Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Ahojky... tak jsem si včera na svatičce poplakala, měli to moc krásný a romantický, měli to v krásném, nově zrekonstruovaném přístavu (její manže totiž od malička dělá do lodiček, jachet atd...), takže přijeli na lodích, ty měli kráááásně nazdobené balónkama, kytičkama, taky kapela tam hrála, no úúúúúžaný! Obřad měli venku ale já zatím nic krásnějšího nezažila! Všude měli dané repráky aby bylo dobře slyšet, přicházeli od té lodi, po molu, k tomu krásná hudba, no nááádhera! Nevěstinka-Martinka už měla szičky na krajíčku, ženichovi to děsně moc slušelo a jejich malý Ondrášek byl suprácký ;-) :-D Oddávající mluvil nádherně, písničku měli od Petra Hapky-Motiv pany a to už Marťa začala plakat a já teda taky :-( :-D :-D :-D Při výměně prsýnků a prvního pusiny jim hrála písnička od Petra Bendeho a Lucky Vondřáčkové-Láska na 100 let! No skvělý!!! Tak jsem vám musela vylíčit moje dojmy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je, teda doufejme, všechny, že naše svatbičky budou taky tak krásné, jak jsi tu popisovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda:), dneska nic, divné, já hlásím úspěch...byla jsem si u našich pro rodný list... táta mi ho u branky dal a ptal se akorát na co ho potřebuju, na odpověď, že se chci vdávat mi sdělil svou obvyklou reakci " no tak super, tak nazdar" a to bylo všechno... takže jejich poslední šance byla opět promarněna...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky přidávám se do diskuse. plánuji svatbu taky na 19. 9. příští rok...ale jak říkám plánuji já... moje drahá polovička to prej nechce tak dopředu řešit :-( ale to je celý on.... řeší všechno na poslední chvíli ale je fakt že mám vyzkoušený že když něco naplánujem na poslední chvíli tak to vyjde suprově a když něco plánujem dopředu tak to nevyjde... i když věřím že na toto datum musím rezervovat dopředu.... ale to přítel nemusí vědět že? jsem z Brna ale oba pocházíme z hodonína takže svatba bude v zámku v miloticích,.... jestli bude voný termín :-) a oběd asi v hodoníně nebo v kyjově
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky a vítám tě mezi nás petra8619 Jen toho svýho tak nepodcenuj, já si taky myslela, že se požádání o ruku nikdy od něj nedočkám, a nakonec mě tak překvapil, že jsem bulela jak ta želva, jsem ten typ co plánuje hodně věcí a tím si jde, tak i toto datum, jsme měli vybrané už před 2 lety, a pořád jsem říkala, že mi chybí ten zásnubní prstýne, ale on nic, tak jsem to po roce vzdala a na vánoce? Byla to paráda, vůbec jsem to nečekala, nic na sobě nedal znát a bylo naprosto skvělí naši taky bulely, no tedy upřímě všichni bulely takže klid a uvidíš sama
Odpovědět
Ahojky.... tak já včera psala do hotýlku v kterým bych chtěla mít hostinu a zatím mají volno tak jsem ráda! Příští měsíc tam napíšu co a jak a jestli to bereme ;-) Jinak Peti vítám tě ;-) :-)
Odpovědět
lowe, prosím tě, koukala jsem ti do albíka a ty karafiátky co tam máš z krepáku jsou dokonalý, já jsem něco takovýho chtěla na auta (jen o něco větší)... jak si to prosím tě udělala????
