít ale nemusím jí kupovat protože nám ji půjčí v tom hotelu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja cokoladu miluju takze ji urcite vyuzijem aji jindy, ale pritel si ze me dela porad legraci ze to nebude moc dobry kdyz bude cely den sedet nevesta nekde u fontanky:-))
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: vim ze casu je dos,t ale ono to strasne utece, navic v Brne bude urcite zase hodne svateb tak aby nebylo vsechno rychle zamluveny..nastesti uz mam presnou predstavu uz jenom zbyva ji realizovat:-)
Odpovědět
Holky, budete kupovat polštářek por prstýnky??? Někdo tvrdí že to je zbytečnost a že jeto k ničemu, vím že to sice tak je, že to je jen pro fotku a pak mi to je k ničemu ale stejně si ho koupíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maruško: gratuluji:-) maji: my asi polštářek budem kupovat, ať aspoň nějakou památku mám...
Odpovědět
No tak to jsem ráda že alespoň někdo tu bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vždyť co by mi zbylo? fotky, ženich ...a vzpomínky...
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem se byla ptát v galantérce na špendlíčky s perličkou... zatím nemají, ale příští týden snad budou... pár vývazků už mám hotových:-)
Odpovědět
Obdivuju vás... já bych to nezvládla :-D :-D :-D Jsem na takýhle věci tele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji: každej máme něco:-) určitě umíš něco skvěle, co já prostě nezvládnu... dybychom byli všichni jeden jako druhý, nebylo by to ono:-) buďme rádi, že jsme každý jiný:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?