Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: je mi 21 a mému příteli 31. jsme spolu už dva roky a nějaký den..... co se týče fotografa chci pana Vokurka ze znojma je suprovej..... www.vokurek.cz už jsem mu psala bere předem 2000 kč je drahej ale hooodně kvalitní... jedna kolegyně z práce se s ním fotila a když jsem viděla fotky tak jsem dojetím brečela... byly krásné... mega moc.... jeho ceny od 8 do 15 tisíc... za 6hodin práce.... jenže můj přitel je nerad středem pozornosti takže ještě možná zvolím levnější variantu... zatím je ale na 19. 9, volnej... snad Jirku přemluvím
Odpovědět
Profilova fotka
tak my uz mame taky fotografa - vcera jsem mu pro jistotu napsala (po tom jak jste me tu vydesili :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: nejseš sama kdo má velká prsa, a to že se mi málo kdo koukne jako první do očí je jasné mám 75F petra8619 je to sice moc penízků, ale fotky Ti zůstanou jako jediná vzpomínka, hmatatelná, takže já preferuji raději kvalitu než cenu, v tomto případě 100% nebudu objednávat kameramana, takže si raději připlatím za fotáka, ale ktérého pořád nevím iivet: tak kdo to je, už bych se taky měla rozhoupat, aby na mě něco zbylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo vokurek je profík, nádherný fotky a nápady na focení, bezva, tak ti budu držet palce, nebo začni šetřit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to lowe: taky nebudeme mit kameramana a radsi si priplatime za fotecky:-) objednali jsme Radovana Chvilu z Drslavic
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste mi tak zblbli jsem jsem ted odeslala mail k fotografovi, a uvidíme jak to dopadne moje řeč, kameru tam někdo bude mít, a že to bude jen amatérský natočení tak to mi nevadí, stejně pak všichni chtějí vidět hlavně fotky
Odpovědět
Ahojky... tak my teda kameramana mít budeme, kolik lidí říkalo jak kameramana NÉÉÉÉ a potom litovali takže já určo!
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
čááááááááu ;-)
Odpovědět
koukám že jsem vám včéra s těma foťákama dala co??? :-D :-D :-D
Odpovědět
maji, a koho že máš vybraného Ty? za fotografa
Odpovědět
Kačku Bímovou nebo ty Potůčkovi (jednoho z nich) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
a už si je zkoušela kontaktovat? já pořád nevím koho, ale měla bych asi co nejdřívě někoho taky najít,aby vůbec na mě někdo zbyl :-D
Odpovědět
Psala jsem jen té Kátě....
Odpovědět
Jo a pak mám ještě vyhlídnutýho toho Daniela co mi sem dávala lowe... ;-)
Odpovědět
já fakt vůbec nevím, ti nejlepší už budou asi zadaní :-|
Odpovědět
ne ne... zkus to!
Odpovědět
a na jak dlouho si je zaplatíte? myslím tím jen obřad, nebo i hostinu, nebo celý den? já jsem přemýšlela,že od příprav + obřad + začátek hostiny, to asi stačí, že?
Odpovědět
já celý den
Odpovědět
Profilova fotka
my tez cely den :-)
Odpovědět
ikdyž asi jo, když nebudeme mít profi kameramana, tak ať alespoň máme profi fotky z celýho dne :-N
Odpovědět
maji, a kdy se chystáš do Prahy na šatičky ;-)
Odpovědět
Ono už mě ty 2000 navíc nezabijou ;-)
Odpovědět
jak 2000 navíc? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nevím ještě na jak dlouho se mám s nima popřípadě domluvit, ale asi taky od příprav+obřad+hostina, ale nevím, snad si objednám někoho s kým se to bude moc změnit přímo v ten den
Odpovědět
no tak máš různý balíčky a ty se cenově liší, někdo to má o 1000, někdo o 2000, to je různý....
Odpovědět
maji, jo táák, já nevěděla, co myslíš
Odpovědět
lowe, díky na návody, na tom videu to vypadá velmi jednoduše, uvidím jak se s tím poperu já :-D
Odpovědět
tak nám bybuchli dvě místa svateb, na jednom se konají svatby jen večer nebo ráno (7-8hod) a na druhém kolem našeho termínu svatby vůbec nebudou, jedině, že by sme datum svatby přesunuli na 9.9.2009 ]-(
Odpovědět
no a 9.9.2009 je středa, což je na nic ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?