Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa: moc gratuluju k miminku, a mooooc zavidim. mrzi me ze tvoji svatbu poznamenala takova smutna vec, ale to je zivot..tohle se proste neda ovlivnit. petu: gratuluju k bydleni a zkousek se neboj to zvladnes, ja uz je mam za sebou a bylo to poprvy co slo vsechno nejak az podezrele dobre, asi ma na me to manzelstvi dobrej vliv :-)))) u nas jinak vsechno porad stejny, porad sama prace tak ani nemame cas se pohadat :-) jo a pry jsem pred porodem:-), aspon se to teda povida po vesnici odkud je manzel, oni proste nechteji pochopit ze sme se brali z lasky ne protoze jsme museli.
Odpovědět
Děkuju. Věřím (ono mi ani nic jiného nezbývá), že už zas bude chvilku líp. Jsem dospělá a realist, takže vím, že se takové věci stávají, ale byla smůla, že se to stalo zrovna v období, kdy jsme si měli štěstí užívat na plno. Možná díky tomu mě příjde, že se náš vztah posílil a rozumíme si ještě líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulko: i já se připojuji ke gratulacím k miminku, ať všechno v pohodě zvládnete, mě umřel děda přesně 2 měsíce po svatbě a i ještě teď se přistihnu jak na to myslím... prostě mi odešlo kus dětství, ale snažím se to zvládnout, chce to čas... a miminko vám určitě přinese plno radiosti a pomůže se z toho lépe dostat...
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulko, taky se připojuju ke gratulacím k miminku. Jinak holky buďte rády, že ste měly prarodiče tak dlouho, mě tři umřeli, když jsem byla malá a děda když mi bylo 16.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..od svaby jsem se neukázala :-N :-x ale nějak není čas. Manžel je konečně zase v práci, my jsme s Adím furt někde v trapu s kamarádama a jak leze sluníčko, tak je to hned veselejší x-) :-N Doufám že se máte dobře a manžílci nezlobí ;-) Zatím paaaaaaaaa
Odpovědět
kati: tak mooooc gratuluji k mimísku a krásně se vám to povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kočky moje, konečně jsme se dočkali, zítra v 8 ráno podepisujeme kupní smlouvičku na byt a současní majitelé mají max. tři týdny na vystěhování, tzn, že snad do tří týdnů už budem bydlet ve svym :-) jsme si s mužem říkali, že jim snad pojedem pomoct malovat a stěhovat :D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: gratuluju, ale to stehovani ti nezavidim, my se stehovali od 31.8. a byl to des...jeste ted jsou nektery veci v krabicich :-) porad si rikam ze az bude cas tak je projdu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
to my jsme přestěhovaný za víkend :-D do svýho se těšíme :-) a tím že krabice nepoužíváme, taháme to buď v igelitkách nebo v koši na prádlo, tak to většinou je i hnedka venku :-) největší hrůzu mám z nádobí ...
Odpovědět
Profilova fotka
my se stěhovali v červnu... v taškách igelitkách krabicách a byť je vybaleno, tak ještě teď nemůžu spoustu věcí najít
Odpovědět
Profilova fotka
jej, tak s tímhle já teda moc problémy neměla a to jsme se spolu stěhovali už dvakrát :-D tak doufám, že potřetí to zvládnem taky :-) už se hrozně těšíme :-) bude to takový nšáš velký dar k půl roku od svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pet - už aby to bylo vid´ - stejně jak se člověk stěhuje tak se nestačí divit kde ty všechny krámy nabral :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
petu: k půl ročnímu výročí???? To to tak rychle letí :-o , musela jsem si to spočítat :-) ale je to tak, no, tak to máš praxi, to bys mohla dělat stěhováky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: nj, těšíme se oba, plány v hlavě jak vymalovat, jak si to tam udělat hezký, co je potřeba dokoupit, sice nám ještě pár kusů nábytku schází, ale většinu máme :-) a pak stejně těch krámů je dost, ale vzhledem k tomu, že jsme teď neměli kuchyň, tak všechno nádobí atp. mám zabalený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaat: je to pravda, u nás se to tak taky drží, vždy starší uvolní místo tomu novému životu moc gratuluju a držím palečky ať je vše ok, a jste zdraví stěhování: je epizoda sama pro sebe, my jsme se stěhovali z 1+1 do 3+1 a nestačili jsme se divit, kolik máme krámu, a hlavně tam mělo všechno své místo a ted jsem si připadala, že se nám to tam ani nevejde, ale už jsme to pořešily, jsem tam 4 rok jinak holky my taky čekáme a doufáme že vše bude OK, jsme 6+5tt ale psssttttt
Odpovědět
Profilova fotka
jé lowe - no to je super zpráva - koukám, že se hezky rozrůstáme :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe .... tak i tobě velká gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: moc gratulujeme :-) a držíme palečky, u nás nic, času dost, u nás jsme nervozní z naší činčilačky, má termín v neděli, zatím je v klidu :-) a dneska jsem dostala pořádnej kopanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji Vám moc, snad to vyjdel a bude vše ok