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, peti, vítáme tě:)
Odpovědět
Profilova fotka
maji, je to strašně jednoduchý, já je taky budu dávat na zrcátka aut, a na židle asi hezký a levný a hlavně je tolik barev krepáku že si snad každý vyberu pošlu ti návod do IP
Odpovědět
Profilova fotka
maji: jen mi dej vědět jestli ti to přišlo, je tam návod i na růže ale ty mi nejdou
Odpovědět
jo jo, dorazilo to, moc díky
Odpovědět
Za jedno to je hezký a za druhý ti to nevyjde tak drahý jako když bych tu šerpu na auto s těma kytičkama měla koupit hotové, co jsem koukala tak chtějí kolem 400,- za jednu a to mi přijde dost!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
AHOJKY, maji asi tak... já zásnubní prstýnek mám už dva roky :-( byli jsme s mojím přitelem asi 14 dní a já se ho jen tak mezi řečí zeptala jestli by si mě vzal? :-D ani nevím proč... a večer (mimochodem byla sobota....později mi řekl že jel až do starého města do obchodáku aby mi ho koupil...) a požádal mě o ruku...jen jsme se shodli že do roka a do dne je to fakt brzo... ted spolu bydlíme v říjnu rekonstujem a bohužel Jiřík na ženění nemá myšlenky.... no tak budu v tichosti vyčkávat a až bude příležitost tak udeřím... to že se budem brát 19.9. byl jeho nápad ale jaksi si neuvědomuje že se to blíži....
Odpovědět
Profilova fotka
aprdon maji to mělo být pro Lowe ale to je jedno ono i tak je to zajímavé... ps: zasnubní mám kdažtak v albu.
Odpovědět
Ahojda zlatííííčkaaa :-D Jak se máte sluníčka? petra8619:Vítej ;-)
Odpovědět
Peťul, v pohodě... já už na zásnubáček koukala ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe, pošli mi to taky prosím, jsou fakt super:) a myslím, že nebudou marný ani na výzdobu při veselici po obřadě:) aspoň nikdo nerozleje vodu z vázy :-D já zatím tvořím ty vývazky... ale nějak teĎ začínám rozjíždět novou práci, a dodělávám tu starou, tak toho je moc...
Odpovědět
Profilova fotka
petul to fakt nevadí, já si to přebrala ten můj zase už šílí cojá všechno plánuji, ale už si na to docela zvyká jak jste dlouho spolu, jsem moc zvědavá, ale ptám se tu každýho, a kolik Ti je , tedy jestli to není tajné
Odpovědět
Normálně jsem myslela,že v sobotu už nikdy nepromluvím s mámou...řekla,že na svatbu nejde a vůbec o svatbě nemáme mluvit..už mě fakt štve...hlavn,že ségřina měla honosnou svatbu ]-(
Odpovědět
ahoj, prosim taky o navod :-) treisi: treba si to rozmysli...moje takhle silela kdyz se zenil bracha a nakonec bylo vsechno v pohode petra: ahoj :-)
Odpovědět
já taky plosíííím na kolínkách o návod ;-) :-D Beruska9:A co kdyžtak to bude mrzet hlavně ji samotnou,já už jsem si na odstrkování zvykla...ale co,je to mojemáma a tu jsem si vybrat nemohla
Odpovědět
Holky, budeme si kráct fotografy tak se chci zeptat jestli už někdo máte někdoho domluvenýho???
Odpovědět
zatím fotografa domluveného nemáme...kameru bude ovládat manžel jedné svědkyně a fotograf se snad nějakej v Olmiku sežene
Odpovědět
No tak já už teda typy mám ale zatím rozmýšlím :-D
Odpovědět
majina: my asi nakonec zvolime slovenskou variantu takze ja krast nebudu ;-) tedy jestli si to jeste nerozmyslime
Odpovědět
No ale i tak je raději rezervnu co nejříve :-D :-D :-D
Odpovědět
maji: urcite je dobre rezervovat hned jak si vyberes, ti nejlepsi jsou zamluveni hodne dopredu ja mam v zaloze nabidku od meho byvaleho...nevim jestli jsem to psala tady ale nabidl se mi za fotografa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia, beruska9 tak jsem vám to poslala
Odpovědět
Profilova fotka
fotografa, objednáného nemám ale mám vyhlídlé tři, ale pořád nevím ještě treisi, hned to pošlu to bude samej karafiát, ale za tu cenu udělají parádu
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky par tipu na fotografy, ale jeste nejsme rozhodnuti. Ja myslim, ze ji az zas tak krast nebudem ne :-) jsme docela dost rozhazene po republice ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?