Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Holky jak má být široká mašlička na vývazky
Odpovědět
Jooo... tak s tím já ti nehelpnu ale podle mě jak chceš.... já si je budu nechávat dělat páč jsme na tohle střevo :-D
Odpovědět
Majina:to studio Marry šije i větší velikosti?
Odpovědět
Ušije ti cokoli, já jsem taky větší velikost :-D :-D :-D
Odpovědět
Všechno šijí až do velikosti 62
Odpovědět
jak koukám tak mají i dobrý ceny..co dobrý perfektní...za ty ceny někdy ani šaty nepůjčíš
Odpovědět
no prááááávě! Já si tam budu nechávat šít šatky co mám v albíku, tyhle ani nenabízejí ale paní mi řekla že ušijí cokoliv , sice to bude o 1000 kč dražší ale co, za 7500,- a budu mít svoje šaty a ještě k tomu na míru, no neber to!
Odpovědět
jj sice budu muset z Olomouce do Prahy ale pro ty šaty cokoliv..kolik si berou zálahu?
Odpovědět
Ty brďo, nevím jestli 1000 nebo 2000... to bych kecala :-N
Odpovědět
božínku ty šaty jsou fakt nádherný....Prostě je musííííím míííííííííííííít :-D
Odpovědět
Ale když tam napíšeš mail tak ty paní si s tebou domluví schůzku aby měli čas jen na tebe, pošleš jim třeba typ na šaty které chceš a oni ti napíšou jestli by to šlo nebo nešlo ušít ale co psali tak ušijí 95% zakázek takže pokud němáš nic extra složitého tak to zmáknou. Jestli tam budeš chtít jet tak si s nima opravdu raději dohodni schůzku!
Odpovědět
jaký??????????? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
extra složitej je jen můj velkej zadek :-D Hned jí jdu psát...moc dík za radu ;-)
Odpovědět
počkej dám je do alba
Odpovědět
pokud chceš ještě vybírat tak tady mají kráááásné šatky: http://www.maggiesottero.com/collecti...
Odpovědět
Ty si prdlouš :-D :-D :-D Tak šupej ať ti je omrknu.... písnu ti mail na tu paní ;-)
Odpovědět
svatebnisaty99@seznam.cz a nebo u nich na netu mají kolonku na vzkazy, zítra ti určo napíšou zpět ;-)
Odpovědět
chvilku to bude trvat..dnes blbne net tak je to pomalé....Jo druhej problém je u mě s prsama,mám pětky a to jen tak neschovám...A hlavně potřebuju vidět na cestu :-D :-D :-D
Odpovědět
Týýýýý voéééé... pětky :-( To by mě asi jeblo :-D :-D :-D Když jsem viděla holky od nás ze školy co mají velký prsa jak s tím na těláku zápaí tak jsem je litovala, mě stačí moje trojky :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
už je tam jdu vložit
Odpovědět
okáček
Odpovědět
Dobře sis vybrala! ;-)
Odpovědět
jsou tam...jj je to na nic mít velký prsa..málokdo se ti koukne do očí :-D
Odpovědět
joooo... je mi to jasný ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
jdu psát té paní,zatím pá a děkuju za adresu ;-)
Odpovědět
no není vůbec za co! Tak pak písni co ti napsali, já pro dnešek mizím a zítra tady budu až později... tak páček :-)
Odpovědět
ahojky nevěstinky :-) vítám nově příchozí ;-) :-D
Odpovědět
jdu Vás dočíst, takových příspěvků ...
Odpovědět
uff, dočteno :-D
Odpovědět
a tady zase nikdo ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?