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: moc moc moc gratuluji, vim ze jste se snazily uz nejaky ten mesic tak to musi byt ted pro tebe super pocit. moc ti zavidim ja si na snazeni musim pockat do prazdnin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se na vás podívat, co je tady nového!? Snad si mě ještě pamatujete, ikdyž je pravda že jsem tady pěkně dlouho nebyla. Po naprosto euforické svatbě se toho hodně nakupilo, hlavně v práci a doma nějaké dodělávky a na pc mi už nezbýval čas! Manžel měl práce míň a já jsem se to snažila vykompenzovat tou svojí. Teď ž je to lepší, tak snad to tak i zůstane. lowe- velká gratulace, ale už jsem to tušila! Páč se teď víc pohybuju na koníkovi. Abych vás uvedla do obrazu- Dva týdny po svatbě jsme měli svatební cestu, kterou jsme dostali darem...........a vrátili jsme se a bylo nás o jednoho víc!!!!!!!!!!!! :-D To byla opravdu nečekaná a milá přepadovka, takže já jsem teď v 25tt Zítra se na vás příjdu podívat jestli můžu. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkaa- tak jsem si všimla, že se tady začínáme slízat jako hříšné duše a ve stejný čas, což je dost zajímavé! Samozdřjmě ti taky moc gratuluji k miminku.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: děkuji, taky se dočkáš neboj blani, tobě taky moc děkuji a hlavně ti gratuluji, my jsme to taky tak plánovali, vycházela mi ovulka na svatební cestu, ale nevyšlo to, ale jsme rádi, že to vyšlo docela brzo, ikdyž mě to příšlo dost dlouho a po každé když to nevyšlo tak jsem byla zklamaná a hledala chyby, když vidím, že některé holky se snaží už rok nebo přes, tak to je hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- my jsme se snažili skoro 3 roky, tak je to docela haluz, že se to podařilo právě na svatební cestě! tuli- můžu se zeptat, co bude na podzim? Že s tím musíš počkat?
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: cekaji me snad konecne v lete statnice a manza je ma mit pristi rok v zime tak chceme, aby kdyby se mimco zadarilo hned,tak aby prislo uz do situace ze bude manza delat ne celej uvazek.. vcera me vytocila tchyne, sme ji rikaly ze uz konecne prisel muj zivnostnak, kterej sem si vyridila kvuli placeni nemocenske, abych mela narok na materskou a ona mi na to rekla, proc to zarizujem tak brzo ze stejne driv jak za tri roky prece nebudem chtit dite, ze je cas a ze ona nechce jeste byt babickou...tak sem musela jit vedle jinak bych ji uz asi neco rekla..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak pozor, u nás zas je trend tchýně opačnej, připadá mi, jakoby nás nutila či hlídala, jestli už se o to mimčo aspoň snažíme... děsně touží dostat příští rok k těm padesátinám fotku z ultrazvuku jako dárek... bože... mi bude 23... sotva jsme zařídili vlastní bydlení, si taky chci ještě něco užít,ne? Nehodlám prosedět celej život na zaadku, jako to dělá ona...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to ja to mam naopak, ja bych i chtela hned, ale uvedomuju si, ze to fakt chce mit trochu zazemi a tak mi kecy tchyne jak ona nechce byt babicka strasne vadi, za mesic je mi 25 tak nevim co jako ceka ze budu cekat do 30? Fakt to nechapu, protoze ona v mem veku uz mela dve deti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: tak jestli nechce být babička, měla si to uvědomit, než počala svoje děti, jestli si chce užívat "mládí" ... :-D mě je 22 a půl a sice bych třeba možná taky chtěla, ale teď nás čeká stěhovaní, sice do vlastního, že to zázemí dáse říct nějaký máme, no ale taky bych se třeba ráda ještě podívala někam po světě, než se uvážu doma s prckem ... pak se pár let nikam extra nepodívám... bych na babku prděla, jí zkus jednou provkativně říct, "babičko" nebo jak my tenkrat si s Pavlem říkáme mamko a taťko a ona to nevěděla, tak se hned ptala, jestli jí něco neuniklo... :-) baba zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, tak to je hustý, tchýně nechce být babička to je hustý to já bych jí tuli asi hnala, co jí je do toho, kdy vy se rozhodnete nebo ne? Nám zaplať bůh do toho nikdo nemluví, tedy spíš máme opačný případ už chtějí být, no věk na to máme ne? a že je mimi v bříšku zatím víme jen my, o to to bude větší překvapení ne? petu: úplně tě chápu, tak jsem chtěla mít zázemí a někam se podívat, sice jsme se spolu podívali jen na svatebce do řecka, a máme procestovalé zapadní čechy, ale pak s mimčem taky budeme cestovat mě je 28 a manžel zítra 32 takže je fakt nejvyšší čas, abychom pak neměli spíš svého vnoučka než miminko
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe,opožděne,ale přeci moooc gratuluji!!! A všem celkově-nestíhám dočítat,tak se nezlobte :-N Jinak my už se taky snažíme,tak doufám,že se nám to brzo podaří.Teď mě čeká menstruace,tak doufám,že nepříjde ;-) Tul:na tchýni kašli,jestli chcete a máte nějaké zázemí,tak to je přeci důležité! A jak píše Lowe:já chci být ,,mladá,aktivní maminka,, a ne vzpruzelá,nepříjemná....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?