Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
tak to mi je líto :-( já taky koukala na tojo 9.9. ale středa je blbáááááááááá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katalines, zvládneš je to jednoduchý uvidíš
Odpovědět
ááách jooo :-( tak teď fakt nevím ...
Odpovědět
Profilova fotka
katalines, vždyt takových krásných míst, tak zkus jinde
Odpovědět
právě ta středa je na prd
Odpovědět
lowe, to jo, ale ...
Odpovědět
nebo ještě datum 19.6.09, ale to už prostě není to nejkrásnější datum 8-(
Odpovědět
a to bude i vedro... no to néééééééé :-N
Odpovědět
no ještě k tomu :-D
Odpovědět
tak si obřad udělejte jinde... třeba venku, v místě hostiny :-N
Odpovědět
no jo venku, ale co když bude pršet
Odpovědět
se hold asi nevdám, noo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hm.... prááávě! já taky plánuju že když nám nevypíšou termín na ten zámek tak si to budeme muset udělat v tom hotýlku kde máme hostinu a když bude pršet tak je tam naštěstí i místnost kam se to dá přesunout....
Odpovědět
který zámek sis vybrala?
Odpovědět
ploskovice.... mám to v albíku ;-)
Odpovědět
ááá, už na to koukám :-)
Odpovědět
jojo :-D
Odpovědět
Jakto že tady dneska nebyla Maruška??? Mařenko, kdepak si??? Napsali ti z toho salonu??? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata já bych chtěla i kameramana i fotografa... ale když mi vyjde ten pan vokurek tak mě bude stačit když se kamerování zhostí nějaký host :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, my to máme s obřadem jednoduchý, si řeknem datum a oni nám to prostě připraví, asi jste z "divnýho kraje" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my mame obrad na velke terase ktera je castecne zastresena. Mame to v Luhacovicich u prehrady takze krasne v prirode, ale je fakt ze nez jsme toto misto objedvili tak nam to trvalo asi 5mesicu :-( Kdyz uz se nam to nekde libilo tak to vzdycky vyhorelo na necem...bud by se tam nevlezlo 90lidi, nebo nemohla byt hudba moc slyset, nebo nas chteli rozdelit do dvou salu nebo..........., Ale s vysledkem jsem moc spokojena. Zkus se treba poptat kamosek a sesbirat co nejvic tipu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne jsme chteli vse jednom... obrad, hostinu, zabavu i ubytko..... a zatim to vyslo, tak jsem strasne rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: tak to máte skvělý, na jednom místě... holky: včera jsme se daly do kupy s kolegyní z práce, bude se vdávat přesně o týden dřív než my, tak budem plánovat a zařizovat spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mi to sice nemám úplně na jednom místě, ale bude všechno v jednom malém městečku, takže je to taky v pohodě. No a přípravy? No s Vámi, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, přípravy spolu:) ale na jednu stranu jsem ráda, že se ta Romana bude vdávat týden přede mnou :-D je to fajn holka a je servírka, takže mi poradí co se bude týkat hostiny a výzdoby tabule... to se taky neztratí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme koplikované jsme z brna ale všichni budou z hodonína a okolí...navíc se chcem brát na zámku v miloticíh.... musím vymyslet u koho přespím aby mě přítel ráno neviděl... asi u mé svědkyně :-) doufám, že mě někdo pak hodí na obřad... je to ho ještě hooodně co vymyslet jak to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já uvažuju o tom, že budu spát u babičky, mám kadeřníka odtamtud a asi se tam domluvím i s kosmetičkou... uvidím a pak pojedem k přítelovým rodičům, to bude celý den takové centrum dění... po obřadu a obědě s rodinou se tam vrátíme na večerní grilovačku pro všechny...
Odpovědět
Profilova fotka
počkejte holky, to budu muset spát jinde, než ve své postýlce? PROĆ???? to už se vůbec nevyspím a budu nevěsta s pytlema pod očima achhhhh
Odpovědět
Profilova fotka
no můžeš spát ve svý postýlce, proč bys nemohla:-) ale ženich by tě před obřadem neměl vidět... tak vyhoď jeho :-D
Odpovědět
Já teda budu spát u mé mamči ;-) Kamarádka kadeřnice a i kosmetička dorazí sem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?